Egoisms vai tomēr normāla parādība?

 
Reitings 17
Reģ: 11.03.2014
Sveikas meitenes.
Parasti gan forumus neapmeklēju un kopumā maz laika pavadu pie pc, bet nu ir tā, ka es jūs atradu, un pačukstēšu, ka citreiz "stalkoju" jūsu sarunas, pameklēju kādu sev interesējošu tēmu un tā.

Un kā jau bieži vien notiek, atbildes uz saviem jautajumiem ne vienmēr var atrast ierakstot googlē pareizos atslēgvārdus. Tā nu es izlēmu piereģistrēties un padalīties ar savu problēmu.. :)

Esmu kopā ar puisi, teiksim tā - pašā sākuma stadijā. Nu pirmie 3 mēnesīši mums. Taureņi vēderā ir. Viss super. Bet nu tomēr ne viss.
Iespējams, esmu sīkumaina un parāk bieži pievēršu uzmanību mazām lietām un maziem knifiņiem, bet kā jūs domājat, vai tas ir normāli, ka puisis aizmirst apsveikt 8.martā?
Ejot uz kino, katrs pats pērk sev biļeti?
Valentīndienas apsveikums tikai caur sms?

Citādā ziņā jūtos viņam svarīga un vērtīga. Bet šie sīkumi mani neliek mierā. Kā redzat, jau vairāko reizi meiģinu to laist gar acīm, bet saprotu, ka mani tas pamatīgi apspiež.
Varbūt tā ir pābaude no viņa puses? (kā gan savādāk uzzināsi, vai nauda nav vienīgais satikšanās iemesls?) Varbūt vienkārši nepatīk šāda veida pasākumi? Varbut pārāk liels egoisms? Ak, vārbūtību ir daudz, kā jūs domājat? Varbūt man nemaz nav vērts censties, ieguldīt sevi šādās attiecībās?
11.03.2014 20:27 |
 
Reitings 17
Reģ: 11.03.2014
Nu paldies meitenes par viedokļiem.

Par to, ka ar viņu izrunāties vajag, sapratu jau pašā sākumā, un to noteikti arī darīšu tad, kad jutīšu, ka esmu gatav saņemt jebkāda veida atbildi.
Šobrīd tomēr nedaudz vēl baidos, jo tāpat kā šeit, sākumā uzdodot jautājumu, tika pāprasts un visas uzreiz nodomāja, ka runa iet par mantkārību.

Protams, ir daudz lietas, kas man viņā anormāli patīk , sākot ar raksturu, to kā jūtos esot ar viņu kopā un beidzot ar izskatu, stilu, utt, kamdēļ arī neesmu tam visam uzreiz atmetusi ar roku.

Anyway, tagad varēju paskatīties uz šo no dažādiem skatapunktiem un esmu nonākusi pie secinājuma, ka bez izrunāšanās ar viņu pašu pie īstās atbildes netikšu.
12.03.2014 19:33 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Hmmm, sajutos kā meža dīvainīte. Kad sākām satikties, es viņam neļāvu par sevi maksāt. Arī tagad, kad kādu laiciņu jau esam kopā un ejam kādās svētku vakariņās, es maksāju savu daļu, viņš savējo. Ja viņš mani kaut kur ved (nedzīvoju pilsētā, bieži vien atved mājās), piemetu kaut ko benzīnam, nejūtos ērti, ja viņš izmaksā.

Ar mani viss kārtībā? :D
12.03.2014 19:47 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Minci, viss jau ir kārtībā. Vienkārši Tu esi mūsdienu emancipētās sievietes modelis :)

Tigrota, es tādu čali sūtītu uz tālu vietu. :D man nešķiet normāli, ja uzaicina uz kinīti, un NEIZMAKSĀ. :D tas ir dīvaini. un, ka neapsveic tajās sieviešu dienās, arī ne.
12.03.2014 19:48 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Ar to es gribēju teikt, ka, manuprāt, nav svarīgi tas, ka čalis visur izmaksā. Nekad neesmu jutusies dīvaini vai aizvainota, kad pērku sev biļeti, tā vienkārši man ir pieņemts. Svētkos, jā, apsveic, bet, ja daram kaut ko kopā- bieži vien maksājam atsevišķi vai sametamies. Nu tā. Tāpēc esmu diezgan izbrīnīta par viedokļiem :) Bet katram savs!
12.03.2014 19:48 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Bet, ja viņš neapsveic mani svētkos, tad gan uzmetu lūpu :) Ziedus arī dāvina :)
12.03.2014 19:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Varbuut dzekam ir patreiz ljoti lielas naudas gruutiibas, bet baidaas par taam runaat. Ja nee, tad tieshaam bik cuuciski. Vareeja kaut vai pukji no papiira uzlociit sievieshu dienai vai kaa savaadaak apsveikt.
12.03.2014 19:52 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Iemācies runāt ar savu vīrieti!
Atceros, ka attiecību sākumā ar draugu pirms visiem svētkiem izrunājām to, kā gribam svinēt, kas pieņemams, ko ar dāvanām daram u.tml. Piemēram, par savu vārda dienu pati katru gadu atgādinu, jo vīrs nav latvietis un vārdadienas nesvin, novienojāmies, ka pati atgādināšu, bet svinēsim kopā.
Izmaksāšanas ir diezgan slidens temats - jāskatās, kā audzināts, kāda iepriekšējā pieredze, kā pati sevi nostādi naudas jautājumos utt. Manējais bija audzināts, ka vienmēr un visur viņam ir par dāmu jāmaksā, tāpēc nemaz ar savu maku nebāzos virsū. Pat attiecību sākumā, kad bija knapināšanās periodi pirms algas dienas, viņš neļāva izmaksāt, bet tā vietā filmu vai vakariņas mājās baudījām.

Ja arī izrunājot visu viņš nekādus saprātīgus argumentus nemin, tad sāc meklēt vīrieti, kurš atbildīs taviem kritērijiem.
12.03.2014 19:52 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Es nezinu, kā dara jūsu vīrieši, bet VIENMĒR viņi palaiž mani pa priekšu, lai izvēlos, pēc tam izvēlas paši un samaksā - visur, kur kaut kas jāpērk pie kases.

ko tad viņai tur pie kino kases vajadzēja izvēlēties? tak visi jau drošvien zināja uz kādu filmu ies...

Nu bet tad tev nerodas sajūta, ka puisis tevi nopērk?

tikai tādēļ ka viņš izmaksā? tur jau pašai meitenei tad ir kautkādi tarakāni galvā :D

Pieķeršanos un mīlestību vajag apliecināt regulāri, nevis 1 vai 2 dienas gadā kopā ar visu pārējo pasauli.

kā tad, to tik daudzi vīrieši bieži skandina kā atbildi uz šiem svētkiem (valentīn diena utt)
bet cik daudzi realitātē kautko tādu dara? piemēram kādreiz nedēļas vidū tā pat vien uzdāvina savai sievietei puķes. nu cik bieži kas tāds notiek dzīvē??? tikai tukša muldēšana. bieži vien šādi svētki ir vienīgais iemesls lai vīrietis aizdomātos varbūt un tomēr iepriecinātu savu sieviete kautvai ar puķi.
12.03.2014 19:59 |
 
Reitings 17
Reģ: 11.03.2014
Gājām uz konkrētu seansu, un arī iepriekš izdomājām kuras sēdvietas būtu piemērotākās.

Sajūta, ka tevi uzpērk varētu rasties tādā gadījumā, ja viņš tev izmaksā un pēctam dod mājienus par kādu rīcību no tavas puses, lai apmerinātu viņa vēlmes. Tad es ticu, ka meitenei var rasties domas par uzpirkšanu.
12.03.2014 20:16 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
piemēram kādreiz nedēļas vidū tā pat vien uzdāvina savai sievietei puķes.

Vīrieši lielākoties uzmanību izrāda praktiskākos veidos, nevis lakstus pasniedzot, bet diemžēl sievietes to bieži nenovērtē.
No manas pieredzes - vīrs lakstus pasniedz tikai svētku reizēs, tomēr ir daudz svarīgāki brīži, kur viņš savu uzmanību pievērš, piem.,ja visu dienu būšu pavadījusi uz augstiem papēžiem, es vienmēr vakarā tikšu pie pēdu masāžas, pie slikta garstāvokļa vienmēr atļaus ieritināties viņam sānos un nepukstot skatīsies ar mani meiteņu filma u.tml.

Ja gribas, lai vīrietis reiz nedēļā kādu lakstu pārnes, ir tik pat bieži arī viņš patīkami jāpārsteidz!
12.03.2014 20:17 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
puķes bija tikai piemērs un nevajag jau arī pārspīlēt, neviens katru nedēļu puķes vai dāvanas vai ko tamlīdzīgu negaida.

un kāpēc tiek pieņemts ka, kad sieviete kaut ko gaida no vīrieša, viņa noteikti neko nedod viņam pretī bet tikai gaida no viņa...?
tas bija domāts uz šo Ja gribas, lai vīrietis reiz nedēļā kādu lakstu pārnes, ir tik pat bieži arī viņš patīkami jāpārsteidz!

vispār man nav saprotama tā stresošana no dažām, kāda jums daļa ko kāda vēlas no sava vīrieša? nauda, ziedi, restorāni vai vienkārši uzmanības izrādīšana, kāda gan jums daļa?
vīrietis apdāvina sievieti visādos veidos un viņa to viņam neliedz. kādas citiem ar to problēmas? ja varat iztikt no plikas mīlestības vien, nu super, forši jums. bet necentietis pierādīt ka jūsu attiecību modelis ir tas labākais un pareizākais.
12.03.2014 20:37 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
vīrietis apdāvina sievieti visādos veidos un viņa to viņam neliedz. kādas citiem ar to problēmas? ja varat iztikt no plikas mīlestības vien, nu super, forši jums. bet necentietis pierādīt ka jūsu attiecību modelis ir tas labākais un pareizākais.


Piedod, es nebiju to tā domājusi un negribēju nevienu aizskart! Vienkārši pastāstīju, kā man ir... Bet, jā, uzmanības izrādīšana ir svarīga un pie tā patiešām pierod! Nevaru nepiekrist! Mans puisis tiešām iedomājas uzdāvināt ziedus tikai tāpēc, ka ir trešdiena, es katrai novēlu ko tādu!

Katras attiecības ir citādākas, galvenais, ka abi cilvēki tajās jūtas labi un mīlēti :)
12.03.2014 20:45 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
bieži vien šādi svētki ir vienīgais iemesls lai vīrietis aizdomātos varbūt un tomēr iepriecinātu savu sieviete kautvai ar puķi.

Tieši tā! Tie teksti par iepriecināšanu citās dienās bieži nāk kā atruna, lai neapsveiktu svētkos, jo arī ikdienā nekas nenotiek.
Un, Darla, tām sievietēm, kas puķes sauc par lakstiem, tās arī nedāvina! :D
13.03.2014 13:08 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
diemžēl ir vīrieši, kas savas sievietes neiepriecina pat dzimšanas dienās, vārda dienās un tāpat vien bez iemesla. Tāpēc manā skatījumā ir bezkaunīgi aizbildināties, ka neatbalsta 8.martu vai Valentīndienu, kad sava sieviete jāsveic tikai tāpēc, ka to dara visa pasaule. Ja vīrietis to dara ikdienā, viņam nebūs grūti to lieku reizi izdarīt arī tad, kad visa pasaule to dara. Taču visbiežāk tie vīrieši, kas noliedz valentīndienas un 8.martus, arī ikdienā savu sievieti ne ar kādu lielo uzmanību nelutina.
13.03.2014 13:22 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka meitenes aprakstītā situācija par kino biļetes pirkšanu nav normāla. Vismaz man liekas, ka tas nav pieņemami.
13.03.2014 13:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits