Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bijušais - labākais draugs?

 
Reitings 43
Reģ: 23.01.2014
Sveikas dāmas!

Tātad - jautājums, kādas jums ir attiecības ar bijušajiem, vai esat palikuši draugi pēc škiršanās? Ja jā, vai tas netraucē šobrīdējai situācijai? un vai kādai ir gadījies, kad mīļotais vīrietis attiecību laikā ir kļuvis par tuvāko cilvēku/labāko draugu(tuvāku par draudzenēm)?

Ir pagājuši pāris mēneši pēc šķiršanās, sirds sāp vēl joprojām, bet ne tik daudz, ka atkal nevaram dzīvot kopā un veidot nākotni, bet gan tādēļ, ka esmu zaudējusi savu tuvāko cilvēku, savu dvēseles cilvēku, savu labāko draugu, kuram varēju aklāties pilnībā, ar kuru bij kopīgas inereses, joki, un tagad tā visa nav! Esmu pilnīgi viena. Tuvākās draudzenes ir diemžēl ļoti tālu prom, un iekšā ir nenormāla vienulības sajūta. It kā paziņu lokā draugu daudz, bet tas ar kuru no sirds izrunāties - diemžēl nav, bija tikai viņš, un nu viņa vairs nav. Šķiroties viņš ļoti vēlējās, lai paliekam par draugiem,sazvanamies. Katru dienu muļķīgi gaidu no viņa kādu ziņu, kā agrāk. Ar acu skatienu meklēju viņu starp garāmgājējiem,veikalos. tas notiek pats no sevis. Neviens neizprot mani un manu būtību kā viņš. Līdz ar to, kopš viņa nav klāt, ir zudusi jēga visam ko daru, nav spēka ne mācīties, ne strādāt, iestājas tāda kā apātija.. Kur lai ņem to spēku atgriezt sevi pie dzīvības??
Piebildīšu, ka eju izklaidēties, sportoju, lasu psiholoģiju, bet iekšā kā bij tukšums, tā viņš ir palicis.. :(
Foršās meitenes, padalieties ar savām domām! Vai vismaz ar kādu anekdoti labam dienas sākumam!
Lai jums jauka diena!
04.03.2014 04:08 |
 
Reitings 546
Reģ: 15.03.2013
Kapec izskiraties? Ja izskiros-kadi draugi, ari draugi,labi neskjiras ;)
Un ne, domaju,ka ne tavs nakamais draugs, ne vinja meitene par to nepriecasies un ja bus kadam liela mila, kadam viss tapat bus janocert sakne.
04.03.2014 05:10 |
 
Reitings 546
Reģ: 15.03.2013
Par situaciju ka juties...tas ir normali. Man ta bija. Pat sastregumos ar acim mekleju bijusa(ne pedeja BIJUSA:D) auto. Tas ir jaizsap, ta tu analize sevi, savas kludas. Un tikai nemegjini domat,ka nu cita man nebus! Bus. Ir atbrivota dabiski vieta kkam citam. Tagad baudi brivo laiku,kad vari darit ko velies:)
04.03.2014 05:12 |
 
Reitings 468
Reģ: 29.01.2009
Sveika! :)
Tas,patiešām, ir jāizsāp! :) Bet ejot cauri kam tādam, tu pati redzēsi sevi augam. To tukšumu kādu dienu aizstās kāds cits, tikai sagaidi brīdi kad būsi tam pati gatava.
Man bijušais bija labākais draugs apmēram gadu pēc šķiršanās, līdz jauno attiecību sākumam.
Kā draugiem mums saskanēja ideāli:D Lai gan, teikšu pavisam godīgi, ja neesi mazohiste, tad nemaz nepieļauj "labāko draugu" lietu. Sāpēs un būs grūti tikt pāri, bet kad būsi tikusi pāri, būs grūti atstāt kā draugu. Lieka nervu bendēšana un sidrs mocīšana. Bet nu, protams, nevar noliegt, ka draugu periodā mēs pavadījām ļoti jauku laiku un vel šobrīd man pietrūkst mana vecā drauga...
04.03.2014 07:43 |
 
Reitings 43
Reģ: 23.01.2014
Lita - izšķīrāmies, jo nespējām noturēt uzticību viens otram, no sākuma piekrāpa viņš un tad es.. :( sagājāmies atkal, bet ar laiku dzīvojot kopā iestājās nenormāla rutīna.
Abi vēlamies saglabāt draudzīgas attiecības, bet saprotu, ja kādam no mums parādīsies cits cilvēks, tad draugi īsti vairs nespēsim būt, un mani tas sāpina, jo viņš man bij viss.
Gribu būt viņam blakus, smieties, iet ballēties kā agrāk, varbūt tas ir pieradums?
04.03.2014 19:21 |
 
Reitings 1748
Reģ: 08.03.2013
protams, ka tas ir arī pieradums. cik ilgi bijāt kopā?
04.03.2014 19:28 |
 
Reitings 43
Reģ: 23.01.2014
bijām 3 gadus. skaistākais laiks,kas piedzīvots.. :/ un tagad tā visa nav, un mana labākā drauga..
04.03.2014 19:35 |
 
10 gadi
Reitings 4132
Reģ: 02.01.2011
Manuprāt, labāk meklēt citu labāko draugu. Es nez, varbūt es kļūdos, bet vai viņam un tev pašai nebūs sāpīgi būt tikai draugiem?
04.03.2014 19:45 |
 
Reitings 395
Reģ: 14.01.2014
viss atkarīgs no jums pašiem, es personīgi nevarētu parakstīties uz ko tādu, man būtu pārāk liela nostaļģija un pārdzīvojumi
04.03.2014 20:07 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.12.2010
Lielākoties neesmu kontaktos ar bijušajiem. Ir 1 ar kuru ir tāds ik pa reizes sarakstīšanās posms. Bet tikko izšķīros ar citu un šis nu grib palikt draugos. Es nezinu vai spēšu, jo man viņš patīk, bet redz mēs neesam kā cimds ar roku un tāpēc izšķīrāmies. Bet viņš gribot palikt draugos, pat pie šķiršanās veda mani vakariņās, kamēr runāšanas brīžos bija klusuma brīži, tikmēr skatijāmies TV kopā. Tas priekš manis bija dīvaini. Nezinu kā lietas izvērtīsies nākotnē.

Manai draudzenei gan ar bijušo ir super attiecības. Nekad nebiju redzējusi tādus bijušos, tā kā labākie draugi. Tā tur brauca padzīvot pie viņa uz ārzemēm, visu stāstīja par džekiem, viņš tur deva padomus, viņa viņam. Protams puisis viņu mīl vēl joprojām, tur grib precēt un ko, bet visu ir izrunājuši un palikuši draugi. :)
04.03.2014 20:08 |
 
Reitings 142
Reģ: 28.04.2013
kādas jums ir attiecības ar bijušajiem, vai esat palikuši draugi pēc škiršanās?


Galvenokārt, attiecības neitrālas.
Ir tikai divi cilvēki, ar kuriem situācija ir savādāka.
Viens - tiešām ir kļuvis par labu sarunu biedru, draugu (ja tā var teikt), uzticamu personu, bet ticu, ka tas vairāk tāpēc, ka attiecības bija neilgu laika posmu, sen un tās pārtraucu es.

Otrs - nekad mūžā negribu satikt un sarunās iesaistīties.

Nu tā kaut kā. :)

Piekrītu meitenēm, ka tas ir jāizsāp un, ja jūti, ka pastāv, kas vairāk kā draugi - nav vērts kam tādam piekrist. Būs grūti, kā arī, ja viņam parādītos cita sieviete - sāpēs. Turies!!! ;)
04.03.2014 20:46 |
 
Reitings 43
Reģ: 23.01.2014
Bet ko darīt, ja tas cits labākais draugs tā vnk neatnāk nedēļas laikā, ir neiespējami kādam citam pēkšņi uzticēt visu savu dzīvi? Kur lai izliek sevi, ja viņš bij tas, kurš uzklausīja un atbalstīja, un otrādi..?
Saprotu, ka palikt īstiem draugiem nesanāks, bet pašlaik ik pa laikam reti saskrienoties, tā vien gribas pateikt - apskauj mani, ejam pasēdēsim kādā kafejnīcā un no sirds parunāsimies, bet jūtu, ka viņš to nemaz nevēlas. Viņš diezgan veikli tiek galā ar savām emocijām, savukārt man iet pavisam smagi..ehh
04.03.2014 20:50 |
 
Reitings 142
Reģ: 28.04.2013
Bet ko darīt, ja tas cits labākais draugs tā vnk neatnāk nedēļas laikā


Labākais draugs arī nekad nebūs nedēļas laikā!
Pagaidām Tev vienkārši vajadzētu kādu labu sarunu biedru, biežāk satikties ar draudzenēm, atrast kādu nodarbi, kas liek Tev aizmirsties, u.t.t. :)
04.03.2014 21:11 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Kamer nav bernu kopigu , lai ari paliek par bijusajiem . Neticu tai draugu busanai , nafig cakaret sev nervus vai otram laiku
04.03.2014 21:54 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Autore, kāds viņš tev labākais draugs, ja reiz pievīla, piekrāpa?
Pamosties un sāc sevi cienīt, atrodi citu draugu, kurš arī būs labākais draugs..
ex paliek ex, turklāt tāds, kurš vēl tevi tā izmainīja..nē, paldies! veiksmi!!!
05.03.2014 07:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits