Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Standarta tēma

 
Reitings 395
Reģ: 14.01.2014
Sveikas , meitenes :)
Man tāda ikdienišķa meiteņu tēma.. Tātad, drīz jādodas uz saviesīgu pasākumu, un tikai tagad konstatēju, ka nav nekā piemērota ko vilkt. Gribās jaunu, skaistu kleitu. Bet kur? Esmu izstaigājusi jau tik daudz veikalus, nav nekā tāda, ko vēlētos es.. Varbūt ir kāds internetveikals, kur ir labs piedāvājums? Neskaitot ebay, aliexpress, un tos, kur tie vienādie piedāvājumi :)
Vai arī variet ieteikt kādu lielveikalu, kur tieši ir skaistas kleitiņas, priecāšos par jebkuru ieteikumu, savādāk jau man grūti ar to izvēli :(
02.03.2014 16:05 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Kāds pasākums, kāds tur "ģērbšanās kods"?
Lai gan, ja ebay nevarēji neko atrast (kur, manuprāt, ir gandrīz jebkas), tad varbūt vienkārši ej pie šuvējas, lai uzšuj kaut ko tādu, kas savādāk neeksistētu?
02.03.2014 16:24 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Skaistas kleitiņas ir pārāk plašs jēdziens. Vismaz - kāda stila, cenas, krāsas, vismaz kaut ko. Vienai smuka būs Pugačovas tipa kleitiņa par 200 eiro, otrai vēl nez kādi brīnumi. Neviena nevar uzminēt, kas Tev patīk un kas skaitās skaists.
02.03.2014 16:27 |
 
Reitings 906
Reģ: 18.02.2012
nu ja galīgi neko nevar atrast, tad var nopirkt arī parastu kleitiņu, bet izcelt to ar skaistām kurpēm un aksesuāriem. :)
02.03.2014 16:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits