Kaimiņu marasms :D

 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Iespaidojos no tēmas par raudošo mazuli un bļaujošo māti....Bet šoreiz mana pieredze ar kaimiņu :D
Pirms tam blakus mums dzīvoja veca tantiņa,dēls dažreiz nāca ciemos bet viņa zemo balsi un durvju ciršanu ļoti labi varēja dzirdēt!Tad tantuks nomira dēls ievàcās dzīvoklī!Sākumā viss ok,laigan tiekoties varēja manīt viņa dīvainības,viņš ir vecpuisis tapēc vienmēr kopā tusē ar mājas tantukiem kad noris sarunas par rēķiniem,apkuri utt... Viņš strādā nakts maiņās par sargu...
Es šad un tad klausijos mūziku dienas laikā plkst 10-11 nu aptuveni nu tā tīrot māju,klausijos ne baigi skaļi un pat ar izslēgtiem basiem jo man nepatīk :D tad nu zvans pie durvīm es attiecīgi paslēdzu klusāk....attaisu durvis šis :D
tipa ka traucē un lai ieeju paklausīties kā viņam var dzirdēt.Ieeju nekas nav dzirdams :D (jo noslēdzu skaņu klusāk iespējams)Šis tāds izbrīnīts "Nu redziet tagad nevar dzirdēt!" Sāka stāstīt,ka izsiltinājis sienu,lai nevarot dzirdēt :D Bet vienalga var!!!(Vajag jau skaņas izolāciju tàdā gadijumā)
Es viņam saku ka bieži jau neklausos un ir jau diena un ka tik skaļi jau nav un ka man arī viņa vecā skapja virināšana traucē :D Vārds pa vārdam,viņš man saka,ka traucē arī ka dīvānu jauc vakarā un bīda tad troksnis traucējot :D Mamma jau teica man,ko nepajautāju vai citas skaņas nekādas netraucē.....?! :D
Beigās kāpņu telpā jau paaugstinātos toņos gāja vaļā,jo tad es neizturēju,kad viņš man piedāvāja klausīties mūziku pēc grafika kuru viņš izliks kāpņutelpā :D un ja nē tad,lai klausos mūziku austiņās!

Pēc šīs sarunas vairs nav nācis,neesam nekādi trādi rīdi taisītāji,jo man pašai patīk miers.Ir citi kaimiņi kuri taisa hajus un nekad negāju neko teikt un ja būtu 100nieces ko mans brālis klausās tad gan ticu ka jumtu rautu nost,tas arī iemesls kapēc basus nelieku :D

Nu tāds palags sanāca,bet kā ir ar jums?Varbūt kāds humors par šo tēmu?? :)
07.02.2014 01:49 |
 
Reitings 153
Reģ: 07.09.2013
Man nesen jauni kaimiņi ievācās,tā jau reti slēdzu mūziku,bet ja slēdzu tad skaļi,bet saprātīgos laikos..pirmo reizi ieslēdzot kopš viņu ievākšanās brīža jau klauvēja,teica,lai pagriežu klusāk,jo viņa redz esot nogurusi...(~17.00) neko nenoslēdzu,turpināju klausīties un tīrīt māju.. Tagad viņi man 'atriebjas' un kad es ieslēdzu,tad viņi arī...tikai žēl,ka viņiem nav tādas tumbas kā man un es viņu mūziku dzirdu tikai kad izeju kāpņu telpā:D
08.02.2014 00:07 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Ewa...baigais draugs :D pus rumpis ārā!!!Gan jau pārdzīvoja,ka tà arī neapciemoji! :D Un vel izvācies!!!
08.02.2014 00:08 |
 
Reitings 153
Reģ: 07.09.2013
Aaa un klauvēja ļoti bezkaunīgi,uzreiz neatvēru un sāka klauvēt tik agresīvi,ka pat bail palika..
08.02.2014 00:10 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
ā, un, jā, nevienā diennakts laikā nedrīkt trokšņot. Es nupat,kad karoju ar sīkajiem dzērajiem, skatījos visus pieņemtos likumus un Rīgā var saukt mentus jebkurā laikā, ja kaimiņu troksnis traucē.
08.02.2014 00:12 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Saukt jau var bet neko tas nedos!Ja tà ir mūzika liks nogrizt klusàk,bet reāli tie decibelu mērāmie viņiem nav un tas atļautais ir diezgan skaļš ...Ja tās ir suņu rejas,ko tad?Aizsiet sunim muti?Ja bērna papēži par grīdu?
08.02.2014 00:18 |
 
Reitings 153
Reģ: 07.09.2013
Nu lai brauc un mēra decibelus,ja būs par daudz,tad ok,pagreizīšu klusāk,samaksāšu sodu! Es nevienam nekad neeju klauvēties,katram sava dzīve,visi saprotoši.. A ievācas kaut kāda jauna dirsa un sāk te savus noteikumus diktēt..vēl draudēja,ka izlikšot no dzīvokļa,uzzinās,kas ir dzīvokļa īpašnieks,kad nosaucu īpašnieka vārdu un uzvārdu tad aplauzās:D bet nu bija asa vārdu apmaiņa,kopš tā laika vairs nenāk..aaa vēl viņai patīk caur actiņu lūrēt kad nāku vai eju prom no mājām..slimi
08.02.2014 00:19 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
No 23:00-8:00 jābūt klusumam,pa dienu neviens uz pirsgaliem nestaigā un nestaigàs...
Tie kas zolīdi negriezīs uz visu katušku 8:05 to mūziku,protams ja arī klausīsies tad klusāk...Nu vismaz es :)
08.02.2014 00:21 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Tas jau atkarīgs kā runā,ja lauž bez maz durvis ārà klauvējot tad ir kà ir....tad jau diezvaj būs pretīmnākšana.
08.02.2014 00:25 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Camilla kā tu zini,ka viņa lūr?
08.02.2014 00:25 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
Bet,ko tad vairāk vajag,ja skaļi mūziku klausās, tad jānogriež klusāk un miers mājās. Es pati ļoti daudz klausos mūziku, bet man neienāk prāta pagriezt to tik skaļi,lai citi dzirdētu vai vel basus iemočīt. *vienu reizi gan uzgriezu Tranzītu, lai saprot,ka ir par skaļu mūzika, un abas aimiņienes izskrēja pie logiem lamāties :D es tā smējos :D viena no viņām cauras naktis tusējas un ārdās, bet te 3 dziesmas viņai traucē :D Toties uzvedas klusās tagad :)
Par suņiem-tak mājās kamdēļ sunim jārej būtu.? Suns ir jāaudzina.
Un man vienalga, kas notiek pēc tam,kad man traucē. Es esmu gājusi pie kaimiņiem tad,ja man traucē, lūdzot pārtraukt ārdīties, kliegt, mūziku tik skaļi ar basiem likt. Un tad ar pateicu,ka nākamais mans solis ir policija. Ja cilvēks saprot, viss ok. Un ne jau par staigāšanu sauc policiju..(kaut es zinu,ak sauc) :D bet nu tie jau tādi īpaši gadījumi un cilvēki.
Ja gribas atļauties troksni, vajag dzīvot privātmājās. Ja nevar atļauties to, tad jāiemācās domāt līdzi, ko dara un kā dara :)
08.02.2014 00:34 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Varētu teikt, ka man paveicies ar kaimiņiem, jo klausos mūziku cik skaļi vēlos un nevienam netraucē. Man arī neviens mūzikas mīlis netraucē. Pretī man ir privātmājas, un tur vasarā pat četros naktī kāds klausās mūziku un taisa pasēdēšanas, bet tā kā šo cilvēku mūzikas gaume sakrīt ar manu, nesūdzos. :D Mūzika, bērnu kliegšana, ģimenes strīdi - to visu var apslāpēt pašam kaut ko ieslēdzot fonā, pat klusi. Vai arī uzvelkot austiņas.
Man ir cita problēma - manā mājā dzīvo viena uzņēmīga ome, kas uzskata sevi par šīs vietējās karaļvalsts vadoni, jo katru gadu vasarā es pamostos, jo viņa ar kādu skaļi, skaļi tieši zem mana loga apspriež kāpēc puķes nav izaugušas vai uzkliedz uz vīrieti kurš pļauj zāli, ka viņš to dara nepareizi. Tas, lūk, tiešām traucē, jo man logs vaļā, un vasarā jau no 7:30 dzirdu viņas ķērcošo balsi. Ja nedzīvotu pirmajā stāvā, šķiet, ka jau sen uzlietu ūdeni virsū, jo goda vārds, tas notiek regulāri un mūžīgi viņai ir kādas problēmas un viss apkārt notiekošais jākontrolē un jākritizē.
08.02.2014 00:42 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
pirsgaliem

:D :D
Lai gan te tiek apspriestas it kā problēmas,bet vienalga smieklīga diskusija. Uzreiz nevaru atcerēties neko jautru par kaimiņiem kādi ir bijuši,viss vienmēr bijis labi un kašķi nav bijuši. Kaimiņus vispār nedzirdu, nezinu vai kaimiņi dzird mūs,bet sūdzējušies nav. Mūziku skaļi neklausos,tusiņus nerīkojam mājās.
08.02.2014 00:46 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Aizmirsi vēl pieminēt,lai bērniem muti aizlīmē un sasietus iemet būrī,jo cimperlīgai kaimiņienei traucē,ka cilvēki uzvedas kā cilvēki normālā dienas laikā.Tracina tādi čīkstuļi.Gribi dzīvot kusumâ pārvācies uz māju meža vidū,bet tur traucēs putni.Nav visiem kaimiņiem jāpielāgojas vienai kaprīzai dāmītei.No 8.00-23.00 trokšņot ir atļauts,ja kāds nevar ar to sadzīvo,tad acīmredzot dzīve dzīvoklī nederēs un jāiet uz māju,nevis savām kaprīzēm jāpakļauj visi apkārtējie.
08.02.2014 00:49 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
:D es jau vairs neņemu viņu galvā,tagad esu Latvijā reti nu pirmdien būšu būs jāatgādina par sevu no rīta pirms zobārsta :D :D joks protams!Tagad jau smejos par to visu atgadijumu!
Ja nu vienīgi par tiem atkritumiem,būs iespēja centīšos runàt! :D
08.02.2014 00:53 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Oj, man ir bijusi klavieru spēlētāja Mežciema blokmājā tieši blakus manai guļamistabai. Nu, sūdzējusies neesmu, saprotu - cilvēkam eksāmeni, jātrenējās, bet tāāāāās gammas. Nu, bāc. Tikai dong, dong, dong, dong un tā 4752973930472 reizes pēc kārtas, tieši ap sešiem, septiņiem vakarā, kad mēģinu mācīties.

Vēl ir gadījies dzīvot zem 7 cilvēku apdzīvota pārtijdzīvokļa, no kura skaņas nāca, nu, daž ne dažādas. Mūziku vienmēr sarunājām, lai noslēdz klusāk, bet pārējā laikā tusējām kopā. Kāda vaina? :D

Mani vienreiz kaimiņiene izlamāja par to, ka kāds trepju telpā izdauzīja logu, kaut gan man ar to nebija nekāda sakara, es tiku ierakstīta melnajā grāmatā uz mūžu. Viņa pēc tam mēdza vienkārši randomi ejot pa kāpnēm izrubīt korķus dzīvoklī (pieķēru viņu to darām), cik darbus nesaglabātus šitā neesmu pakāsusi, jo man toreiz bija stacionārais kompis. Un tas nebija tāpēc, ka skanētu mūzika vai kā, bet vienkārši redzēja, ka deg gaisma un laikam domāja, ka mums notiek wild klusā balīte ar orģijām un ciemos nāk potenciālie logu daudzītāji. Bet es tur ilgi nedzīvoju, tā kā tas konflikts nepaspēja izvērsties plašumā. Bet, oj, kā viņš būtu izvērties plašumā, ja es tur būtu nodzīvojusi vēl to mēnesi, kas man bija tur jānodzīvo.
08.02.2014 00:54 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Ja tiešām visi trokšņi riebjās un dzīvot neispējami tā nekā labàka par skaņas izolāciju nav izdomāts....Tad tiešām nekas netraucēs :)
08.02.2014 00:55 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Ance...varu iedomāties,ja vel pc darbus pazaudē!!!Nu moins!!!!
08.02.2014 00:58 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Lou ir tāda suga.Man ir tāda ome :D,esam jau visi pieraduši,bet reizēm uzkrīt uz nerva tā sūdzēšanās par to,ka maize jāpērk,ka māju jākurina,ka arā ziema,vasarā sūdzās,ka nav ziema,bļauj katru vasaru,ka noriebušās tās puķes viņai,bet katru pavasari stāda no jauna,apstāda visu māju un vēl sakarina podiņus,sūdzās arī,ka kāds zāli nepareizi nopļāvis.Agri no rīta un arī nakts vidū pa visu māju bļauj "sņuuuuuuuuuuuk" (sunim iesauka),tad tajos pašos laikos vāc iekšā kaķi klabinot durvju roktui un bļaujot "Muri,Muri,Muri".Nu,jā,ir man viņa sava veida kamiņiene,tikai atšķirībā no tikai kaimiņienes viņa vēl koriğē ar savām gudrībām un mūžam prognozē,ka tur vai šite nekas nebūs un nesanāks vai,ka no tā darba atlaidīs,skolu nepabeigs un tamlīdzīgas lietas,kas visus tracina :D
08.02.2014 01:00 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
Laikam par daudz kaimiņus pieminēju. Mans mīļais jaunietis ir pamodies uuuun aiziet basi un reps sākas! Pa dienu izguļas un naktī ballējas..
Bet tur situācija traka, mamma viņam aizgāja pie brūtgāna dzīvot, un tas zellis (16 gadi varbūt) skolā vairs neiet un velk visus mazos kodes pie sevis.. Pagājušais tusiņš ar 20 pārdzērušiem tīņiem bija laikam trakākais,kas piedzīvots..
08.02.2014 01:07 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Uj tās omes ir visādass,atceros kad sīkà biju,ar draudzeni vasarā pie draugu mājām uz soliņa apsēdāmies ar kvasa pudeli(lielo)Un 5 stāvā tieši tajā kāpņutelpā bija ome kura visu laiku visus lamāja pa logu :D tā nu sēžam runājam un dzeram kvasu kad šļurk :D uz mums uzgāž ūdeni!!!!Viņa laikam domāja,ka alu dzeram vai nu vienkàrši jumts aizbrauca! :D tādas dusmas bija!!!!
Viņiem tur bieži vācās dzērāji uz tā soliņa laikam nervi neturēja :D
08.02.2014 01:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits