Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēma

 
Reitings 5
Reģ: 18.01.2014
Sveiki!

Man ir tāda neliela problēma! Ikdienā it kā esmu normāls cilvēks, man nav problēmas komunicēt ar citiem un pretējo dzimumu. Izejot sabiedrībā cenšos labi izskatīties un radīt par sevi labu iespaidu, tas es domāju man arī izdodas. Šī iemesla dēļ arī daudziem rodas pārsteigums, ka esmu bez meitenes. Bet problēmas sākas tad, ja man acīs iekrīt kāda meitene un notiek tas saucamais klikššķis, jeb man viņa iepatīkas! Parasti šādās situācijās komunikācija sākas virtuālā vidē - atrodu šo cilvēku un sāku sarakstīties utt. Sarakstīšanās laikā it kā viss liekas baigi forši, ir interese no otras puses un viss ir labi līdz satikšanās brīdim reālajā pasaulē. Satiekoties man parasti ir nenormāls uztraukums un es vairs neesmu es, ir bijuši gadījumi, kad man pat valoda sāk raustīties un šajā situācijā es vairs normāli padomāt nevaru. Šajā brīdī es parasti saprotu, ka pirmais iespaids ir sabojāts un turpmākajā diskusijā man ir grūti atbrīvoties. Otra tikšanās vairs neseko un esmu ļoti dusmīgs pats uz sevi un saprotu, ka visu esmu "sačakarējis". Sliktākais ir tas, ka ja man kāds iepatīkas, tad tas ir uz ilgu laiku un neviens cits man tajā laikā pat neinteresē. Pēc tam mēģinu visādi izgrozīties un sarunāt atkārtotu tikšanos un nosolos būt drošāks, bet bez rezultātiem. Pēdējā gada laikā šādā stuācijā jau esmu 3 reizi un es vairs nesaprotu, vai satieku pilnīgi nepareizos cilvēkus, vai arī esmu pilnīgs lūzeris šajā jomā. Jaunāks nepalieku, uz doto momentu man jau ir 22 un pēc atteikuma kādu laiku vispār neko vairs negribas uzsākt. Vai kādai no Jums ir nācies sastapt šādu cilvēku un vai esat devušas otru iespēju? Varbūt ir kādi ieteikumi, kā pārvarēt šīs bailes? Varbūt kāds no šeit esošajiem ir līdzīgā situācijā?
18.01.2014 22:24 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Vai nu meklē tādu pašu intraverto, kluso meiteni vai arī izkāp no savas komforta zonas.
Pēc tam mēģinu visādi izgrozīties un sarunāt atkārtotu tikšanos un nosolos būt drošāks, bet bez rezultātiem

Pēc šī man radās iespaids, ka tu dari tā, kā man pastāstīja viena meitene - viņa satikās ar puisi, neizrādīja simpātijas un viņš beigu beigās sāka runāt, ka taisīs pašnāvību, ja viņa viņu negribot utt.. Lieki piebilst, ka abas secinājām, ka īsti normāli tas nav.
18.01.2014 22:27 |
 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
Man tā bija pirms kāda gada, diviem. Tāpēc tagad cenšos komunicēt ar savu simpātiju tikai dzīvē, man tā pat labāk patīk, jo var skaidri redzēt reakciju par teikto, kā arī esmu tik droša, cik vien spēju. Internetā agrāk biju drošāka nekā dzīvē, tāpēc bija kā bija- nereti pat pateicu ko stulbu, kas man lika pēc tam vilties tikai pašai sevī. :D tā kā- ja kāda iepatikusies, saņem drosmi un pirmo sarunu iesāc dzīvē! :)
18.01.2014 22:29 |
 
Reitings 303
Reģ: 09.01.2014
Psihoterapeits.
18.01.2014 22:31 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Atkarīgs,kā tu izgrozies no tās situācijas:D
Es nezinu ,ko tev iesākt ,vnk pārstāj būt nervozs , sāc jokus dzīt , kaut ko smieklīgu pasaki ,lai pārtraukt to neērto momentu. Savu defektu pārvērt par efektu ,pajoko par sevi ,par savu feilu ,citādāk nekā.
18.01.2014 22:35 |
 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
Daff, kādam citam tas būtu nepieciešams!
18.01.2014 22:35 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Virtuālajā vidē visi ir drošāki un kad satiekas dzīvajā,tad tas mulsuma moments ir lielāks. Ja jau tiešām izejot sabiedrībā,kā saki,esi komunikabls,tad tā arī iepazīsties. Centies virtuālajā vidē nekontaktēties tik daudz. Ja gribi aizsūtīt sms,labāk piezvani utml.
Vispār izklausās,ka tas ir tāds kā lampu drudzis,var palīdzēt elpošanas vingrinājumi,kā arī padomā vai ar pašvērtējumu ir viss ok. Atceries,ka ja meitenei arī patīc,viņa arī noteikti nedaudz uztraucās :-)
18.01.2014 22:36 |
 
Reitings 5
Reģ: 18.01.2014
Par tādu lietu, kā pašnāviba, pat domājis neesmu! Nekas jau traģisks nav noticis kārtējā vilšanās un nedaudz iedragāts pašnovērtējums! Ja man pasaka kārtīgi nē, tad arī respektēju šī cilvēka viedokli un cenšos visu maksimāli ātri aizmirst. Psihoterapeits - varbūt, vai Tev dafss tas ir palīdzējis?
18.01.2014 22:40 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Man ir līdzīgi :D internetā esmu diezgan atklāta un brīvi paužu viedokli, bet satiekoties mēdzu uztraukties un mulst, lai gan cenšos ar to tikt galā :)
Ja ar puisi ir vēl trakāk nekā ar mani, tad parasti dodu otru iespēju, bet ne vairāk :)
18.01.2014 22:42 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
esmu devusi iespēju, jo vairak dod iespēju, jo vairak visu sačikare.
18.01.2014 22:43 |
 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
Dažreiz, kad puisis ir tā minimāli kautrīgs un samulsis, tas pat ir mīlīgi :D nevis tāds bravūrīgais, kurš ir par sevi augstākās domās nekā žirafes kakls.
18.01.2014 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Test - tas mulsums ir pavisam normāls ,galvenais prast tam tik pāri sarunas gaitā:D
18.01.2014 22:50 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Dažreiz, kad puisis ir tā minimāli kautrīgs un samulsis, tas pat ir mīlīgi nevis tāds bravūrīgais, kurš ir par sevi augstākās domās nekā žirafes kakls. +
18.01.2014 22:50 |
 
Reitings 5
Reģ: 18.01.2014
Sliktākais ir tas, ka es nesaprotu, kāpēc man šīs bailes rodas. Iespējasm zemabziņā es to saprotu un iespējams tas arī ir saistīts ar pašnovērtējumu, kurš ar katru neveiksmīgo reizi krītas. Tagad mēģinu pacelt savu pašvērtējumu daudz sportojot. Nākošās cerības lieku uz pavasari :D un gribu būt maksimāli formā, bet vai tas palīdzēs pārvarēt uztraukumu - tas gan nav zināms. Varbūt vēl kādam ir kāda recepte, kā maksimālli labi pārvarēt uztraukumu un mulsuma brīžus?
18.01.2014 23:00 |
 
Reitings 82
Reģ: 26.12.2013
Viss nāk ar laiku... arī man pirmie randiņi nebija tie labākie mulsuma dēļ, bet ar laiku kļuva labāk,,
18.01.2014 23:09 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Varbūt vēl kādam ir kāda recepte, kā maksimālli labi pārvarēt uztraukumu un mulsuma brīžus?

Tikai un vienīgi mēģinot to pārvarēt atkal un atkal.

Kāpēc tu plāno tās tikšanās un iepazīšanās, kāpēc runā par to pavasari? Varbūt nevajag tik ļoti uz to iespringt, bet ikdienā būt atvērtākam? Tad, iespējams, pašam to nemanot atradīsi īsto meiteni.
18.01.2014 23:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Esi paarliecinaats, ka tavs mulsums ir pie vainas? Gadienaa neej uz randinju iedzeeris, vai taukainiem matiem, trennushkaas un lakjenees, nedeelju nemainiitaas dzinsaas utt? Vai arii smagi knauzereejies randinja laikaa, skaitot siiknaudu uz galda kafuuzii? Meedz sievietes klaatbuutnee palaist gaazes, atraugaaties vai izteikt stulbus, nodraaztus jocinjus? Tad varbuut pie vainas kas cits, nevis mulsums.
Arii ir variants, ka esi uzbuuris macho iespaidu un tad meitene beigaas viljaas, kad ierauga biklu puisi. Pasaki uzreiz, ka esi kautriigs un gan jau naakamreiz kaada buus pretiimnaakoshaaka.
18.01.2014 23:22 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Vispirms jau noteikti izvēlies īsto vietu "randiņam", lai būtu ko darīt. Ja puisis mani pirmajā randiņā uzaicinātu uz restorānu,kafejnīcu es laikam no satraukuma pat paēst nevarētu, bet ja izklaides vietā būtu,kas darbīgs - slēpošana, slidošana, boulings utt. noteikti būtu vieglāk. Izdomāt jau var visu ko foršu :)
Es domāju,ka neliels satraukums pirmajā tikšanās reizē ir normāls. Iespējams,ka Tu tik ļoti par to domā un sevi noskaņo, ka atkal izgāzīsies un tas tiešām notiek. Mani mazliet kautrīgi puiši ļoti simpatizē :) Nu aiziesi uz 5 neveiksmīgiem randiņiem, bet 6 var būt veiksmīgs. :) Lai izdodas!
18.01.2014 23:23 |
 
Reitings 5
Reģ: 18.01.2014
Vou Krista, Tev nu gan ir laba fantāzija! Mulsums ir pie vainas, jo man tā liekas.

Tā nu es visu laiku dzīvoju ar domu, ka gan jau viss notiks nejauši, tā kā nenotiek nejauši, tad es sāku plānot, es protam apzinos, ka plāni ne vienmēr piepildās un viss tomēr var notikt nejauši.
18.01.2014 23:29 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Gadienaa neej uz randinju iedzeeris, vai taukainiem matiem, trennushkaas un
trennushkaa uz randiņiem atļaujas tik krievi aiziet, latvieši pfu pfu tā neatļaujas. Vismaz neesmu pieifksējusi tādu lietu.
18.01.2014 23:29 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
tā kā nenotiek nejauši, tad es sāku plānot


Ko gan tur īpaši plānot, mana vecmamma vienmēr skandināja - mīlestība atnāk tad, kad to vismazāk gaida! :D:D
18.01.2014 23:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits