KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Nu ja, es jau arī uzskatu, ka var iztikt bez draugiem, radiem, kaimiņiem, bet ģimeni vismaz uz pāris ceremonijas stundām un 1. šampja glāzi obligāti vajag. Bet viņš saka, ka negrib ne par ko stresot, un ja būs lieki cilvēki bez mums, tad viņam būs stress. Ai, vispār viņam bija liels izbrīns, ka tos 2us lieciniekus arī obligāti vajag :D gribēja izšmaukt arī bez tiem :D Nu ja kādreiz jums uz ielas 2i tirliņi lūgs ienākt uz 10 min zagsā parakstīties, tad tie būsim mēs :D
04.06.2014 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 1395
Reģ: 18.03.2012
Līdz manām kāzām atlikuši nepilni 3 mēneši.Viss ir sarunāts, izplānots, rezervēts, izņemot ziedu dekorācijas auto, līgavas pušķim un piespraudēm.Ā, un vēl jāsarunā manikīrs un skropstas...Un nekas vēl nav iegādāts līgavaiņa aizņemtības dēļ.
Šajās brīvdienās beidzot dosimies lielajā iepirkšanās maratonā, man vajag visu ielūgumiem, balviņām galda kartēm, dekorēšanai...Un jānopērk audums kleitai.Šuvēja uz doto brīdi aizņemta, strādā citā pilsētā, tad nu jācer, ka izdosies pašai atrast nepieciešamos audumus.
No ebay pasūtīju rotas (es ļoooti ceru, ka viss būs vesels un ok), tā kā man nebūs plīvura, auduma ziedu piespraudes matiem.
Es tā vai tā sēžu ar bērnu mājās, par to, ka visu uzspēšu sataisīt, nav šaubu turklāt esmu radoša un man tādas lietas patīk.
04.06.2014 12:22 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Esmu sievas kārtā :) Viss izdevās lieliski, īpašs prieks par fotosesiju, kas praktiski bija arī vienīgais nosacījums, ko man ļoti gribējās kāzās. Zagsā viss forši, tante skaitīja gan dzeju (ko es biju piekodinājusi, lai samazina līdz minimumam), gan visādus domugraudus. Būtu gribējies ne tik banālu sintezatora mūziku fonā, bet nu lauku zagsā tas ir pieņemami :D Un galu galā - kāda tam nozīme.
Pēc ceremonijas biju sagatavojusi groziņu katrai mašīnai ar mazajiem šampīšiem, limonādēm šoferiem un veselīgām uzkodām, lai nenomirst badā līdz pusdienām. Fotogrāfs mūs divatā safočēja parkā, viesi tikmēr droši vien garlaikojās (un sapazinās - mūsu vecāki iepriekš bija tikai 1x tikušies pirms n-tiem gadiem), bet man pa lielam vienalga, galvenais, ka man būs smukas bildes :) Pēc tam paēdām pusdienas sarunātā vietā un mēs divatā devāmies tālāk uz SPA.
Tas nekas, ka vecākiem dāvanas aizmirsām mājās un ka odi sakoda kājas, parkā fočējoties, un ka zagsā ceremonijas laikā viens mazais viesis laida vaļā normālu bļauri :D
Esmu laimīga un jau 5x esmu savam vīram teikusi: "Tu tagad esi mans VĪRS" :D
04.06.2014 12:22 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Lieciniekus ir jānorāda laulību pieteikumā, ko zagsā raksta vismaz mēnesi iepriekš :D
04.06.2014 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 1395
Reģ: 18.03.2012
Ha ha, labais, Jollie Angie :D
Nu mana mamma mēģināja mūs pierunāt netaisīt svinības, bet pēc ceremonijas aizbraukt 4ratā uz restorānu...Es gandrīz piekritu viņai, jo finanses bija pašvakas, par cik nestrādāju uz doto momentu.Bet līgavainis tam nepiekrita tad nu rezultātā būs svinības 30 cilvēkiem viesu namā.Labi vien ir!:)
04.06.2014 12:25 |
 
10 gadi
Reitings 1395
Reģ: 18.03.2012
Sunscreen
SIRSNĪGI SVEICIENI SIEVAS KĀRTĀ! :)
04.06.2014 12:27 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Esmu laimīga un jau 5x esmu savam vīram teikusi: "Tu tagad esi mans VĪRS"


Vēl lepnāka un laimīgāka būsi visiem citiem svešajiem sakot "MANS VĪRS". Vēl joprojām tam ir tāda nenormāli laba garša!

man vajag visu ielūgumiem, balviņām galda kartēm, dekorēšanai...


Uz šito aiziet nenormāli daudz laika un nervu, jo gribas tak atrast to ideālo mežģīni vai papīru. Sāc jau laicīgi...
04.06.2014 12:28 |
 
Reitings 79
Reģ: 30.01.2009
Mums kāzas septembrī - visi lielie darbi apdarīti - fotogrāfs, viesu nams, vakara vadītājs, utt.
Nu ir palikusi tā daļa, kura man liek vai jukt prātā - ielūgumi, dekorēšana, utt. Man padodas organizatoriskie jautājumi, bet tiklīdz kā nonākam pie pušķošanas un ielūgumu izgatavošanas tā iestājas panika - tik daudz kas sapinots Pinterestā, ka vairs nezinu kas man patīk un kas ne;D

Kādus dekorus jūs izmantosiet viesu nama dekorēšanā un vēl papildus baznīcā?
Biju domājusi taisīt pompomus, bet kad uzzināju cik maksā zīdpapīrs - pārdomāju. Nezinu ne kā dekorēt sienu aiz mums, ne ko pie griestiem sakarināt - nav man tādas skaidras kopainas. Varbūt variet padalīties ar savu kāzu noformējumu foto?;)
04.06.2014 12:30 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Ā, vēl man nenormāls prieks par savu līgavas pušķīti, kuru pasūtīju nelielā ziedu veikaliņā Iecavā 3 dienas iepriekš. Mēģināju izstāstīt floristei, ko esmu iedomājusies, kādu tiešām negribu, kādas krāsas utt. Dienu iepriekš pati vedu rudzupuķes uz veikalu, lai ieliek pušķītī. Floriste bija ideāli noķērusi manu "domu", smukāku pušķīti nemaz nevarēju vēlēties! Pušķītis un fotosesija (kurā es izbridu melnus papēžus savām baltajām mežģīņu kurpītēm) ir manas top lietas no kāzām :)
04.06.2014 12:35 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Saņēmu apakšsvārkus no ebay,atnāca ļoti ātri un kvalitāte ir ok. Neesmu vēl uzvilkusi ar visu kleitu kā izskatās ,jo nav tik viegli kleitu pašai uzvilkt :)

Saņēmu arī mazās LED balonu gaismiņas,kuras domāju izmantot peldošajās kompozīcijās ,kuras jāsāk taisīt :)

Viesu namā būs karodziņu virtenes pie griestiem ,uz galdiem dekori,kurus jau biju šeit likusi bildes. Būs fotostūris ,ar pinwheels fonu. Un ziedi ,protams.

Diplomu vietā domāju dot balviņas par labi izpildīto darbu ar pateicības etiķetēm vai kartiņām. Tie diplomi jau bieži vien tik izmesti ārā pēc tam,domāju,lai ir kas noderīgs vismaz vai apēdams ,izdzerams :)

Mums aiz muguras būs logs ar žalūziju,noskatiju Duni bāzē (Mūkusalas 15a) tās iekaramās mēģenes,kurā ielikt ziediņus :)

Vispār iesaku meitenes to bāzi,jo salvetes,galdauti,vienreizējie trauki,sveces ,vāzītes,glāzītes,dekoriņi tur daudz un smuki,un labās cenās :)
04.06.2014 12:59 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Jolly_Angie, kādas Tavam vīrietim attiecības ar vecākiem un savu ģimeni?
Mans brālis apprecējās nevienam nesakot un to, ka viņš precas mēs ar mammu nejauši uzzinājām viņu kāzu dienā. Manai mammai tas bija šausmīgs pārdzīvojums, ka viņas vienīgais dēls, pirmais bērns apprecējās bez viņas klātbūtnes. Diezgan ilgu laiku mamma to nespēju piedot viņam. Bet brālis nebija padomājis par to cik mammai tas varētu būt svarīgi.
Tā kā, lai viņš padomā vai tiešām kādam no savas ģimenes nenodarīs pāri.


Šeit ir kāda, kura nekad nav bijusi kāzās un pirmās kāzas, kurās bija/būs ir pašas kāzas?
04.06.2014 13:11 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Sunscreen, sirsnīgi apsveicu ar jauno statusu ;)
04.06.2014 13:11 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Jolly_Angie mēs abi vienu brīdi apsvērām domu par kāzām tikai ar lieciniekiem, bet tad sapratām cik mamma (konkrēti tieši mana) būtu apbēdināta, tāpēc palikām pie dažiem tuvākajiem radiem un tuvākajiem draugiem :)

Heartkiller moš ir vērts parunāt ar kāzu organizatoriem? Viņiem ir lielāka pieredze un cik dzirdēts, tad par dažām pozīcijām viņi nemaz tik lielas summas neplēš. Nebūtu tev stresošana un kāds palīdzētu tavas idejas realizēt tieši tā kā vēlaties ;)

Lollipop liecinieki var mainīties arī pēdējā brīdī (piemēram kāds aizmirst pasi), iesniegumā var arī nenorādīt vārdus, ja vēl nezin. Precos.lv šī tēma ir daudz un dikti pārrunāta ;)
04.06.2014 13:18 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
sunscreen sirsnīgi sveicu! :)
04.06.2014 13:19 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Es arī būtu gribējusi kāzas tikai divatā ar lieciniekiem, bet otra puse nepiekrita, sakot, ka jābūt klāt vecākiem. Tā kā lieciniece bija mana māsa ar vīru, tad loģiski bija aicināt arī otras puses māsu ar vīru. Bet, godīgi sakot, es tiešām būtu gribējusi tikai divatā, jo... Tiem radiem, pat tuvākajiem, vienmēr kaut kas nav labi - tad kafejnīcā nav upeņu sulas, tad šampanieti nevar nopirkt tikai glāzi, tad vēl kaut kas. Nekas jau netiek pārmests, bet man negribas dzirdēt nekādas tādas piezīmes, jo galu galā - viņi ir viesi un ir atnākuši uz manu lielo notikumu. Savas iegribas lai pilda mājās un savos pasākumos.
Mana māsa savulaik apprecējās tikai ar lieciniekiem, pēc tam apbraukāja visus radus pa mājām tanī pašā dienā, sadzerot šampi un atrādot apliecību.
04.06.2014 13:39 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Sunscreen lielie sveicieni!

Tiem radiem, pat tuvākajiem, vienmēr kaut kas nav labi - tad kafejnīcā nav upeņu sulas, tad šampanieti nevar nopirkt tikai glāzi, tad vēl kaut kas. Nekas jau netiek pārmests, bet man negribas dzirdēt nekādas tādas piezīmes, jo galu galā - viņi ir viesi un ir atnākuši uz manu lielo notikumu. Savas iegribas lai pilda mājās un savos pasākumos.


Pilnīgi precīzi vīrieša vārdi :D Ar ģimeni viņam normālas attiecības, nav baigi sirsnīgas un tā, bet normāli. Tikai māte viņu šausmīgi uzvelk, jo viņai mūždien no viņa kaut ko vajag, neliek viņam mieru utt. Viņa māte un mans tēvs būtu stresa pārītis, kas visiem pārējiem kristu uz nerviem :D
04.06.2014 14:29 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Tiem radiem, pat tuvākajiem, vienmēr kaut kas nav labi - tad kafejnīcā nav upeņu sulas, tad šampanieti nevar nopirkt tikai glāzi, tad vēl kaut kas. Nekas jau netiek pārmests, bet man negribas dzirdēt nekādas tādas piezīmes, jo galu galā - viņi ir viesi un ir atnākuši uz manu lielo notikumu. Savas iegribas lai pilda mājās un savos pasākumos.


Draugs mūsu kāzām šitiem kadriem izdomāja īpašu risinājumu, kuru gan te neklāstīšu. Moš, ja ieraudzīs, tad vismaz apkaunēsies un paturēs pie sevis savas stulbās pretenzijas, ja jau tomēr ir atnākuši uz kāzām, kas nav pašu(jo ja jau kkas nepatīk, var nenākt, nav obligāti jāapstiprina ielūgums. Ja gribas kačāt pretenzijas, tad var nenākt, neviens nespiež nākt). Man liekas, ka uz kāzām jāiet tad, ja vēlas būt klāt pāra īpašajā dienā un pieņemt, ka tā būs tāda, kā pāris vēlas.

A-komanda, mani tieši izmaksas biedē. Liekas, ka visas tās labās aģentūras baigi plēš un tad liekas, ka tie izdevumi nav obligāti(kā piemēram, izdevumi par labu fotogrāfu, mūziku, ko toč gribas)un, ka no tiem tad varbūt labāk izvairīties un mēģināt pašai. Labi, ka drauga māsīcai kāzas šogad rudenī - varēšu uzmest aci, kā un kas notiek, jo ja viņa neprecētos, tad man manis pašas kāzas būtu pirmās, kuras es apmeklētu :)
04.06.2014 14:48 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Heartkiller bet tu piezvani, sarunā tikšanos, aizejiet abi aprunāties. Nosauciet savu budžetu un tad zināsiet ko un kā + uzzināsiet cik tas viss maksātu no aģentūras puses ;)
Jo kā jau minēju, tās summas neesot TIK trakas. Varbūt pāris simtus tam var noziedot.
Ja taisītu tādas kāzas kādas tu plāno, tad ļoti iespējams kādus 500 eur būtu gatava atdot aģentūrai, lai pašai vai tuvākajai ģimenei nav jāskraida ar sīkumiem. Moš ir vērts neņemt lielāko to, kas ir Daces Miezītes aģentūra (lai gan šo arī ir vērts pamēģināt). Zinu no kolēģa pieredzes, ka Chocolate Events gan esot dikti dārgi un neesot tā vērts.
Reku sarakstiņš. Piezvanīšana jau neko nemaksās ;)
http://www.precos.lv/pakalpojumi/kazu-agenturas/

No šitām aģentūrām smuki saorganizētas kāzas esmu redzējusi CRYSTAL EVENTS. Ūdensputni ir tie, kas uzvarēja tajā TV3 ballīšu šovā.
Gan jau vēl visādas atsauksmes var atrast internetā.
Un iesaku iesaistīties precos.lv sarunās, tur tiešām daudz labas idejas un meitenes ar tām dalās.
04.06.2014 15:29 |
 
Reitings 27
Reģ: 14.11.2013
Ai, meitenes, man arī jāatrakstās! :D
Esmu nosvinējusi fantastiski skaistas kāzas un izbaudījusi vislieliskāko medusmēnesi kāds vien iespējams un veiksmīgi atgriezusies mājās, lai vel izbaudītu kādu laiku atvaļinājumu!


Veiksmi Jums visām plānošanas darbos :)
06.06.2014 11:46 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Atskabarga, apsveicu no sirds (l) Daudz laimes kopdzīvē!
Eh, es arī nevaru sagaidīt jau šo visu, ko tu piedzīvoji :)
06.06.2014 11:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits