Sabojāta kredītvēsture

 
Reitings 106
Reģ: 02.12.2013
Man ir 4 ātrie kredīti. Protams, visiem kavēti termiņi, cits vispār jau ceturto mēnesi nenomaksāts. Cik ilgā laikā nodod tiesā? Un, vai vispār nodod? Kopējā summa 950 Eur jau ar kavējumiem. Kredīti ir: Minicredit, Smscredit, Vivus un Soho. Varbūt ir kādai paziņai pieredze ar nenomaksātiem ātrajiem kredītiem? Un, kas būtu, ja es viņiem samaksātu tikai pamatsummu, bet kavējuma procentus nenomaksāju?
29.01.2014 18:47 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Igy, viss ar Tevi skaidrs:D

Šis no Tava teiktā bija perfekti:
Es nevienam neesmu morāli lasīju, bet tu esi iedomājusies, ka mani pāraudzināsi.

Ar ko tad Tu nodarbojies pati šajā diskusijā, ja ne ar morāles lasīšanu, cik amorāls dzīvesveids? :D:D:D
30.01.2014 10:27 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
bet summa uzkrāta pamatīgi, pēc tam viņi iesniegs parādpiedzinējiem ar ko sadarbojas, kuri attiecīgi risinās lietu tālāk, kuriem tu vēl arī dabūsi maksāt, ja negribēsi pa labam viņiem ir tiesības uz mantu konfiskāciju tā lai nosegtu tavu summu

Vēl viens aplams paziņojums. Tas, ka kredītu sniedzēji savās vēstulēs raksta, ka parādu piedzinējiem ir tiesības uz mantas konfiskāciju, ir nepatiesas informācijas sniegšana. Nedz kredītu sniedzējiem, nedz parādu piedzinējiem šādu tiesību nav. Tādas ir tikai tiesu izpildītājam pēc tiesas lēmuma.
Nu ar galvu padomājiet! Tagad es atveru parādu piedziņas kantori un sāku sadarboties ar kredītu sniedzējiem. Pēc kā man ir tiesības noteikt, kuram tikai vēstules sūtīt un kuru tiesā nodot, bet kam mantu konfiscēt? Sanāk tā - skatos parādnieku sarakstā un domāju - "O! Juris dzīvo Mažparkā. Viņam labāk konfiscēt kaut ko, būs ātrāk, nekā gaidīt to summu, ko viņš parādā!"
Nē, mīļās, šādus jautājumus izskata tiesa un tiesa tad arī pieņem lēmumu vai piedzīt naudas līdzekļus vai konfiscēt mantu.
Nodot tiesai piedziņu, tas ir vienīgais, ko parādu piedziņas kantoris drīkst darīt.

Un arī tas pats princips, kas stājoties policijā, piemēram, ja tu tagad kādu nogalinātu, tad pat tavi mazbērni nevarētu stāties policijā, tas pats ir ar šo, ja tavam bērnam būtu izdevība kļūt par es nezinu kādu tur augstu personu, tad viņš par to var aizmirst, jo mammai bijušas visvisādas problēmas ar šitādām iestādēm..


Mēs dzīvojam demokrātiskā valstī, kur katram indivīdam ir vienlīdzīgas tiesības ieņemt augstus amatus, tajā skaitā policijā, ja vien šis indivīds pats nav kaut ko sagrēkojis. Satversmi palasi, kā arī likumu par personas tiesībām stāties valsts dienestā. Kandidātu vērtē pēc viņa paša nodarījumiem, nevis vecākiem.
Ja es kādu nogalināšu, es nekad nevarēšu būt policiste, bet uz maniem bērniem tas neattiecas - viņiem ir sava dzīve un sava iespēja.
30.01.2014 10:31 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Ar ko tad Tu nodarbojies pati šajā diskusijā, ja ne ar morāles lasīšanu, cik amorāls dzīvesveids?

Es izteicu savu viedokli, lai arī cik ne pa spalvai tas būtu.
Nevienam nebruku ar teikumiem - kā tu uzdrīksties?
Tā ir morāles lasīšana, bet man domāt, ka tev tādas lietas ir svešas un nesaprotams. Gan jau kaut kad.;) Nesatraucies.
Saprotu, ka tu tagad centīsies atrast manos tekstos jebko, kam piesieties, jo es aizskāru tavas jūtas sakarā ar tavu šķietami neizdevušos laulību. Varu saderēt, ka tu būti viena no tām, kuras pieminēji (katra 2. cosmo lietotāja sķiras) vai arī no tām, kas regulāri veidos diskusijas par to, cik tavs jaunizceptais vīrs ir slikts. To jau mēs sapratām tajā beztēmā.
Es no šīs diskusijas off.
Bet tu nekautrējies! Turpini pērties kā vista un atrodi vēl kaut ko, kam manos tekstos piesieties. Tu jau nespēsi likties mierā.
30.01.2014 10:39 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Igy, ej ārstē nervus:D
Ja Tavā ideālajā dzīvē nav ne strīdu ar vīrieti, ne nesaskaņu, tad apsveicu! Līdzīgi, kā arī tas, ka tev nav kredītu :D Es gan nenoliedzu, ka mēdzu strīdēties ar vīrieti un dusmoties viens uz otru (vari iedomāties-cik amorāli:D), bet tas nenozīmē, ka mēs nemīlētu viens otru vai mūsu attiecības būtu neizdevušās.
Vīrieša, kurš satiekas ar Tevi, man ir nereāli žēl :D
30.01.2014 10:46 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Vīrieša, kurš satiekas ar Tevi, man ir nereāli žēl

Abas jūs vienādas pašreiz izskataties..kura nu iedzels stiprāk un kura uzdirsīs vairāk.
abu vīriešu man ir žēl:D
30.01.2014 10:49 |
 
Reitings 431
Reģ: 26.12.2009
Tām, kas pagarina... neesmu 100% droša par visiem cipariem, bet paziņa sastādīja maksājuma grafiku arī tad, kad nekas nebija uzaudzis pa virsu. Jā, sms credit negribēja un teicās, ka nevar, bet beigās piekrita. Sadalīja maksājumu 6 daļās un pieplusoja kaut kādus mistiskus 15ls/mēn. par to, ka cilvēkam dota šāda iespēja - atmaksāt ātrāk.
30.01.2014 10:49 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Vienreiz es jau izteicu viedokli par to, ka parādu nemaksāšana ir bezatbildība. Bet cilvēks taču neņem to vērā, tās ir viņas tiesības. Galu galā gandrīz ikviens mācās no savām kļūdām, sāpēm un pieredzes.

Man šķiet, ka Igy nepatīk ļoti daudzas meitenes šajā forumā. Ja pareizi atceros, par mani arī tika rakstītas ne īpaši jaukas lietas. Bet, ja cilvēks tā vēlas, vai to liegt?
Es tad parasti pasmaidu, ka nedalīšanās ar nozīmīgiem savas dzīves notikumiem publsikā forumā tiek uztverta kā personīgās dzīves vai interešu neesamība.

Es atceros to beztēmu, kur Liene izlika savu sāpi par attiecībām, bet neatceros, ka viņa būtu teikusi, ka nemīl savu līgavaini.

Un tā domājot - ne vienmēr šķiršanās ir mīlestības trūkuma dēļ. Nē, tās iemesls var būt dzīves uzskatu nesakritība, aizvainojums un kaut vai sarunātas neglītas lietas. Ja tas ir bijis ilgs laika posms, reizēm to dēļ ir ļoti grūti atkal rast atpakaļceļu vienam pie otra.
30.01.2014 10:49 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Cik ilgā laikā nodod tiesā? Un, vai vispār nodod?


Man kursabiedrs strādāja parādu piedziņā. Stāstīja, ka ar tiesu ļoti bieži draud, bet reāli līdz tiesai reti iet - ja tiešām ir liels parāds un redz, ka nemaksā nemaksāšanas pēc, nevis tādēļ, ka neesot līdzekļu.

Un, kas būtu, ja es viņiem samaksātu tikai pamatsummu, bet kavējuma procentus nenomaksāju?


Noteikti iesaku Tev piezvanīt uz katru kredītiestādi un vienoties par ikmēneša maksājumu un kā jau te meitenes minēja - ir iespēja apturēt soda procentu pieaugumu. Lūdzu nesēdi un negaidi, kad Tevi meklēs un nebaidies piezvanīt, aiztaupīsi sev lieku stresu.

Veiksmi!
30.01.2014 10:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
a ja man alga aploksnē , bet oficiāli tikkai minimālā + tagad man apgādībā būs bēbis , vispār neko man nepadarīs vēl 18 gadus


viņiem tas neinteresē, ka tavā apgādībā ir nepilngadīgais. pēc 10 gadiem ir tikai notecējuma termiņš. vari cerēt, ka viņi nogulēs.
vsp jau tiesu izpildītājs, pamatojoties uz tiesas spriedumu, var tev katru mēnesi novilkt 30% kaut vai no tavas minim. algas...

un autorei - ieteiktu sākt apzsvanīt šīs kredītiestādes, ja vien 10 gadus nevēlies slēpt savus ienākumus.
30.01.2014 13:40 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Sazvanīju Creditreformu. Viss ok.
Ļoti laipna sieviete, pilnīgi prieks. :)
30.01.2014 13:45 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Lasu, lasu, bet beigas tapat daudz ko nesaprotu :D vienas saka to, otra pretējo!
Kā tad ir īsti, ja man, piemēram, tg ir kredīts, kurš nav maksāts,bet es cenšos ik pa laikam, kko viņiem ieskaitīt un runāt, un man kaut kādi tur parādu piedzinēji draud ar tiesu, td sanāk, ka vēl mana kredītvēsture nav sačakarēta, nomaksājot, vēl var saglabāt tīru? Vai jau ir čau, un vis tur sačakarēts?
30.01.2014 14:36 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Ja ir aizgāji līdz parādpiedzinējiem, tad laikam jau esi melnajā sarakstā.
Man sanāk līdzīgi, maksāju, bet kredītvēsture jau laikam sačakarēta.
30.01.2014 15:24 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
194, prieks, ka laipna! Tiešām, tur toreiz vienmēr atsaucīga sieviete bija tam cilvēkam, nezinu laikam viena un tā pati, bet viss tika nokārtots un tagad ir ok.
30.01.2014 15:38 |
 
Reitings 7
Reģ: 26.01.2013
Tiesāsies- vari droši neuztraukties. Procedūra ir pavisam vienkārša- kāds no viņiem iesniegs prasību tiesā un ar vai bez Tavas klātbūtnes, tik iesniegti dati un tiesas spriedums būs nepielūdzams- piedzīt naudu par to un to, tam un tam, tik un tik+visi tiesas izdevumi(līdz 100Eur).

UN tad tiek piesaistīts tiesas izpildītājs, kurš var ienākt Tavā dzīvoklī un atņemt Tev piederošās mantas.

Par konkrētiem piemēriem droši vari atrast Tiesas.lv mājaslapā, sadaļā e-pakalpojumi, izvēloties- anonimizēti nolēmumi- un tālāk atlasot - civillietas, starp kurām būs DAUDZ Tev līdzīgo.

Priekā! :)
30.01.2014 18:26 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Man nav saprotams viens - weee visu laiku uzsver, ka summas ir smieklīgas un ka nav problēmu tās nomaksāt. Tad KĀPĒC Tu nemaksā? :D veikalā taču norēķinies par paņemto, kur problēma atdot naudu, kas nav bijusi Tava? :D
30.01.2014 19:08 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Kas ir 950 EUR? Smieklu nauda! Aizņemies no radiem bez procentiem un izbeidz to epopeju vienreiz!

Joprojām nesaprotu, kā jūs, dāmas, nonākat līdz šiem ātrajiem kredītiem. Lai gan es jau sen esmu teicis, ka lielākā daļa sieviešu nav pat spējīgas īsti uzturēt sevi.
30.01.2014 23:59 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
janiti, a ko darīt, ja visi vīrieši ir vai nu skopi vai nu pelna maz. Jaunas šmotkas gribas, tad nu ņemam kredītus un izpērkam e-bay.. tev to nesaprast :( :( :(
31.01.2014 00:16 |
 
Reitings 8
Reģ: 31.01.2014
Varbut kada zina, kur var panemt apvienoto kreditu, kuraa visus mazos apvieno vienaa lielaa kreditaa?
31.01.2014 10:10 |
 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Zinkaariigais

Lūdzu pirms raksti, pārliecinies par sava rakstītā patiesumu.
Tur ir vairāk par maksātnespējas procesu, turklāt tur neviens netiesājās par mazām summām, bet par tūkstošiem, turklāt vismaz par tādām summām, kad parādnieks var pieprasīt maksātnespēju nepieciešamības gadījumā.
Ātrie kredīti tieši tādēļ arī neizsniedz lielas summas, lai nebūtu jātiesājas.
Protams, ir izņēmumi, beet tikai tad, ja parādnieks pilnīgi un galīgi ļaunprātīgi izvairās no jebkādas samaksas.
31.01.2014 11:09 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Atradušas par ko lielīties te dažas...Līmenis. Paies laiks un tad tiks lietas gaužas asaras un cik es biju stulba un bla, bla, bla, bet tad viņi smiesies par tavu stulbumu.
31.01.2014 11:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits