KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
ielikšu*
01.07.2016 22:21 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
Elza- lai viss notiek tā kā ir plānots, veiksmi un izbaudi jūsu dienu(l)
01.07.2016 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
justme1, paldies :) (l)
01.07.2016 22:48 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Elza_Elza, lai jums abiem šī diena ir viena no skaistākajām!!!(l) Laiciņš jau vien jūs abus lutina šodien.
Gaidam stāstu. :-)
02.07.2016 09:18 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
paldies (l)
diena ir iesākusies ļoti labi. mana meistare uzsauca man make- up,samaksāju pa frizūru tikai 20 euro :) (l)

satraukums ir, bet vēl nekur nesteidzamies. :)
02.07.2016 10:18 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Elza_elza
Izbaudiso dienu un lai viss norit gludi un skaisti..(l)

Ehh...ka man gribas to dienu atpakal :-D
02.07.2016 10:36 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Elza_Elza lai Jums neaizmirstama diena! (l)
02.07.2016 14:35 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Elza, lai ilgi un laimīgi!

Par manikīriem - man bija vecrozā manikīrs ar zeltnešiem tādā "šampanieša zelta" tonī un tādas pat krāsas pedikīrs. Kurpes 1:1 tādā pašā krāsā kā pedikīrs. Smuki bija :-)

Par to ziedu sienu - izskatās jau smuki, bet tas nedod daudz variācijas iespēju, tik cik (dārgi) portreti. Manuprāt apzinot un izvēloties lieliskus fonus fotogrāfijām, var pamatīgi ietaupīt un tikt pie super bildēm. Mūsu kāzās fantastiski ir pirmsceremonijas portreti no viesnīciņas, kurā pucējāmies un bildes no kafejnīcas, kurā pēc zagsa dzērām alu. Abām vietām inčīgs interjērs un tā mēs tur dzīvojāmies un darbojāmies, tad atkrita tā (ļoti nogurdinošā) formālā pozēšana. No otras puses, jā, nu ir tā siena baigi smukā! (l)
02.07.2016 14:47 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Šodien kleitai bija pirmā mērīšana. Sanākusi ir pat kuplāka kā biju cerējusi, bet ir tieši tā, kā biju vēlējusies. :)
Vēl daudz gan ir jādara, jāšuj, bet sarežģītākais ir izdarīts. Būs ļoti skaista kleita! :) (l)
03.07.2016 18:50 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
LaLaLa gaidīšu galaiznākumu whatsapp (l)
Elza, sveiciens sievas statusā (l) gaidām stāstu..
03.07.2016 19:26 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Mūsu diena.

Rīts iesākās agri. Cēlāmies 5 no rīta jau. Viss pa mierīgo. Mazs stresiņš.
Visu dekorējam. :)
8.00 dodos pie friziera + make-up. Pirms tam jau sarunājami,ka mani pirms sarakstīšanās neredz. Friziere uztaisa super frizūru un uzdāvina man make-up.
Dodos laimīga uz mājām jau jūtu mazu satraukumu. Mana līgavaiņa māsīca jau sagaida uz fotografēšanu. Dodos uz istabu un tur pavadīju gandrīz 2 h,jo mana meistare ļoti ātri mani sagatavoja. Velkam pirms 11.00 jau kleitu. Man un meitenēm jau pirmais satraukumiņš. Bet ar visu tiekam galā. Vedēji jau klāt. Līgavainis aizbrauc prom. Vedējmāte atnāk pēc manis. Saņemu savu pušķi un tas bija tik skaists. Tā smaržoja. Bija to vērta tā cena,lai gan es neieteiktu ļoti smagu pušķīti pasūtīt. Man reizēm bija grūti. Viss pulkstenis rāda jau 11.30 dodamies uz Lielvārdes dzimtsarakstu nodaļu. Mazs satraukums. Nespēju noticēt,ka tik ilgi esam kopā un spējam radīt šos svētkus,jo šī ir mūs labākā diena mūsu apaļajā kopdzīvē. Un es ar vārdiem nespēju izstāstīt, cik mums likās dīvaini tosti par to,lai ejam kopā priekos un bēdās un .t.t. Jutāmies no jauna iemīlējušies.Šajā dienā saprotam,ka tiešām neesam kļūdījušies un esam viens otram īstie. Dieviņš visu redz un tomēr kaut kāda burvība ir tajā,ka Tu tomēr uzskati par kāzu dienu un laulību par kaut ko svētu. Kā man vīrs 3.00 naktī atzina tad viņam sieva ir svēta lieta un tagad tā ir liela atbildība,jo esam tagad mūžīgi mūžos. Tā ir ļoti dīvaina, bet patīkama sajūta.
Tā tā. esmu jau aizrunājusies.
Tā tad pirms dzimtsarakstu nodaļas mēs satiekamies. Vīrs ļoti laimīgs. Tomēr atzina,ka kāzās vajag to balto kleitu un visu kā kāzās. Saka,ka esmu ļoti skaista tajā kleitā.Dodamies iekšā. Ieejam mazajā ofisa pirms sarakstīšanas. Satraukums un aiziet ejam pie skaistās kāzu ,mūzikas. Lielvārdē ļoti skaisti dzimtsarakstu nodaļā viss notiekas. Nekas nebija nepārspīlēts.
Pēc sarakstīšanās mums kopbilde. Tad dodamies uz Lielvārdes muzeju fotografēties, šampis un senlatviešu tradīcijas. Starp citu arī ļoti labs pasākums. Izrādās mums būs 8 bērni. :D Un es labi suņus baroju,jo bija ļoti karsts laiks. Bet kleitas biezums netraucē,jo tas bija to vērts. Tur pačilojam, paēdam,parunājamies un vedēji mums sagatavo pirmo pārbaudījumu. Saslēdz savas koka siržu pusīte un jāiemet atslēga Daugavā. Labs variants,lai nebūtu jāsaslēdz tilti un tam nav īsti laika,jo šis mums paliek par piemiņu. Tad jau gan dodamies vēl pafotgrāfēties pie Lielvārdes zīmēm. Joprojām laimīgi un vīrs mani neatlaiž. Jūtamies kā pirms 20 gadiem. Tad jau ceļš uz mājam pie galda. Starp citu tas nav slikts variants svinēt kāzas senču mājās Jutāmies ļoti svēti un arī tomēr cilvēkiem ir svarīgi būt ar mums. Ņemu vārdus atpakaļ un saku,ka ir no svara,ka ar jums ir paši tuvākie arī ar tiem,kam neveidojās attiecības likās,ka tajā dienā tiek viss piedots un virmo mīlestība.
Ēdam, runājamies,tosti un kā jau parasti mums bija kādi 100 rūgts. :D Ēdiens, dzērieni pietika un plika pāri..
AAAA,aizmirsu mums bija vārti pirms ēšanas un sālsmaize un šķīvja plēšana. Atkal jau daudz bērnu.
Seko atrakcijas pagalmā visiem. Uz mūsu pasākumu līdz 20.00 pietika ar trim atrakcijām. Sīkāk jautājiet man.
Mums arī seko pārbaudījumi. Kurpju spēlē ar jautājumiem. Ļoti patika. Atbildējām ļoti labi un par to vedēji mums uzdāvina vīna pudeli.spec Grīnbergu vīns. Arī mani radi sagatavojuši pārbaudījumu manam vīram. Salikt pa vecumiem manu ģimeni no jaunākā uz vecākā. Bidlēs jau visu var labāk parādīt un pastāstīt,lai to redzētu. Tikam labi ar uzdevumu izrādās māsīcās bērni jau izdomājuši, ka mums būs meita-Līva un dēls-Kaspars.
Mums nebija iestudētā deja,bet māsīcas meitiņa teica,ka vi'bnas vecākiem bija kāpēc mums nav. Mēs protams visu atrisinām un mums ir impro deja. Ļoti skaisti un svētīgi tas bija. Ir VIDEO. Deja arī svarīga. Tikām labi ar šo uzdevumu. Valsi gan manā kleitā nevar dejot. :D
Atkal jau mazliet čilojam, baudam laiku,fotografējamies runājamies un mums tuvojas kūkas griešana. Tas jau tāds noslēgums,jo dodamies jau ar vedējiem uz Lilasti.
Atvadāmies visi, negribas,lai viss beidzās tāpēc vajag to dienu max. baudīt ar savējiem. Patiesībām mēs pat nedomājam,ka būs tik forši. Likās,ka viss saliekas pa plauktiņiem tieši tajā dienā. Nu es nevaru to tā izstāstīt, bet tas bija kaut kas fantastisks. Bija to vērts gaidīt un izbaudīt.
Atkal jau novēršos.
Tā kā bija ļoti,ļoti karsts izlēmām pārģērbties. Tiešām nevajag cepties ja ir grūti. Vīrs apsola foto sesiju uz pusgadu ziemā atkal ar tērpiem,jo kleitu saprotu tomēr negribu nevienam atdod vai pārdod.
Ceļš uz jūru jau tāds atslābums. parunājām un secinām,ka mūsu īsās svinības uz 32 cilvēkiem ir tiešām ok. Un bija super.
Pirms viesnīcas uz tilta jau rakstam viena otra sliktās īpašības. Metam tās ūdenī.
Esam viesnīcā. Iekārtojamies un izlemjam katrs pāris pabūt savos numuros divatā. Gājām džakuzi. Baudījām vakaru viens otram. Dodamies vakariņās kopā un rakstam viens otram vēstules kuras mums atdos pēc gada vai kāda citā piemērotā brīdī Paēdam vakariņas un dodamies uz numuriņu visi kopā parunāties. Padzert šampi un izrunāt visu kas uz sirds. Vienkārši baudam laiku kopā. Arī tajā viesnīcā svinēja kāzās :D bumsi bija līdz pat 1niem :D
Vedēji nogurši mūs jau atstāj vienus, bet mēs gan ar vīru gribam vēl baudīt laiku. Uz uz balkona baudām skatu uz ezeru un zvaigznēm. Dzeram šampi, runājamies un secinam,ka esam īstie viens otram un vīrs atzīstās,ka esmu laba sieva un ceru,ka tāda būšu vienmēr. Sēdējām līdz pat 3jiem naktī :D
Tā kā šāds variants kāzām man likās ļoti ok.
Man nav baigo ieteikumu. Vienkārši baudīt un nestresot par visādiem sīkumiem. :) Jo tā tiešām ir skaista diena. :)
Mums vēl priekš triju dienu medusmēnesis dzintaros. Tāds mini :) :D
03.07.2016 19:40 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Jautājiet droši detaļas,jo es nespēju visu izstāstīt domāju,ka bildes visu pateiks, bet tās man būs tikai 5dien :)
Dažas jau man ir facebook,bet nu tikai vienai meitene man šķiet,ka tās spēj caur saviem draugiem redzēt. :)
Starp citu ja ir profesionāls fotoaparāts tad arī var uztaisīt skaistas bildes un nes nesūdzos,ka man ir dabīgas bildes bez fotošopa. :D (l)
03.07.2016 19:43 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Kā var pievienot bildes te. Es tiešām nesaprotu :)
03.07.2016 19:47 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Cik skaisti. (l)
Sajūtas droši vien tagad nav nemaz iedomājamas.
Lai skaists, laimīgs kopā būšanas mūžs! (l)
03.07.2016 19:48 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
LaLaLa, joprojām nevaru pierast pie uzvārda. Mans uzvārds no Ahundovas ir tagad Grīnberga. ;)
esmu ļoti laimīga un priecājos arī,ka vīrs tajā dienā uzplauka,jo visu laiku mani kaitināja par kāzām. :)
03.07.2016 19:52 |
 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Elza_Elza, apsveicu (l) izklausās ļoti forši, gribētos redzēt kā izskatījāties (l)
Kurā viesnīcā baudījāt romantiku?
03.07.2016 19:58 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Elza, ieej http://www.bildites.lv augšupielādē bildes, un tad tās bildes kuras gribi šeit ielikt, uzspied uz bildes ar labo taustiņu, "kopēt attēla adresi" un iekopē te kur bildītes attēliņš
03.07.2016 20:19 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
03.07.2016 20:41 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
03.07.2016 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
laikam nesanāk :D
03.07.2016 20:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits