KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Leta, mums bûs Viesturs Vizulis. Ļoti interesanta personība. Pagaidām iespaids ir ļoti labs:-)
10.02.2018 23:46 |
 
Reitings 17
Reģ: 26.10.2017
Bušs bija ļoti topā pirms dažiem gadiem, precos.lv visi par viņu bija nenormāla sajūsmā. Viņš vadīja/ spēlēja mūziku draugu kāzās, un man viņš likās vienkārši briesmīgs. Aktivitātes vēl bija ok, bet mūzika bija drausmīga. Precējās jauni cilveki, ap 25 gadu vecumu, un viņš drillēja Radio 2 un Skonto repertuāru visa vakara garumā. Banketa laikā uz pilnu skaļumu uzkruķīja Favorīta hitu izlasi, brrr. Cik saprotu viņa popularitātes iemesls bija 2in1 risinājums un lētā cena.
Ar vakara vadītāju noteikti ir jātiekas „dzīvajā“ un jāpārliecinās par jūsu ķīmiju, jo vai nu tā ir, vai nav. Meklējot savu īsto vakara vadītāju man radās iespaids, ka viņus var iedalīt divās lielās grupās: a) ir plāns, kas ir sastādīts, un tas jāatražo punkts punktā katrās kāzās par katru cenu (bet šie vismaz atnāk sagatavojušies un var apstāstīt ko un kā darīs b) viss pa gaisu, te iekļaujas improvizatori, kas neko konkrētu pastātīt nespēj un tik saka, ka visu improvizēs (ar Vizuli pašai pieredzes nav).
Mūsu īstais bija Kozmens jeb Mārtiņs Kozlovskis, jo viņa sabiedrībā jutāmies super brīvi un viņš mums likās ārkārtīgi izklaidējošs. Kopš sava ierašanās brīža kāzās viņš nošarmēja un ar vieglumu vadīja mūsu haotisko, 7 nāciju 80 gab. viesu baru neredzētās, gaumīgās aktivitātēs, un vēl tagad satiekot viesus, viņi sajūsmā atceras vakara vadītāju un viņa ūsas. Tā kā noteikti iesaku visiem pāriem izvēlēties vadītāju ,ar ko jums pašiem ir laba saskaņa, tad viss noritēs kā nākas.
10.02.2018 23:49 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
zanninja mēs meklējot savu vakara vadītāju, aprunājāmies ar vairākiem improvizācijas teātra aktieriem un, ja godīgi, dzīvē neviens neatstāja tādu iespaidu, ka ir pa gaisu vien un visu tik noimprovozēs. Katram no viņiem bija diezgan daudz dažādas aktivitātes, kuras uzreiz arī nedaudz lika galdā, tā, kā likās, ka nesagatavojušies viņi neiet. Mūs uzrunāja Vizulis, jo bijām uz viņa izrādi, tikšanās reizēs atstāja ļoti labu iespaidu un lielu lomu spēléja arī tas, ka viņś tieši ir improvizātors, tāpēc spēs tikt galā ar kādām nestandarta situācijām, ja tādas vakara gaitā radīsies. Vizulis arī būs jau no pašas ceremonijas, jo viņam ir svarïgi ātrāk jau iepazīt viesus.
Sazinājos arī ar Bušu un man kaut kā atgrūda tas “Sveikiņi! Būšu pasākumiņā no 19.00, spēlēju dažādu mūziciņu, prasu tik un tik naudiņas!”:-D
11.02.2018 00:37 |
 
Reitings 203
Reģ: 02.11.2015
Vai kādai ir bijusi pieredze ar folklora grupu mičošanā?
11.02.2018 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 4273
Reģ: 03.08.2009
Kā kāzu vadītāji man ļoti patika Vizulis un Kristaps Rasims. Viss super, interesanti, dzīvīgi. (l)
Mums pašiem gan nebija kāzu vadītāji, bet arī neprasījās, mums tādi draugi, ka nebūtu tam nabaga vadītājam kur iespraukties :D
11.02.2018 15:24 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Vislabāk vadītāju var novērtēt nevis no atsauksmēm, bet no savas pieredzes, apmeklējot pasākumus. Jo gaumes ir tik ļoti dažādas - kas vienam ārkārtīgi patīk, citam var šķist briesmīgs. Ja es kādreiz rīkotu lielu balli (kāzas nespīd, esmu jau sen precējusies :-D), es ņemtu Kristapu Rasimu. Zinu, ka viņš ir dārgs, bet man tiiiiik ļoti patika viņš kā vadītājs. Esmu piedzīvojusi arī vienkārši briesmīgus kāzu u.c. pasākumu vadītājus. Draudzene kāzās paņēma vadītāju, balstoties uz citu atsauksmēm - viņai vajadzēja tādu, kas paralēli runā krieviski un latviski. Un pēc tam paši bija ārkārtīgi vīlušies par šo vadītāju.
11.02.2018 15:59 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
Enikő, man bija folkloras kopa, kas interesē?
.
Esmu redzējusi, kā vada Rasims - ļoti patika, bet citi aktieri gan tā so so, tāpēc jutām, ka improvizācijas lauciņa pārstāvji mums būtu pa prātam. Satikāmies ar vadītājiem, redzējām, ka esam uz viena viļņa un arī kāzās bija ļoti feini. Un galīgi nebija viss pa gaisu sajūta - gluži pretēji - viņi mums palīdzēja izstrādāt vakara scenāriju un daudz ko ieteica, un pats galvenais - uzklausīja. :-)
12.02.2018 13:12 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es savu kāzu vakara vadītāju neesmu redzējusi darbībā, bet es, protams, ceru, ka viss būs jauki un labi. Lai gan ne es, ne kāzu viesi, neesam no tiem prasīgākajiem (visādas neķītrās spēles gan neciešu :D ). Galvenais, lai var pasmieties un nav visu laiku jāsēž bezdarbībā :)
Man jau pietika ar to, ka gan e-pastā, gan pa telefonu komunikācija bija pozitīva, arī satiekoties viņš atstāja kārtīga cilvēka iespaidu, kuram ir ļoti draudzīgs smaids (tā ar līgavaini nospriedām :D).
12.02.2018 15:23 |
 
Reitings 526
Reģ: 19.08.2010
Enikő - Biju vedēja, kur bija mičošanā bija folkloras grupa no Valmieras. Bija ļoti forši - gan izsmīdināja viesus, gan arī saraudināja! Ja vajag, varu nosūtīt kontaktus.
Man ir jautājums - vai kāda var ieteikt labu frizieri Jelgavā, kas izbrauc veidot līgavas frizūru arī uz mājām? Mani meklējumi pagaidām ir neveiksmīgi :(
12.02.2018 15:30 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
no tiem vadītājiem, kas redzēti dzīvē draugu kāzās - vislabāk patika Breidaks, Rešetins 50/50, Agris Bušs nepatika.
Pašai bija Ančevskis - lai gan sākumā uztraucāmies,vai būs ok, beigās bijām ļooti apmierināti. Lielisks cilvēks! :)
12.02.2018 16:31 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Meitenes, gribēju jautāt par Jūsu vecmeitu ballītēm. Vai dāvinājāt kādu mazu nieciņu savām draudzenēm par tām pūlēm, radot šo pasākumu jums? Vai tas lieki? :)
Kad Jums paredzētas ballītes, cik nedēļas pirms kāzām? :)
14.02.2018 09:30 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Draudzenēm neko nedāvināju. Laikam pa drinkam uzsaucu vai ko tml.
Vecmeitu ballīte bija 2 nedēļas pirms kāzām un manā draudzeņu lokā tas arī ir populārākais laiks. Nedēļu pirms kāzām pārāk daudz vis kaut kas cits vēl darāms, lai ballētos.
14.02.2018 11:14 |
 
Reitings 117
Reģ: 08.07.2011
Savām draudzenēm neko nedāvināju. Līgavainis piemeta pieklājīgu summu meitenēm, lai atvieglotu viņu izmaksas.
Ballīte bija 5 dienas pirms kāzām. No sākuma nedaudz uztraucos par to, bet beigu beigās viss bija labi.
14.02.2018 11:33 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es savām draudzenēm uzsaucu make up kāzu dienā, lai kopā varam pucēties, bet man bija tikai divas draudzenes. Ja būtu vairākas, tad domātu ko citu ;-) Bet domāju, ka vajag jebkurā gadījumā dāvaniņu, jo draudzenes daudz laika un naudu iegulda vecmeitu ballītē, es tā nevarētu pilnīgi neko.
14.02.2018 12:05 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Skaidrs! :) Es arī domāju par 2 nedēļām pirms, šķiet tāds drošs laiks. Man pašai, apmeklējot šādas ballītes, nav bijis, ka kāda dāvina kko simbolisku, bet pašai šķiet savā ziņā jauki pateikt mazu paldies par to ieguldījumu, jo zinu, ka šādu pasākumu veidošana prasa daudz nervu. :D
14.02.2018 20:46 |
 
Reitings 17
Reģ: 26.10.2017
Clarity, galvenais, ka jums radās labs iespaids, tad jau viss ir labākajā kārtībā. :-) Kā jau teicu, tas bieži vien ir ķīmijas jautājums, un mums ar tiem improvizatoriem tās nebija. Tie pa gaisu čaļi tieši bija no improvizācijas teātra, tagad neatceros vārdus, bet varētu savos pierakstos sameklēt. Man ļoti patīk improvizācijas teātris, tāpēc biju visai pārliecināta, ka izvēlēšos tieši viņus, bet tā tikšanās, kur mums neko konkrētu pastāstīt nevarēja, un tik teica, ka visu improvizēs, un ka publiku iesaistīt nemaz nevajadzēs, ātri vien nosita šo vēlmi. Saprotu, ka vadītāji grib pasargāt savas idejas un arī saglabāt pārsteiguma efektu jaunajam pārim, bet kaut kas saviem potenciālajiem klientiem tomēr ir arī jāprezentē. Tāpēc manuprāt ir tik svarīgi satikties dzīvē, censties pašam iegūt kādus personīgus iespaidus par vadītāju personību un darba stilu, nevis akli paļauties uz citu ieteikumiem vai (kā manā gadījumā) to, ka patīk konkrētais žanrs. :)
15.02.2018 12:09 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Čau, līgaviņas! Mana vecmeitu ballīte būs 2 nedēļas pirms kāzām. Par simbolisko paldies vēl domāšu, iespējams, līgavainis piemetīs naudu ballītes organizēšanai.
Jautājums topošajām līgavām un jau precētajām - kur un kādā summā pirkāt kāzu kleitu? Tas, kas man patīk, maksā no 700 eiro uz augšu, ko atļauties nevaru. Varbūt ir kāds salons, kurā arī par 300 - 400 eiro var nopirkt kvalitatīvu un oriģinālu kleitu?
15.02.2018 12:31 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Esmu bijusi divās vecmeitu ballītēs, vienā biju organizatore, līgavas paldies pateica sirsnīgā runā, that’s all. Nebiju aizdomājusies par cita veida paldies, būtu bijis, būtu jauki, nebija, arī labi :-)
15.02.2018 12:41 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Duplicity, visas kleitas, kur skatījos internetā, man patika ap 700-900€, salonu vai precos.lv lapā. Bet zini, dari tā, ka ej vien uz tiem saloniem arī, jo viņi dod atlaides, pat, ja atlaide nav norādīta. Mana kleitiņa maksāja 900€, bet dabūju zem cenas krietni vien! Nosauc budžetu un mēģini pakaulēties, dabūsi ar 50% atlaidi arī varbūt :) Vienīgi es pirku rudens pusē, ne tagad, pirms sezonas.
15.02.2018 13:23 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ok, tas gan bija pirms pāris gadiem, bet Avotu ielas veikalos populārākā kleitu cenu kategorija bija 400-600 eur. Mans budžets bija 350-400. Beigās ar visu pāršūšanu un korekciju samaksāju 450 eur.
Pirku salonā "Amelia", ļoti patika gan sortiments, gan serviss, gan cenas.
15.02.2018 14:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits