Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kuru izvēlas?

 
Reitings 39
Reģ: 23.03.2013
Sveikas! :)

Ir jautājums, kurš risinās manā galvā, nezinu vrb kādai pieredze. Ja uz dzīvokli ir vairāki gribētāji pēc kā izvēlas to vienu, kuram izzīrēt? It īpaši, ja nekādus jautājumus neuzdot pēc kopējas apskates ar visu pārējo lielo baru! Vai tomēr katram būs atsevišķa satikšanas vai kas tādss?
Izklausas tik tizli, bet es neko nesaprotu :D
11.02.2014 13:42 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Apskatīties ir viens, pēctam jāseko interesei par reālu īrēšanu un līguma slēgšanu. Normālā situācijā - kurš pirmais piesakās, tam izīrē, ja vien izīrētājam nav kādi īpaši papildus rādītāji, pēc kā izvēlēties īrniekus. Piemēram, dzīvnieki, bērni, vecums, statuss utml.
11.02.2014 13:46 |
 
Reitings 39
Reģ: 23.03.2013
Nu tur tā lieta, ka nekādus jautājumus neuzdeva un visiem pateica - pēc divām stundām piezvanīšu un paziņošu, kuru izvēlējos. Jo domāju, ka tie kas apskatījas tiem jau arī bija reāla interese īrēt dzīvokli.
Tad sanāk kuram pirmajam piezvanis un kurs atbildes ņēmu dzīvoklis tiks?
11.02.2014 13:51 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
man šķiet, ka priekšroka ir tam , kurš pirmais apskata un iemaksā rokas naudu.

ja es pati izīrētu dzīvokli, es ar katru atsevišķi tiktos un nolemtu. ja man cilvēki nepatiktu, kaut neliela aizdoma, ka viņi varētu būs ne tādi cilvēki, kādus es vēlos laist savā dzīvīti, atteiktu viņiem. un lai arī te valda lielais humānisms, es nelaistu cilvēkus ar mājdzīvnieku.
11.02.2014 13:53 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu tad "pēc acīm" vai lozēs :) Nu nezinu, tāds īpatnējs gadījums. Arī fakts, ka nevienam nebija nekādu jautājumu.
11.02.2014 13:54 |
 
Reitings 39
Reģ: 23.03.2013
piparene, visi kopā skatījās dzīvokli. Tapēc jau domāju, ka īsti godīgi nav izlemt, ja nav bijusi privāta tikšanas un nekādi jautājumi par finansēm utt. Varbūt jau viņi vēl sekos...bet pēc teikta noprotu, ka visticamāk nē.
11.02.2014 13:58 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Tad jau skatīsies, pret kuru lielākas simpātijas izveidojās. Stulbi, bet tā sanāk.

Manā pieredzē - pirmā aizgāju un paņēmu :D
11.02.2014 14:06 |
 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2010
Man vairāk liekas interesanti tas,ka,ja pat prasīja,teiksim,tavu vārdu,kad zvanīji,lai apskatītu šo dzīvokli ,un viņi pierakstīja to telefonā,kā tad viņi zinās,piemēram,kā sauc sieviete zilajā mētelī,kam nolēmuši izīrēt,ja pat nav pārmijuši dažus vārdus un nezina kurš cilvēks ir kurš un kuram galu galā zvanīt :D
11.02.2014 14:55 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man šķiet dīvaini, ka visi gāja apskatīt barā, kad izzīrēju savu dzīvokli, pieteicās ļoti daudzi, daži bija gatavi uzreiz jau braukt skatīties un īrēt, tad nu tās pašas dienas vakarā, kad biju ielikusi sludinājumu atbrauca viena ģimene ar mazu bērnu, vēlāk viens puisis un trešais atbrauca vel viens vīrietis, bet kuram bija arī bērns un sieva, tikai viņi nebija līdzi! Tad nu pateicu, ka nākamās dienas rītā došu atbildi, jo visi teica, ka ir gatavi īrēt, sludinājumu internetā izdzēsu, nevarēju izdomāt, kam lai izīrē - pirmajiem vai trešajiem, jo puisim bez ģimenes,draudzenes utt kaut kā .. negribējās! :D Tad nu izlēmu par labu pārim ar mazu bērnu, vīrietis šķita jauks, nākamajā dienā jau ievācās! Līdz šim problēmu nav bijušas, ja vien neskaita to, ka parasti maksā nevis līdz 10. datumam kā bija runāts, bet kādam 20ajam! Bet nu esmu saprotoša, saprotu, ka ne visiem tik ātri ienāk algas un ir tik daudz liekas naudiņas! :)
11.02.2014 15:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits