Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nokrāpu!

 
Reitings 28
Reģ: 18.02.2014
Sveikas.
Uzklausīšu visa veida kritiku, jo gan jau tas būs vienīgais, ko dzirdēšu!!!
Lieta tāda- esam ar draugu kopā pusotru gadu, nu jau aptuveni 3 mēnešus nezinu ko iesākt, jo liekas, ka savu draugu vairs nemīlu..esmu to viņam teikusi, bet viņš to uztver kā bezmazvai joku, jo parasti, kad strīdamies, es aizsviļos un saku, ka viņu vairs nemīlu un nevēlos būt ar viņu kopā- lūk šo viņš uztver kā joku, jo domā, ka tā saku tikai tāpēc, ka esmu par kaut ko dusmīga utt...

Viņš pārvācās strādāt un dzīvot uz ārzemēm, bet man dēļ parādiem augstskolā vel Latvijā ir jāpaliek aptuveni trīs mēneši.

Tad nu lūk dažas dienas atpakaļ biju ballītē, kas ritēja divas dienas, ar pamatīgu iedzeršanu.
Sanāca tā, ka pirmajā dienā pārgulēju ar vienu čali un otrajā dienā man bija 3some- ar to pašu džeku un viņa draugu. Jūtos ļoti slikti, jo nevienu nekad iepriekš neesmu krāpusi, pat nebiju iepriekš iekš draugiem.lv atbildējusi nepazīstamam puisim uz vēstuli...
Sāklumā domāju, nu labi- paskūpstīsimies, bet neko vairāk, bet sanāca kā sanāca. Man pat kauns šo visu rakstīt tagad, sirdsapziņa ļoti grauž...

Labāk pateikt draugam un izbeigt, patiesībā, beidzot mūsu attiecības vai vienkārši turpināt dzīvot??? Patiesībā ir bijušas neskaitāmas reizes, kad esam šķīrušies (labi, uz pāris dienām) un tad atkal kopā, dēļ kaut kāda strīda...vairākas reizes esmu teikusi lai patiešām atšujas, bet viņš saka, ka mēs esam viens otram radīti un būsim vienmēr kopā...
Zinu, pasakot šo, varu garantēt, ka palikšu viena, bet no otras puses- man šis cilvēks aizvien vel rūp, bet man liekas, ka tas ir vairāk pieradums, nevis mīlestība, jo, ja mēs izšķirtos, es pat nezinu ko es darītu, jo visa nākotne, vismaz tuvākie gadi, bija jau saplānota.

Gaidu jūsu nosodījumus!!!
18.02.2014 19:08 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
jo parasti, kad strīdamies, es aizsviļos un saku, ka viņu vairs nemīlu un nevēlos būt ar viņu kopā- lūk šo viņš uztver kā joku



Cilvēki afekta stāvoklī ne to vien saka, tāpēc varbūt Tavs draugs to uztver kā joku... Bet vai esi viņam to mēģinajusi pateikt mierīgā ceļā, bez kliedzieniem un histērijām, vienkārši aprunājoties par Tevi nomokošajām lietām- šajā gadījumā zudušajām jūtām..
18.02.2014 19:14 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Vienkārši pasaki puisim, ka viss ir cauri, ka vairs nevēlies būt kopā, ka tās jūtas ir pagaisušas, ka neredzi nākotni ar viņu. Bet nekādā gadījumā nestāsti par tiem saviem brīvdienu piedzīvojumiem. Nevajag, tas tikai padarīs to visu procesu vēl vairāk rūgtuma un dusmu pilnu.

Un arī par to Tavu gadījumu nav vērts pārdzīvot. Kā nu bija, tā bija. Izšķirsies no puiša, aizmirsīsi tās brīvdienas un atšķirsi jaunu, baltu lapu.
18.02.2014 19:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Plaani meedz mainiities. Nav iespeejams saplaanot naakotni taa, lai buutu 100% paarlieciiba, ka viss notiksies peec plaana. Ja nemiili un pat esi staajusies intiimos sakaros ar citu, ir veerts izveerteet to, vai ir vajadziigi naakotnes plaani ar kaadu, kuru tu visticamaak, arii naakotnee kraapsi un turpinaasi nemiileet. Neskaitaamaas skjirshanaas reizes jau ir pietiekams indikators tam, ka agri vai veelu juus paskjirsieties uz visiem laikiem. Driizaak te izklausaas peec taa, ka puisis tevi ljoti neveelaas palaist valjaa un tevi apvaardo, lai tikai tu paliktu. Kas tos naakotnes plaanus kala? Tu pati, vai tas bija puisis, kursh tev ielika savas idejas galvaa?
18.02.2014 19:16 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Cilvēki afekta stāvoklī ne to vien saka, tāpēc varbūt Tavs draugs to uztver kā joku...


++++
Es arī esmu no cilvēkiem, kas dusmās sarunā visādas briesmu lietas, ko īstenībā nemaz nedomāju nopietni, tāpēc Tev ir vajadzīga saruna ar puisi.
18.02.2014 19:17 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Nu malacis! Protams, ka skiries, ko tad nu vairs!
18.02.2014 19:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju.. šīs attiecības ir izsmeltas! :) Pamet, sāc jaunu dzīvi :)
18.02.2014 19:18 |
 
Reitings 28
Reģ: 18.02.2014
Driizaak te izklausaas peec taa, ka puisis tevi ljoti neveelaas palaist valjaa un tevi apvaardo, lai tikai tu paliktu.

Šim es piekrītu par 100%. Tā ir.
Un nākotnes plānus kalām kopā, kaut arī es vēlētos kaut kur turpināt studēt, bet šis neietilpst mūsu plānos...:/

Un vēl kas- nezinu kāpēc, bet mani uztrauc arī tas, ko tie ''brīvdienu puiši'' par mani padomāja, gan jau, ka esmu m*uka, jo es tā ar abiem, pie tam, dzērumā pateicu, ka man ir draugs....mani vienkārši vienmēr satrauc ko par mani domās citi, it īpaši nepatīk, ja padomās ko sliktu- kā šajā gadijumā, jo zinu, ka šos cilvēkus man vel nāksies sastapt. Pie tam puiši tik izskatīgi :D abi! :D
18.02.2014 19:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Laikam jau labāk būtu šķirties, bet nesaki draugam ka tu viņu nokrāpi.
18.02.2014 19:24 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
bet viņš saka, ka mēs esam viens otram radīti un būsim vienmēr kopā...

pasaki kā tevi drāza divi džeki vienlaicīgi, kamēr viņš ārzemēs strādā, redzēsim ko tad viņš teiks.
bet nopietni...neesi tāda maita un pamet viņu, viņš iespējams ir pelnījis kādu kas viņu mīl un nekrāps.
18.02.2014 19:27 |
 
10 gadi
Reitings 2967
Reģ: 09.10.2009
Es tavā vietā šķirtos, jo - ko ,nu, vairs? Izlikties,ka viss ir kārtībā un sadzīvot ar savu sirdsapziņu - nespēsi. Vismaz man tā ir bijis..
Bet noteikti ne vārda par krāpšanu - tas būtu pārāk sāpīgi..
18.02.2014 19:28 |
 
Reitings 395
Reģ: 14.01.2014
Labākais variants ir pārtraukt attiecības, nez vai jums normāla kontaktēšanās būs nākotnē..jo īpaši, ja puisis uzzinās par sānsoli
18.02.2014 19:29 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Vot eto dā...

Sanāca tā, ka pirmajā dienā pārgulēju ar vienu čali un otrajā dienā man bija 3some- ar to pašu džeku un viņa draugu.




Es nespēju neko komentēt... ja nevari pateikt neko labu labāk nekomentē ir mana šī brīža devīze...

Jeb Tu gribi tiešām dzirdēt ko es domāju?
18.02.2014 19:31 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Tavs puisis pret Tevi labi visu šo laiku ir izturējies vai arī ir bijušas problēmas, kuras nogremdēja Tavu mīlestību pret viņu?
18.02.2014 19:32 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Loģiski, ka jāšķiras. Tev vēl ir cits variants?
Un kāda starpība ko par tevi tie divi tagad domā? Labot neko nevar, jo viss ir noticis.
18.02.2014 19:34 |
 
Reitings 28
Reģ: 18.02.2014
S80

esmu gatava nosodījumam!!!
pati visu laiku esmu domājusi- kā meitenes var krāpt savus čaļus, bet tagad saprotu- ja nemīlu, tad...
18.02.2014 19:35 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Un vēl kas- nezinu kāpēc, bet mani uztrauc arī tas, ko tie ''brīvdienu puiši'' par mani padomāja, gan jau, ka esmu m*uka, jo es tā ar abiem, pie tam, dzērumā pateicu, ka man ir draugs....mani vienkārši vienmēr satrauc ko par mani domās citi, it īpaši nepatīk, ja padomās ko sliktu- kā šajā gadijumā, jo zinu, ka šos cilvēkus man vel nāksies sastapt.

Protams, kā nopietna draudzene tu kādam no šiem puišiem nebūsi. Atliek vienīgi cerēt, ka viņi to turēs pie sevis, savādāk gan nebūs patīkami ne tikai sirdsapziņas dēļ, bet arī neslavas.
18.02.2014 19:37 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
es nesaprotu tos cilvēkus, ja Jums ir kādas problēmas attiecībās vai kaut vai kā Tu saki, ka ir zudušas jūtas, kāpēc ir jāturpina, jādzīvo maldos, un jādara pāri otram cilvēkam? Tu neiestāstīsi , ka esi iegrožota važos vai vēl sazin kas, ka nevari aiziet prom no puiša un tad katru dienu ņemties kaut vai ar 100 večiem :D Tā arī tie vīrieši un sievietes tiek samaitāti , jo viņiem pagadās viens/ viena, kas nevar savaldīt savus dzimumorgānus . Neesmu nekāda šķistības policija un nekāda svētā arī, bet šīs meņģēšanās ar citiem man liekas pretīgas. Ja nemīli ej prom un dr***es cik uziet , nevis dari un tad domā vai man viņu vel vajag vai nevajag
18.02.2014 19:37 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Emy, tā ir visnekrietnākā rīcība ko jeb kad biju dzirdējusi. Nu,ok ar vienu, bet ar diviem... vēl par to stāstīt tā... nu nezinu, es ne uz ko tādu nebūtu spējīga.



Es uzskatu, ka cilvēks neciena sevi, tāpēc laiž apkārt, jo viņš ir lupata, kas nav spējīgs laikā pateikt otram zini un te mūsu ceļi šķirās vai mums ir jāatrisina tādas un tādas problēmas.

Cilvēkam vajag drosmi, lai būtu godīgs, vienmēr esmu augtsu vērtējusi cilvēkus,kas ir godīgi, pat ja patiesība ir sāpīga.
18.02.2014 19:41 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Un vispār, ja puisis ārzemēs ir jau labu laiku, tad ļoooooti iespējams, ka viņš kādu gultā ir ievilcis pirms tava notikuma, tā ka visdrīzāk tavi sirdsapziņas pārmetumi ir lieki ;)
18.02.2014 19:43 |
 
Reitings 28
Reģ: 18.02.2014
Nikola
patiesībā reizēm, ja es tā apsēžos un padomāju, tad man ir tā- kāpēc es vispār esmu kopā ar šo cilvēku, jo visvairāk es neieredzu melus un viņš man ir melojis tik daudz reižu un turpina melot (tam nav sakara ar citu meiteni vai vispār ar šo tēmu) un es viņam vispār nevaru nekad ticēt.

Arī nesen teica, ka ies pasēdēt kafūzī ar draugiem un mājās būs 12tos, cik reizes es jautāju ko viņš patiesībā darija, atbilde ir- tikai sēdējām un pļāpājām, bet vienu dienu atdzinās, ka patiesībā vazājās pa klubiem un mājās bija pēc 2iem. Kaut arī bijām sarunājuši, ka pa klubiem nevazāsimies līdz brīdim, kamēr atkal būsim kopā....
18.02.2014 19:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!