jūtos sagrauta :(

 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
sveikas! varbūt kāda atceras tēmu par to, kur minēju kko par kopdzīvi ar puisi.
problēma bija tāda - viņš grib lai pārceļos pie viņa uz citu pilsētu uz māju, kur viņš dzīvo pie saviem vecākiem, kas nav ne tuvu Rīgai, kur pašlaik dzīvoju dzīvoklī viena pati un man šeit ir darbs. biju to pārrunājusi ar saviem vecākiem, radiem, draugiem, vieni saka, lai pamēģinu, otri saka, ka nekādā gadījumā neeju prom no Rīgas un visa, kas man šeit ir. it kā biju jau apradusi ar domu, lai arī cik šaubīga nebūtu, jā, labi, iešu pie viņa, par spīti tam, ka man riebjas doma ne tik daudz par to, ka tā ir cita pilsēta un jauna darba meklējumi, kā fakts, ka viņš tur nedzīvo viens...ikreiz, kad esmu tur, jūtu vecāku klātbūtni un man tas dod pa nerviem.
biju pat šonedēļ dulluma stāvoklī uz darba interviju jau tajā pilsētā, protams, nezinu , vai mani pieņems, vai ne, bet nu...es jau virzijos.
man visu laiku ir šaubas par to visu, es nevēlos zaudēt savu brīvību, to, kas man te ir, patsāvību...bet no otras puses arī negribu dzivot viena un gribu but ar vinu kopa. vins nepametis to maju un nemuzam neparvaksies uz dzivokli, kur nu vel bezgaisa Rīgā.
tad nu tā, šodien pa telefonu viņam pateicu visu ko domāju, ka es tomēr nevēlos pamest to, kas man ir šeit, ka nav godigi tas, ka man vienigajai ir jamaina visa sava dzive del vina, uz ko vins atbildeja,, ko gan vins varot mainit? ka jamaina vienam. mēs sastrīdējāmies, pateicu, ka nevēlos ar viņu vairāk runāt...un tagad arī kā maza meitene izgāju no visiem sociālajiem portāliem, vnk gribu nozust, apdomāt visu un negribu, lai kāds mani traucē...
vnk jūtos tik šausmigi, ka nezinu, ko darīt. labākais ir tas, ka mana draudzene vispar saka, lai meklēju puisi labāk no Riigas, tas taču ir ļauni, cmon!
meitenes, ko man darīt, es jūtos vnk šausmīgi un tgad vēl šis strīds, nezinu, kad salabsim...:( ;(((( :(
07.02.2014 00:37 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Es jau nu noteikti ieteiktu palikt Rīgā, īpaši jau esi te iekārtojusies..
Pamest ir viegli (iedzīvi u.c), bet tikt atpakaļ ir tādas problēmas.
Drīzāk, lai čalis iet pie Tevis :O
Un, nav prāta darbs ievākties pie čaļa kurš dzīvo ar vecākiem

Tas mans, puiša viedoklis.
07.02.2014 10:18 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Viss atkarīgs, kas tā par mazpilsētu. Tomēr, manuprāt, Valmiera no Rēzeknes atšķiras. Uz supermazām pilsētiņām - piem, Preiļiem, jāiet tikai tad, ja tur sirds velk, savādāk nosmaksi no tām pašām sejām it visās vietās.

BET! Nekādā gadījumā nepārceltos, ja man tur nebūtu darbs un atsevišķa dzīves vieta.

Tas taču ir milzīgs stress un pārmaiņas- radikāli nomainīt vidi, lai vēl cīnītos ar puiša vecāku uzskatiem. Jau tā nāksies pielāgoties, bet vēl mājās būt saspringumā no tā, ka maisies pa kājām un traucē ierasto ritmu....
Nu skaties, cik stipras ir jūsu jūtas. Jo, kā saka, var kalnus gāzt, bet dažreiz to nevajag.
07.02.2014 10:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Runā, ka cilvēkam dzīvē lielāko stresu rados kāda cilvēka zaudējums (nāve.. vienkārši 2. pusīte pameta).. pēc tam 2. vietu ieņem dzīvesvietas maiņa. Tomēr jauna vide, ''likumi'', dzīvesstils rada iekšēju stresiņu.

Visu, kas man Latvijā svēts, pametu, lai sāktu jaunu dzīvi kopā ar puisi citā valstī. To lēmumu pieņēmu ar sirdi, prātu pat necentos pieslēgt.

Domāju.. ja Tu jau tagad šaubies, varbūt nevajag steigties ar krasām pārmaiņām. Kopdzīve ir jāsāk tad, kad abi to vēlas no visas sirds. Būtu žēl pārcelties, uzsākt jaunu dzīvi un pēcāk zāģēt 2. pusīti: ''Re kādu upuri es Tevis dēļ nesu!''

Ja Tu neredzi sevi mazpilsētā, bet puisis savukārt neredz savu dzīvi Rīgā.. laiks pārdomāt attiecību jēgu. Attiecībās ir svarīga ne vien tā lielā mīla, bet arī tas, ka abi cilvēki skatās vienā virzienā -redz līdzīgi kopīgu nākotni.
07.02.2014 10:34 |
 
Reitings 79
Reģ: 07.11.2011
Drauga vecāki ir jauki līdz brīdim, kad sākas kopā dzīvošana. Jo vīkendā aizbraukt pie viņiem uz lauku māju ir foršāk nekā tur mitināties pastāvīgi. Tās, protams, manas domas.

Bet lūk tevis pašas domas:
"...ikreiz, kad esmu tur, jūtu vecāku klātbūtni un man tas dod pa nerviem..."

"...es nevēlos zaudēt savu brīvību, to, kas man te ir, patsāvību..."

"...vins nepametis to maju un nemuzam neparvaksies uz dzivokli, kur nu vel bezgaisa Rīgā..."

"...nav godigi tas, ka man vienigajai ir jamaina visa sava dzive del vina, uz ko vins atbildeja,, ko gan vins varot mainit?"
07.02.2014 10:43 |
 
Reitings 79
Reģ: 07.11.2011
Un jautājums - ko gan es varu mainit? Ak jē, skan tik nolemti...ak nabadziņš... Lai tak ņem olas rokās un darbojas. Bet tā ir, kad pie vecākiem ērti, tad izdomās argumentus par svaigu gaisu...laikam puisis Berģos nav bijis :D
07.02.2014 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 4056
Reģ: 02.01.2011
Es negribētu dzīvot ar vecākiem. Varbūt varat kopā īrēt mitekli viņa pilsētā? tam piekristu?
07.02.2014 10:48 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tad nu tā, šodien pa telefonu viņam pateicu visu ko domāju, ka es tomēr nevēlos pamest to, kas man ir šeit, ka nav godigi tas, ka man vienigajai ir jamaina visa sava dzive del vina, uz ko vins atbildeja,, ko gan vins varot mainit? ka jamaina vienam.


es pateiktu - tu arī vari mainīt. mainīsim abi. ja tu vēlies būt tuvākiem vecākiem un viņu mājām, pārcelsimies uz to pilsētu, bet dzīvosim atsevišķi. Tā nav, ka viņš kungs nevarot neko mainīt. Tāda iedomība!!!
07.02.2014 10:54 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Autore bez šaubām var tēlot no sevis ko grib, bet BTW muldēt tēmas sākumā var visu ko tomēr šeit izskatās ka ir viens no daudzajiem šejienes variantiem kad pa lielam kopdzīve interesē tikai džeku, bet princesei svarīgākas ir viņas mendeles. :-D.
Pārējās arī kā tādas vistas :-D :-D :-D. neviens normāls cilvēks kurš ir pieradis dzīvot privātmājā (pie vecākiem vai ne pie vecākiem - bez starpibas) ar tai raksturīgo privātās teritorijas plašumu un citām ērtībām labprātīgi uz panelenes vienistabnieku dzīvot nepārvāksies.
Otrais. Vai kāda vsp painteresējās kāda situācija ir tam džekam? Viņš varbūt tikko mācības dienas nodaļā pabeidzis vai vispār vēl mācās = naudas lai uzturētu īrētu dzīvokli logiski nav, bet ko nu par niekiem :-D :-D :-D. Prinecesēm taču vienmēr visu vajag tūlīt un uzreiz! :-D :-D :-D. gadiņu paciesties kopā ar čoma večiem lai šim ir laiks uz kājām nostāties? ko jūs - nē. :-D :-D :-D. Tāda nu ir jūsu lielā mīlestība - ķipa - ja nav tā kā patīk man tad lai nav vispār nekā :-D :-D.
07.02.2014 10:57 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
neviens normāls cilvēks kurš ir pieradis dzīvot privātmājā (pie vecākiem vai ne pie vecākiem - bez starpibas) ar tai raksturīgo privātās teritorijas plašumu un citām ērtībām labprātīgi uz panelenes vienistabnieku dzīvot nepārvāksies.


Man nesagādaja nekādas problēmas no vecāku majas pārcelties uz vienistaba dzīvokli (iesākumā). Jo, ja cilvēks vēlas kaut drusciņ kļūt patstāvīgs, tas nav nekas nenormāls!
07.02.2014 11:04 |
 
Reitings 79
Reģ: 07.11.2011
Sany kāda tur vēl iedomība? Puiša vietā svarīgākos lēmumus visticamāk izdara mamma un nabags tagad likteņa t.i. mammas varā. Šeit meitene ar pašapziņu no Rīgas, uztur sevi un nabadziņš lauku zēniņš. Iespējams, ka jūtas ir apakšā, bet iespējams, arī puisis psiholoģiski nospēlējis uz meiteni (Viņa- stiprā sieviete, viņš - ...izdomā pati).
Protams, varbūt maldos, bet ja stāsta varonei šobrīd ar galvu viss kārtībā, lai nenolaiž latiņu un paliek Rīgā un šķiras no šī neuzņēmīgā puiša.
07.02.2014 11:05 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.02.2014
Nevienu nenosodu, bet daļeja patiesība vien Valfrīds ir;)
Jau no izseniem laikiem sievas nāca uz viru gimenem un uz to vietu kur vīrs dzīvoja , nu labi šeit iet runa par attiecibam, bet no kaut ka jau tas vis sakas, un aiziet gimene. Teiksim labāk aiziet pie čaļa dzīvot, ja jau ģimee nebus labi, var atsevisku dzīvokli izīrēt. Citi metas pa galvu pa kaklu prom no LV, a šeit tak vis LV robežās.+ Var jau klausit visu nostastu, bet neaizmirstam ka katrs gadijums ir individuāls ;)
07.02.2014 11:06 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Man nesagādaja nekādas problēmas no vecāku majas pārcelties uz vienistaba dzīvokli (iesākumā). Jo, ja cilvēks vēlas kaut drusciņ kļūt patstāvīgs, tas nav nekas nenormāls!

Tad lasi no vārda Otrais.
07.02.2014 11:06 |
 
Reitings 79
Reģ: 07.11.2011
Valfrīds vispār kādas ir gan painteresējušās kāda puiša nodarbošanās. Apvainojās te viens. Ar ko Tu pats nodarbojies?
07.02.2014 11:13 |
 
Reitings 79
Reģ: 07.11.2011
Vispār ir 2014.gads nevis izseni laiki. Dāmām nu nav jājūtas tagad slikti, ka Rīgā ir sava dzīve. Runa ir par puiša uzņēmību, jo meitenei sevi iekšēji jālauž.
07.02.2014 11:17 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.02.2014
taidzhera mxm
Bet sākuma laikam jau būtu jāsaprot, kāds statuss tam čalim ir savā miesta, varbūt ģimenes uzņemums vai kas cits, kādēļ nevarētu to bīddit no lielpilsētas.
07.02.2014 11:19 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ir daudzi, kas dzīvo kopā ar vecākiem un ir laimīgi. Abi. Bet šis nav tas gadījums. Bet, jā, ja ir vēl saimniecība, tad varētu būt grūti pamest vecākus vienus ar visiem tiem pienākumiem, BET tā ir puiša izvēle. Es nedomāju, ka bērniem ir jāturpina vecāku iesāktā saimnieciskā darbība, ja viņi to nevēlas. Kur nu vēl uz to visu piespiest otro pusīti.
zinu, ka mana mamma pārcēlās no pilsētas uz laukiem (nevis mazpilsētu). Dzīvoja atsevišķi no vecākiem, bet vecāki tāpat katra dēliņa soli kontrolēja un arī zināja visu par viņa sievu (manu mammu). Cik viņa tur bija nelaimīga pēc tam.. pēc gadiem atgriezās pilsētā un kļuva atkal tāda, kāda vēlējās būt. Nevajag sevi piespiest mainīt tik kardināli savu dzīvi. Un varbūt arī puisi nevajag piespiest pārcelties uz Rīgu, jo viņš tā nespētu dzīvot. Tāpat kā tu - mazpilsētā, Diemžēl, tā dzīvē notiek..
07.02.2014 11:20 |
 
Reitings 31
Reģ: 25.04.2013
Sveika! :)

"Dažas sievietes izvēlas sekot vīriešiem, bet citas izvēlas sekot saviem sapņiem.Ja nevari izlemt, pa kuru ceļu iet, atceries - Tava karjera nekad nebūs tā, kas vienā dienā paziņo, ka vairs Tevi nemīl."

Zini...diemžēl dzīve man tiešām parādīja to, ka paļauties var tikai un vienīgi uz sevi.Tev ir jāsaprot, ka Tu esi Tu un neviens nekad nedzīvos dzīvi Tavā vietā.Ir jādara tā, ka vēlas Tava sirds.Un, ja galīgi nevēlies doties tur, lai tikai sekotu Vīrietim, Tev sevī ir jāieklausās.

Pie tam, saprotu, dzīvot ar vecākiem, kad vēl paši nav iekārtojušies, bet no brīvības iet pie vecākiem - nu nē, es neparakstītos. Un Tev jāsaprot, kas ta Vīrietim - vecāki mīļi, vienmēr viss izdarīts mājā, jāuztraucas ne par ko nav.Šajā gadījumā vairāk uz bērniškīgumu velk, vismaz es to tā redzu.Mīļā, paļaujies tikai uz sevi, mans vissiltākais ieteikums.Vīrietis tiešām kādu dienu var mierīgi pateikt - ES Tevi vairs nemīlu.Man tā bija.Pat bērniņš puncī viņu neatturēja.Pēc tā es arī sapratu, ka jādzīvo tādu dzīvi, kādu vēlies Tu un viss nostāsies savās vietās.Tici man!Veiksmi un, lai viss izdodas! :)
07.02.2014 11:21 |
 
Reitings 31
Reģ: 25.04.2013
Es pēc tam palasīju Tavas domas - izskatās, ka esi jau sen visu izlēmusi, tikai tas nav viegli.Bet malacis, ka seko savām sajūtām un Tev ir mērķi! :)
07.02.2014 11:24 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es vel redzētu kompromisu, ka mazpilsētā puisis pilnībā finansiāli nodrošina sievieti. Galu galā viņai bija jāatsakās no dzīves, kas pilnībā apmierina, jāpārceļas dzīvot pilnā mājā. Māja arī galu galā prasa rūpes, teritorija ap māju arī paņems daļu dzīves.. :)
07.02.2014 12:07 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Katrai ģimenei ir jābūt savām mājām.

Es tā uzskatīju, uzskatu un uzskatīšu- saviem bērniem arī neļaušu ar otrām pusītēm dzīvot pie mums.
Ja nu vienīgais māja ir sadalīta 2 daļās, ar savu ieeju, virtuvi, WC utt.
07.02.2014 12:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits