kāpēc pēc šķiršanās vēl jāzvana?

 
Reitings 68
Reģ: 27.03.2011
Pāris dienas atpakaļ izšķīros ar puisi. Viņam esot zudušas jūtas, lai gan esot man ļoti pieķēries, patīkot utt, bet saprot, ka manas jūtas pret viņu ir stiprākas, viņš ar to pašu nevar atbildēt, tāpēc negrib man melot un turpināt mani sāpināt.
Lai gan nemaz tik ilgu laiku nebijām kopā, sāp man ļoti. Gan tāpēc, ka šķirāmies nesen, gan tādēļ, ka no manas puses tik atklāta un patiesa nebiju bijusi nevienās citās attiecībās.
Bet īsti ne par to. Viena no lietām, kuru tagad nesaprotu - kādēļ vēljoprojām viņš katru vakaru grib man zvanīt? Jautā, kā jūtos, runājam par to, kas bijis, kādēļ šāds iznākums utt. Es viņam lūdzu, lai laiž mani vaļā, lai ļauj man to visu izsāpēt un aizmirst, katru sarunu raudu. Lūdzu, lai vairs nezvana kādu laiku, ka neesmu tas pašlaik gatava. Un ko viņš - es, respektēju tavu lūgumu, centīšos nezvanīt, bet nevaru apsolīt.
Nu kāpēc viņš tā?
04.03.2014 10:57 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ja tas tik ļoti tevī raisītu riebumu, numuru bloķētu vai neatbildētu uz zvaniem, pretējā gadījumā kkāds mazohisms un zaķa staipīšana aiz pautiem, goda vārds - sāp, bet jēga nekāda!
06.03.2014 14:19 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
a) nav aizmirsis (varbut grib atpakal, bet saubos)
b) grib seksu, nav ar ko, tad nu iet pie tevis, kamer jauna draudzene nav.
06.03.2014 14:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!