Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc apaļās patīk vīriešiem?

 
Reitings 19
Reģ: 30.10.2013
Sveikas,meitenes.
Skatoties uz paziņu,kura ir apaļa meitene (tāda tiešām apaļa,nejau 12. vai 14. izmērs, bet 18. vai 20.) domāju kas viņas puisim viņā patīk? Un kāpēc tas puisis ir izvēlējies tik apaļu meiteni par savu mīļoto?
Kāpēc tievi,normāla paskata vīrieši izvēlās sev blakus milzīgas sievietes un vai tiešām viņiem patīk tās 10 riepas un celulītanās kājas?
10.02.2014 16:41 |
 
Reitings 15
Reģ: 27.10.2021
No kurienes izrāvika treknas bidlas kādam vispār patīk?
27.10.2021 16:46 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
helio @ 27.10.2021 09:22
pēdējā laikā tieši jūtu tādu naidu pret tievajām, kuras no dabas ir tievas, a ko darīt? ne jau viņas speciāli tādas ir. un jā viņas ēd. un gribētu varbūt klāt kādu kilogramu
un tad ir tie teksti- neesam jau suņi ,kas uz kauliem un bla bla bla... tas arī nav normāli- tikai nezin kapēc tas, kad tā raksta- tad viss ir ok, bet ja uzrakstītu kko par resnumu, tad traģēdija. /tievā/
esmu pamanījusi, ka šie teksti nāk vo vīriešiem, kuriem otrās pusītes ir tādas apaļīgās un tad viņu draudzenes tik piebalso līdzi

Nav ko ņemt vērā apkārtējo murgainos uzskatus par kaut kādiem standartiem.
27.10.2021 09:52 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.08.2020
pēdējā laikā tieši jūtu tādu naidu pret tievajām, kuras no dabas ir tievas, a ko darīt? ne jau viņas speciāli tādas ir. un jā viņas ēd. un gribētu varbūt klāt kādu kilogramu
un tad ir tie teksti- neesam jau suņi ,kas uz kauliem un bla bla bla... tas arī nav normāli- tikai nezin kapēc tas, kad tā raksta- tad viss ir ok, bet ja uzrakstītu kko par resnumu, tad traģēdija. /tievā/
esmu pamanījusi, ka šie teksti nāk vo vīriešiem, kuriem otrās pusītes ir tādas apaļīgās un tad viņu draudzenes tik piebalso līdzi
27.10.2021 09:22 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Ļoti elementāri, Vatson! Apaļās dod un viņām ir zemas prasības, savukārt tievās vienmēr meklē tikai bagātus vīriešus virs 190cm, ks arī ir loģiski.
27.10.2021 05:46 |
 
Reitings 81
Reģ: 22.10.2013
Mani šīs diskusijas īpaši necepī, jo tik tiešām vīriešiem gaumes atšķiras.
Tas ko esmu novērojusi - visbiežāk tomēr patīk formīgas, tātad ne gluži apaļīgas un arī ne vienkārši slaidas (A izmērs n stuff).
Bet man pa lielam pohuj, nevaru sūdzēties.
Vienīgais kam nevaru piekrist ir, ka ja ir apaļīga vai ir nepārāk liels liekais svars, ka tas liecina par nekoptību vai to, ka izskats nebūtu stiprā puse. Jo tas, ka esi tieva par smuku vai koptu tevi nepadara, savukārt liekas svars līdz 7-12kg nerada nekoptu iespaidu.
26.10.2021 15:29 |
 
Reitings 1412
Reģ: 19.05.2016
Kas tev par daļu?
26.10.2021 13:12 |
 
Reitings 12
Reģ: 26.10.2021
Tie visi ir aizspriedumi! Un pilnīgas muļķības, ja saka, ka varbūt viņš izvēlējies apaļu tapēc, ka: varbūt raksturu saderība, labs cilvēks... citu nevar atrast, ka izskats nav galvenais utt. Man personīgi seksuāli ļoti pievelk apaļās, un daudzas liekas patiešām skaistas. Gaumes ir dažādas
26.10.2021 12:38 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Vai ne, Gustav?
Gaumes tak ir tiik dazaadas. Tapat maldiigs uzskats,ka piemeeram angliem patiik daudz vairaak muuseejas tipa meitenes. Ziniet, viniem patiik arii savas apalaas daamas, dazkaart vini saka,ka muuseejas ir paraak tievas utml. Taa kaa par gaumi nestriidas, bet arii fakts,ka katrai rasei patiks savas meitenes. Nu protams ir iznjeemumi un taadi vienmeer buus.

Kaads sakars,ka tievaas nav paeedusas? Haha!
13.02.2014 12:30 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Man liekas, ka lielai daļai šeit vajadzētu vismaz desmit reizes pārlasīt savus komentārus, lai nav jāraksta stulbības.
Ja jūs visas būtu tik laimīgas ar saviem tievajiem/resnajiem augumiem, tad nečīkstētu šeit un necenstos pierādīt, ka vīriešiem redz patīk tikai tādas vai tādas. Nu nevar sieviete tik pārliecinoši runāt par to, kas patīk vīrietim. Ok, ja ir dzirdēti pāris izteikumi, bet tie nav visi vīrieši.
Un paldies, nākošreiz, kad kāds vīrietis klubā uzlūgs mani padejot, sākšu domāt, ka viņam tas ir kaut kāds fetišs, jo man ir 12 izmērs.
13.02.2014 12:30 |
 
Reitings 1
Reģ: 13.02.2014
Sievietēm derētu beidzot saprast, ka mums, vīriešiem patīk dažādas. Nekad nebūs tā, ka patiks tikai tievās vai apaļīgās, tāpēc neredzu jēgu tagad par to plēsties, dāmas! :)
13.02.2014 11:31 |
 
Reitings 63
Reģ: 24.12.2009
Tāpēc, ka tievās ir īgnas, nepaēdušas, neapmierinātas, iedomīgas un domā, ka plakans dibens ir seksīgs.
Apaļās ir komunikablas, bieži vien ar labu humora izjūtu un notiekti jūtas labi savā ādā un līdz ar to citi jūtas labi apkārt viņai.
:)
13.02.2014 11:10 |
 
Reitings 236
Reģ: 04.08.2009
Krievu valodā ir tāds teiciens "от жира бесится". Jo iet runa par tēmu, kurā vienīgā problēma ir katra individuālā domāšana .. Galvenais, lai cilvēks ir laimīgs,un laimīgs cilvēks ir vesels, ar dzīvi apmierināts. Kāda kuram starpība par to kā cilvēks izskatās.. ar celulītu vai bez? Tas ir bizness. Kurš gan būtu iedomājies par to, ka 14 izmērs ir ļoti neveselīgi, bet 6 izmērs veselīgi? Lai vai kā, bet, gribās pajautāt : "Kā nav kauna kādam pārmest sevis izdomātus standartus tikai tāpēc, ka neesi apmierināts pats ar sevi, jo laimīgs/apmierināts cilvēks to noteikti nedarīs!?". Kāpēc neviens neuztraucas par morāli, kad kāds apsmej resnu meiteni/puisi ne par ko? Tā ir problēma. Cilvēki celulīta dēļ neiznīks, bet morāle atspoguļojas itin visā.
11.02.2014 23:29 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
http://youtu.be/NswJ4kO9uHc


Daži video par skaistumu, atšķirību, standartiem un to kā mēs sievietes tiekam pastāvīgi seksualizetas! Un skumji, ka pašas jau arī daram to pašu - ekspluatējam savu ķermeni kā galveno lepnumu! :)))
11.02.2014 20:23 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Piekrītu klarlack rakstītajam, ka
Sievietes caur zurnaaliem, internetu ir izkropljojushaa uztveri-dazhas domaa, ka izpildot vairaak prasiibas no sievieshu standarta nekaa citas, viirietis PIENAAKAS. Un tad ir gauzhas asaras, aizvainojums, ka kaads viirietis izveeleejies sievieti ar mazaak atbilstiibaam standartam, jo tas noziimee, ka taa cita ir mazaak "puuleejusies"


Heh, mums patīk dažādas krāsas, garšo dažādi ēdieni, klausāmies dažādu stilu mūziku... Kāpēc dažas nespēj un nespēj pieņemt, ka vīriešiem patīk sievietes ar dažādām figūrām?
Citam patiks dāma "ar kārtīgiem apaļumiem", citam - smalka un trausla būtne, kas izskatās gandrīz ēteriski, vēl cits par skaistu uzskatīs sievieti ar izteikti muskuļotu ķermeni. Un tas ir tikai pozitīvi.

Protams, ir kaut kāda robeža, pēc kuras ir "pārāk daudz" vai "pārāk maz" - pēc veselības apsvērumiem, bet tas nenozīmē, ka arī tādas sievietes nevarētu šķist skaistas. Un tas ir pavisam normāli (neriktīgi ir, kad to izskatu stāda augstāk par veselību un tieši cenšas veicināt neveselīgas galejības, bet tā jau cita sarunu tēma).
11.02.2014 18:31 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Jeb, ja runa iet par seksuālo pievilcību, vēljovairāk - katram savs. Nu nepatiks visiem viena.
11.02.2014 17:54 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Neuzskatu ka super tievās ir pārāk seksuāli atraktīvas

Lol, what? :D Ķip tievās vienmēr ir baļķi, a vot apaļīgās - sex monstri, hiperaktīvas? Kopš kura laika seksuālais atraktīvums ir atkarīgs no tievuma/resnuma? Esmu diezgan tieva, taču par seksualitāti nekad nav vajadzējis sūdzēties ne man, ne citiem. :D

Par tēmu - džīzas, nesaprotu, kas te ir tāds par ko tik šausmīgi plēsties? Cilvēki ir dažādi. Vīrieši ir dažādi. Katram savs. Punkc.
11.02.2014 17:51 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
Lizete - nu jā, tā jau arī ir. katram sava gaume. man liekas seksīgs bekhems, bet manai draudzenei viņš neliekas pat simpātisks. tiec nu galā, kam ir 'taisnība'. katram tā ir sava. tā laikam arī ir atbilde uz visu diskusijas jautājumu.
11.02.2014 16:08 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Viens mans draugs atzina, ka viņam ļooooti patīk izteikti tievas meitenes, pat kaulainas, pats viņš 1.90m garš, izteikti būdīgs vīrietis.
Man savukārt ļoti patīk tie būdīgie vīrieši, lai gan pati esmu tieva un salīdzinoši maziņa.

Katram savs. :)
11.02.2014 16:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits