Mans bijušais jaucas manās jaunajās attiecībās

 
Reitings 14
Reģ: 18.01.2014
Ar savu bijušo dragu satikos 3 gadus, no kuriem 2 dzīvojām kopā. Sākums ,kā jau vienmēr bija skaists un elpu aizraujošs. Līdz brīdim,ka mūsu attiecībās iejaucās meli, strīdi un aizvainošana.
Viņš bija tas "nepatikšanu cēlājs" ,bet es viņam vnm piedevu. Līdz brīdim,kad bija jau par daudz , uzzināju ka viņš krāpj mani , ar MANU draudzeni. Vēl joprojām atceros to dienu,tās sajutās , tik ļoti nodota es vēl nebiju, tas bija duncis manā mugurā. Protams,pēc šī starpgadījuma , pārtraucu ar abiem kontaktus, pārcēlos uz Rīgas otru pusi. Šķiršanās nebija no tām "jaukākajām". Es satiekos ar savu tagadējo draugu jau pus gadu, mums viss ir ļoti nopietni ,bet mēs neko nesasteidzam. Esmu patiešām atkal laimīga, es atkal jūtu "tauriņus" vēderā,kad esmu ar viņu. Tikai problēma ir MANS bijušais , viņš jau ir izjaucis manas iepriekšējās divas attiecības ,kad uzdevu jautājumu kādēļ viņš mēģina izjaukt manas attiecības, vai vēlas ar mani atkal būt kopā vai kā? Uz ko viņš atbildēja ,NĒ viņš nevēlas ar mani būt kopā , un ka viņš neesot vainīgs ,ka manas attiecības izjūk! Es tiešām nesaprotu viņu ,viņš man neliek mieru , jauc manas attiecības bez iemesla! UN tgd man ir ļoti bail , ka viņš varētu izjaukt arī šīs attiecības,es ļoti negribu pazaudēt savu draugu. Es tiešām nesaprotu,kāpēc viņš to dara , kādēļ neļauj man dzīvot ,manu dzīvi!
18.01.2014 03:08 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Nevar visu mērīt ar vienu mērauklu.


Šim es pat ļoti piekrītu. Tad varbūt autores gadījumā tomēr mātei nav taisnība un tiesību jaukties savas pieaugušās meitas attiecībās. :)
18.01.2014 20:17 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Mātei ir tiesības izteikt savu viedokli, par to kā viņa to dara jau jāizrunājās abām divām, meitai vajag arī sevi mazliet pamainīt. Būt patstāvīgākai, bet ne asai uz mammas teikto.
Piemēram, mamma saka, viņš Tev nav piemērots, kūtslaužu bērns (iedvesmojos no izrādes kurā spēlēju), meitai nav jākliedz, Tu viņu nepazīsti, viņš tāds nav, vienkārši var pateikt, es sapratu Tevi un Tavu viedokli, ņemšu to vērā.
Mammai būs mierigāk, pat, ja meitai pateica to tikai mīļā miera labad.

PS. Lai mammai nejauktos pieaugušās meitas attiecības, var neinformēt viņu par tām īpaši smalki, pateikt, satiekos ar Afanāsiju, mums viss forši un viss. :)
18.01.2014 20:24 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Es palieku pie uzskata, ka mātei nav jāizsaka viedoklis, ja nav lūgta pēc tā. Ja meita ir laimīga, patstāvīga, dzīvo atsevišķi, nestaigā iebiedēta un zilumos, tad tās attiecības ir TIKAI UN VIENĪGI pašas autores darīšana. Acīmredzot, mātei nepieciešams sakārtot pašai savu dzīvi un ieviest intereses, lai mazāk pavestos uz autores bijušā drauga manipulācijām.
18.01.2014 20:31 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Ja mammai nav vīrieša, varbūt vajag atrast un tad ērcīgums pazudīs! :D
18.01.2014 20:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits