Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ehh..

 
Reitings 29
Reģ: 09.02.2014
Man ir 19. Pašlaik eju NVA kursos, kuri pēc nedēļas beigsies. Dzīvoju mazpilsētā, draugu man reāli teikšu kā ir- nu nav tādu ar kuriem būtu kur pavadīt brīvdienas vai kopā izklaidētos... Esmu mēģinājusi iepazīties internetā ar cilvēkiem, esmu gājusi uz jauniešu biedrību, lai komunicētu ar ārzemju jauniešiem, bet nejūtu nu pilnīgi nekādus rezultātus. Šķiet trūkst gribasspēka, nav ar ko pat parunāties, ir tāda sajūta ka dzīvoju kaut kādā burbulī, kur nekā nav, un tagad esmu tik zemu nolaidusies, ka vienkārši katru dienu eju uz kursiem, izdaru darbu, plānu un mērķu vispār neredzu, sēžu pie datora un neredzu jēgu nekam! Gribās pārmaiņas, iet un darīt. Lasīt grāmatas- tas vēl vairāk dzen izmisumā, jo klusuma man ikdienā ir pietiekoši.. Būtu jauki uzklausīt ieteikumus.. Par interesēm runājot, man patīk zīmēt, ļoti labi runāju angliski, zinu pamatzināšanas vācu valodā, bet tur tā lieta- nav kur pielietot šeit dzīvojot. Citreiz liekas, ka dienas vienkārši velkās bezjēgā..
15.02.2014 12:28 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Vai nevarētu būt, ka "rezultātus" nejūti, jo centies ar cilvēkiem komunicēt tikai pašas komunicēšanas pēc (nevis, jo būtu kādas kopīgas intereses, pasaules uztvere vai kā taml.)?
15.02.2014 12:37 |
 
Reitings 29
Reģ: 09.02.2014
Varētu būt, ka tā arī bija.
15.02.2014 14:28 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Vidējā, cik noprotu, tev ir?
Kāpēc nemācies tālāk?Nepārvācies uz Rīgu, Liepāju, Jelgavu utml, kur ir vairāk iespēju, kur tu varētu iegūt vairāk paziņas un draugus?
15.02.2014 14:34 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Lasu un domāju - bāc, gluži kā par mani rakstīts :D
Tev tūliņ ieripos vēstulīte.
15.02.2014 14:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits