Aborts

 
Reitings 16
Reģ: 25.05.2012
Sveikas.
Kā tad ir ar to abortu? Ja es eju pie ārsta citā pilsēta uz analīzēm un pārbaudēm, tad ārsts ari droši mani var laist abortu taisīt citā pilsēta un der tie paši izmeklējumi, vai ari nē?
31.01.2014 13:39 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
tie stav socos uzskaite un sanem pabalstus. :D un bada LV nav dzirdets ka kads butu miris, pilki pa ielam ar neviens nestaigaa. bomži ir īpaša kategorija kas biezi vien pasi tadu dzivi izvelas.
31.01.2014 19:57 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
gribu redzēt to super sievieti ,kas ne tikai izaudzinās un izskolos bērnu, bet arī pati badā nenomirs dzīvojot par 8ls mēnesī

Kā jau minēju, mana oma izaudzinaja ne tikai vienu bērnu, bet veselus sešus. Gan apģērba, gan izskoloja. Badā nenomira, jo nebija svarīgi pieaudzēt nagus un ragus lecot pakaļ modei, kā jūsu vidū te novērots. Prioritāte bija bērnus pabarot. Neviens man neieskaidros, ka tas nav iespējams. Navar tas, kurš negrib.
31.01.2014 19:59 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ karīna


Kā jau minēju, mana oma izaudzinaja ne tikai vienu bērnu, bet veselus sešus. Gan apģērba, gan izskoloja. Badā nenomira, jo nebija svarīgi pieaudzēt nagus un ragus lecot pakaļ modei, kā jūsu vidū te novērots. Prioritāte bija bērnus pabarot. Neviens man neieskaidros, ka tas nav iespējams. Navar tas, kurš negrib.


+++++
31.01.2014 20:02 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
Dāmas, kāda Jums daļa gar sievieti, kura veic abortu? Kāda nozīme tam, ko katra izvēlas - piecus bērnus vai ballītes un laiku tikai sev?
31.01.2014 20:14 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
aborti ir laba lieta, ja ir bijusu izvarosana vai auglim kadas anomalijas, t.i visu muzu bus slims.
citos gadijumos neatbalstu. man ka matei tas liekas amorali.
un prasi, autore, savus jautajumus arstam, ne cosmo.lv!
31.01.2014 20:15 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
palasíju pirmás 5 lapas, un domáju, nu kur sievietes var bút tádas vistas? tás, kas bréc, lai dzemdé - ja jús tá mílat líst citas sievietes dzemdé - nu piesakaties to bérninju izaudzinát, mílét, aprúpét. ja nevarat - aizverat savas mutes. tas ir tikai autores lémums, un jums nav tur ko líst, ja neesat gatavas palídzét, bljaut ta jús mákat, neko vairák.

nu jéga, ka dzemdé sievietes nevélamus bérnus? vinjus nemíl, neaprúpé, atdod baby boxos? kam no tá labák? tikai jums, jo beidzot jums nav nodaríts pári, un bérns ir dzimis! un galvenais, ka pati lieláká bljávéja pati ir sédéjusi uz abortu, tik pédéjá brídi nobijusies, bet ja jau tur biji- savá galvá biji pienjémusi lémumu nogalinát, ar ko tu esi labáka? ar to, ka nobijies pédéjá brídí? nu malacis!

es uzskatu, ka bérni ir jádzemdé tad, kad esi tam gatava, materiáli spéjíga nodroshinát un spéjíga mílét un rúpéties. ja né - ir jáizsargájas, ja kas noiet greizi - kártígi jápadomá un pédéjais variants, kad citu nav - aborts.

nelienat ká tádas loses citu dzívés, ne jums tos bérnus audzinát, un nákamreiz, kad iesiet pie ginekologa, pasakat vinjam, ka vinjsh ir drausmígs slepkava. :D
31.01.2014 20:33 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Idiotenes,tas cosmo lekciju lasiitajas.Es jau taa arii domaju,ka neviena normala atbilde sheit nebus.
Domaju,ka viss der,vai tad tas ir atkariigs kuraa pilsetaa ,to dara.
Turies un neklausies visas moralizetajas.
31.01.2014 20:38 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
lielás brécéjas - dzemdéjat kaut 20 bérnus, jums káds spiezh abortus taisít???

es pati netaisítu, bet káda velna péc lai es kádai citai bréktu lai netaisa? káda jums dalja par to, ka káda taisa abortu?
31.01.2014 20:46 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
A kāds uz autores jautājumu atbildēja vispār?
Teorētiski - ar norīkojumu uz abortu tu vari iet uz jebkuru klīniku, kur to veic.
Tik, protams, to norīkojumu vajag.
Tādējādi - ārsta apmeklējums, analīzes, norīkojums un ej un dari to, ko uzskati par pareizu.
Bet noteikti šajā gadījumā derēs paruna "netsreb karstu".
31.01.2014 20:53 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Ha, ha. Nu, bāc, man ir pa lielam pilnīgi vienalga taisāt savus abortus vai nē, bet, ja cilvēkam nepietiek prāta piezvanīt un šādu elementāru jautājumu uzdot ārstam, nevis taisīt traci tur, kur to jau ir gana, tad es teikšu, ka aborts šajā gadījumā droši vien ir pat vēlams.

Par abortu kā tādu man sakāmā ir maz - nekad netaisīšu. Bērnus vairāk negribu, bet man kaut kā izdodas neapaugļoties, par brīnumu. Par tām mačkām, kas abortu uztver kā kontracepcijas līdzekli, es neizteikšos. Par tām, kuras te iedomājas, ka tāpēc, ka viņas it kā "akceptē" autores ieceri, viņas aizstāv cilvēka izvēles brīvību, gan es pateikšu kādu vārdu - mudinot cilvēku to darīt jūs ne ar ko neatšķiraties no tām, kuras mudina to nedarīt. Tāpat jaucaties svešā dzīvē, analizējot, kurš drīkst dzemdēt un kurš - nē. Neredzu nekādu starpību.

Galu galā es tomēr uzskatu, ka pirms gulties kādam apakšā, ir jāpadomā bišku ar galvu, vismaz tik daudz, lai atrastu visu sev nepieciešamo informāciju patstāvīgi, jo tas noteikti nav nekas tāds, ar ko lepoties. Es jau kopš 16 gadu vecuma zinu kur un kā tas notiek, kur meklēt informāciju. Nedomāju, ka šis jautājums ir nenoskaidrojams. Un es zinu par ko es runāju, jo es biju šīs izvēles priekšā un vienā mirklī man tā par šķita kā izeja. Paldies Dievam man pietika prāta to nedarīt, bet jau 5 min pēc tam, kad prātā bija ienākusi šī doma, es pilnīgi skaidri biju uzzinājusi, kur man jāiet un kas man jādara. Tā kā vajag sākt domāt ar ķermeņa augšdaļu un visas problēmas sāk likties atrisināmas.
01.02.2014 00:32 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Kāda arī atbildēja uz autores jautājumu?

Es kārtējo reizi centīšos popularizēt ideju par kopīga ziedojumu fonda izveidi, kurā fanātiskās dzīvības aizstāves varēs ziedot līdzekļus ''izglābtajiem'' bērniem. Gan bērns būs paēdis, gan sievietes-glābējas varēs sev pa pleciņu uzsist.
01.02.2014 00:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Mans viedoklis par abortiem - kaut taadu buutu vairaak, it iipashi mazatiistiitajaas valstiis. Tur vareetu ieriikot shaadu pakalpojuma centru katraa miestaa un paraleeli piedaavaat sievieshu sterilizaaciju. Dziiviiba vai nee, bet driiz visiem nebuus ko eest un dzert. Cilveeku jau taa ir paaraak daudz uz pasaules. Turklaat muusdienu prasiibas pret maateem kaa taadaam daudzaam nosit veelmi tikt pie beerna, liidz nebuus nostabilizeeta dziive.
Vispaar aborta briidii tur pat nemaz beerna nav, ir tikai zelejveidiigs pikucis ar asinsriti. To pat gribeedams par cilveeku nenosauksi.
01.02.2014 01:25 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Vispaar aborta briidii tur pat nemaz beerna nav, ir tikai zelejveidiigs pikucis ar asinsriti. To pat gribeedams par cilveeku nenosauksi.

+
01.02.2014 12:03 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Kā jau lielākoties tas notiek šāda veida diskusijās (ar divām konfliktējošām/asi diskutējošām pusēm), tak jau skaidri redzams, ka abas puses paliks pie sava viedokļa. Ir daudz tēmu, kur var diskutēt aizrīdamies un klupdami, lai tikai pierādītu savu patiesību. Ne uz vienu konkrēti šeit to neattiecinu, bet vispārinu, jo dzīvē jau mēdz notikt tieši tāpat. Ja cilvēks ieņēmis galvā, ka otram nav taisnība/otrs ir lielākais ļaundaris ever/otru vajag vest "pie gaismas" utt, tad jau nederēs arguments, ka katram ir tiesības uz savu izvēli un ka svešas dzīves uz citiem neattiecas. Žēl un skumji, ka daudzi ir gatavi iekarst un pērties, lai pierādītu, ka viņi jau nu zina labāk.

Pati piekrītu tām, kas uzskata, ka dažreiz labāks risinājums ir aborts, bet tas nenozīmē, ka šīs darbības veikšanu cildinu vai uzskatu par ikdienišķu, parastu notikumu, ko var darīt, kad vien pagadās.

Skatos, ka te parādās arī "atsauces uz likteni". Liktenis atspēlēsies, paši neesam savas dzīves noteicēji? Nopietni? Nesaku, ka neticu liktenim, bet šādā tēmā to sākt pieminēt ir diezgan dīvaini, jo, ja kāda nevēlas to bērnu, nu neies viņa ar putām uz lūpām pēkšņi izdvest slavinājumus liktenim, ka "ak, bērnu es nevēlos, bet ir taču liktenis, tas nekas, ka es liktenim neticu, bet tāds ir, viss, neveikšu abortu!". Liktenis vai ne liktenis, bet ne vienmēr var akli pieņemt visu kā debesu dāvanu/likteņa sūtījumu. Dažreiz jārīkojas pēc sava prāta un apstākļiem, uzskatiem.
01.02.2014 12:44 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ krista

Vispaar aborta briidii tur pat nemaz beerna nav, ir tikai zelejveidiigs pikucis ar asinsriti. To pat gribeedams par cilveeku nenosauksi


milzīgs mīnus tev
01.02.2014 12:55 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
visus komentārus nelasīju, tik cik pēdējā lapā.
Piekrītu Kristas viedoklim.

Tādām narkomānēm un dzērājām vajadzētu vispār atļaut veikt abortu par simbolisku samaksu. Nebūtu vismaz bērnunamos tik daudz bērnu.
Ko citas pārmet tām kas grib taisīt abortus? Var taču pārplīst prezervatīvs un nenostrādāt tabletes, nekas nav 100% drošs. Meitenes saka: jā vecāki palīdzēs, bērnu pabalsts būs uttt. ES GRIBU BĒRNU TAD, KAD VARĒŠU ATĻAUTIES VIŅAM PAŠU LABĀKO, nevis knapināties.
01.02.2014 13:15 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Viss atkarīgs no vecuma. 20 gados nedzemdētu, jo vēl jau var paspēt, tgd 25 gados aizdomātos, bet ja būtu ap tricaru, tad neriskētu - ja nu tā vienīgā iespēja.
01.02.2014 15:16 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Ā un no apstākļiem, ja jauna, vientuļa meitene grib veikt abortu tad es noteikti nenosoītu, bet ja sieviete ar vīru, kuri ir situēti veic abortu tad man tas liekas dīvaini. Jo man šķiet, ka vienīgais iemesls taisīt abortu ir naudas trūkums. ja nauda ur tad nesaprotu...
01.02.2014 15:19 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Ai un vsp mūsidenā stāda sacepšanaš par bērniem, par zīdaiņu nāvi, par abortiem, par spontānajiem - liekas, ka džīve izbeidzas ar to... Es to fenomenu nesaprotu, jo vēl 100-200 gadus atpakal - dzmedeja, un dzmedēja gan džīvus gan mirušus, gan bērni mira maziņi būdami u.tt. Tāpēc nesaprotu kapēc tam tgd ir tik lieeeela nozīme.
01.02.2014 15:23 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Vispaar aborta briidii tur pat nemaz beerna nav, ir tikai zelejveidiigs pikucis ar asinsriti. To pat gribeedams par cilveeku nenosauksi

Winglet, ja jau trekns mīnuss šim citātam, tad kā tur īsti ir? Kādus nākotnes plānus embrijs kaļ 8.nedēļā? Tu jau noteikti labāk zini nekā cilvēks, kas saistīts ar medicīnu.
01.02.2014 18:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits