KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
tomēr ar LV laiku ir kā ar bitēm

Jap, un arī maijā var uzsnigt sniegs :D
02.03.2018 17:44 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
pecinjaa
Jā, mazākam cilvēku lokam būs labi atsevišķie galdi, es domāju. Un tā kā mēs būsim vēl mazāk, nekā jūs, un pat jums nebija saspiesti, tad man par to vispār nav jāuzraucas!
Nu vot.. man īsti negribas, lai puiši izmantotu "brīvdabas sniegtās iespējas" :-D Bet nu labi, pieļauju, ka arī viesu mājās no tā neizbēgt :-D
Clarity
Plāns B būs ballēties iekšā :D Kā jau es sapratu, vieta būs..
02.03.2018 17:48 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Pecinjaa, tik skaistas bildes un kleita, un pati! Super!
Saki, vai kāzu dejā tev plīvurs nebija vairāk?
02.03.2018 20:22 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Kreimene, esmu bijusi kāzas, kur jāiet gabals līdz wc, esmu bijusi, kur viena wc. Nu zini, kā ir, tā ir, 35 cilvēki nav arī tik daudz, būtu 100, nu tad jā. Būs ok! Rindas noteikti nestiepsies pa visu dārzu :D
02.03.2018 20:24 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
kreimene..,
es domāju,ka tev itin nemaz nevajag satraukties par to tualetes jautājumu, tas ir vispār sīkums salīdzinājumā ar visu pārējo! Es nemaz neko nepamanīju vakara gaitā un nav tā, ka veidotos arī kaut kādas rindas vai drūzmēšanās. Maksimums kādi 1-2 cilvēki uzgaida līdz tiek iekšā! :)
Un AD ir burvīga vieta tādām atmosfēru kāzām, es katrā gadījumā savu izvēli itin nemaz nenožēloju ( vīrs arī nemaz un AD bija viņa ideja), mēs aplūkojām arī citus Rīgas restorānus & svinību vietas kā Laivu centra restorāns, Gūtenbergs, Laivas Jūrmalā un citas, bet palikām pie AD. :)
charmy,
mīļš paldies par labajiem vārdiem. :) kleita bija viegla izvēle, bet beigās tāpat neesmu apmierināta,ka visu dienu nostaigāju ar to jostiņu viduklī, bez man patika labāk, bet bija kkāds aptumsums uznācis. :D
par plīvuru un deju - es noņēmu uz deju nost, jo man bija garais plīvurs , kas mazliet velkas pa zemi. Deja brīvā dabā un ar dažiem pacēlieniem - negribējās sapiņķerēties. Tāpēc pirms noņēmu un pēc atkal uzliku! :)
03.03.2018 22:44 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2009
Meitenes, meklēju padomu!
Pēc pāris mēnešiem precos un esmu dāvanas meklējumos savai mammai no mana topošā vīra. Es dāvināšu dāvanu no sevis viņa mammai un attiecīgi viņš no sevis - manai. Bet esmu nonākusi strupceļā, kur meklēt. Mans topošais vīrs ir brits, bet gribam atrast kaut ko skaisti iegravētu latviski, jo mana mamma angliski nerunā. Tik ilgi dzīvoju ārpus Latvijas, ka nav ne mazākās nojausmas, kur es to varu atrast. Idejas - interneta veikali/mājaslapas? Paldies! :-)
03.03.2018 23:14 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Nella, paskaties fb Veco dēļu dekors, tur tieši ir tādu dekors tīši dēlīši ar uzrakstu -paldies, ka izaudzinājat tik lielisku meitu vai tml, es neatceros precīzi, bet var izvēlēties jebkādu tekstu, ļoti forša dāvana, manuprāt :)
04.03.2018 09:26 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Pecinjaa, super, beidzot atrodu kādu, kas nemaz nost plīvuru uz deju :D Man arī tāds plāns :) Kāda Mičosana jums bija?
04.03.2018 09:27 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Kāda ir pasūtījusi sev halātiņu no Aliexpress? Baigi nefribās maksāt 60 eur par Zig Zag factory tikai priekš bildēm. Kā arī, vai jums bija kāds īpašs kleitas pakaramais priekš foto, ar savu vārdu vai tml.?
Man ir maziņš satraukums par vedējiem un pārsteigumiem - man patīk pārsteigumi, tomēr ir lietas, kur vēlos skaidrību, piemēram, mičošana. Bet viņi ustāj uz pārsteigumu. Jāmācās ļauties varbūt :D
06.03.2018 14:21 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
Charmy, es vairākas lietas pasūtīju Alijā, taču ar halātiņu kaut kā nočammājos.. Tad uz janvāra atlaidēm gāju ķemmēt veikalus, bet diemžēl nebija vai nu atbilstošas krāsas (lielākoties viss melns/sarkans) vai mans izmērs. Beigās uzgāju New Yorker veikalā tādu violetīgu/tumši rozā (ideāli piestāvēja lūpukrāsai :-D) par 20 eur. Protams, nav nekāds zīds, bet priekš pucēšanas pasākuma bija ok, kā arī labi izmantojams arī turpmāk laiskiem brīvdienu rītiem :-)
Pati kleita jau defaultā bija uz simpātiska pakaramā – citu speciāli nepirku.
06.03.2018 14:51 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Charmy, es nopirku halātiņu H&M< bet laikam gribu jaunu, jo šo redzēju vienai meitenei kāzu bildēs un jau esmu sākusi valkāt pa māju, un vispār liekas, ka kāzām gribas īpašāku, šis tāds vienkāršs no maigi rozā satīna un mežģīnēm. :D
Pakaramo laikam izvēlēšos vienkārši baltu un izrotāšu ar ziediem.
Par pārsteigumiem - es esmu kontrolfrīks un mums nav vedēju, tāpēc šobrīd zinu visu dienas scenāriju, bet ceru uz pārsteigumiem posmā ceremonijas vieta - svinību vieta, kā arī varbūt vakara garumā. :D Micošanu sev izdomājām paši. :)
06.03.2018 14:52 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es nekādu īpašo halātiņu nemeklēšu, jo īpaši neiespringstu uz to, lai izskatītos labi gatavošanās brīdī. Man svarīgi, lai kleitā izskatos labi :D
Pakaramo arī visticamāk izmantošu vienkārši koka (baltu). :)
Svētdien laikam brauksim ar līgavaini pirkt viņam uzvalku un pie reizes arī gredzenus kādā veikalā apskatīsim. Tā kā mums vajag vienkārši zelta riņķīšus bez cakām un gravējumiem, domājams, ka izdosies atrast ātri :) Bet atkal, ja iepatiksies kaut kas cakains, tad gan jau pirkšu tādu :D Ak, es, tāda nenoteikta. :D
Meitenes, cik ilgi pirms kāzām jūs tikāties ar floristi/dekoratori, lai detaļās visu izrunātu? Man ir tikai aizrunāts datums, bet nevaru saprast, cik drīz bīdīt tālākās sarunas (kāzas pēc 3 mēnešiem).
06.03.2018 15:05 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Es tikos 2 mēnešus pirms ar floristi, nedēļu pirms došu naudiņas. :)
Paldies, par atbildēm! Mēģināšu tad no Ali sūtīt.
Sakiet, jums būs maza rokassomiņa? Nu kā maciņš vai tml?
06.03.2018 21:45 |
 
Reitings 452
Reģ: 25.09.2015
Meitenes, saņēmu bildes no kāzām... Negribu fotogrāmatu, gribu visu izprintēt un ielikt albūmā. Kur var nopirkt albūmu 600 bildēm? :O Izmeklēju visu tīmekli neko nevaru atrast... Varu pielīmēt tos foto stūrīšus bet kur dabūt tik lielu albūmu nevaru atrast...
06.03.2018 21:53 |
 
Reitings 109
Reģ: 29.10.2017
pecinjaa, ak, tik ļoti skaistas kāzu bildes! Satriecoši izskatījies! Kā princese! (l)
06.03.2018 21:57 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
MoonLady, es ar dekoratori jau esmu tikusies 2x un kādas 2x vēl tiksimies (no visām- 2x tieśi būs bijušas mūsu muižā). Mums kāzas pēc 4mēn. Ar floristi komunicē viņa, bet man drīzumā vajadzētu sazināties par līgavas puśķi, piespraudēm utt. Tavā vietā es 100% jau sāktu bīdīt tikšanos ar viņu svinību vietā:-)
charmy, es noteikti sev gribētu mazu maciņu, vismaz lūpu krāsai un spogulītim, bet nu baigi nedomāju to nēsāt kkur sev līdzi. Halātiņu gribētu pavisam vienkāršu atrast kādā H&M, piemēram, bet pakaramos gan jau vnk nokrāsošu vai nopirkšu baltus koka.
Eh man prieciņš- šodien pavisam spontāni aizbraucām pasūtīt gredzenus, kā arī vakar norezervéju sev 2in1 frizieri&make-up(l)
06.03.2018 22:07 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Palīdziet ar ieteikumiem. Ceremonija būs Brīvdabas muzeja baznīcā. Ja labs laiks, tur pat arī taisīsim 1.tostu. bet ja slikts laiks, tad īsti nav ideju. Varbūt jums ieteikumi, kas tuvumā varētu uzņemt tikai uz tostu ap 50 cilvēkiem? Bez brīvdabas muzeja.
07.03.2018 10:27 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Charmy, man noteikti būs kaut kāda somiņa lūpu spīdumam, pūderim, salvetēm. Par to gan vēl neesmu domājusi, tikai zinu, ka noteikti nebūs clutch tipa. Kaut ko interesantu jāatrod. :)
Vakar izvēlējos kleitu - sapratu, ka nav, ko vilkt garumā, un tādu, kas man tiešām, tiešām patīk par 1000 eiro atļauties nevaru, tāpēc izvēlējos labāko variantu no mērītajiem. Un vēl nokaulēju smuku atlaidi. Bet vispār neticami, ka to skaistumu tikai uz vienu dienu vilkšu, ārprāts!
07.03.2018 10:38 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
Ar dekoratori tikos ~3 nedēļas pirms kāzām, ar floristi sazvanījos ~2nedēļas pirms - bet nu tas viss tādā nesezonas čiliņā. Floristiem biju nosūtījusi dažus attēlus, kādā stilā vēlos pušķi, viņi domu uztvēra un sagatavoja visu perfekti - ne ko pielikt, ne atņemt.
.
Jā, man bija somiņa pieskaņota jakai (kremīgi pelēcīga ādas jaka ar gaišu pūciņu) šādā stilā:

Priku Accessorize http://global.accessorize.com/en-lv/bags/clutch-bag#skipRedirection=true
Kopumā noderēja - bija, kur ielikt telefonu, spoguli, lūpukrāsu un vēl kādu sīkumu. Protams visur līdzi nestaipīju, bet vismaz šīs lietas bija "pie vietas", ja nu pēkšņi lūpas vajadzēja piekrāsot :-D
07.03.2018 10:40 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man vedējmāte uzdāvināja pašas gatavotu somiņu no grāmatas (book clutch). Sākumā viesi brīnījās, kāpēc līgava staigā ar pasaku grāmatu apkārt. :-D
Zinu, ka daudzas meitenes uzskata, ka spogulīti un telefonu var ielikt, piemēram, līgavaiņa žaketes kabatā. Bet man prasījās gan lūpu spīdums pie rokas, gan kā pīpmanei arī cigaretes + šķiltavas, tāpēc bija skaidrs, ka kāda somiņa vai maciņš būs nepieciešams.
07.03.2018 10:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits