Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

MF un ģimene

 
Reitings 431
Reģ: 26.12.2009
Pastāstat, pieredzējušās, cik savienojamas ir studijas (medicīna/ ārsti) ar ģimeni? Kad piedzima meitiņa, nopriecājos, ka tas viss ir noticis tieši tagad, jo vēlāk, iespējams, būtu grūti apvienot ģimenes papildinājumu ar mācībām.
Lai arī kāda būtu jūsu pieredze, es neapšaubīšu savu izvēli. Ar jūsu palīdzību gribu vēl vairāk sagatavoties tam, ka būs grūti, lai visam sākoties, nejustos kā ar bomi pa galvu dabūjusi.
Paldies!
17.02.2014 20:45 |
 
Reitings 1748
Reģ: 08.03.2013
Cik tu esi veca un cik bērniņš?
es gan neesmu medicīnas studente, bet visgrūtākie ir pirmie divi kursi, grūti jau noteikti būs, jo tieši pirmajos ir nenormāli daudz jāzubrī, būs maz laika bērnam.
17.02.2014 20:48 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Atceroties savu brāli pirmos gadus, nu principā es drīzāk varu teikt, ka neatceros viņu daudz redzam, jo kad atnāca mājās, tad sēdēja istabā un mācījās. Ja gribēsi arī pelnīt, tad nāksies ne tikai iet rezidendtūrā(kur samaksa ir ap 230ls neto un, protams, ja neizstāsies 6 gadu laikā :) ), bet ņemt klāt vēl vienu darbu, piem., MNPD. Bet, ja tev ir materiāli atbalstoša otra puse - tad tas ir daudz vieglāk. Katrā ziņā, ja tas ir tavs sapnis, tad lai veicas! :)
17.02.2014 20:49 |
 
Reitings 431
Reģ: 26.12.2009
Man 22, meitiņai tūlīt gads. Septembrī, ceru, ka uzsāks bērnudārza gaitas. Par finansēm tā nesatraucos kā par laika sadalīšanu visiem un visam.
17.02.2014 21:17 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Liene, protams, ka pirmie 2-3 gadi būs norakstāmi, bet es varu teikt to, ka mana māte bija tieši tāda, kad es piedzimu, es tiku uzaudzināta principā ar auklēm, bet varu teikt - neatceros vispār, ka mammas kādreiz trūcis vai tml. Tā kā - gan jau laiku kaut kā sadalīsi un bērnam nekāda taruma nebūs. :) Pēc pirmajiem gadiem jau būs drusku viegāk. Galu galā, ja tas ir tas, ko tu vēlies, nav iemesla sev to liegt. Īpaši, ja otra puse tevi atbalsta morāli un fiansiāli.
17.02.2014 21:25 |
 
Reitings 431
Reģ: 26.12.2009
Jā, es arī par to esmu domājusi, ka kamēr tie 3 gadi paiet, un meitiņai pietiek ar visu apkārtējo uzmanību (tēti, omēm, opīšiem) viņa tik ļoti nejutīs, ka es neesmu ar viņu uz visiem 100%.
_paris Milzīgs paldies par uzmundrinājumu! Tas ļoti palīdz. :)
17.02.2014 21:42 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Runāšu par to MF kura ir RSU. Pirmais kurss ir pats briesmīgākais. Tur atkrīt visvairāk cilvēku. Vissmagākā un laikietilpīgākā tieši mācību ziņā ir anatomija un ķīmija. Lekcijas vidēji ir no 8 vai 9 rītā līdz 5 vai 6 vakarā, bet jārēķinās ar braukāšanu - anatomija vienmēr notiek Anatomikumā (Kronvalda bulvāris), un tad lekcijas arī notiek vēl RSU galvenajā ēkā Dzirciema ielā un arī Anniņmuižas bulvārī. Vakari ir jāvelta mācībām, bieži arī naktis. Ir tādi, kas čīkst, bet ir arī tādi, kuri ir ideāli iemācījušies saplānot savu laiku, ka sanāk gan izmācīties, gan saņemt labas atzīmes , gan arī patusēties. Takā domāju, ka ja mācēsi laiku plānot, tad atliks laiks arī bērniņam. Lai veicas :)
17.02.2014 21:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits