Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laba, maksimāli dabīga kosmētika. Ieteikumi?!

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Labvakar, dāmas, sava skaistuma pazinējas.

Teikšu kā ir, kosmētikas jomā esmu nepraša. Tik daudz sajēdzu, ka Garnier un L`Oreal nav nekāda pasaka, bet diži tālāk vis netieku.

Stenders, The Body Shop sevi pozicionē kā dabiskas, nevardarbīgas (dzīvnieciņu labklājība man arī rūp) kosmētikas ražotāji, bet esot pilni ar ķīmiju? Zinu, ka vajadzētu kā reizrēķinu iemācīties visus parabēnu nosaukumus un, tos ieraugot uz iemīļotā krēma muguriņas, ar lielu švunku to sviest atpakaļ plauktā, bet slinkums, slinkums, tas bieži ņem virsroku.

Kā ir ar L`Occitane un tā pašmāju viltojumu Attirance? Zinu, ka šobrīd saucu radikāli dažādas firmas. Palasīju arī jau gatavās diskusijas par šīm tēmām, tur kāda komentētāja, par piemēru, rakstīja, ka šo divu pēdējo pieminēto kompāniju ražojumi radikāli atšķiras faktūrā, smaržā, sastāvā. Vai te tu, cilvēks, nevari galīgi apmaldīties?

Vai nāksiet man, nezinītei palīgā?
Centīšos izkristalizēt galvenos vaicājumus:

Kuru ražotāju kosmētika ir salīdzinoši dabīga, patīkama, pilda savas funkcijas (pēc Jūsu pieredzes)?
Interesē šādi produkti: dienas un nakts krēmi, attīrošās putas (vai cits līdzeklis sejas mazgāšanai), toniki, šķidrās ziepes, dušas želejas, skrubji, roku krēmi, ķermeņa sviesti, higiēniskie lūpu balzāmi u.c.

Kuras ir tās sastāvdaļas, no kurām jābēg kā no uguns?
Kuras firmas tiešām piedāvā maksimāli veselīgu produkciju, kuras tikai reklamējas zaļi?


Cenai nav izšķirošas nozīmes,apzinos, ka par kvalitāti jāmaksā. Protams, tas nenozīmē, ka gribas pārmaksāt.

Skaistu vakaru!
29.01.2014 19:37 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Visdabīgākais jau būtu tīras eļļas, ēteriskās eļļās un sviesti. Pati lietoju Biodermu -manai ādai labi der. Dažreiz vakaros uzlieku kādu eļļu vai pēdejā laikā vnk kakao sviestu uz sejas. Bet pa dienu loģiski ka krēmu.

Esmu arī pati taisījusi tadu eļļu kokteili - kāda bāzes eļļa, spec eļļa + dažadas ēteriskās eļļas - piemērām pēdējā man bija vīnogu kauliņu+jojoba + lavandas, rožu un meičang ēteriskās eļļas. Lieku uz nakti, ustaisu sejai masāžu un tādu kursu izeju kādas 2 nedēļas. Neredzu jēgu pirkt to pasu tikai gatavā veikala formā, ja ar to pasu sastāvu varu uztaisīt pati.


Ķermenim arī var likt eļļas, sviestus (kokosa, šī, kakao, mano, makadāmijas, avokado) pamīšus ar losjoniem. Lai sviesti nesausinātu ādu smērēju zureiz uz sakarsētas, slapjas ādas lai tas sviest lock te moisture ādā.

Skrubjus taisu pati - tgd lietoju - šī sviests ar vīnogu kauliņu eļļu - saputots +brūnais cukurs + citrona un greipfrūta eteriskā eļļas. Cpeciali anti celulītam taisīju to pašu bet liku kajēnas iparus, kanēli un kanēļa ēterisko eļļu. Pēc tā pirmā maišījuma āda tonizeta, maiga, stingra un nav jāmitrina - pēc dušas pat neslaukos bet lai pati āda nožūst un gultiņā. No rīta perfekti.



Nav obligāti jaizliek kaudze naudu ja gribi izmantot dabisko liīdzekļus. Galvenais pirkt to kas tev tiešam vajadzīgs nevis visādus sūdus krāt vannas istabā.
08.02.2014 12:33 |
 
Reitings 61
Reģ: 04.12.2012
Naay Botanicals terapeitiskā ekokosmētika
01.02.2014 17:17 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014



KRĒMS ''BEĀTE''
Elitārs līdzeklis ādas barošanai un mitruma līmeņa uzturēšanai.


Šis bioloģiskais krēms, galvenokārt, atjauno ādas dabīgās funkcijas. Dabīgas vielas ir ļoti aktīvas, tās nodrošina ādai pret novecošanās iedarbību, saglabā ūdens līdzsvaru, tonizē ādu, uzlabo tās elastīgumu un izskatu. Pateicoties savam unikālajam sastāvam, krēms nodrošina ādai elastīgumu, izlīdzina grumbas un uzlabo ādas tekstūru.

SASTĀVS:
LAVANDAS ĒTERISKĀ EĻĻA ārstē ādas iekaisumus, veicina audu reģenerāciju.
SALVIJAS ĒTERISKĀ EĻĻA lieliski piemērota iekaisušai, sausai un jūtīgai ādai, jo nomierina un dziedina to.
MANDEĻU EĻĻA piedod ādai starojošu, koptu izskatu. Regulē lipīdu un ūdens balansu ādā. Aktivizē šūnu reģenerāciju, kavē to novecošanu.
ROŽU DESTILĀTS ir spēcīgs reģenerējošs līdzeklis, paaugstina ādas elastību. Novērš pārlieku lielo ādas jūtīgumu. Stimulē reģenerācijas procesus bojātā un novecojušā ādā. Uzlabo asinsriti un saglabā ūdens līdzsvaru ādā.
ROŽU ĒTERISKĀ EĻĻA ir brīnišķīgs nomierinošs un tonizējošs līdzeklis. Eļļa ir antiseptisks līdzeklis, veicina šūnu atjaunošanos.
SEZAMA SĒKLU EĻĻA ir lielisks antioksidantu avots (augsts E un A vitamīnu saturs), lieliski mīkstina un baro ādu, uzlabo ādas toni, elastību, novērš iekaisumus un novērš ādas sausumu, lobīšanos.
RUDZUPUĶU ŪDENIM ir nomierinošās un atsvaidzinošās īpašības, to izmanto tūsku mazināšanai.
BIOLOĢISKAIS BIŠU VASKS ir bioloģiski aktīvs produkts ar bakteriālām īpašībām, kas nezūd pat pēc tehniskas apstrādes.

LIETOŠANA: krēmu uzklāt uz attīrītas sejas un kakla ādas rīta un/vai vakarā, iemasējot to ar vieglām pirkstu kustībām,kuras vērstas uz sāniem un augšu

z/s janavas ražo


esot ļoti labs krēms - dabīgs.Nākamnedēļ man atvedīs izmēģināšu :) can't await :)
01.02.2014 10:36 |
 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
dekoratīvā kosmētika Bellapiere, Sante un Zao
uogauoga sejai, matiem , un jau gadiem pērku John masters organics citrusa un neroli detangler, ļoti patīk arī Laveras kosmētika, parasti dabīgo kosmētiku pasūtu https://www.lovelula.com/ vai arī pērku tepat mūsu pašu Biotekā vai Lavandās
31.01.2014 01:41 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Varbūt kādai ir atsauksmes par Oga oga kosmētiku? Ieraudzīju mājaslapu..izskatās jau diezgan feini.
30.01.2014 12:11 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti patīk Kibio kosmētika. Vēl Thalgo bio sērija, Pangea Organics, Josie Maran.. bet katram citādāka āda, jāprot atrast sev derīgais. Es, piemēram, par John Masters Organics krēmu sajūsmā absolūti nebiju, tāpat arī puse no Madaras klāsta man neder.. bet daudzas ir sajūsmā.
29.01.2014 23:52 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
http://www.pureshopskincare.com/
29.01.2014 23:38 |
 
Reitings 77
Reģ: 26.01.2014
iherb.com

loti daudz dabigi un parbauditi produkti
29.01.2014 22:23 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Pirmkārt, ja vēlies pirkt pēc iespējas dabiskāku ķermeņa kopšanas produktu, pievērs uzmanību tā derīguma termiņu. Ja vienīgais konservants, kas tai likts klāt ir dabīgs E vitamīns, tad tai nebūs diži ilgāks derīguma termiņš par 6 mēnešiem. Otrkārt, tai jāsmaržo pēc aptiekas vai ēteriskajām eļļām.
Ja vēlies pirkt pēc iespējas dabiskāku kosmētiku, tad, manuprāt, jāskatās uz kaut ko mazu un nelielu, jo lielajām kompānijām galvenais ir iegūt lielu peļņu. Pat Dzintars dabīgā kosmētikas līnija ir pilna ar ķimikālijām. Es ieteiktu:

- Oga oga
- BBfactori
- kivvi
- Gusto

Pati mājās gatavoju kosmētiku, bet, ja pirktu, tad pirktu no šiem, ne Madaras un Stenders.
29.01.2014 22:16 |
 
Reitings 40
Reģ: 20.01.2014
29.01.2014 21:59 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Izurbos cauri blogam un atradu, ka esmu lietojusi Pien- putas sejas mazgāšanai:
http://sugarmakeup.blogspot.com/2012/10/pien-attirosas-putas-sejas-adai.html
un Dzintara Organic Style atjaunojošo nakts krēmu: http://sugarmakeup.blogspot.com/2012/03/dzintars-organic-style-atjaunojoss.html
29.01.2014 21:54 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
winglet, kur tu to redzi rakstītu?
29.01.2014 21:50 |
 
Reitings 40
Reģ: 20.01.2014
Es lietoju Bare minerals, samaksaaju par so komplektu ar visam otinam,kas ari ir no dabigiem materialiem -kaut kur ap 40,00 (GBP) marcinam, bet lietojas loti ilgi jau vairak neka gadu!!! Komplekts naak ar divu tonu puuderiem un 1 bruuno puderi (ietonesanai-vaidziniem) un tad vel taads kaa saucamais neredzamais puuderis - perfektam sejas grimma nobeigumam :)
Aprakstaa visur raksta un skaidro ka kosmetika naak no dabigajiem zemes mineraliem tadel pat ja nesanak nonemt vakara ejot gulet - adai netiek nodarits kaitejums :) (Es gan vienmer pirms miega attiru adu)
No pieredzes saku ,ka super produkti- viniem ari ir enas utt. var pirkt ari ebay/amazon :)
29.01.2014 21:44 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
Hauškai ir arī kosmētika zīdaiņiem (krēmi, vannas ūdeņi, utml.), ir problemātiskai pusaudžu (un ne tikai) ādai. Ir arī, protams, šis tas, kas paredzēts pēc 30-40 gadu lietošanas, bet arī tam nav izteiktas kontrindikācijas (ka nedrīkstētu lietot jaunāki cilvēki).
29.01.2014 21:25 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ susļiks

paldies, pa info :)
29.01.2014 21:17 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ krabis _oo

jā vairākus produktus, bet āda neņem pretī dr.hauschka
un par 35 gadiem biotekā teica, nju būs samelojuši
29.01.2014 21:14 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
tante čība - līnija sejas kopšanai, sauļošanās kosmētika, skrubji arī diezgan dabīgi, kaudze eļļas maisījumu ķermenim (kur vispār nav nekā cita izņemot dabīgās eļļas un e vitamīnu), masāžas sviesti, ķermeņa sviesti utt. protams, nav ekosertificēti, bet ne parabēnu, ne minerāleļļas tur nav. tāpat kā bio2you.
29.01.2014 21:13 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
Winglet, Biotēkā tā var teikt tikai nezinošs pārdevējs (acīmredzot, tikko sācis darbu) ;)
Negribu sevi slavēt, bet esmu viena no 5 kosmētiķēm Latvijā, kas mācījusies par Hauschku no A līdz Z ;)
29.01.2014 21:12 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
dr.hauschka ir kosmētika pēc vecumam 35 gadiem


muļķības. Tu esi paskatijusies visus produktus un izlasijusi aprakstus?
var lietot arī pirms 35 :D
29.01.2014 21:10 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ susļiks

biotekā izrāvu
29.01.2014 21:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits