Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kazarmu iela

 
Reitings 1
Reģ: 31.10.2009
Čau, meitenes!

Vēlējos jautāt, kāds ir viedoklis par Miera ielas rajonu (tuvāk Brasas stacijai). Esam noskatījuši dzīvokli Kazarmu ielā un interesētu paklausīties, ko saka kādas, kas dzīvo šajā rajonā. Likās, ka kluss rajons, mazas ieliņas blakām. Bet kā ar drošību?

Paldies!
12.03.2014 12:04 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Esmu dzīvojusi Brasas ielā. Tas jau turpat netālu no Kazarmu ielas.
Ko es varu teikt-tiešām foršs un kluss rajons. Arī drošs. Ļoti laba 11.tramvaja satiksme. Turpat parks, nav tālu lielie veikali utt. Vispār man tur ļoooooti patika! :)
12.03.2014 12:09 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Man dzīvo pazīstami cilvēki tur. Mēdzu samērā bieži braukt turp ar velosipēdu.
Pati Kazarnu iela ir šaura, bruģēta ar samērā augstām mājām abās pusēs. Ir arī bērnudārzs. Tur nekā tāda īpaša nav. Uz stūriem " bomzīši" (veikali) ar attiecīgu kontingentu. Bet tuvumā Lejas ielā ir pāris atvērtie pagalmi. Tur gan radies tāds nelabvēlīgas vides iespaids. Daudz kaķu, daudz uz kāpnītēm sēdētāju, bērni tādi huligāni. Tur gan tā neomulīgāk.

Bet pa lielam, domāju, ka rajonam nav ne vainas. Lieliska satiksme, lielais Rimi.
Ja pati ēka un dzīvoklis labā stāvoklī, kāpēc ne?
12.03.2014 12:13 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Man dzīvo pazīstami cilvēki tur. Mēdzu samērā bieži braukt turp ar velosipēdu.
Pati Kazarnu iela ir šaura, bruģēta ar samērā augstām mājām abās pusēs. Ir arī bērnudārzs. Tur nekā tāda īpaša nav. Uz stūriem " bomzīši" (veikali) ar attiecīgu kontingentu. Bet tuvumā Lejas ielā ir pāris atvērtie pagalmi. Tur gan radies tāds nelabvēlīgas vides iespaids. Daudz kaķu, daudz uz kāpnītēm sēdētāju, bērni tādi huligāni. Tur gan tā neomulīgāk.

Bet pa lielam, domāju, ka rajonam nav ne vainas. Lieliska satiksme, lielais Rimi.
Ja pati ēka un dzīvoklis labā stāvoklī, kāpēc ne?


Jā, ļoti objektīvs viedoklis. Katrai vietai savi + un - Bet tāda tā realitāte. Man paziņām dzīvoklims logi un pagalmu. Skata nekāda. Toties kluss, mierīgs. Pagalms tīrs, sakārtots.
12.03.2014 12:16 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Brīnums,ka mani neviena neizlaboja :D Laikam neviena neizlasīja manu komentāru.

Tāda BRASAS iela tajā rajonā nav, bet tikai Brasas stacija :D Es dzīvoju tur netālu un ielu sauc savādāk.
12.03.2014 12:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!