KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Šēka apsveicu :)

Iesaku laicīgi visu sākt darīt, lai nav liels stress pēdējā brīdī. Man pirms kādas nedēļas vai drusciņ vairāk bija uznācis stress, likās, ka vēl tik daudz kas ir jādara, lai gan patiesībā nekas vairs tik daudz nav :)

Es sāku ar fotogrāfa rezervēšanu. Zināju, ka gribu vienu konkrētu fotogrāfu un tad uzreiz jautāju viņam par brīvajiem datumiem. Pēc tam jau sekoja pārējās lietas, tā pamazām :)

Mums gatavošanās laiks bija/ir aptuveni 8 mēneši
18.05.2014 12:15 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Čau, virtuālās draudzenes:)
Man stresu sagādā tikai viens jautājums, kurš ir patiesībā kļuvis smieklīgs, jo neviens nespēj man uz to atbildēt-viena daļa atbild, ka nevarēšu, otra daļa, ka varēšu. Esmu runājusi ar zagsu, ar pilsonības dienestu un lasījusi neskaitāmus forumus, bet tāpat pārliecības nav. Varbūt te ir kāda, kura tiešām paveiktu brīnumu un mani apgaismotu?
Kāzas notiks piektdienā, mainu uzvārdu. Sestdienas rītā izlidojam kāzu ceļojumā. Situācija skaidra- pase vecā, uzvārds jauns. Tad te nu vēl ir skaidrs, ka lidmašīnā tikšu, jo fiziski tik ātri dati no zagsa neaizies, bet kas notiks, kad ceļojums pēc 8 dienām beigsies, būsim Turcijā. Baidos, ka atpakaļ mani neielaidīs, jo turki manu laulības apliecību nesapratīs, turklāt tad jau dati būs aizgājuši un sanāks, ka ceļoju ar nederīgu/svešu pasi :( Tūrisma aģentūra ir absolūti uzticama, gadiem pazīstama un ir ceļots,apgalvo, ka nekādu problēmu nebūs. Tā ceļo daudzas līgavas nākamajā dienā pēc kāzām un visas palaiž, jo situācija ir saprotama- kāzas, turklāt man būs laulības apliecība, ko uzrādīt, bet no otras puses- ja neielaiž? Vai tik tas nebūs uz manu atbildību, jo pases jautājums skar mani?! Es vispār nezinu, ko domāt. Protams, zinu, ka var nomainīt uzvārdu pēc kāzām, samaksājot 70 eiro, bet negribu, gribas mainīt jau kāzu dienā, tomēr... Stulbums, pati vainīga, ka iepriekš neuzzināju sīkāk, kad rezervējām ceļojumu :(

Kā Jums ar gatavošanos? Man pienākušas paciņas no pasta. Būs laikam galda kartes. Saņēmu halātu kāzu rītam no ebay. Protams, ka komēdija. Izskatās, kā jaciņa :D
18.05.2014 12:25 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Liene - es saku, ka tā ir būtiska problēma - Tu mēģināsi ceļot ar nederīgu personu apliecinošu dokumentu. Un ja pat Tu 5dienā mēģināsi dabūt jaunu pasi, tad taču nebūs viņa jau gatava.
Mums ir līdzīgs variants, tikai mēs laulājamies baznīcā - tur ir sarunāts, ka mūsu dokumentus nesīs uz dzimtsarakstu nodaļu pēc tam, kad atgriezīsimies no ceļojuma. Respektīvi, nekur neuzrādīsies, ka esmu jau precēta. Bet sarakstoties zagsā jau cita lieta, tur šitā nevarēs sarunāt, jo tomēr valsts iestāde..

Vēl ir variants, ka Tu tagad nemaini uzvārdu, bet nomaini to pēc tam. Cik esmu dzirdējusi, nav tas lēts prieks, bet nav tad tādas problēmas
18.05.2014 12:30 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Liene - protams, var jau paveikties, bet nekad nevar zināt kādi tur tie cilvēki, kas pārbauda dokumentus :) vēl jo vairāk, ka Turcija nav ES valsts, tad drošvien stingrākas pārbaudes. Bet es īsti nezinu..
18.05.2014 12:32 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Vēl ir variants, ka Tu tagad nemaini uzvārdu, bet nomaini to pēc tam. Cik esmu dzirdējusi, nav tas lēts prieks, bet nav tad tādas problēmas


Jā, es zinu šo variantu, bet tā negribas. Protams, man kā līgavai gribas visu "pa skaisto", lai gan šajā situācijā, kad pati esmu "savārījusi ziepes", laikam sliktākajā gadījumā būs jāmaina uzvārds pēc kāzām :(
Es arī no sākuma neiespringu, jo domājām, ka kāzas būs baznīcā, bet beigās palikām pie zagsa, jo baznīcā bija starpgadījums ar ticībām.
Sliktākajā gadījumā, mani var ielikt turku cietumā?! :D
18.05.2014 12:33 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kaut gan es priecātos, ja te parādītos kāda tūrisma aģentūras pārstāve vai likumu pārzinātāja, jo patiesībā viss sākās ar to, ka šis bija jautājums, par kuru uzreiz aizdomājos pati, bet aģentūra man joprojām cītīgi apgalvo, ka viss būs kārtībā un es jau, pirms apmaksāju ceļojuma iemaksu, šo prasīju. Ceļojums nav lēts, pat pārāk dārgs, tāpēc tas, ka mani Turcijā "iesēdinās" mani pat neuztrauc tik ļoti, kā tas, ka aģentūra pēc tam pateiks, ka pati esmu vainīga, ka braucu ar nederīgu pasi :D Jāatrod līgums laikam, jāparlasa.
18.05.2014 12:35 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
to gan es nezinu, kas var notikt ar Tevi :D
Nuu, varbūt vēl vari mēģināt citā baznīcā organizēt laulību ceremoniju :D jo ir jau iespēja tā teikt "izīrēt" gan baznīcas telpas, gan mācītāju. Vai kaut vai, brīvā dabā laulāties, tikai ar mācītāju.
18.05.2014 12:35 |
 
Reitings 96
Reģ: 09.01.2013
Liene, tieši šī iemesla dēļ ieplānojām kāzas nedēļu pirms ceļojuma..

Zagsā teica, ka nevar tā ceļot. Bet mēs braucām uz Ēģipti.
19.05.2014 08:16 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Labs rīts visām līgaviņām/virtuālajām draudzenēm :)

Kā viss iet uz priekšu?
Liene , es ceru,ka Tev viss izdosies, un tiksiet gan uz Turciju, gan no tās atpakaļ :D

Man iet interesanti, paldies dievam, ka atradu ātri superīgu kāzu vadītāju- Helēnu Vasiļjevu, vai kādai ir par viņu kādas atsauksmes? Šķiet super sieviete, ļoti profesionāla , un forša, bet summiņa tikai par vadīšanu no plkst. 1800 līdz 01:00 prasa 350 EUR, it kā normāli ;)


Saņemu šīs galda kartes:
http://www.ebay.com/itm/221331807218?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

ļoti ātri atnāca, mazāk kā par nedēļu.

Satikos šonedēļ ar vizāžisti/frizieri, izdomāju, ka pie savas ideālās kleitas gribu šādus matus-

mati frizūra it kā vienkārša, bet taj;a pat laikā romantiska un forša (man ir gari mati,kā bildē, bet es pirkšu vēl clip in biezumam, jo mani tumši brūnie uz gaišas kāzu kleitas matus padara ļoooti plānus vizuāli)
19.05.2014 12:59 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Mīļās meitenes! Palīgā! :)
sestdien manā pirkstā tika uzvilkts gredzentiņš. Gribam svinēt kāzas šogad, tādēļ jāsāk darboties nekavējoties.

Vai kāda var ieteikt svinību vietu vidzemes-kurzemes galā, vēlams elegantu, 60 pieaugušie, 20 bērni? Vismaz virzienu, uz kuru skatīties.
19.05.2014 13:02 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
Hei zvērs! :)
Arī es tieši 6dien tiku pie gredzentiņa :))

un šobrīd beidzot esmu aptvērusi to un tagad domāju ar ko lai sāaak.. aaaaaa :)



Vidzemē esmu bijusi Billes namā, pa šoseju braucot pirms Cēsīm. tur ir jauki! :)
19.05.2014 13:05 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012


Meitenes, vai esat redzējušas šo "kartupeļu" maisa :D audumu kaut kur? Es gribu tieši kā bildē tādas sedziņas, ebay ļooti dārgi pasūtīt jebko ar apdruku :/ galvenais, ka šajā bildē ir tieši mūsu iniciāļi, un viss, esmu safanojusies :D

Vēl gribu čaklītēm ieteikt kaut ko superforšu :)
Tākā kāzu vadītāja ļāva izvēlēties, vai uz spēlēm es pati gribu dāvaniņas gatavot vai nē, tad ,protams, izvēlējos to darīt pati, jo man patīk šis process.
Es vārīju ziepes , ar dabīgajām pārtikas krāsvielām, aromātiskajām un ēteriskajām eļļām, un rožu lapiņām, magoņu sēkliņām, utt, utjp, respektīvi, sanāk tas pats , kas Stenderī, tikai miljoons reizes lētāk :)
Rekur bilde, piedodiet,ka nav mega kvalitēte, fočēts ar žalūziju :D


dzīvē, ziepītes smuki spilgtas, nevis tādas pelēcīgas kā bildē.

Iesaku http://www.ziepjuvirtuve.lv pašā centrā, ziepes 1kg TIKAI 7EUR, es uztaisīju apmēram 50 gb ar ziepītēm visādās formītēs, lēju iekšā parastajās silikona formās! :)
19.05.2014 13:06 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Apsveicu Šēka! :)
Paldies par ziņu, skatīšos :)
Vai ir idejas par svinēšanu pašiem?
19.05.2014 13:07 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
Kāzas gribam šogad visticamāk ka oktobrī...
par tālāko nav nevienas idejas... es pat nevaru izdomāt precēties Rīgā, kur tagad dzīvoju vai Jelgavā, kur ir mana mamma, māsa, arī friziere man būs tur utt.. bet tuvākajā laikā viennozīmīgi nopietni jāpieķeras šai lietai, ja gribam visu paspēt :)
19.05.2014 13:10 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Liene, ja maini uzvārdu, bet pase būs vecā, var rasties nopietnas problēmas ar atgriešanos. Ceļošana ar nederīgu dokumentu ir aizliegta.

Vai Tu nevari paspēt nomainīt pasi un tad arī nomainīt vārdu biļetē?
19.05.2014 13:10 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
par to nederīgo dokumentu- ir taču mēnesis laikam laiks, kad var to pasi nomainīt, un tā vēl ir derīga ar veco uzvārdu. Es noteikti vnk iztulkotu laulības apliecību (ko Liene laikam arī nevar paspēt) un brauktu.
Man pagājušo gad paziņa precējās un arī uzreiz pēc kāzām brauca kkur, bez jebkādām problēmām.
19.05.2014 13:13 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012


Man vajag Jūsu viedokli!!!!!!

Kā Jums patīk šīs kurpes? No ērtuma viedokļa ideālas, ļoti ērtas, nespiež, lieste kurpei laba, jo kāja tiešām ļoti stabila, krāsa ideāla, jo kāzu kleita ir gaišā šampanieša krāsā. :)

Papēdis tik augsts, jo mana kāzu kleita man der(ir līdz pašai zemei tieši ), kad man ir vismaz 12 cm papēdis, ja esmu ar balerīnām, kleita par garu, nav pat apsverams variants tās vilkt.
Nezinu kāpēc es bremzēju , it kā vajag pirkt nost, tikai 40 EUR, bet laikam vnk gribu paklausīties, ko sakat Jūs :)
19.05.2014 13:14 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
khkh- nu ja tiešām ērtas, stabilas utt, tad pēc nost! :)
es gan nevaru sevi iedomāties tādos papēžos kāzu dienā- es 100x kaklu lauztu :D

bet ja Tu esi pieradusi ar tādiem papēžiem staigāt un kurpes tiešām ērtas, tad nav ko ilgi domāt.. :)
19.05.2014 13:17 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012

ļoti mīlīgi ir šitie :)
http://www.ebay.co.uk/itm/141041274363?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
Savam es laikam pirkšu iniciāļus, šādus
19.05.2014 13:19 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Khkh- par Helēnu viņa ir ļoti forša vadītāja,un es viņu ļoti gribēju un jau rezervēju,bet nu viņa bija kautko sajaukusi un pieteikusies 2 pasākumiem vienlaicīgi..rūgtums sirdī liels,bet tā gadās-domāju Tev viss būs lieliski :))


Kurpes ja ērtas tad ņem,man tādās būtu grūti,jo siksniņas agri vai vēlu sāktu berzt :)

Mana kleita atnāca ļoti skaista,viss der,varēja būt 1cm īsāka,bet mēģināšu ar apakšsvārkeim citiem labot ,jo kurpes tā jau diezgan augstas vilku :) Bet nu super,arī plīvurs klāt,man ļooooti patīk :)))

Mēs uzreiz nekur nebrauksim pēc kāzām,tikai rudenī,jo vasarā pie mums arī forši :) Domājam dažas dienas pēc kāzām padzīvoties kādā skaistā vietā,vai nu noīrēt mājiņu Smukumuižā vai kur citur un vienkārši atpūsties no burzmas un visiem 2atā :))
19.05.2014 13:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!