KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
elisee - es arī nebiju dzirdējusi līdz brīdim, kad uz mani šķībi paskatījās floriste un vedējmāte sabļāva, ka es laužot kāzu tradīcijas :D Mans topošais pat skapim tuvumā neiet, lai tik nedod dievs kleitu neieraudzītu....
05.05.2014 23:14 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Tagad samulsinājāt mani ar to pušķi. Zinu,ka esot tāda tradīcija,ka pušķi līgavainis izvēlas utt. Bet nu es savu izvēlēšos pati,jo manējais nemaz īsti ziedus nepazīst un nemaz nezin par šādu tradīciju :)

Mēs arī nakšņosim atsevišķi un mums nebūs nekādas izpirkšanas vai tikšanās pirms baznīcas. Reāli tiksimies tikai pie altāra,ja pie viņa glabātos pušķis,tad es baznīcā ietu tukšām rokām? hmm.

Tas laikam man nederēs :)

Khh- man bija tas pats ar vakara vadītāju- pēkšņi viņa pazuda un kad sāku viņai zvanīt par tikšanos un jau scenārija plānošanu viņa atcerējās ,ka viņai izrāde tajā dienā. Lai gan biju rezervējusi jau kkur novembrī/decembrī viņu. Žēl ,bet nu meklēju jaunu un viņa palīdzēja atrast,ieteikt . Tagad jātiekas ar jauno būs,cerams,ka patiks :)

Man ieteica ,ka labs esot Jezups no UG (Kristaps Rasims). Sazinies varbūt vai viņš ir brīvs.Manā datumā gan aiznemts bija,ļoti žēl .
06.05.2014 09:58 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Par pušķi-
kad mani vecāki precējās, tad jā - tētis no rīta vedās uz pļavu un saplūca ziedus mammas līgavas pušķītim.

Bet ar laiku tas viss mainās. nāk citas lietas,utt.
Tagad kāzas ir ar tematikām, krāsam, utt,utt. Un man šķiet, ka reti kurš vīrietis zin ko vairāk par rozēm un uzticēt izvēlēties līgavas pušķi būtu diezgan riskanti:D

Kad tikos ar floristi - izrunājām visas ziedu dekorācijas, tajā skaitā arī manas idejas un vēlmes par līgavas pušķi.
Un tad kāzu rītā līgavainis salonā paņēma pušķi un tikšanās mirklī man atdeva.
06.05.2014 10:05 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Līgavas pušķi pasūtīju es pati, kādu gribu, bet vīrs savāca viņu un pasniedza. Tad tikai ieraudzīju.
bet nu jābūt ar visu ir tik uzmanīgam, jo visbiežāk tas, ko Tu esi iedomājies, nesakritīs ar floristes iedomāto. mans pušķis nebija gluži tāds, kā es biju iedomājusies. smuks, bet es biju domājusi citādāk drusku.
06.05.2014 10:05 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Mēs arī noteikti nenakšņosim kopā, jo vairāk-nedēļu pirms kāzām dzīvosim atsevišķi, abi tā izdomājām, ka būs forši, ka tik ilgi neredzēsimies, es pavadīšu pirmskāzu dienas ar draudzenēm, mammu, omīti, viņš ar savējiem un tad ilgi gaidītā tikšanās būs vēl emocionālāka (l)

Par pušķi-man ir svarīgi pašai redzēt, ko pasūtam, kā, turklāt mums ir kāzu tematiskā krāsa, tāpēc es izvēlējos floristi, kura man piedāvāja fantastisku komplektu- pušķis, līgavaiņa piespraude un auto dekors vienā saskaņotā krāsā- aqua blue ar baltu (l). Tik skaisti!
06.05.2014 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
visbiežāk tas, ko Tu esi iedomājies, nesakritīs ar floristes iedomāto.

Šādā gadījumā (vispār attiecībā uz daudz ko saistībā ar kāzām, kur iesaistīti citi cilvēki) noder sagatavot bilžu prezentāciju - kur redzamas konkrētas idejas un vēlmes.

Es biju internetā sameklējusi bildes (forma, krāsa, apjoms, kātu noformēju,s utt.) un rezultātā mans līgavas pušķis bija izveidots tāds, kādu vēlējos.
06.05.2014 10:09 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Khkh, man žēl, bet es zinu, ka viss kas notiek, notiek uz labu un Tu noteikti atradīsi daudz labāku vakara vadītāju :)

Es savējam vadītājam un make up/frizierei esmu jau noteikti apnikusi, jo atgādinu par sevi ik pa laikam :D Vismaz neaizmirsīs mani :D
06.05.2014 10:10 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
līgavas pušķi pērk un ved līgavainis!!! tu to pušķi nedrīksti redzēt, tāpat kā līgavainis nedrīkst redzēt līgavas kleitu!


Man nemaz nedāvināja to pušķi, pati ierados ar pušķi baznīcā. Man tā patīk labāk.

Bet, jā, mans nemaz neatbilda tam, kādu vēlējos. Kad ieraudzīju savu pušķi, sāku raudāt. Krusttēvs gan baigi metās mierināt, ka ir ok un bildēs izskatīšoties savādāk -smukāk. Kaut kā pārdzīvoju, ka nav tāds, kādu gribēju..
06.05.2014 10:12 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Nedrīkst!? Nav tāda drīkst/nedrīkst!


Tieši tā!
Nav uz pasaules pilnīgi neviens tā sauktās ''tradīcijas'', kas neskar tieši pašu ceramonijas norisi, kura pilnīgi visiem pāriem savās kāzās OBLIGĀTI būtu jāievēro.
Katrs pāris ar pušķi var darīt ko grib. Tāpat kā līgava savās kāzās var precēties kaut vai zilā kleitā, ja viņai tā gribas, nekur nav noteikts, ka visām OBLIGATI jābūt baltām. Kad man precējās draudzene, viņa pati par to parūpējās, jo bija iztēlojusies precīzi kādu pušķi grib. Neko - jau 3 gads laulībā un nekas nejūk ārā no tā, ka viņa pati savu pušķi veidoja.
Ja kāds vēlas ievērot visas iespējamās ''tradīcijas'', tad neviens neaizliedz to darīt, bet nekur nav noteikts, ka visiem jāievēro kkādi ''nedrīkst'' un ''drīkst''.
06.05.2014 10:16 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Par pušķi man nav tik bail,kā par izskatu kāzu dienā. Ja nu uzmetas kāda briesmīga pumpa vai kas cits :D

Nevaru sagaidīt izmēģinājuma make up un frizūru ,jo gribas būt smukai tajā dienā :) Mums ar fotogrāfu ir plānota pirmskāzu fotosesija,tad nu doma ir tajā pārliecināties par make up :)
06.05.2014 10:19 |
 
10 gadi
Reitings 267
Reģ: 29.01.2009
Labrīt, līgavas un vedējmātes!
Zinu, ka lielākā daļa līgavu kāzu atribūtiku taisa pašas.
Bet atļaušos šeit piedāvāt savu palīdzību:
Veidoju ielūgumus, galda kartes, kāzu albumus, viesu grāmatas, dāvanu kastes, pateicības vecākiem u.c. ar kāzām saistītas lietas.
Izpildes laiks no 4-7 dienām (atkarīgs no apjoma)
Ja ir interese, raksti!
06.05.2014 11:19 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Ha, man tik tiešām nebūs baltas kleitas :D Bet nu manas "kāzas" jau arī nemaz īsti nevar saukt par kāzām, tā ka visādas atkāpes no "normas" un tradīciju neesamība ir pašsaprotama.
Es nevaru internetā atrast nevienu bildi līgavas pušķim, kas man patiktu un ko varētu parādīt floristei. Man īsti nav ideju, ko un kā gribu, tāpēc vienkārši meklēju bildītēs, kas varētu iepatikties. Vēl jau arī nav ne jausmas, kādi ziedi uz to brīdi būs pieejami, negribas nekādus eksotiskos citzemju ziedus, ko nekad agrāk neesmu redzējusi.
06.05.2014 12:05 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.05.2011
Sveikas! :)
Arī man vasaras beigās ir gaidāma kāzu dienu.. sāk parādīties jau stresiņš.. :D
Vēršos pie Jums pēc padoma..;)
Vai Jūs dāmas nēsat kaut kur manījušas mazas burciņas, man ir domā kāzu viesiem pasniegt mazas piemiņas dāvaniņas..un ir nepieciešamas šādas burciņas..
itkā jau veikalos ir tādas, bet negribu pirkt pa 1 eiro gabalā, kas sanāk diezgan padārgi..varbūt Jūs zinat kādu lētāku varinatu!! :)
11.05.2014 16:02 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
apsveicu ar pievienošanos pulcinam :) par burciņām nemācēsu teikt! Gribēju jatāt,kas vel jauns,meitenes?:)
12.05.2014 14:35 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Mēs bijām Latvijā uz Lieldienām, paveicām kaudzi ar darbiem. Galvenais, beidzot vienojāmies par ceremonijas laiku ar mūsu mācītāju. Super! Ceremonija būs pavēlu, 16:00, bet pavisam no rīta būtu galīgi traki.
Tagad šķiet, ka taisīsim kāzu fotosesiju pirms ceremonijas vecāku mežā, kuram viens stūris ir teju kā parks izkopts. Iekārsim šūpoles, uzklāsim mazu piknika galdiņu mums diviem, kaut kā tā :)




Tagad taisu ielūgumu maketu,Jāņos plānojam braukt atkal uz LV un izdalīt. Atnākuši daudzi materiāli no ebay un etsy, jāsāk rosīties.

Lūk, mans romantiskais rezultāts pēc 4 h friziera krēslā :) Secinājām,ka man pakausī ir baigā matu pačka :D


Kā iet pārējām meitenēm?
12.05.2014 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Varu pievienoties šai diskusijai :D
Protams, ir tonnām svarīgu un lielu lietu, kam jāpievērš uzmanība un ar ko jāsāk, bet... man visādi sīkumiņi galvā nāk. Nu, tādi, kas galīgi nav primāri. Piemēram, par dāvaniņam viesiem utt.
Es pat nezinu, kā no ntajiem kleitu variantiem izdomāšu, kurš būs īstais, ar kura bildi doties pie šuvējas.
Tādā ziņā apskaužu meitenes, kurām ir jau sen izsapņota 100% vīzija, kuru tad uzreiz var ķerties klāt un īstenot :)
12.05.2014 15:33 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
elisee ļoti forša ideja!
Man mati būs apmēram tādi paši,tikai jūlija iesu pie friziera izmēģinat :)
12.05.2014 16:05 |
 
Reitings 27
Reģ: 14.11.2013
meitenes, vai kaut kur Rīgā neesat manījušas šāda tipa jaciņu?
13.05.2014 21:33 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Mana lielā diena jau pa visam drīz, bet sajūta, ka tas ir vēl tālu :) vēl jāapdara visādi sīkumiņi, jāsapērk arī vēl kādas lietiņas, bet principā viss jau ir. Tik jānoprecizē ar viesu namu galīgais viesu skaits, ar dekoratori jāprecizē dažas lietas un vēl pašai jāizdomā baznīcas "našķu galda" noformējums.
Drošvien būs ļoti savādi pierast pie jaunā uzvārda :)
18.05.2014 12:08 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
Sveikas! :)
no vakardienas arī man jākļūst par daļiņu no šīs diskusijas un jāsāk domāt par to, ka drīz būs jāsāk plānot lielais notikums.. :))

pat nezinu ar ko sākt...
18.05.2014 12:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!