KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
charmy,
atvaino par vēlo atbildi, biju aizbraukusi atpūtā! :)
par mičošanu - man to visu organizēja vedēji ar vadītāju, biju pateikusi, ko negribu ( mēs negribējām nekādas latviskās izdarības, jo ikdienā nekādus rituālus nepiekopjam, lai pēkšņi kāzās to vēlētos), kas patīk no citās kāzās redzētā un atļāvu brīvi improvizēt.
Vietu kā izskatīsies mičošana gan biju izdomājusi pati jau iepriekš - gribējās gaismiņas, lukturus, lai tas notiek ārā, biju nopirkusi brīnumsvecītes un tā - lai ir atmosfēra īstā. :)
Man par pārsteigumu visi dziedāja dziesmu, bija izveidojuši tādu kā aleju, man bija vecāsmātes apmetnītis, abi ar vīru sēdējām goda vietā. Tad vedēji bija sagatavojuši laulību dzīves padomus, mēs apsveicām savus vecākus, iesēdinājām nākamo pāri goda vietā, vedēji mūs apdāvināja. Tad vēl palaidām gaisā balonus ar novēlējumiem, kuriem izrādās bija piesieta klāt arī mūsu adrese un bija lūgums tam, kas to atrod, atsūtīt mums ziņu. Un 1 patiešām arī atnāca. Sieviete bija atradusi un atsūtīja mums kartiņu, kas jau bija kādas 3 nedēļas pēc kāzām! :)
Bija ļoti mīļi un jauki, bet ne pārlieku gari un izstiepti!
07.03.2018 11:59 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
par somiņu būšanu - man bija clutch tipa somiņa ar visu nepieciešamo, bet beigās visas dienas laikā pat nepieskāros viņai. :D izrādījās pilnīgi lieks pirkums!
visas vajadzīgās lietas bija pie vedējmātes un viņa parūpējās, lai man viss būtu ( lūpas svaigi krāsotas, mati kārtībā, vaigi piepūderēti un tml.) Tāpēc apdomājiet, vai maz jums to somiņu baigi vajag. Lieka manta par ko satraukties! Un telefonam es pat nepieskāros kāzu dienā, tos varat arī uzticēt vedējiem!
07.03.2018 12:01 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Izklausās ļoti forša Mičosana! Es Pinterest redzēju brīnumsvecīšu ideju, ļoti patīk! Žēl, ka man Mičosana būs iekšā dēļ tā, ka pavasaris un noteikti nebūs tāds īsti silts laiks.
Tā balonu ideja ar ziņu vispār ideāli!
Vakar pasūtīju Ali halātus, un arī somiņu pie viena, balta ar ziediem, liekas, ka derēs, nebija dārgi, 20€, nebūs skāde arī, ja neizmantos, bet vasarā ar viņu varētu arī staigāt, 2in1 :D
Duplicity, apsveicu, noteikti esi priecīga! Es, kad nopirku kleitu, biju laimīga, gājām svinēt ar prosecco :D pēc tam gan uznāca brīdis, kad likās, a ja nu šī nebija īstā? Pēc pāris mēnešiem tā sajutos, gāju mērīt vēlreiz, nu bija, bija. :) Respektīvi ir, jo vēl viss priekšā.
Dzesika, nezinu, mums pašiem vienkārši sarunāts ar mācītāju, ka varēsim ieiet iekšā baznīcā apēst pirmo kūciņu, ja gāž lietus. Bet mums nav Brīvdabas muzejā. Jāskatās jums apkart, vai arī jāpadomā par nelielu nojumi? Bet tas ir dārgi, ap 100 eur minimums.
07.03.2018 12:18 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Charmy, izklausās labs darījums - gan somiņa, gan halāts. :)
Es būtu tiešām laimīga, ja būtu tikusi pie kleitas, kuras cena ir 1000 eiro, bet šī ir labākais variants, ko esmu redzējusi, tāpēc prieks arī ir. :) Vēl gan ir idejas, kā nedaudz uzlabot, bet par to domāšu vēlāk. Šobrīd priecājos par faktu, ka man ir skaista kleita, kas ir gan grezna, gan nav pārāk tortīga. :) Vispār sapratu, ka tik grūti kaut ko atrast ir tāpēc, ka manī sēž hispteris un caca - patīk gan pilnīgi crazy kleitas ar plikām mugurām un cepures un izspūruši mati, gan tās skaistās mežģīņu princeškleitas ar šlepi. :D
07.03.2018 12:32 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
duplicity,
izlasīju un sasmējos par šo
Vispār sapratu, ka tik grūti kaut ko atrast ir tāpēc, ka manī sēž hispteris un caca
. Man bija ļoti līdzīgi! :D
07.03.2018 14:05 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Vispār sapratu, ka tik grūti kaut ko atrast ir tāpēc, ka manī sēž hispteris un caca

o jā!!!!! :D (s)
par somiņu - man uz pasūtījumu šuva klaču. Vispār vienkāršs klačs, bet veikalos bija daudz dažādu...ar mirdzumiem, ar vēl nez ko.. bet man jau kleita bija ļoti grezna, tāpēc gribēju atturīgāku klaču. bet veikalos nebija! YSL atradu, jā (t)
un izmantoju! bija iekšā higiēniskā, lūpene, spogulītis, zewa softis...kaut kas vēl laikam... nestaigāju apkārt ar somiņu, bet mašīnā bija blakus man, kur sēdējām pie galda, aiz ķēdītes pakarināta.. es tiešām nenožēloju, ka man bija somiņa :D
07.03.2018 16:00 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Vispār sapratu, ka tik grūti kaut ko atrast ir tāpēc, ka manī sēž hispteris un caca
par šo īpaši sapratīs tās dāmas, kam astroloģiski dvīņi ir kādā nozīmīgā planētā (t):-D
07.03.2018 16:01 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Haha, cik labi, ka neesmu vienīgā tāda. :D Dvīņi man nav ne tuvumā, bet tās pretrunas ir visās jomās. Grūti pašai ar sevi. (t)
Draugs jau smejas, ka jūt manas russian saknes, kas laužas ārā, un vispār ir nobijies, ka kāzu dienā neizskatos pēc zaigojošas kūkas. :D Bet nu man patīk tie spīdumi, nu ko lai dara. :D Hipsterīgo tēlu atstāju ikdienai un parastajai fotosesijai. :D
07.03.2018 16:34 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Meitenes, ašais jautājums - kur iesakāt pirkt garās brīnumsvecītes un caurspīdīgos hēlija balonus? Vēlams ar konfeti iekšā. Vajag jau uz rītdienu. :)
08.03.2018 12:02 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Pecinjaa, iedeāli, paldies Tev! :) Vai uz vietas ir arī iespēja iepildīt balonos hēliju?
08.03.2018 12:49 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
duplicity,
jap, tur visu izdara. Sapūš, piesien lentītes kādas vēlies, sasien kopā smukā kompozīcijā. Vismaz man vienmēr visu izdarījuši kā vajag! :)
Un arī savām kāzām tur atradu brīnumsvecītes - aprīlī vai maijā, jo tikai tad atjēdzos. :D
08.03.2018 13:02 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Forši. Cerams, atradīsies vajadzīgie baloni, un svecītes ar būs uz vietas. :)
08.03.2018 13:05 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Šodien iegādājām līgavainim uzvalku un gredzenus. Vēl daži padarītie darbiņi mūsu sarakstā (l)
Uzvalkiem izvēle nebija nemaz tik plaša (pirkām "Mans Drēbju Skapis"). Meklējām melnu, bet tādu,kas nav galīgi vienkāršs un nav arī pārlieku svinīgs. Bet stundas laikā tikām galā un prieks liels :D
Ar gredzeniem arī gāja super ātri. Uzlaikojām dažāda biezuma un formas un ātri vien izvēlējāmies. Procesu atviegloja tas, ka meklējām pavisam vienkāršus/klasiskus. :)
11.03.2018 14:46 |
 
Reitings 1
Reģ: 12.03.2018
Sveikas (l)
Vai te ir kādas līgavas no Latgales, kurām kāzu datumi ir Aprīlī, Maijā, Jūnija sākumā?
Esmu fotogrāfs, kuram trūkts kāzu bildes portfolio, tāpēc gribu uzprasīties uz Jūsu kāzām. Labprāt būšu kā otrs fotogrāfs, Jūs no manis dabūsiet bildes un naudu par to es neprasīšu :)
Tātad, Jūs iegūsiet vēl papildu apstrādātas fotografijas pilnīgi par velti, bet es fotogrāfijas kuras var ielikt portfolio :)
Kurām interesē rakstiet personīgi (l)
12.03.2018 12:58 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Hei, līgaviņas! Kur pirkāt/pirksiet plīvuru? Vai kāda ir pasūtījusi internetā? Vēlos garo plīvuru, kas salonā maksā dārgi, tāpēc apsveru online pirkumu. Vienīgi bail iegrābties.
12.03.2018 13:36 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es zinu sievietes, kas nopirka foršu aizkaru audumu un aiznesa šuvējai uzšūt plīvuru pa daudz lētāku naudu, nekā būtu pirkt salonā :D
Man paveicās, salons uzdāvināja garo plīvuru :D Un tagad esmu izlēmusi, ka noteikti likšu lietā. Gribas tomēr to plīvuru, lai gan vēl nesen teicu, ka nē, nē. :D
12.03.2018 13:38 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Jā, man arī plīvurs ir must have. :) Gribu izšūtu un garu, bet tās cenas šķiet neadekvātas. Tas auduma gabaliņš taču ir tikai vienas dienas skaistumam. :D
12.03.2018 13:43 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Man bija garais plīvurs... kas vilkās gar zemi. nu ērti nebija un uzliku tikai brīžiem :D bet nu skaisti jau gan
12.03.2018 13:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits