Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ajūrvēdiskais uzturs un dzīvesveids

 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! :) Tā kā pēdējā laikā prātu nomāc dažādi veselības (arī garīgās) jautājumi, esmu sākusi interesēties par dažādiem alternatīvajiem dzīvesveidiem, piemēram, ajūrvēdu. Gribēju jautāt, cik daudzas no jums par to lasa, interesējas, zina kaut ko? Priecātos, ja pastāstītu vairāk par savu pieredzi :)

Saulainu dienu!
25.02.2014 10:00 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Sveika. Pirms gadiem diviem, sāku lēnām par to interesēties. Veselības problēmas bija sākušās,sāku domāt kapēc ar mani tas tā notiek. Tas bija,kā aicinājums. Sāku iet pie cilvēka kurš strādā ar čakriņām,ārstēšanu ar enerģijām. Nolēmu,ka vēlos saprast to visu,kā tas notiek. Sāku lasīt attiecīgo literatūru,mācīties jogu. Lēnām mainīju domāšanas veidu,uztveri,ēšanas paradumus,ikdienā parādijās jauni " rituāli". Tagad nemaz savādāk nevaru. Zinu to,ka man vēl tāls ceļš ejams,lai kārtīgi izkoptu to visu.
25.02.2014 10:13 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Varbūt vari ieteikt kādu labu speciālistu/cilvēku, kas zina ko dara šajā jomā? :) Vai grāmatas, filmas..iegūglēju, bet visur atrod galvenokārt salonus un veikalus ar ajūrvēdiskajiem produktiem.
25.02.2014 10:14 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Lasu, zinu, interesējos.
Pasaules uztvere, esamība tajā un dzīve apkārt mainījusies tikai uz labo pusi.
25.02.2014 10:14 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
bellakilla, vai pievērsies Ajūrvēdai pašmācības ceļā jeb gāji uz apmācībām utt.? :)
25.02.2014 10:21 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Es labu laiku neatrodos Lv. Īsti nezinu, kādas tur ir iespējas. Grāmatas arī lasu no amazones,šaubos vai Lv kaut viena tāda ir. Tu vari uzjautāt forumā,sievietei Chanely. Viņa arī ar to nodarbojas cītīgi. Es varu ieteikt tikai to speciālistu kurš darbojas,kā ārsts. Es pie viņa lidoju speciāli uz Lv. Jebkurā gadijumā Tu noteikti vari kko lv guglē atrast. P.jogas nodarbības iesācējiem,grāmatas(varbūt) pati gan lv neesmu redzējusi. Ja nu,kas es varu ieteikt ārzemju ja saproti angļu valodu un vari kkā viņas dabūt.
25.02.2014 10:23 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Jā, vari droši ieteikt. Brīvi pārvaldu angļu valodu, varu lasīt arī spāniski un krieviski ;)

Chanely zinu :) uzrakstīšu
25.02.2014 10:27 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Es visu apguvu pašmācības ceļā. Tagad pētu mantras. Visgrūtāk man bija ar meditēšanu. Nebija iekšējā miera un enerģijas pacietībai. Varu pateikt to,ka man laikam atvērās kkāda čakra un es pati sāku just enerģijas. Tas man bija apliecinājums,ka tas viss " strādā" jo ja Dievs nav pierādāms tad nodarbojoties ar jogu,es fiziski jūtu savu ķermeni, pat nepieskaroties viņam,bet vnk turot P.roku virs kājas.
25.02.2014 10:28 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Anodea Judith - Wheels of life. Anodea Judith - Eastern body Western mind. Tas ir,lai saprastu,kā viss strādā. Nu un tad varu specifiskāk ieteikt grāmatas,veselībai, par jogu, ēšanu utml
25.02.2014 10:35 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Bright - viss pašmācībā. Krieviem ir ļoti daudz ajūrvēdiska satura mājaslapu. Pie mums šeit pagrūtāk, jo vienīgie, kas piekopj un popularizē vēdas ir krišnaīti. Es nesaistu krišnaītismu ar vēdām, līdz ar to, man ar viņiem nav pa ceļam. Vispār ieteiktu apgūt šo mācību kāda zinoša cilvēka pavadībā. Ir ļoti daudz, kas jāfiltrē un jāizprot.
25.02.2014 10:37 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Sveika!

Pati arī nesen sāku pievērsties jogas praksei - laktoveģetārs jeb ajūrvēdisks uzturs (viss labākais, kas audzis virs un zem zemes + labas kvalitātes piena produkti, kas gatavoti no īsta piena, ne visādi tur krējuma izstrādājumi, piem.; drīkstot arī labas kvalitātes medu, bet man tagad arī pēc saldumiem neprasās) , klausos mantras, ko man ieteica vēdiskais astrologs, lai sakārtotu savu iekšējo pasauli un tiktu galā ar pārbaudījumiem, ko uzliek karma, un lietoju arī vēl dažus ajūrvēdiskus preperātus. Pie tā visa , protams, netaisos apstāties, jo jau no šī mazumiņa ir jūtami labāk diezgan īsajā laika posmā, tā ka iešu vien dziļāk - būs gan asanas, gan citi vēdiski brīnumi.

Un krišnaīti Barona ielā nav vienīgie , kas piekopj vēdisku dzīvesveidu. Viņi tikai ir pamanāmākie ;)
25.02.2014 10:50 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Runājot par alternatīvajiem dzīvesveidiem. Es šobrīd krievu valodā lasu Skota Kaningema literatūru. Скотт Каннингем. To es arī varu ieteikt. Neko labāku neesmu vēl lasījusi. Un pamazām sāku tulkot viņa darbus savām vajadzībām. :)
Ieraksti google "Vikka" un parādīsies viena mājaslapa, kas radīs nelielu priekšstatu par viņa grāmat virzību un pārstāvošo reliģiju.
25.02.2014 11:08 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Paldies par ieteikumiem ;) Zidtarpins, varbūt vari uzrakstīt vēstulītē vairāk? Autorus vai blogus/lapas, kur palasīt vairāk par uzturu un jogu.. būtībā interesē viss komplekss, jo šobrīd klibo gan emocionālā, gan fiziskā veselība un visu laiku iekšā nervozitāte un stress ne par ko.
25.02.2014 11:25 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
oK
25.02.2014 11:55 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
up
25.02.2014 19:22 |
 
Reitings 1
Reģ: 10.09.2014
B&S, rada za tebja!
Ti na vernom puti. To 4to ho4etsja peremen v zhizni eto lish dokazivaet to 4to ti rastesh, rastesh vnutrenne. I esli ni4ego ne predprinimatj, to okazivaeshsja v depresii. Poetomu poisk- eto vernoe reshenie, tot kto is4et tot vsegda nahodit.
Li4no mne, da ja dumaju vsem na samom dele, so stressom i trevogoi pomogaet spravitsja rezhim i meditacija na to, 4ego ja ho4u dosti4, a ne na to, kak vse ploho i kak mne ne vezet v zhizni. Toestj ja kazhdij denj s samogo utra na4inaju sleditj za svoimi misljami i fiksiruja negativnie misli, menjaju ih na pozitivnie, na to 4ego ja ho4u v zhizni. Sna4ala budet ne privi4no, a potom eto stanet privi4koj. 4erez 21 denj takoj praktiki uvidish pervie plodi. Prosto poprobuj ne puskatj negativ v svoi misli, vedj misli realizujutsja, tak pustj realizujutsja tvoi celi i me4ti. Knigi na duhovnie temi i temi razvitija ja videla na http://www.lakshmi.lv/ru/gramatas-ajurveda-vegetara Mne o4enj pomogla i ponravilasj kniga Rami Blekta "S4astje bez granic. Poiski nastojas4ego smisla zhizni. Besedi s temi kto ego nashol". V nej ja nashla otveti na mnogie svoi voprosi i mne stalo leg4e dishatsja, pojavilsja smisl zhitj.
Glavnoe verj v sebja, kazhduju sekundu verj, i vse budet otli4no!
10.09.2014 16:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits