Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāda tad ir ideāla sieviete?

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
100 x jau dzirdēts, kāds ir mūsdienu vizuālais sievietes "ideāls",
bet vai visas tam piekrīt?
Kā jūs domājat, kāda sieviete ir ideāla? Un šoreiz uzsvaru gribētu likt nevis uz - garas skropstas vai slaidas kājas( vizuālā konkretizēšanu) ,bet tā plašāk. :)

Kāda no pašu sieviešu viedokļa būtu ideāla sieviete?
Vai mīļa un labsirdīga, vai ūberseksīga un skaista vai harizmātiska un gudra? Un kā jums liekas - Vai sieviete maz var būt lieliska visās jomās un vai uz to maz ir jātiecas, lai būtu augšgalā gan gultā ,gan darbā ,gan bērnu audzināšanā? :)
09.03.2014 23:45 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Tāpat kā ar vīriešiem - katram savs ideāls.

Man ideāla sieviete ir inteliģenta, ar labu humora izjūtu apveltīta, neatkarīga un, pats galvenais, ar sevi apmierināta. Tāda priecīgi starojoša. Un visas šīs īpašības var mierīgi attiecināt arī uz ideālo vīrieti. Ideāla sieviete neskrien uz visām pusēm vienlaikus, nemēģina būt perfekta, jo citi tā grib, viņa ir perfekta pati sev, tiecas uz lielām lietām, jomās, kas viņai pašai ir svarīgas. Viņa var visu pati, bet dara tikai tik, cik konkrētajā brīdī vēlas. Ja gribēs, uznesīs kartupeļu maisu 6. stāvā. Ja negribēs, uzsmaidīs kaimiņam, lai uznes.
09.03.2014 23:54 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Es ar esmu par šo domājusi.
ir piesaistījušas dažādas, pat pretējas sievietes - vēsas, pašpārliecinātas un atturīgas ar savu eleganci un pašvērtējumu, tāpat arī tāds patiess(!) un sirsnīgs mīĺums,kas izstaro siltumu.
Ideāls jau laikam nebūtu ne viens, ne otrs, tomēr ar savu odziņu! Tas īstums, GUDRĪBA un harizma, kas nāk no iekšienes, ja tam nāk komplektā kopta āriene, izveidots piedomāts stils, skaists smaids - tas viss kopā padara tieši to variantu par ideālu.
09.03.2014 23:55 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Mmjā! Atkal pēdējā laikā ar vien biežāk aizdomājos cik nozīmīga ir sievietes pašsajūta un laime.
Pati šķiet uz sevis jūtu. Un tas pat liekas nereāli un neticami, cik daudz maina domas.

Brīžos ,kad neesmu apmierināta ar sevi, sev piekasos, esmu drūma, uztveru dzīvi kā pelēku, vienmuļu mākoni ,kas velkās un velkās... man liekas ,ka tiešām neveicas un apkārtējie ne tā skatās uz mani un nav kas uzklausa utt.

Kad spēju nedomāt par lieko, dzīvot ar tādu vieglu pacēlumu un prieku par sevi, par visu man apkārt, kad spēju visā saskatīt pozitīvo, tad apkārt skan komplimenti un es turpinu smaidīt un liekas ,ka man viss izdodas un esmu lieliska utt. :)

(Diemžēl tikai neesmu iemācījusies kontrolēt šo spēju neielaist to negatīvo sevī)
10.03.2014 00:14 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Kāda man pašai liktos ideāla sieviete?

Tāda, kura nekad nepadodas negatīvajam un vienmēr spēj sevi motivēt, nebeidz starot, darbojas ,zin ko vēlas un spēj panākt. Ideālajai sievietei nav jābūt bagātai vai ar īpašām spējām. Tikai jāprot izprast sevi, atklāt sevī vienmēr pozitīvo, un arī ikdienā saskatīt labo un spēt priecāties par sīkumiem. Un laimīga viņa ir ,jo mīl sevi, mīl procesu. Ne tāda ,kas badojas ,lai iegūtu konkrētu ķermeņa formu -kā no žurnāla vāka kādai konkrētai modelei, bet attīsta sevi, nesamierinoties ar sevi ,ja zin ,ka varējusi labāk un var labāk un vēlas labāk. Ne lai iegūtu 60 cm apkārtmēru viduklī, bet lai izskatītos tā ,ka pati var justies harmonijā ar sevi. Justies "gana laba" sev , nesalīdzinoties ar citiem. :)
10.03.2014 00:27 |
 
Reitings 305
Reģ: 17.04.2013
1.Piemīlīgu seju
2.Dabiska(nebāz kg špakteļa uz sejas,nepiepuš krūtis,vai citas vietas)
2. Nav resna
3. Jauku raksturu
4.Tāda kura netaisa selfiju un stulbas grimases(piļģimjus un pārējās h*iņas)
5.Nav tipiska sieviete ,kurai interesē šopings,romantiskas filmas un citas stulbības. Kauvai ,lai spēlē videospēles ,patīk asa sižeta filmas un šausmenes,būtu cool.

Ideāla meitene.
10.03.2014 00:32 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
tralalalalala, Tavs raksturojums man atgādina pašpuiku, tikai ar sievietes seju.

Nav resna bija kāda? kam ir zem 50kg? :D

Tādas bildes, manuprāt, netaisa meitenes kuras prātā nobriedušas.

Citam ideālā būtu, kas copē, nevis spēlē spēles. :D
10.03.2014 00:36 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Katra sieviete kādam ir ideāla. Un tieši tāda kāda viņa ir!
Ko tur diskutēt un zīlēt...
10.03.2014 01:11 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Mazliet out off topic: http://www.youtube.com/watch?v=E8umFV69fNg

Nav nekā ideāla, katram savs.
10.03.2014 01:18 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka tas ideālums slēpjas pavisam kur citur... ne matos, nagos, pat ne rakstura īpašībās kā tādas... ne papēžos, ne kleitās.. šķiet, ka pat ne sirdī, bet vienkārši... sajūtā. Savā iekšējā. Jo tad ir piiiiiiiiiiilnīgi vienalga par to, kas vispār ir ideāls. Manuprāt.
10.03.2014 02:37 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Ideālas sievietes nav un nekad nebūs. Tāpēc jau ir problēmas visādas, kad kāds veido kaut kādus ideālus. Ideāli ir citās vietās. Tikai ne cilvēkos.
Sieviete bez kosmētikas, ar briesmīgu raksturu, tajā pat laikā viņa izcili gatavo ēst, vienmēr apburoši smaržo un prot uzspēlēt pokeru, ja vajag. Tāds neideālās sievietes raksturojums. :D
10.03.2014 03:33 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tā kā search strādā tikai man, bet šeit tādas diskusijas ir bijušas ne viena vien, atļaušos pārkopēt savu viedokli no vienas no iepriekšējām - speciāli tām dāmām, kas nav lasījušas:

Īsta sieviete? Tā ir robeža starp visām. Maiga, bet, ja nepieciešams, plēsoņa. Romantiska, bet tajā pašā laikā nosvērta un apdomīga. Nedaudz glamūra kartupeļu laukā un pieticības pilī. Inteliģenta un bērnišķīga. Viņa vienmēr jūt, kurā mirklī kas ir īstais. Un viņa prot nepārspīlēt. Viņa ir kopta, jo mīl sevi, nevis tāpēc, ka to nosaka sabiedrība.
Viņa atrod sev īsto vīrieti, nevis ņem pirmo, kas gatavs nākt un tad metas to pārtaisīt. Ja tomēr ar laiku īstajam parādās kāds kaitinošs stiķis, viņa vispirms mēģinās to novērst sevī, nevis bāzīs viņam degunā. Viņa ļauj vīrietim sevi sargāt, bet nebaidās iedzīt naglu sienā, ja tas nepieciešams, kamēr viņa nav mājās. Viņa ļauj vīrietim sevi mīlēt un mīl viņu tādu, kāds viņš ir. Viņa rūpējas par savu vīrieti un par to pretī saņem drošības sajūtu. Viņas mājoklis ir pils, neatkarīgi no tā, vai tā ir villa Jūrmalā, vai padomju stila dzīvoklis Ziepniekkalnā. Un par pili to padara nevis dārgas mantas, bet tā mīlsetība, ko viņa ieguldījusi tajā. Viņa ir harmoniska. Laiku, ko citas tērē, lai analizētu citu sieviešu viedokli par sevi un atriebtos par negatīvām replikām, viņa tērē sevis pilnveidošanai un savai ģimenei. Viņai nav laika būt skaudīgai, viņai ir labākas lietas, ko darīt.

Mūsdienās īstu sieviešu vairs tik pat kā nav palicis. Lielākā daļa sieviešu ir aukstasinīgas (cenzēts), kas dzīvo pēc citu noteiktiem šabloniem, ka viņai jābūt tādai un tādai, jāvelk šis un tas, jādodas tur vai citur, jāēd tikai tas, kas viņai negaršo un no sava vīrieša jāizžmiedz pēdējās vīrišķības pazīmes, pataisot viņu par savu lelli ar vīriešiem raksturīgajiem dzimumorgāniem. Tā ir.
10.03.2014 08:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ar sevi "pa lielam" apmierināta sieviete. Sieviete, kas ir spējusi/mācējusi radīt ap sevi apstākļus un attiecības, kurās pati jūtas laimīga.

A garas skropstas, kulinārijas prasmes un algas apmērs - tas viss ir sekundāri.

tralalalala, tev vajag mazāk skatīties TV, tad varbūs sapratīsi, ka sieviete ir kaut kas vairāk par "nav resna" un ka vairums meiteņu ar "šopings,romantiskas filmas un citas stulbības" aizraujas par 75% mazāk, neka to rāda amerikāņu filmās.
10.03.2014 08:17 |
 
Reitings 307
Reģ: 16.01.2010
Atbilde būs īsa - tāda , kas nav ideāls vīrietis .
Šeit Es domāju dzīves uztveri un dzīvesveidu.
10.03.2014 08:44 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Pirmais, kas nāk prātā - Ideāla sieviete ir tā, kas ļauj būt vīrietim, būt par Vīrieti.
10.03.2014 08:47 |
 
Reitings 246
Reģ: 07.03.2009
piekrītu Salomei:)
10.03.2014 09:25 |
 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
Katram savs ideāls! ;)
10.03.2014 09:30 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
S80 tas ko tralalala nosauca, nav pašpuika ar meitenes seju. :D Man, piemēram, patīk makšķerēt, un man arī patīk skatīties asa sižeta filmas kopā ar puisi.

Nu katram ir savs sievietes ideāls. Man sievietes ideāls ir tāda, kas mīl sevi, lai arī kāda būtu. Ar to arī viss sākās. Ja neīmīlēs pati sevi, tad nestaros nekāda gudrība, harizma, nebūs laimīga, utt..
10.03.2014 09:56 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
nesen tēmā "gudra sieviete" rakstīju, ka gudra sieviete ir kā hameleons, kas prot pielāgoties dzīves situācijām. To pašu varu teikt par ideālu sievieti.
10.03.2014 10:11 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Pat, ja var atrast kāda kaut kur uzlasītus kritērijus vai domugraudus par to, kas ir ideāla sieviete, nav jēgas tajos ietūcīties, ja tie tev neder - tas ir tāpat kā uzvilkt pāris izmēru mazāku kleitu, kas spiež un grauž. Dažādība ir interesanta, vienveidība - garlaiko:)
10.03.2014 11:19 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Man šādas tēmas liekas bezjēdzīgas. Labrīt - ideāls pasaulē nav itin nekas. Ja pasaule būtu ideāla, nebūtu noticis lielais sprādziens un mutācijas, kā rezultātā mēs te atrodamies. Ideālā sieviete? Ziemassvētku vecītis? Vienradzis? Par ko vēl palauzīt galvu aiz bezdarbības? :)
10.03.2014 11:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits