KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Neko - ja negrib, tad negrib! Vienmēr, nu bieži, ir kāds vismaz viens pārtī pūperis :-D
Arī pati šad un tad dažas spēles nespēlēju, jo vnk nevaru/negribu/ir neērti.
16.06.2016 11:33 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tad noformulēšu savādāk. Ko jūs darītu, ja kāds viesis atteiktos piedalīties kādā no atrakcijām, spēlēm, mantu zagšanām vai tamlīdzīgām izdarībām?

Un kas tur tāds, ja atsaka? Es arī esmu atteikusies, jo vienkārši tajā brīdī negribās vai nepatīk atrakcija. Ja negrib - lai nedara.
Pēdējās kāzās ko apmeklēju es arī atteicos no spēlēm, jo viena no pirmajām spēlēm reāli man sabojāja noskaņojumu uz jautrām izdarībām. Citi atkal bija nesaprašanā nu kāpēc tu atsaki, kāpēc to spēli uzsāki, bet nepabeidzi.. spēle bija apmēram tāda - izvēlas divus vīriešus, šie vīrieši savāc bariņu sieviešu katrs savā komandā, kkas tur bija jāpadara un tad kroņa numurs - vīrietis uzkāpj uz krēsla, ieliek starp kājām šampja pudeli un sievietēm pēc kārtas jāiet padzert, kārtīgi neatceros, bet nu tā komanda, kura ātrāk to pudeli piebeidza arī bija uzvarētāja.. nez, varbūt dažiem šādas spēles patīk un liekas, ka ir ok., bet es āādas spēles nesaprotu un nekad viņās nepiedalos. īsāk sakot - uzmanīgi meitenes ar tām spēlēm! :-D
16.06.2016 11:43 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Nu skaidrs, tad es arī atteikšos piedalīties. :)
Es arī nesaprotu tādas spēles, kur viesi tiek pataisīti par klauniem un visādas vulgāras darbības tiek uzskatītas par uzjautrinošām.
16.06.2016 11:56 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Par vecmeitu balli - man ir padomā arī savām meitenēm viena dāvana, kas mums tajā dienā visas vienos. :)

Un amatus jau nedala kā pagadās, nu ir jāpazīst cilvēks, ja mani ieliktu kā aukli, es atteiktos vai nožmiegtu tos bērnus auklējot. :D bet nu ja mani pazīst, tad par aukli neviens neliktu. Arī saviem viesiem es neuzbāzīšos ar amatiem un piedomāšu, kas katram vispār der. Ja kāds atteikties, tad neko, neuzspiedīšu, bet tāpēc jau nav visiem jāatsakās un no visa. Pašiem arī jābūt atvērtākiem.

Vispār man ir forši un atraktīvi draugi, arī vecums ir no 26-36 pārsvarā, tāpēc man liekas, ka problēmu nebūs un būs jautri visiem.
16.06.2016 12:09 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Isana, man teica,ka nekas nav jāgatavo. es arī nezinu vietu. un šobrīd pat nevaru iedomāties ko varētu sagatavot :o
16.06.2016 12:14 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Es vispār pat neiedomājos kaut ko dāvināt savām meitenēm..un kā dalībniece arī nekad neesmu saņēmusi dāvanu, hmm..:-D

Par tām spēlēm - es nezināju, ka kāzās ir arī tādas. :-O Es esmu piedalījusies foršās spēlēs, tāpēc sākumā nesapratu, kāpēc lai baigi negribētu piedalīties, bet, nu, k kādas apkaunojošās tiešām varētu būt neforši, tāda veida spēles mēs dažreiz spēlējām 16 gados, kad bija topā pirtis, nevis šādā vecumā. :-D Domāju, ka ir normāli atteikties piedalīties.
Mums svinībās viesiem bija tikai ar dejošanu saistītas spēles, kurās arī varēja brīvprātīgie piedalīties nevis piespiedu kārtā, beigās sanāca baigi jautri un forši, man tikai likās, ka vairāk cilvēku gribēja piedalīties, bet nesalīda visi spēles laukumā. :-)
16.06.2016 12:17 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Liliii, man jau liekas, ka amatus neviens neliek uz bujduj.
Mēs arī kārtīgi apsvērsim, kam amatus piešķirt. Piem., salējējs būs jauneklis, kurš vienmēr rūpējas, lai glāzes būtu pilnas un arī prot taisīt kokteiļus (tos gan nebūs viņam jātaisa), aukle būs mana māsīca, kurai ir 11 gadi un vienmēr visos svētkos, kur ir maziņi bērniņi, čubinās ap viņiem un spēlējas. Par matračpuiku vēl domājam. Sargi mums būs tādi būdīgāki.
Tas, ka sargiem būs ūdenspistoles piešķirtas, nenozīmē, ka vajadzēs ar tām arī šaudīties. :D nav jau nekāda bērnu ballīte, lai tā darītu. :)
16.06.2016 12:18 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Ahhh, vēl divi mēneši palikuši. Nevaru sagaidīt. (l)
Man tik 2.jūlijā kleitai tiks šūta korsete. Baidos, ka nevarēs paspētlīdz tam laikam uztaisīt ideālu. Lai gan drauga mammai (viņa arī šuj kleitu) būs no 20.07 būs atvaļinājums veselu mēnesi. Būs laiciņš visu izdarīt. :)
16.06.2016 12:21 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
LaLaLa, man principā divas ar pusi nedēļas :) (l)
16.06.2016 14:33 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
Man vecmeitu ballīte tieši pēc mēneša manā dzimšanas dienā :-D negribēju, lai tā ir, bet piekāpos tikai tāpēc, lai visas tiek. Vispār nebiju aizdomājusies, ka kaut ko jādāvina meitenēm, bet nu kas zina varbūt
16.06.2016 14:47 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
vīrietis uzkāpj uz krēsla, ieliek starp kājām šampja pudeli un sievietēm pēc kārtas jāiet padzert, kārtīgi neatceros, bet nu tā komanda, kura ātrāk to pudeli piebeidza arī bija uzvarētāja


(t)(t)

Kā vispār tāda spēle var ienākt prātā? Nespēlētu pat citos gadījumos, kur nu vēl kāzās. (t)


Labi, ka mums ar vakara vadītāju 100% sakrīt gaume, varu uzticēties un zinu, ka nebūs nekādi šāda veida pārsteigumi. :-D
16.06.2016 14:55 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Nu tak pilns internets ar video (pārsvarā gan no RU kāzām), kur kāzās dāmas lēkā ar dibeniem čalim klēpī, lai pārsprādzinātu balonu. :D Tas man tiešām liekas wtf. :D Bet redz dažiem liekas i jautri, i piedienīgi.
16.06.2016 15:12 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Bet tā jau ir, ka amatus nedala uz dullo.
Un galu galā, dod jau tikai tad, ja zina, ka viesi būs ar mieru iesaistīties tādā avantūrā :)
Mēs ļoti apsvērām, kam dot un kas būs ar mieru. Protams, ja kāds galīgi negribēs, nespiedīsim.

Tā kā es pati izvēlējos spēles un visu nepieciešamo tām sagatavoju, tad ļoti pārdomāti skatījos uz to, lai varētu piedalīties visi un nebūtu apkaunojoši. Kā arī tā nav spiesta lieta piedalīties un es pilnībā sapratīšu, ja kāds nebūs noskaņojuma.

Man vecmeitu ballīte jau pagāja un tā bija manā dzimšanas dienā. Tā kā justme1 nepārdzīvo, būs labi :) Es gan apzināti gribēju vienā dienā, lai man beidzot nav jātaisas sev ballīte. Un es ne mirkli nenožēloju, savu izvēli. Ja, man arī dažas meitenes netika, bet nu dzīvē gadās arī tā.
Es gan izdomāju, ka gribu pasniegt mazas dāvaniņas meitenēm (jo nu es tāda esmu un man likās nozīmīgi, tas). Tās bija mazas našķu turziņas un iekša bija vēl katrai meitenei īpašs paldies no manis :)

Sit pieci LaLaLa mums arī līgavas sargiem būs ūdenspistoles :D Es gan pieļauju, ka nākamajā dienā tās gan tiks izmantotas, kad viss būs jau mazliet neoficiālāk un drēbēs, ko nav žēl saliet :D
16.06.2016 16:01 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Man laikam top vecmeitu ballīte. Mēs gan tikai trijatā būsim, jo draudzeņu man nav, bet gan jau būs labi tāpat.


Par gredzeniem - mums izmaksāja 220 € pie juveliera, sava zelta nebija.


Mums vēl nepilni 2 mēneši (l)
16.06.2016 17:23 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Vidusskolas laikos piepelnījos strādājot par viesmīli. Tie tieši bija tie treknie gadi un tauta tusēja un banketoja uz nebēdu. Kādās šausmās (t.i. kāzu atrakcijās) man nenācās noskatīties! Kaut spētu aizmirst visus 50+ veidus kā izmantot banānus, gurķus, balonus, "pastum, pastum, pietupies" un mandarīnus cilvēku apkaunošanā! :-D Domāju, ka man būs trauma un riebums pret spēlēm un kāzu tradīcijām uz visiem laikiem.

Lovisa, arī es esmu izvairījusies no piedalīšanās, manuprāt, bezgaumīgās spēles. Parasti jau pa burzmu var izsprukt, iziet kaut kur ārā "piezvanīt" vai iet nopūderēt degunu, tā ka neviens pat īsti nepamana, ka kāda trūkst. Nedomāju, ka tev citu viesu priekšā gaidāma konfrontācija ar jauno pāri par to, ka nevēlies piedalīties konkrētajā seksīgo banānu rotaļā. ;-) Cilvēki vispār ir pārāk aizņemti paši ar sevi, lai baigi ievērotu, ko citi dara.
Traki ar tām atrakcijām ir, ja nezini, kas tieši būs jādara. Dažreiz esmu palikusi sēžot, baidoties, ka nu būs kaut kāds sviests, bet izrādās, ka spēle ir gluži forša.

Ņam ņam, tavs izklaižu apraksts izklausās kā kaut kas tāds, kas man ir padomā. Drīkst jautāt, kas tev organizēja tās dejošanas rotaļas?
16.06.2016 17:46 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Awwwww, es tikko no šuvējas ar beidzot gatavu savu kāzu kleitu. (l)(l)(l) Esmu tik laimīga, jo kleita tiešām ir mana īstā. :-)
Ja nu kādai meitenei vajag šuvēju par ļoti pieņemamām summām, tad varu ieteikt savējo. Esmu ļoti apmierināta. :)
16.06.2016 19:22 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ar tām spēlēm mēdz būt tāds vājprāts. Mēs jau pirmajā tikšanās reizē ar vakara vadītāju uzreiz pateicām, ka nekādas banānu aktivitātes un vulgāras lietas kategoriski negribam. Viņš arī piekrita un teica, ka tas vispār neesot viņa stils. Es toreiz ļoti uzelpoju, jo man bija bail ieberzties uz vadītāju, kurš visu to idiotismu uzskatītu par jautru un pieņemamu kāzām.
Tāpat man pašai ļoti nepatīk, ka mani spiež darīt to, ko es negribu, tāpēc arī to uzreiz teicām, ka nevēlamies, lai kāds no mūsu viesiem būtu spiests kko darīt(teiksim, dejot, ja viņš nemāk vai vnk negrib tajā brīdī dejot utt), tāpēc dalība visās spēlēs bija brīvprātīga. Man tas liekas pilnīgi ok, ja cilvēks negrib piedalīties un to nedara. Riebjas, ja spiež visus obligāti piedalīties utt.
16.06.2016 19:46 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Atceros,ka te bija runa par albumiem. Şodien fb uzdùros lapai Elli&Hugo. Ĺoti skaisti albumi.:-) Saprotu,ja ar personìgu uzdruku maksā 35 eur. Varbùt kādai noder! :-)
17.06.2016 09:06 |
 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Lola1, padalies ar sava juveliera kontaktiem, lūdzu :-) Kāda tipa gredzenus jums taisīja?
Mums vēl nav gredzeni, domājam kā izdevīgāk pirkt vai taisīt pie juveliera, nav mums sava zelta :-)
17.06.2016 09:12 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
Vai kādai ir pieredze ar multilinguālas kāzu mājaslapas veidošanu? Mana problēma ir tā, ka nepieciešams viens saits 3 valodās, bet lielākā daļa populāro kāzu mājaslapu serveru kā AppyCouple, Wedding Woo nepiedāvā šādu opciju. Vēl gaidu atbildi no Glo, varbūt viņiem ir šāds risinājums. Labākais, ko atradu ir Zankyou, bet viņi neatbalsta latviešu valodu, kas ir nedaudz muļķīgi, jo tad latviešu teksts jākārto zem citas valsts karoga. Domāju, ka mājas lapas apmeklētājiem tas varētu būt mulsinoši.
Jebkurā gadījumā - pieredze, ieteikumi?
17.06.2016 09:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits