Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nedēļa!

 
Reitings 381
Reģ: 26.09.2013
Sveikas!
Ir palikusi tikai nedēļa līdz angļu eksāmenam..

Cik daudzas no mums ir 12. klasē un kārtos eksāmenu angļu valodā?
Gatavas jūtaties? Par ko neesat pārliecinātas?Kā gatavojoties?
10.03.2014 00:30 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja man būtu tikai nedēļa sagatavoties, tad es pildītu testa variantus no ieprieksējiem gadiem un, kad tādi izbaigtos vai ja tādi nebūtu pieejami, pildītu TOEFL un IELTS eksāmenu paraugus. Ja nebūtu par sevi pārleicināta, pildītu no rīta līdz vakaram, sevisķi pievēršot uzmanību tām lietām, kas man padodas vissliktāk (vai tā būtu gramatika vai klausīšanās).

Ja man klibotu runāšana, atrastu kādu (da kautvai privatskolotāju no ss.lv) un patrenētos runāt. Bet visas pārējās prasmes pa nedēļu var pievilkt uz augšu pamatīgi sēžot pie eksāmenu variantiem. Protams, eksāmenu varianti bez pareizajām atbildēm neder.
10.03.2014 08:24 |
 
Reitings 381
Reģ: 26.09.2013
up up
10.03.2014 17:44 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Es personīgi nokārtoju jau pagājušajā gadā, bet draudzene liks šogad. Viņa ir satraukusies ne pa jokam, bet mācīties arī nemācās, sak - nu ko tur vairs, varbūt labāk vispār nelikt :D
Manuprāt, pilnīgi aplams uzskats. Ja nepadodās angļu valoda, so what? Vismaz aizej un nokārto vismaz uz kaut kādiem %, lai skolu kaut vai pabeidz :D

Bet tas tā, nedaudz off topic.

Pagājšgad īpaši nekā negatavojos, jo man pašai angļu valoda ļoti labi padodās, bet klasesbiedrenes youtubē mēģināja visādus klausīšanās uzdevumu paraugus, googlē raka augšā iepriekšējo gadu darbus, tādejādi gatavojās :) Veiksmi tev!
10.03.2014 20:51 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Es eksamenu ari liku pagajsgad. Zinu to, ka stresojot neko nevar panakt. Ta, ka man ir bijusi 9 anglu valodas skolotaji, tad baidijos izgazties. Mana taktika - pieverst uzmanibu tam, ko zini un proti, nepievers uzmanibu tam, ko nezini bija visefektivaka:)
10.03.2014 22:29 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Es visu šo nedēļu raudu un ēdu šokolādes :D Labi, jokojos....

Pildu testus, klasē visi viens ar otru runājam angliski, norumājām. Jautri mums iet! :D Angļu valodas konsultācijas, starpbrīžos garajos pie skolotājas velkam biļetes un runājam, trennējamies :)
Es atceros, ka pirms 9. klases eksāmena es noskatījos Jersey Shore pirmās trīs sezonas :D Tā toreiz gatavojos :D
10.03.2014 22:35 |
 
Reitings 381
Reģ: 26.09.2013
Mincis

kādus testus pildi?
10.03.2014 22:50 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Mums skolotāja dod tiešām daudz materiālus, esmu izgājusi cauri arī visc.gov.lv eksāmenu uzdevumiem :) valodas lietojumu esmu internetā skatījusies, nu visu ko :)
10.03.2014 22:53 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Vrb ne biki aktuāli, bet kad es mācījos vidusskolā (tas bija nepieklājīgi sen), mums visus 3 gadus angļu valodas skolotāja stundās runāja TIKAI angļu valodā, un kad mums vajadzēja atbildēt, tad arī tikai angliski. Viņa izlikās, ka latviski nesaprot :D Un stundas bija diskusiju veidā par pilnīgi jebkādām tēmām. Likās brīžiem tā stulbi, pēc tam runāšanā iesaistījās visi. Labākais bija ieraudzīt eksāmenu vērtējumus - zemākais audio vērtējums bija 95% klasē....
10.03.2014 23:00 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.07.2012
Vrb ne biki aktuāli, bet kad es mācījos vidusskolā (tas bija nepieklājīgi sen), mums visus 3 gadus angļu valodas skolotāja stundās runāja TIKAI angļu valodā, un kad mums vajadzēja atbildēt, tad arī tikai angliski. Viņa izlikās, ka latviski nesaprot Un stundas bija diskusiju veidā par pilnīgi jebkādām tēmām. Likās brīžiem tā stulbi, pēc tam runāšanā iesaistījās visi.

+++
Laba pieeja ka iemacities valodu.Mums klase -skola bija tapat! :)
10.03.2014 23:35 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu man jau šķiet pārspīlēta šī uztraukšanās, kā esi mācījusies visus trīs gadus, tā arī nokārtosi. Respektīvi, ja neesi mācījusies pietiekami labi, tad tas arī atspoguļosies vērtējumā, ja esi - par ko uztraukties? Es vispār par tiem eksāmeniem diži neiespringu, bet nu es laikam esmu no tiem cilvēkiem, ka 'viegla galviņa', ko zināju to uzrakstīju, ko nezināju - uzrakstīju, ko domāju, neko nekur neatstāju tukšu (lielākā muļķība ever) un līmeņi bija labi! :)
10.03.2014 23:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits