Ko jūs darītu manā vietā?

 
Reitings 54
Reģ: 28.01.2014
Sveiki. Mēs ar puisi nesen, pirmdien nosvinējām divu gadu jubileju. Man likās, ka viss ir kārtībā, neko savādāku mūsu attiecībās nemanīju. Šodien ar puisi atbraucām pie manis, es aizgāju pagulēt, kad piecēlos viņš bija tāds jocīgs, izskatījās, ka slikti jūtās. Kad jautāju viņam,kas noticis, viņš teica,ka nezin kā to man pateikt. Tad viņš sāka raudāt un teica, ka kādu laiku jau nejūtot neko pret manīm. Izskatījās,ka viņam ir ļoti grūti. Viņš teica, ka esot domājis, ka kaut kas mainīsies. Tajā brīdī es neizrādīju nekādas emocijas,biju mierīga un pat nedaudz vienaldzīga t.i nelūdzos viņam vai kaut kā tamlīdzīgi. Taču tagad es nesaprotu kā labāk darīt? Es noteikti negribu viņam ne rakstīt, ne savādāk dot ziņas,jo negribu lūgties vai pazemoties. Protams, ja puisis tā pasaka, tad nav diez ko patīkama sajūta. Ko jūs man ieteiktu? Kā jums liekas,vai tur viss ir beidzies? Un,varbūt muļķīgs jautājums,bet ko darīt ar sociālajiem medijiem - vai draugos mainīt statusus,ņemt bildes ārā, vai nogaidīt? Paldies jau iepriekš!
19.03.2014 17:20 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
S80, un cik tev ir gadu?

Jā, viens ir tas ko mēs vēlamies, gribētu, par ko sapņojam, ceram utt utjp.

Bet otrs ir realitāte. Manuprāt, jo skaidrāku prātu cilvēks dzīvo un apzinās realitāti, jo labāk.
24.03.2014 17:47 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Gunita, kurā vietā Tu to aicini? Sakot neesiet lepnas un paskatieties no citas puses? Stāstot par tādām attiecībām kā Tev un uzskatot to bez maz vai par normu?!

Tad ir ilūziju vai nav? Iepriekš rakstīji,ka protams, ka gribētu tālāko darbību,bet sapņu pilis nebūvē. Ja jau kaut ko gribi tomēr, tad kaut kāda cerība ir. Tad tomēr ir tā ilūzija par kaut ko, nevis kategorisks nē.
24.03.2014 17:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Gunita.. Tu noteikti esi forša meitene.. kāpēc jāsamierinās ar tādu realitāti?
24.03.2014 17:48 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Gunit, man tāds vecums, ka vairs ar to nelielās. ;) (s)


Bet es ļoti gribētu būt jaunāka. :D
24.03.2014 17:52 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
S80, kaut kāda minimāla cerība un vēlme ganjau ka ir, tas jau tikai cilvēcīgi. Bet tomēr tā realitātes izjūta ir daudz daudz pārāka un spēcīgāka. Līdz ar to, ja šos abus lielumus salīdzina, tad tomēr varu teikt, ka sapņu pilis nebūvēju. Dzīvoju šodienai un izbaudu to.

cormeum, es to nesauktu par samierināšanos. Es vienkārši esmu mierā ar to, kā šobrīt ir. Nav tā, ka esmu nolaidusi rokas un viss. Es strādāju ar sevi, pamazām sakārtoju savu dzīvi, lai tajā ienāktu mīlestība un viss pārējais. Bet šobrīd, kamēr esmu procesā, izaudu to, ko dzīve man dod.
24.03.2014 17:53 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Man vēl zem 30 pagaidām
24.03.2014 17:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Beidzot sapratu:

Tu draiskojies un cīnies par vienu, kamēr paralēli gatavojies ielaist dzīvē mīlestību...

Nu loģiski.. :D :D :D Kā man tas nepieleca agrāk.. :D :D
24.03.2014 18:00 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Es te tā iedomājos - vai tas, ka vīrietis pasaka, ka mīl vienmēr un 100% nozīmē, ka viņš patiešām mīl un viņa attieksme pret sievieti tāpēc jau a priori skaitās cienījamāka nekā tam, kurš savas sajūtas nav noformulējis kā mīlestību?

Gunita, lai Tev galu galā tur viss forši izvēršas un ja ne citādāk, tad vismaz laba skola un pieredze priekšdienām (lai Tu arī kādudien pilnām mutēm varētu Cosmo citas mācīt dzīvot :D) no šīm attiecībām sanāk. :)
24.03.2014 18:00 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
ka mīl, vienmēr un 100% nozīmē,
komats aizmaldījās :D
24.03.2014 18:01 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Es arī iesperšos šajā offtopikā par Gunitu. Manuprāt, viņa ir malacis. Viņa ņem no dzīves to, ko var un nestreso lieki par to, kā būs. Nedomāju, ka katra varētu tādu skaidru prātu saglabāt un vēl izbaudīt to, ka ir labi ar puisi, bet nav mīlestības. Kur vispār ir teikts, ka mīlestība ir vajadzīga? Kas vispār ir mīlestība? Ja ir labi un divi cilvēki kopā būšanu izbauda..kāpēc ne? Kāpēc jāsauc viņa par muļķi? Lielākā daļa meiteņu raudātu spilvenā un kristu izmisumā pēc tam, kad puisis būtu pateicis- zini, man ar Tevi ir labi, bet es Tevi nemīlu un nemīlēšu. Ja te netiek lolotas viltus cerības, tad es neko stulbu vai sliku nesaskatu tajā, ka tiek izbaudīts laiks kopā..
24.03.2014 18:02 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Ir pāri, kas mīl un sit viens otru. Ir pāri, kas nemīl, bet apprecas ,jo ir labi un nodzīvo kopā līdz vecumdienām. Mīlestība ir nedaudz parvērtēta, manuprāt.
24.03.2014 18:04 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
cormeum, jā es gatavojos ielaist savā dzīvē mīlestību. Bet vai tas būs kopā ar šo vai citu vīrieti, uz to man atbildes nav. Bet es esmu gatava abiem variantiem. Esmu atvērta jebkuram risinājumam,ko dzīve man dos.


pride and prejudice, es tieši to pašu jautājumu uzdodu. Mans bijušais bieži teica, ka mīl mani. Nu taaa mīl, ka baisi :) Zini, man dažreiz gribējās, lai viņš mani taaa nemīl, bet labāk atbrauc pakaļ uz darbu ar mašīnu, lai man pa lietu nav jāmirkst, ejot kājām. Nu tas kā piemērs.
Šis 'nemīlošais' vīrietis to dara.
24.03.2014 18:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Atzīšanās mīlestībā ir attiecības un gatavība uznemties atbildību par attiecībām. Pretējā gadījumā - nav teicis, ka mīl, nav attiecību, nav atbildības - jebkurā brīdi var nozust un otru cilvēku izmanto savu iegribu apmierinašanai.
24.03.2014 18:05 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Neons, bet var taču arī pateikt "es Tevi mīlu" un tad nozust vai izmantot. Es saprastu, ja teiktu, ka precības to atbildību apstiprina, nevis vārdi "Es Tevi mīlu". Visu laiku taču pāri saiet kopā un šķiras visapkārt- vaitad viņi nesaka viens otram, ka mīl? Saka taču, bet tas problēmas neatrisina. Nezinu.. ļoti diskutējams topiks, manuprāt.
24.03.2014 18:08 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Neons, jā šie vārdi ir svarīgi. Tur nav ko liegties. Un vēl svarīgāk, ja tie tiek teikti patiešām, ja to jūt un tā arī domā. Tā ir fantastika! Es gribu dzīvē šo piedzīvot. Un novēlu, lai katrai tas izdodas :)



Bet tai pat laikā cik gan daudzi saka šos vārdus, bet nenes nekādu atbildību. Ir cilvēki, kurus pat altārs neaptur no bezatbildības. Tas gan skarbi. Tad tiešām labāk lai nesaka šos vārdus. Bet atkal - ja nepateiks šos vārdus, līdz altārim sievieti nedabūs.
24.03.2014 18:11 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Atzīšanās mīlestībā ir attiecības un gatavība uznemties atbildību par attiecībām.

Kad mans bijušais normālo attiecību vīrietis man atzinās mīlestībā, mēs bijām bružājušies kopā jau piecus mēnešus un bija tas stulbais mirklis, kad es neatbildēju ar to pašu. No manas mutes šie vārdi atskanēja vēl pēc pieciem mēnešiem, bet es nevienu brīdi šo mēnešu laikā nedomāju, ka tās nav attiecības un ka tas tikai tā - pa jokam. Ka man nav nekādas atbildības. Jo tās bija attiecības, ne brīvbrīžu sekss. Ar kopīgiem priekiem un bēdām. Protams, šie vārdi ir skaisti un lieli, bet, kā jau minēja lapsīgā, bieži vien nevietā pārvērtēti.

Mīlestība - tas ir daudzu faktoru kopums. Turklāt šie faktori katram cilvēkam var būt dažādās komplektācijās un ar dažādiem svarīguma koeficientiem. Un vēl jau tas vecais joks, ka šajā jomā nav definīciju. Gluži tāpat kā mēs rakstām atšķirīgi, mēs mīlam/nemīlam atšķirīgi.

Bet lab, ko nu te filozofēties. Katram savs ceļš brienams. Un neba nu mēs zinām, kas otram ir vai nav.
24.03.2014 18:16 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man attiecības iet roku rokā ar mīlestību. Kā gan iespējams veidot attiecības, gribēt kopīgu nākotni, gribēt būt kopā ar konkrēto cilvēku dien dienā, ja pamatā nav mīlestības pret viņu? Kas tad tas ir? Manuprāt, cilvēki vienkārši nezina, kas ir mīlestība un gaida kas zin ko... Mīlestība nav nekāda retā parādība un nez kādas fantastiskas jūtas, kuras būtu gadiem ilgi "jādzemdē"...
24.03.2014 18:23 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Un man likās, ka es esmu naiva :D

Tas, ka vīrietis neskandina mīlas vārdus, nenozīmē, ka jūtu nav. Tāpat kā, ja saka, tad patiesi mīl.
24.03.2014 18:29 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Autorei-laid lai iet,ar statusiem var nogaidīt līdz brīdim,kad 100% nebūs atpakaļceļa.

Gunita-kaut kā ar savu domāšanu es nespēju uztvert šo modeli. Rodas iespaids par kompleksainu būtni,kas ir ar kādu kopā,lai tikai būtu vecis pie sāniem. Tas galīgi nav veselīgi. Un nevajag liekuļot,ka,ja viņš atradīs citu un būs laimīgs,tu viņu ar prieku palaidīsi. Tāpat būs piebimbāti spilveni un "es nevienam neesmu vajadzīga" gaudas. Kā arī nepiekrītu,ka esi gatava īstai mīlestībai šobrīd,jo šobrīd tu mīli tikai viņu un visa tava pasaule griežas ap viņu. Vari neatbildēt-bet kur paliec tu pati? Kur ir tavs ego? Pēc stāstītā izklausās,ka kkur viņa papēžu rajonā. Nevajag dzīvot ilūzijās,ka esi laimīga,jo visi cilvēki vēlas būt mīlēti un kaut kas mazāk ir tikai samierināšanās. Bet vienmēr var labāk. Būtu es tavā situācijā,es racionāli to apsvērtu-ja jau nemīl,tad ģimeni ar šo vīrieti man neredzēt,bet tā kā es baidos dzemdēt pirmo bērnu pēc 30 (jo tas palielina riska faktoru),es neturpinātu šādas attiecības,jo nevēlētos izniekot savas dzīves labākos gadus neproduktīvās attiecībās. Bet nu tas ir tikai mans pragmatiskais viedoklis.
24.03.2014 19:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
es gatavojos ielaist savā dzīvē mīlestību

Nezināju, ka uz to ir jāgatavojas... nav tas nekāds valsts eksāmens :D
24.03.2014 19:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits