KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.10.2009
Heartkiller Vai vari padalīties ar noskatītās ceromonijas vietu? Vari arī uzrakstīt privāti! Kāzas tuvākajā laikā neplānoju, bet labprāt jau noskatītu kādu skaistu vietu ceremonijai! :)
21.08.2014 20:29 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
Liene- sveicu vēlreiz! :)

tiešām jauki lasīt šos priecīgos tekstus :)

līdz manām kāzām atlikušas 43 dienas :)
lielākā daļa lietu ir paveiktas, palikuši visādi sīkumi par ko jāpadomā. :) jāaiziet drīz pie frizieres iemēģināt kāzu frizūru :)

kā laiks skrien... (l)
21.08.2014 20:45 |
 
Reitings 304
Reģ: 01.05.2009
Sveikas,

Man pēc 2 nedēļām kāzas, bet ir divas vēl neatrisinaatas lietas.
Puķe matos. Negribās dabīgo, bet smuku mazu mākslīgo nevaru atrast. Varbūt ir ieteikumi?

Un otrs, ir manikīrs. Tā ka gribu smuku noturīgu franču. Bet bail no gelish, ka nenodrūp, jo kad 2x taisīju, pēc 2 dienām jau drupa nost. Agrāk liku gela un akrila nagus, bet vai jēga likt, ja pēc tam neturpināšu?! Kā Jūs darījāt? Vai varbūt varat ieteikt superīgu meistari? :-)
23.08.2014 12:50 |
 
10 gadi
Reitings 1395
Reģ: 18.03.2012
Pienene8

Man arī puķes matos būs, bet es jau pāris mēnešu atpakaļ pasūtīju no ebay.Viņas ir tādas smērā lielas, balta auduma-kleitai piestāv.Jāizdomā, tikai kā piespraust smuki.

Nagus likšu gēlus, nav bijuši kādus 4 gadus, man ļoti patīk vispār.Vai turpināšu taisīt profolakses...Iespējams, ka jā.
23.08.2014 13:29 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.08.2014
Liene, Megija apsveicu! :)

Liene, ja saki, ka bija ideāls kāzu vadītājs, varbūt vari pateikt, kurš tas bija?
23.08.2014 13:40 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Eh, meitenes turu īkšķus, lai Jums visām, kurām vēl tikai būs kāzas, viss izdodas, kā iecerēts (l). Noteikti padalieties arī ar mums, kā gāja :)
Olīvkoks, manējais vakara vadītājs derēs tikai tām, kurām plānojas latviešu/krievu kāzas, jo mēs ņēmām ceremonijas daļu latviešu valodā, bet vakara vadītāju krievu Oļegu Siņejevu. Viņš kādus 20 gadus vada kāzas un tās bija WOW. Viņam ir ļoti spēcīga un improvizējoša humora izjūta, nav jēls vai vulgārs humors un vispār attieksme kopumā bija fantastiska. Viņš mums tik daudz padomus deva kāzu organizēšanā, kaut gan tas nebija viņa pienākums un viesi viņu vienkārši dievināja :)
23.08.2014 13:44 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.08.2014
oo, izklausās Liene tev super kāzas!!! Ļoti forši lasīt, ka kādai izdodas tieši tā, kā plānots! super :-) un cik ilgi kopumā gatavojies?
23.08.2014 13:49 |
 
Reitings 304
Reģ: 01.05.2009
Kā Jus izvēlējāties sev frizūru? Varbūt kādā mājās lapā idejas paspikojat?
Man dalās domas, gribās izlaistus, bet galos lokas. Vienīgi bail, ka nenoturesies lokas visu dienu, jo man mati nepaklausīgi. Tad varētu taisīt kopā, bet izskatot google bildesneko sev tuvu neatradu...
24.08.2014 09:55 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Es likšu gēla nadziņus, bet tikai uz kāzām. Vēlāk ņemšu nost.

Frizūru izdomāju skatoties pinterest. Meistarītei arī nosūtīšu bildes. Esam jau tikušās un visu pārrunājušas. Ja būs lietus, tad lokas būs stingras, ja būs saule, tad būs lielas un vieglas lokas :)

Tu pati taisīsi sev matus? Frizūra noteikti ir jāpiskaņo kleitai. Lokas gan piestāv gandrīz visām kleitām, bet saņemti mati gan nē. Zinu, ka kolēģite bija vēlējusies taisīt frizūru, kura vairāk derētu grieķu stalia kleitai, tad nu kopā ar meistarīti nonāca pie ideālā varianta.
25.08.2014 13:11 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
ir pagājušas 11 dienas kopš manām kāzām,bet tikai vakar tā pa īstam no tā visa ata[os! meitenes,kam vel viss priekšā, no sirds saku izbaudiet katru mirki,jo tā diena paiet tiiik ātri, atceros,kā iegaju baznīcā,knapi attapos,kad vilku jau vīram gredzenu pirkstā,lai gan dievkalpojuma programmiņās likās,ka tas ilgs kādas 40min,man tas bija viens mirklis!

Ak laimīgās,jums vel šī diena priekšā! :)))
26.08.2014 18:48 |
 
Reitings 368
Reģ: 13.01.2010
Apsveicu šīs vasaras jaunās sieviņas! Tad nu jautājums jums- Pēc ceremonijas braucāt kādā braucienā pa tiltiem utt? Ko tikmēr darīja viesi- brauca līdzi vai palika kaut kur?

Nesen biju kāzās, kur viss šis brauciens izvērtās 5 stundu garumā. Jāsaka, ka man kā viesim nebija interesanti, jo kamēr līdz tiltam aizeju, tikmēr jaunais pāris jau visu izdarījis un iet uz mašīnu. Citās vietās vispār dabūjām maksāt mašīnas stāvlaukumu, bet uz konkrēto vietu dodas tikai jaunlaulātie. Beigās jau besis visu dienu nobraukāt bezjēgā, neko īsti neredzot.

Ar šo secināju, ka savās kāzās viesiem gribētu noīrēt autobusu, lai šie visi kopā sapazīstas, iedzer kādu šampīti pa ceļam. Un tā, lai izbraukuma pasākumos piedalītos arī viesi kaut kur, nevis tikai jaunais pāris. Tā lai visiem interesanti.

Kā bija jums?:)
28.08.2014 13:58 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Olivkoks, viesu namu pierezervēju jau oktobrī (kāzas bija šogad jūlijā), jo izvēlētais viesu nams ir ļoti pieprasīts kāzām. Kopumā ļoti neiespringu, jo man darbs saistīts ar pastāvīgu organizēšanu, tāpēc zināju, ka savas kāzas operatīvi noorganizēšu. Tikai dažām niansēm pievērsu uzmanību, rūpīgi sekoju līdzi, kādus pakalpojumu sniedzējus izvēlos, lai nav vilšanās un nebija arī :)

Lai cik arī kāzas bija fantastiskas, man ir prieks, ka viss ir garām un esam laimīgi precējušies :) Šonedēļ uzzināju, ka man priekšā atkal kāzu pārbaudījums-būšu draugiem vedējmāte.

Mums nebija tilti, jo, redzot to nemitīgo pārbraukšanu citās kāzās, mēs to negribējām. Mums bija stundas izbrauciens ar jahtu ar vedējiem, tur arī bija viens uzdevums, pēc tam pa ceļam uz viesu namu sanāca fantastiska fotosesija ar fotogrāfu. Viesiem garlaicīgi nebija- tie tikmēr ar autobusu tika aizvesti uz viesu namu, kur bija jau pasūtīts uzkodu galds, vīns, spēlēja jau dzīvā mūzika un varēja iekārtoties istabiņās un pastaigāt pa apkārtni :) Visi teica, ka tas bija daudz labāk, nekā braukāt visu laiku līdzi jaunajam pārim :)

No tradīcijām bija līgavas zagšana, mičošana un vēl dažas. Metu pušķi. Viss izvērtās ļoti jautri un neaizmirstami.
28.08.2014 14:10 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Ja kāda meklē kāzu torti, ļoti iesaku "Gan Bei" kāzu tortes. Es pirms tam gribēju sūtīt no Zeltiņas meitas, bet cena bija izdevīgāka "Gan Bei'" un arī viesu nams ieteica. Man vispār negaršo tortes, bet šī bija kaut kas neaprakstāms. Nu, tik garšīga. Nenormāli. Turklāt viņi arī piegādā uz viesu namu, kas atvieglo procesu.
28.08.2014 14:12 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Mums tāda lieta nebūs, bet kāpēc nevari doties ar vedējiem izbraukumā, bet viesi dodas uz viesu namu vai kādu citu ietu un tur viņiem ir jāizpilda noteikti uzdevumi.
Piemēram, iestudē ludziņu, pērk jaunajam pārim kādu sadzīvē noderīgu lietu 2eur apmērā un izdomā stāstu, kā tas noderēs, kopīgi glezno, ceļā uz viesu namu fotoerientēšanās ar iepriekš sagatavoties uzdevumiem katrā punktā. Viesiem nebūs tā, ka jābraukā jums līdzi, viņi mazāk nogurs. Un jūs arī mazāk nogursiet, turklāt jums būs vairāk intīmi brīži, kuri nevarēs būt, ja visas omes un krustbērni būs apkārt. Turklāt, jūs varēsiet mierīgā gaisotnē fočēties + atvieglosiet darbiņu vedējiem, jo tici man, nav viegli izdomāt izklaidi, kura būs saistoša jaunajam pārim un vēl 40-60 viesiem. Piemēram, vedēji vēlēsies, lai uzrakstāt viens otram vēstuli vai kopīgi vēstuli sev nākotnē. Ko pa to laiku, lai viesi dara? Man tas būtu apnicīgi...
Ideālais variants ir pāris punkti kopā ar jauno pāri - 1.tilts un vēl kāda aktivitāte, tad viesi dodas uz viesu namu un jums ir laiks sev.
Lai gan kopīgs autobuss nav sliktākais variants, to domu vari neatmest, tikai zini, ka jānodrošina tad iespēja pilnīgi visiem (arī šoferītim) nakšņot, jo nākamā dienā arī tas autobuss būs nepieciešams!
28.08.2014 14:15 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Vakar lēkāju no priekiem, jo beidzot sadabūju vajadzīgo cilvēku un nav nekādu šķēršļu precēties tur, kur vēlamies to darīt. Būs mums mežs, drupas un ļoti skaista vieta.
Mamma par mani pasmējās un teica, ka vispār, ar tādām kāzām, kādas mēs plānojam, man kleita pie Šeilas esot jāšuj. Un tā man tā ideja pielipa :D
Zinu, ka jautājums bija jau precētajām, bet...mēs neplānojam nekādus tiltus, nekādas ntās stundas zemē nomesta laika, mūsuprāt, stulbās tradīcijās, kam neviens no mums netic. Pēc ceramonijas plānojam doties sava fotosesijā un viesiem, pa ceļam uz ballītes vietu, ir plāns mazai izklaidei(lai nav tā, ka viņi par ātru aizbrauc uz galapunktu un tad sanāk nīkt un gaidīt mūs) un pēc tam jau visi kopā ballēsimies.
28.08.2014 14:18 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Zinu, ka jautājums bija jau precētajām, bet...mēs neplānojam nekādus tiltus, nekādas ntās stundas zemē nomesta laika, mūsuprāt, stulbās tradīcijās, kam neviens no mums netic. Pēc ceramonijas plānojam doties sava fotosesijā un viesiem, pa ceļam uz ballītes vietu, ir plāns mazai izklaidei(lai nav tā, ka viņi par ātru aizbrauc uz galapunktu un tad sanāk nīkt un gaidīt mūs) un pēc tam jau visi kopā ballēsimies.


Malacis, manuprāt, ideāli, es pati par to pārliecinājos:)
28.08.2014 14:20 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Jā, es arī esmu par maximāli maz tradīcijām, bet vairāk vnk atpūtu un ballīti :)

Mums fotosesija būs pirms ceremonijas. Izlēmām, ka tā izmantosim laiku + stresiņu mazināsim :)
28.08.2014 14:23 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Mums fotosesija būs pirms ceremonijas. Izlēmām, ka tā izmantosim laiku + stresiņu mazināsim


Mēs satikšanās mirkli vilksim garumā pēc iespējas ilgāk :)
Piemēram, man septembrī jāiet uz kāzām un tur jau ir zināms, ka čalis brauks līgavai pakaļ uz mājām un tad viņi kopā uz baznīcu utt. Tā kā es tā negribu, tad mēs brauksim uz ceramonijas vietu atsevišķi un būs mazliet kā filmās - viņš mani un manu kleitu ieraudzīs tikai brīdī, kad sāks skanēt entrance mūzika un sāksies ceramonija(filmās parasti atveras baznīcas durvis un ienāk līgava, bet mūsu vietā nav durvis, ko atvērt :) ). Es gribu to skaisto pārsteiguma brīdi :)
28.08.2014 14:31 |
 
Reitings 368
Reģ: 13.01.2010
Atpūtniece Autobusu biju domājusi izīrēt kādam izbraucienam uz aptuveni 2stundām, ne vairāk. Biju vienās kāzās, kur bija noorganizēta izklaide visiem viesiem- tāda pasaku ludziņa, kur katram bija jāizpilda kāda darbība. Tāds labs izkustēšanās veids. Nākamajā dienā šis autobuss nebūtu vajadzīgs. Protams, ka viesi paliek pa nakti. Tas autobuss vairāk domāts tā, lai visi ir kopā, iepazīstas, nevis katrs sēž pa savām mašīnām.
28.08.2014 14:34 |
 
Reitings 368
Reģ: 13.01.2010
Bez mičošanas var iztikt? Man uzdzen šermuļus tā aubes un priekšauta likšana un vīram pīpe zobos+ vēl tas stulbās mičošanas dziesmas...Visās kāzās, kur esmu bijusi, šitas visvairāk nepatīk. Tad es labāk uzlaižu kādu laternu gaisā vai kaut ko tamlīdzīgu.
28.08.2014 14:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits