Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sperma

 
Reitings 15
Reģ: 21.03.2014
Sveikas!

Es jau biju rakstījis par vīrieša spermas brīnumaino iedarbību, un saņēmu arī pāris vēstules no meitenēm kurām tas ientresēja.
Tā tad, izdomāju šeit aprakstīt sīkāk, kas, kā un cik tas maksā.

Pirmais ko es gribētu pateikt, ka tas nav nekas slikts. Jo kā mēs jau daudzi zinām, spermu jau tagad izmanto daudzos salonos, lūk raksts:
Šis ķermeņa šķidrums ir nozīmīgs arī skaistumkopšanā. Izrādās, ka jau šobrīd, daudzos salonos un kūrortu SPA salonos, sperma tiek izmantota dažādām skaistuma procedūrām – matiem, sejai un pārējam ķermenim. Tās sastāvā esošās vielas atjauno matu struktūru, padara tos spēcīgākus un dzīvīgākus, savukārt, ādu dara jauneklīgāku un starojošāku. Pēc šīs informācjas varētu spriest, ka tas, ja vīrietis beidz tev uz sejas, nav nekas nosodāms, bet gan veselīgs. Šīs procedūras salonos ir diezgan dārgas, piemēram, ASV par desmit minūšu ilgu spermas sejas masku uzklāšanu prasa 250 $ (~ 183 EUR), savukārt, 45 minūšu ilga matu terapija maksā 90 $ (~ 66 EUR). Tiesa gan, šāda veida procedūrās parasti tiek izmantota buļļa sperma. Taču fakts tāpēc nemainās, arī vīrieša sperma satur daudz vairāk dabīgu vielu kā jebkurš šampūns vai kondicionieris, kuru tu lieto.

Kas labaks? Mājās slaukts piens, vai fabrikās ražots piens? Mājās olas vai fabrikas olas?

1. variants: Es aizeju pie tevis, tur pat trauciņā vai kur citur piepildu savu spermu. Jo svaigāks jo labāks. Un tu vari būt 100% droša ka ta ir mana sperma.
2.variants: Ja nevēlies, lai es to daru pie tevis, tad es tev vienkārši aiznesīšu trauciņā jau gatavu spermu. Bet tad, tev būs jāuzticas man, kā ta ir mana sperma.

Cenas: Par cenu var vienoties!
1. Ja tur pat piespermoju trauciņā, tad eiro 5.00
2. Ja aizvedu tev jau gatavu preci, tad eiro 2.50
21.03.2014 18:19 |
 
Reitings 15
Reģ: 21.03.2014
Sperma pret slimībām!

Vēl kādā citā pētījumā iepriekšminētie zinātnieki atklājuši faktu, ka iekšķīga spermas lietošana tās sastāvā esošo hormonu dēļ palīdz pret depresiju. Kā arī darbojas vienkārši kā sievietes garastāvokļa uzlabotājs. Turklāt norīta, vīrieša sēkla sievietes organismā iedarbojas kā afrodiziaks – viela, kas veicina seksuālo iekāri. Sperma ir dabisks līdzeklis, lai novērstu grūtnieces rīta nelabumu. Biologi uzskata, ka sievietes ķermenis sākotnēji grūtniecību uztver kā svešķermeni viņas organismā, kā dēļ rodas slikta dūša, jo organisms nesaprot, kas notiek un mēģina šo svešķermeni kā toksīnu izēst no organisma, kā rezultātā rodas slikta dūša. Zinātnieki ir pierādījuši, ka norijot nedaudz spermas, šie simptomi izzūd, jo organisms to pašu saņem kā pārtikas devu, līdz ar to līdz šim nepieņemamās vielas tiek neitralizētas. Taču tiek uzsvērts, ka tai ir jābūt tā paša vīrieša sēklai, ar ko sieviete apaugļojusies, pretējā gadījumā var rasties pat spontānā aborta draudi. Sperma ir dabīgs antidepresants, trauksmes mazinātājs, tā uzlabo miega kvalitāti, atmiņu, garīgo modrību, veicina enerģijas ģenerēšanu, atvieglo dzemdību kontrakcijas, veicina sievietes seksualitāti, kā arī mazina dažāda veida sāpes.
21.03.2014 18:21 |
 
Reitings 15
Reģ: 21.03.2014
Cik daudz mēs zinām par vīrieša sēklu? BrīvBrīdis.lv šoreiz skaidro, kas īsti ir šis baltais šķidrums, un vai tas tiešām spēj labvēlīgi iedarboties uz sievietes veselību.

Vairāki uzņēmumi ir atklājuši teju vai jaunu formulu un sasnieguši ražošanas kulmināciju, izmantojot sastāvā pēc iespējas dabīgākas vielas. Aizvien modernāk ir izmantot šo ķermeņa šķidrumu skaistumkopšanas un pat pārtikas ražošanā, un tieši sperma ir kā pirmā viela, pēc kuras šajās jomās ir milzīgs pieprasījums. Tai ir barības vielām bagāts sastāvs, kas uzlabo matu veselību, palīdz saglabāt starojošu, veselīgu ādu, kā arī pret dažādām slimībām, piemēram, depresiju un rīta nelabumu. Šie zinātnes sasniegumi izraisa virkni dažādu viedokļu visā pasaulē – tad, ko labāk darīt – izspļaut, norīt vai varbūt uzsākt jaunu biznesu.

Nav noslēpums, ka vīrieši orālo seksu izbauda un labprāt beidz partnerei mutē vai uz sejas. Taču, kā ir ar sievietēm šajā jautājumā? Ne visas ir gatavas šādam solim. Katrā ziņā, tai ir jābūt darbībai, par ko iepriekš abi esat vienojušies. Viss ir atkarīgs no tā, cik ērti jūs abi jūtaties un, ko domājat par šādu rezultātu un, cik ļoti esat gatavi eksperimentēt. Ir daudz un dažādu veidu, kas seksuālo pieredzi palielina un padara krietni krāšņāku, turklāt, saskaņā ar dažādiem pēdējo gadu pētījumiem, sēklas norīšana ir viens no veidiem kā ātri apgādāt organismu ar visām tam nepieciešamajām uzturvielām. Lai mazinātu kompleksus vai nepatiku, ir bezgalīgi daudz resursu, kādā veidā spermas garšu iespējams uzlabot, piemēram, ananāsu ēšana un sulas dzeršana.
21.03.2014 18:23 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
lol
21.03.2014 18:26 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Šitam nav jābūt tirgus sadaļā? :D
21.03.2014 19:10 |
 
Reitings 590
Reģ: 25.10.2013
Esi jau kadu burku notirgojis ? :D
21.03.2014 19:18 |
 
Reitings 349
Reģ: 14.02.2012
MakeMeGoAway

Tas ir strīdīgs jautājums vēl varētu būt pie Kosmētikas, Veselīgs dzīvesveids, Virtuve un maltītes.

Bet vispār šodien cosmo kaut kas notiek savāds, te piedavā spermu (tikko slauktu), citur runā par "oliņām".
21.03.2014 19:21 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Jā, bagātīgs olbaltumvielu avots. :D
21.03.2014 19:51 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Daini, PN! 8)
21.03.2014 19:53 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Nu tas ir atkariiigs kaads cilveekam dziivesveids utt, tad arii ir redzama taa spermas kvalitaate.
21.03.2014 19:59 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ja paskaita cik čaļu dročījot regulāri nolaiž spermu pilnīgi par velti tad tavas unikālās preces konkurentu ir vairāk kā vajag.
21.03.2014 20:08 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
sēklas norīšana ir viens no veidiem kā ātri apgādāt organismu ar visām tam nepieciešamajām uzturvielām.
'


Āfrika ir glābta. Neviens nekad vairs necietīs badu. :D
21.03.2014 20:15 |
 
Reitings 525
Reģ: 22.11.2011
Nestrīdos par spermas lietderību, tur tev taisnība, bet priekš kam kādai būtu vajadzība pirkt no tevis? :D Man pašai ir savs ražotājs no kura varu paņemt spermu kad sagribās :D
23.03.2014 14:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits