Uz violetu.

 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Jā, es atkal par matu krāsu. :D

Tā kā, sapratu, ka jau esošajā diskusijā ierakstot savu jautājumu, atsaucību neiegūšu, atļausos iekopēt savu komentāru :)

Es ļoti iemīlējos šajā krāsā, ko Miss Joker ielika. Tā, ka visu dienu domāju par šo krāsu. Jau vairākus mēnešus nevaru saņemties krāsot, jo gribas kādas spilgtākas pārmaiņas.

Lai tiktu pie tādas krāsas no brūniem matiem, kas nav krāsoti vairāk kā pusgadu, ir vajadzība balināt vai ņemt nost krāsu?? Protams pie friziera.


qq
17.03.2014 21:42 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
jaguar domāju pirmo reizi aiziet pie friziera. Lai ieliek to toni, tālāk meklēšu pati. :) domāju, ka krāsu spilgtu var pajautāt friziera veikalā.

Ar ombre es bez jautājumiem ietu pie friziera :)
17.03.2014 22:44 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Pirms pāris gadiem arī biju violetu matu īpašniece. Tā kā balināt vairs negribēju, sāku krāsot violeto krāsu uz melniem matiem :D Protams, aizņēma viss ilgu laiku, jo melnā nav krāsa no kuras nebalinot viegli varētu tikt vaļā, taču nebija arī pārāk traki - sākumā violetas bija tikai matu saknes, ar laiku jau melnajam cauri sitās violetais un pēc tam jau biju ieguvusi labu toni. Nekādus krāsas pastirprinošus šampūnus nelietoju. Krāsu pielaboju ik pa 2-3 nedēļām, uzturēt košu un skaistu tiešām bija pagrūti, bet bija to vērts, jo patika iznākums. :)
17.03.2014 23:46 |
 
Reitings 489
Reģ: 07.01.2010
es arī gatavojos pārmaiņām, bet ne tik krasām. :D

gribu šādu toni


pašlaik man ir apmēram šādi


domāju, vai uzreiz krāsojot burgundy toni man sanāks kkas līdzīgs iepriekš redzamajiem matiem? negribu pārāk spilgtu burgundy :D
18.03.2014 00:02 |
 
Reitings 489
Reģ: 07.01.2010
ups, gribu šādu :D

18.03.2014 00:04 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Jau vairākus gadus staigāju ar meln-violetiem matiem. Uzturēt krāsu tiešām ir grūti, bet man patīk.
Nekad neesmu pie friziera krāsojusi matus, bet, ja ir konkrēta vēlme un bail eksperimentēt, jāiet vien ir.
Es savu toni atradu mainot n-tās matukrāsas, jaucot dažādus toņus kopā utt. Tagad esmu nonākusi pie "sava" toņa :)
18.03.2014 00:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits