Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bridal wars :D

 
10 gadi
Reitings 1395
Reģ: 18.03.2012
Sitācija tāda:
Abi ar līgavaini gada sākumā nolikām kāzu datumu, saderinājušies esam jau kopš 2012.gada beigām, bet pa vidu skola, bērniņš...tad nu izlēmām vasaras beigās kļūt par oficiālu ģimeni.Pirms 3 nedēļām atradām tīkamu viesu namu, iemaksājām 100 eur kā drošības naudu.
Viss būtu jauki, ja ne mana lielā mute...
Sestdien pie manis atnāk līgavaiņa brāļa līgava, sākam runāt par kāzām un es izspļauju, ka mums tad un tad ir paredzētas kāzas, viesu namu jau rezervējām un viss notiks.
Pirmdien viņa man piezvana un uzprasās ciemos pēc darba.Atnāk un saka, ka kāzas vasaras vidū, nosauc konkrētu datumu un vēl parāda čeku, ka samaksāts par reģistrāciju dz.nodaļā.Es,protams, apsveicu un jautāju, ko tad viņi tā izdomāja (vēl nesen teica, ka nav jau kur steigties, dzīvoklis jāremontē, par skolu jāmaksā):''Es jau nu neiešu stāvēt malā! Svētdien jau visu saplānoju.'' Un izvelk 3 lapas aprakstītas, kuras rāda man.Ieraugu,ka viesu namiem 5 varianti, kā 1. ir mūsu rezervētais.Saku, ka tas būs mums, viņa: jā, man ļoti patīk! Es,tonī, kurā skan šaubas,jautāju vai tiešām viņa vēlas svinēt kāzas turpat,kur mēs?Jā, tas būtu ideāli!
Un tad es paliku, kā dabūjusi ar bomi pa galvu.Turpmāko stundu man bija jaklausās par viņas kāzu toņu 3 variācijām, viesiem, kleitu, matiem, grimu utt utjp.Jā, tas ir aizgrābjoši un interesanti, bet arī es precos, ne tikai viņa!Un puse radu mums ir vieni!Tas nozīmē, pēc mēneša, kad būs pienākusi mūsu kārta, lielākā daļa tur jau būs bijusi, +-tie paši ēdieni, līdzīgas bildes...
Nākamajā dienā saņemos un uzrakstu viņai vēstuli, ka mēs būtu pateicīgi, ja viņi tomēr izvēlētos citu viesu namu, nevis to, ko esam jau rezervējuši, lai padomā kā pēc tam mums būs, jo ta vieni un tie paši (varēja vēl paņemt tajā pašā datumā, kurā mēs).
Tā arī viņa man neatbildēja, apvainojās, kaut gan jebkuram ir saprotams, ka viņiem izvēle ir vēl, bet mums, vairs nav...Viņas māsa, kurai sūdzējusies šī, teica, ka viņa esot ar zelta krustiņu zīlējusi, un viņai 3 reizes izkritis, ka vispiemērotākais būtu tas, mūsu izvēlētais (seriously?)
Nu tā, un tagad nezinām, ko darīt, vai pārcelt mēģināt datumu pirms viņiem, vai vienkārši cerēt, ka tomēr apdomāsies...Man jau liekas, ka te lien ārā mazvērtības kompleksi..Turklāt abas māsas jau precējušās (ha,ha, bērnu dēļ, kā viņa man teica).
Ko jūs darītu??

Sorry par grāmatu, likās svarīgas visas nianses.
30.01.2014 15:59 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Ko cepies? Tā ir Jūsu diena ne viņas lai tak viņa precas kur grib , domā tak tikai par savām kāzām!!
30.01.2014 16:03 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
es jau domāju, ka būs vienā dienā :D
nu, nekas, sarotājiet pa savam-tad var dabūt pavisam citā stilā vienu un to pašu namu. kuram pirmajam?
30.01.2014 16:03 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
WTF nopietni tā uzvedas pieaudzis cilvēks? Viņai viss kārtībā ar galviņu? :D

Es noteikti prasītu līgavainim, lai sarunā tikšanos, ka visi četratā izrunā šito kāzu būšanu. Varbūt līgavaiņa brālis ir saprātīgāks un varēs visu izrunāt ar savu līgavu, ka tā nav smuki.
30.01.2014 16:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ļoti labi, ka radi būs bijuši - būs vieglāk atrast. ja vieta forša, es pat reizēm komfortablāk jūtos pazīstamās vietās/ telpās. tev ir tik svarīgi pārsteigt radus ar jaunam telpām? Ēdienus var sarunāt citādus, izdekorēt var citādi, uzaicināt citu fotogrāfu, sarunāt citu mūziku....

Tev ar topošo vīra brāļa sievu vēl ilgi būs pa vieniem radu tusiņiem jāgrozās. Neboja jūsu attiecības tādu sīkumu dēļ. Jā, glupa ta meitene ir, bet tev tāpēc nevajag krist tikpat zemu. Labak stavēt tam pāri.

Un noorganizēt foršākas kāzas taja pašā vietā :D
30.01.2014 16:07 |
 
Reitings 362
Reģ: 29.01.2009
Galvenais nestāsti viņai savas idejas, lai nav jauni kreņķi un, ja esat jau datumu izvēlējušies, tad nemainītu viesu namu.
Bet situācija nepatīkama, katram jau gribas tās savas kāzas īpašas!
Kad precējos, draugu/radu lokā tai vasarā bija piecas kāzas, tā ar nesanāca visas īsti izbaudīt, par daudz... Un kopš tās vasaras vairs neviens neprecas, laikam tā precēšanās ir lipīga, ka visiem vienā laikā!
30.01.2014 16:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Jā, piebilde. Kāzu foršumu (manuprat) nosaka ne tik daudz izvēlētās telpas, kā kāzu vadītaju, vedēju izdoma un vakara vadīšanas prasme. Kādas tapetes, kādi krēsli un kādas tualetes - tas ir sekundāri.
30.01.2014 16:08 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Saprotu, ka līgavaiņa brālis precas mēnesi pirms jums vai ne? Tātad jums ir laiks pabūt viņu kāzās, un izštukot kā visu padarīt vēl foršāku! Uztveriet to kā savu kāzu ģenerālmēģinājumu, un ja kaut kas noiet greizi viņu kāzās, zināsi, kas ir vājais posms.
Tikai nevajag mēģināt kaut kā ieriebt, vai kašķēties ar radiem. Atceries, ka viņi nāks arī uz jūsu kāzām un galu galā tā ir tikai ballīte par godu kleitai :)
30.01.2014 16:09 |
 
10 gadi
Reitings 1395
Reģ: 18.03.2012
Leseda-es par to, ka cilvēkam palūdz, lai izvēlas ko citu, jo mēs jau esam rezervējuši to un kāzas pēc viņiem neilgi, mēs justos ļoti neomulīgi, tādas kā viņu kāzu atskaņas sanāku mūsu viesiem, jo nesen tur jau būts!
Piparene-kāzas viņiem par mēnesi ātrāk, bet mēs ātrāk notiecām datumu un sākām rīkoties, visi plāni ir uz izjukšanas robežas un tas nav jauki :D
Vedējmāte jau solījās sarīkot ko ļoti oriģinālu.
Aloe, es ceru uz viņas saprātu!Jo piedevām viņiem ir gandrīz uz pusi vairāk viesu, bet v/nams ir dikti kompakts.Un līgavainis, cik saprotu, arī šaubās par to ietilpību.Bet man jau liekas, ka te nostrādās spīts.
30.01.2014 16:12 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Bet man jau liekas, ka te nostrādās spīts.


Tad vienkārši necila to tēmu. Nesaki vairs neko. Ja pasi jauta - ar smaidu saki, ka tev nav tik būtiski, ka precaties vienās telpās.
30.01.2014 16:16 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Ai turpmāk ar tādu sievieti nekontaktējies.
Vienkārši viņai trūka ideju , un skrien pakaļ tev. Vienkarši savus plānus nevienam lieki nestāsti...pati jau esi vainīga nav ko kladzināt!!
30.01.2014 16:17 |
 
10 gadi
Reitings 1395
Reģ: 18.03.2012
57 days
Man pēc šitā viņu pat redzēt negribas (iespriekš arī baigi neuzprasījos)!!!!!Vēl jaunkundzei jālūdzas un uz ceļiem jākrīt?Pat neatbild, kaut gan laipni palūdz.
Ir dažādi cilvēki, citi neķertu kreņķi, bet mums šis variants nepatīk, nu galīgi neiet pie sirds...
Manī arī iestajas pretestība līdz ar to, ka viņa šitā..un neko nevaru tur padarīt...
30.01.2014 16:22 |
 
10 gadi
Reitings 1395
Reģ: 18.03.2012
Jā, es tā gribētu pagriezt atpakaļ laiku!...Es neiedomājos, ka tā varētu būt!Jums ir daudz tādu paziņu, draugu pieauguša cilvēka vecumā, kuriem arī visu uzreiz vajag, ja otram ir, kā smilškastē?Bet viņa tikai parādīja, ka jūtas nenovērtēta, sorry, bet uz draugiem, paziņām lāpīt savu pašapziņu?
30.01.2014 16:25 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
beatricia, neļauj izjaukt savus plānus :)
būs labi, izdekorēsiet pa savam, būs jums sava noskaņa..
30.01.2014 16:26 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Beatrica.
Izstāsti situāciju brālim. Ne jau viņa topošā sieva viena organizē kāzas.
30.01.2014 16:30 |
 
10 gadi
Reitings 1395
Reģ: 18.03.2012
Piparene,nemaz nedomāju atkāpties :)
Guvu vienu no dzīves mācībām.
Zīle-Viņš visu dara,kā viņa grib,jo viņa vienreiz viņu jau pameta uz 2 dienām,jo viņš viņu nebildināja.Viņš ir samērā liels pofigists.Ja nebūtu rados,es vispār ar tādu cilvēku nekontaktētos,par smagu raksturs.
30.01.2014 16:41 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
nelasiiju meitenju komentarus,bet man tava vieta vinjai gribetos iedot ar svecturi pa galvu. :D nu ta tak neuzvedas cilveks, kurs ir pieaudzis.
ka butu,ja tu parunatu ar savu ligavaini,lai vins talak paruna?

fuj, nu toch, tas tachu vienreiz muzha,es ari negribetu,lai kada cita no manis butu noshpikojusi manis izveleto viesu namu. :D stulbas taas sievietes!
30.01.2014 17:06 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.07.2011
Eh,ka gan es saprotu Tevi. Mana toposa vira brala draudzene ir tada pati. Mums bija sunuks,vinai ari vajag. Mani bildinaja,vinai ari sagribejas un pec 2 nedelam viss bija nokartots. Tikai kads tur vairs prieks ar piespiedu bildinasanu. Nebrinisos,ja vina tiesam izdomas ari sogad appreceties.
Es vnk ar vinu nekontaktejos un,kad redzu vienmer pasmaidu un viss. Kontakts nekads.
30.01.2014 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Izjauc kāzas :D Tas būtu labs holivudas filmu iznākums :D
30.01.2014 17:09 |
 
Reitings 62
Reģ: 29.01.2009
Tu taču jau zini viņas plānu, visas nianses - tātad esi apbruņota, UZTAISI LABĀK :D

Nelasīju komentārus, piedodiet, varbūt kāds jau ieteica.
30.01.2014 17:10 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Kaut kaada dura taa otra :D

Mani vairaak uztrauktu nevis tas, ka vienaa viesu namaa ir taas kaazas (lai jau, tu vari uztaisiit forshaakas nekaa otras), bet gan tas, ka viesi var padomaat, ka tu esi taa stulbene, kas ir noshpikojusi no vinjas, jo tavas kaazas ir peec tam (jaa, jaa.. vai nav vienalga, ko citi domaa? Nee neav: D).
30.01.2014 17:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!