Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad sākt staigāt ar izlaistiem matiem?

 
Reitings 99
Reģ: 05.03.2014
Sveiki, vēlējo te parunāt par man nomācošu problēmu. Vēlējos lūgt jūsu padomu.

Man ir 15 gadi un esmu ļoti sportiska(Spēlēju basketbolu). Ļoti bieži ikdienā staigāju ar neizlaistiem matiem, parasti copē vai astē. Ja es izlaižu matus tad tikai uz svētku dienām. Aptuveni 7 reizes gadā, tas tiešām skan muļķīgi. Arī svārkus velku tikai svētku dienās un tā ir mana 2. problēma. Es neesmu neglīta, bet neesmu arī ļoti skaista. Esmu normāla. Arī izskatos nedaudz bērnišķīgi, labprāt gribētu uzzinat kā izskatīties nedaudz nopietnāk. Dzīve iegājusi tādā rutīnā, ka piemēram manas komandasbiedrenes mani vispār nepazīst kā sievišķīgu meiteni, bet gan kā sportisti. Vienīgi mani klasebiedri svētku dienās neko nesaka. Bet man gribētos staigāt ar izlaistiem matiem un būt meitenīgākai , taču viss ir tā iegājies, ka visiem būtu šoks, ja es tā sāktu staigāt, tā es varētu arī sevi pazemot. Bet galu galā man taču būs 9. klase un tas jau ir par traku, domāju varbūt ja nomainīšu skolu pēc 9. varēšu sākt staigāt ar izlaistiem, taču komandā es spēlēšu tajā pašā. Patiešām man tas ļoti nepatīk, itkā viss ir labi, bet tad es padomāju, ka kapēc man tā jāatšķiras, jo iekšēji es jūtos gudra un pavisma ar citām domām, taču ārēji to nepamanu. Lūdzu palīdziet, iesakiet kādas lietas, jo es tiešā, nevaru saņemties izdarīt ko tādu!
06.03.2014 22:11 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Tiešām, kāda starpība, ko viņas domās. Sākumā būs šoks, pēc tam pieradīs. Tās nu gan ir muļķīgas atrunas.
07.03.2014 08:02 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Un par to šoku- es kad retu reizi izlaidu matus nevienam nebija šoks, visi darīja iesākto, neko man neteica.
07.03.2014 08:00 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Cik esmu prieciiga, ka nemacos vairs skolaa. :D Shitas problemas..
07.03.2014 01:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
viss ir tā iegājies, ka visiem būtu šoks, ja es tā sāktu staigāt, tā es varētu arī sevi pazemot.


Ok.. 3 dienas būtu šoks un tad pierastu. :D Viss kārtībā! Mati ir meiteņu/sieviešu rota :)
07.03.2014 01:19 |
 
Reitings 217
Reģ: 20.06.2013
Es tavā vecumā pati spēlēju basketbolu un nesāju bikes ar jaku un kediņām, bet nekad, (izņemot sporta stundas un basīša treniņos staigaaju ar asti) taaa visu mūžu līdz šim brīdim (tagad man ir 20) staigāju asteees vai francrnes. Laikam apnika izlaistie mati :D bet ieteikums autorei- uzdrīksties darīt tas kas tev patīk, nevis darīt to kas tev nepatīk, tu tak dzīvo tikai vienreiz :)))))
07.03.2014 00:57 |
 
10 gadi
Reitings 167
Reģ: 03.10.2010
Kā es tevi saprotu! Arī es vairākus gadus staigāju vienīgi astē, ar izlaistiem matiem mani praktiski nevarēja redzēt, un trenējos basketbolā tāpat kā tu. Man patika viss puiciskais, uz svārkiem un kleitām nemaz neskatījos. Kādos 13 gados nomocīja tas pats jautājums,kas tevi - gribējās beidzot ārēji mainīties, taču uztrauca,ko citi padomās. Mainījās vide (nomainīju skolu) un sāku staigāt izlaistos matos, nedaudz krāsoties. Un tā pamazām arī aizgāja! Joprojām priekšroku dodu ērtām un nedaudz sportiskām drēbēm, taču garderobē ir ieviesusies dažādība, un reizēm patīk saposties un sajusties sievišķīgai. Vienmēr pats grūtākais ir iesākt kaut ko, bet ar laiku pieradīsi tu un tev apkārtējie. ;)
P.S. Lai arī kas, nepamet sportu! ;D Ir pagājuši vairāki gadi kopš netrenējos vairs un esmu sapratusi, cik ļoti man tā pietrūkst un kādas izdevības esmu zaudējusi...
07.03.2014 00:49 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Man tieši otrādi bija gan 15 gadu vecumā, gan tagad. Visu laiku staigāju ar izlaistiem matiem, bet kaut kā sataisīt nespēju, jo nepatika. Sejas forma ir ok un arī ausis nav neglītas, visi saka, ka izskatās labi, ja saņem zirgastē vai kā savādāk, bet spurojos pretī, jo pašai šausmīgi nepatīk, ja mati nav izlaisti.
Lasot diskusiju atminējos arī savu izgājienu 8.klasē. Visu laiku biju tāda kā klases pelēkā pele, bet mājās tikai ļāvos tam, kas patika. Jau tajā laikā patika savādāka mūzika un izskats kā vairumam, taču baidījos atklāt sevi skolā. Beigu beigās, pēc jauki pavadītas vasaras, nolēmu mest savas bailes pie malas un uz 1.septembri (kad pieņemts bija ierasties baltās blūzēs un melnos svārkos/biksēs) ierados melnos, garos svārkos un melnā blūzē. :D Visi skatījās, pačukstējās, bet pēc nedēļas jau aizmirsa, savukārt es beidzot varēju izpausties un tiešām izskatīties kā patika man pašai.
07.03.2014 00:26 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Dari kā pati uzskati par nepieciešamo!

Man ir tieši otrādi - gadu man ir krietni vairāk kā Tev, bet izlaistiem matiem cilvēkos esmu parādījusies kādas 2 reizes mūžā. Nopietni. Ar pussavāktiem nedaudz vairāk, bet tāpat ļoti maz (neskaitu tās reizes, kad esmu mājās, jo tad gandrīz vienmēr mati izlaisti). Nu re.. man tieši apkārtējie mēģina iestāstīt, ka jāstaiga izlaistiem.. Es vienmēr pasmīnu un daru tā kā jūtos ērtāk.

Es taisu copes, zirgastes, bizes utt., bet izlaistie man ļoti traucē.
06.03.2014 23:52 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
ak. dievs.
es saprotu, saprotu - trauslais pusaudža vecums, kad ikkatra apkārtējo doma satrauc (lai gan tā ir pretruna jau pati sevī, jo arī apkārtējo viedokļi nekad 100% nesakritīs, vienam patiks, otram nepatiks, trešajam būs vienalga - tad kuram Tu īsti gribi izdabāt?)...
Bet. nu. seriously?
Izlaisti mati būtu kaut kas tik ārkārtīgi sievišķīgs? Piedod, cloo, Tevis ieliktās frizūriņas ir ļooooti skaistas, bet, ja tā (tik ārkārtīgi skaisti sačinītiem matiem) uz skolu aizietu meitene, kas pat nevar sadūšoties izlaist matus, tad jau pēc tās loģikas sanāk, ka visi ar sirdstrieku nokristu :D

Nē, es ne*iršu un neuzbraucu. Tikai cenšos ar savu komentāru pateikt, lai Tu patiesi tam nepiegriez tik lielu vērību.
Ja nu pavisam elementāru ieteikumu, lai sadūšoties-- tuvojas pavasaris, uz tā rēķina arī veic šīs izmaiņas, jo tad ikviena sieviete cenšas kļūt sievišķīgāka, elegantāk, pavasarīgāk saģērbties, un arī stila izmaiņas ir ļoti bieža parādība. Viss. Tieši tik vienkārši. Cilvēki iet un mainās, mainās arī viņu stili. Manā uztverē pazemojoši būtu tieši ieslīgt šādā rutīnā, nemēģinot neko mainīt, ne jau pretēja rīcība, kas ikvienā vecumā ir tikai apsveicama.
06.03.2014 23:32 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Es tavā vecumā vēl arī staigāju ar sasietiem matiem pārsvarā. Bet tāpēc, ka man viņi pinkojās, bet dažreiz izlaidu. Tu esi sportiste un tas ir tavs stils, ja tu tādā jūties ērti viss čotka. Mums bija tāda meitene, kura arī bija liela sportiste, bet velkot meitenīgas , stilīgas drēbes ar to pašu zirgasti izskatījās ļoti skaista.
06.03.2014 23:20 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Protams, tagad lasot liekas muļķīgi ko tur var baidīties, bet tas ir tāds vecums un varu pilnīgi saprast to, ka tomēr apkārtējie pamana vai pat paķircina, kas liek justies neērti.
Es ieteiktu vienkārši sākt un viss, nekas slikts jau nenotiks - nu pamanīs, ka tev mati vaļā un viss, pie visa pierod un pēc nedēļas jau visi būs aizmirsuši par tavu matu gumiju. Un ar laiku vari vilkt svārkus vai citas lietas kamēr pati iejutīsies :) Veiksmi!
06.03.2014 23:19 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Man skolā bija viena meitene, kas spēlēja basketbolu un arī ğērbās sportiski. Mēs viņu pierunājām uzvilkt kleitiņu, izlaist matus, viņa izskatījās tik skaisti, neviens pat neiedomājās ķircināt, puiši sāka konkrēti pievērst uzmanību. Viņa sākumā nejutās droši, bet pamazām saprata, ka patiesībā taču saņem daudz komplimentu. Nav jau uzreiz krasi jāmainās, pēc garastāvokļa, aste, izlaisti, nebaidies, parādi to, kas Tevī skaists!
06.03.2014 23:19 |
 
Reitings 99
Reģ: 05.03.2014
paldies cloo
06.03.2014 23:12 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Varbūt nav tie labākie piemēri, bet toties šie ir vienkārši un ātri. :D Ideāli, ja negribas ilgi ap matiem ņemties no rīta.
06.03.2014 23:09 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Man ''izlaisti mati'' ir ļooti reti ērts matu sakārtojums, tapēc zinu, ka arī asti var smuki sataisīt un savākt matus tā, ka izskatās labi.






Ziedus matos vari likt, tas padara sievišķīgāku, trauslāku.



Izlaisti mati ne vienmēr izskatās labi. Ja tev ir ērti savāktos staigāt, tad eksperimentē ar frizūrām. :) Bizes ar var smukas pīt. šīs ir pavisam vienkāršas: :)


06.03.2014 23:05 |
 
Reitings 433
Reģ: 29.01.2009
Man agrāk mamma neļāva staigāt izlaistiem matiem :D vienmēr bija bizē, astē, copē, kas tik ļoti nepatika.
Kad aizgāju ar izlaistiem (man bija svētki - brālītis piedzima) , visas pamanīja, jautāja :" Kas Tev svētki kaut kādi?" :D
Pati biju meitenīga gan :)
Ap 15 gadiem līdzinājos gotei, kas man pašai tā nelikās, bet paskatoties vecās bildes, saprotu, kāpēc cilvēki teica, ka esmu gote :) visa melnā ģērbos un melnas kontūrlīnijas.. :D šausmas un kauns :D
06.03.2014 22:52 |
 
Reitings 590
Reģ: 25.10.2013
Skaties, ka tas gumijas tev matus nesaboja...
06.03.2014 22:48 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Droši ej uz skolu/veikalu utt. ar izlaistiem matiem, met pie malas to "čomisko" stilu, ja jau sporto, tad tev ir laba figūra, izcel to.
06.03.2014 22:44 |
 
Reitings 99
Reģ: 05.03.2014
Es tā arī mēģinu visu pamazām, kā arī nopriecajos ka esmu sākusi valkāt melnas leging bikses, tad sapartu, ka varēšu valkāt arī legingus un neviens neko neteiks. Sākumā tik visi pastījās tagad jau kādu nedēļu staigaju. Domāju ko sākt nākamo, kameŗ visi pieradīs, pamazām mainīšos..
06.03.2014 22:43 |
 
Reitings 99
Reģ: 05.03.2014
Būs man vien jāpaugas, un tad centīšos mainīties, netaisios jau visu mūžu tāda staigāt. :)
06.03.2014 22:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits