KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Bella. Vai Tavs fotogrāfs bija Ločmelis? Nepatika?
31.05.2016 08:40 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Cormeum :)
Viesu nams "Urala" http://www.urala.lv/index_lan.php
"Bebru nams"
Viesu nams "Jūrmala"
Viesu nams "Puduri" (šeit esmu bijusi, un varu teikt to labāko, tur ir nenormāli skaisti. Netā cik pačekoju, baigi vecās bildes un neko īsti nevar saprast. Blakus Daugavai, viesiem savas mājiņas, forša vieta mičošanai, tiltiņš un tāda kā maza saliņa, skaistiii) (l)
31.05.2016 08:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Acita, mēs par to jau kādu laiciņu runājam, bet nav tā, ka steidzamies (ir tuvākejošāki plāni jārealizē). Manas ideālās kāzas ir divvientulībā, tomēr ir jau vēl radinieku faktors, kas jāiepriecina :-)
Pagaidām nezinām pat valsti, tomēr uzskatu, ka varianti savlaicīgi jāapdomā un tad jāizvēlas :-)
31.05.2016 08:46 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Te minētie Krauklīši par 400eur nu galīgi neatbilst maniem priekšstatiem par kāzām un to, ko es vēlos tajā dienā. Vispār tās guļbūves šķiet kaut kas tiešām dzimšanas dienas ballītēm no skolas laikiem raksturīgs.

Acita minētie varianti tiešām labi un arī attiecīgi maksā. Man vēl patika Springšļu dzirnavas. :)
Par Bēršām - man šķiet, ka viņu attieksme mainās no maka biezuma.. :)

Man kāzas tikai nākamvasar, bet lielāko daļu jau esmu rezervējusi un sarunājusi. Un runājot par budžetu - abi ar līgavaini katru mēnesi atliekam konkrētu summu no algas, lai izdotos viss kā vēlamies. :)
Un galīgi nepārdzīvoju, ka to naudu neiztērēju kosmētikas jaunumos vai jaunākajās lupatās. :)
31.05.2016 09:39 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
labi,labi miers dāmas. katra dara kā grib. :)
Es vēlos vairāk dienu izbaudīt divatā nekā tradicionālo scenāriju. Kaut kāda muiža, baznīca, tilti,mičošana un t.t.
31.05.2016 10:19 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man ļoti patīk Liepājas pusē chillin, bet tur visa īre jau vien maksā 2100 eiro, to nu es nevarētu pacelt un nesaskatu tam jēgu, bet vieta kāzām jauka.

Mans viesu nams jeb drīzāk kempings ar zāli un mājiņām, kur viesus izguldīt ir caur pazīšanos un par mazu naudu bet tāpat summa ir vidēji kādi 650, kas jāmaksā un būs daudz jāpieliek dekorēšanā, lai būtu beigās ļoti skaisti, tad es tiešām nezinu ko var dabūt summā līdz 500 eiro un vai tur iekšā ir palikšana. Ēdiens arī man ir par samēra ok cenu, bet 24 eiro no cilvēku, kas savi 1200 sanāks.

apskatījos tos krauklīšus, samēra ok liekas, bet zāle pamaza, man jau sava liekas maza, lai gan ir ok.


Katram savas iespējas un vēlmes, tāpēc nav otra jānosoda, ja var atļauties un vēlas to, tad lai maksā cik katra grib, galvenais, ka pašas mēs atrodam to savu ceļu un vēlmes, kuras samērojam ar līdzekļiem, kurus varam atļauties. ;)
31.05.2016 10:21 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu es tā, pirmais ko atcerējos ja vēlas kaut ko nedārgu :-)
31.05.2016 10:29 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Penelope, es vakarinas plānotu āra nojumē- tur ir stiklotas sienas :) Facebook viniem var apskatīties, kā izskatās tajā nojumē :-)

Iekšā lielajā mājā tikai numurini un brančs nākamajā dienå. ;-)

Gribēju pajautāt, ko jūs saprastu ar desscode: brīvdabas formālais?
31.05.2016 10:42 |
 
Reitings 123
Reģ: 07.01.2016
Saulesbrille, Jā, mēs tur bijām pagājušajā vasarā, visu izstaigājām, bet atceros, ka nojumē bija viena tā stiklotā siena. Bet tur ļoti skaisti un patīkami. (l) Noteikti viena no manām favorīt vietām, ja tik būtu tā menedžeras attieksme patikusi.(t) Numuriņi arī ir dievīgi! Vienīgais, ka numuriņi ir tikai 7, ja ir vairāk viesu, tad pārējiem jāpaiek viesu mājā, kur ir tādas divstāvu gultas... Milzīgs kontrasts ar numuriņiem. :) Bet tas tā.

Brīvdabas formālais - es sākumā mazliet apmulstu laikam, bet izklausās labi. Iedomātos varbūt plandošu, brīvi krītošu kleitu un ērtus apavus (bet tāpat uzvilktu augstpapēžu). :-D Asociējas arī ar lina uzvalkiem, kaut ko gaišu, brīvu, bet svinīgu.

Nezinu, kāpēc, bet, dzirdot salikumu "brīvdabas formālais stils" un asociējot to ar super skaistu vasaras pasākumu, man uzreiz prātā nāk Gundegas Skudriņas performance, tieši vasaras. Šajā gadījumā gan, protams, vajadzētu tomēr svinīgāk ģērbties. http://www.tvnet.lv/egoiste/aktuali/571192-gundegas_skudrinas_gastronomiska_performance_laimes_zosada_ar_garsu
31.05.2016 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Brīdvadas formālais... es vispār nesaprastu, ko vilkt. Ja tu tiešām domā dreskodu ar nosaukumu "Formal". Nevis Black Tie vai White Tie.
Formal ir visoficiālākais ģērbšanās veids, to izmanto tikai biznesa pasākumiem, kad visiem obligāti jāierodas tumšā uzvalkā, tostarp arī sievietēm jāierodas tumšā lietišķā kostīmā (!) Tur pat nevienu kŗasu nedrīkst vilkt.
Man tas ar kāzām galīgi neasociējas :(
31.05.2016 14:51 |
 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Penelopes ieliktajā linkā nav ne kripatiņas formālā stila, tas ir absolūti neformāls stils
31.05.2016 14:53 |
 
Reitings 123
Reģ: 07.01.2016
Jā, tas galīgi nav formālais no Gundegas Skudriņas pasākuma, bet man vienkārši ļoti asociējās ar tādu brīvdabas sajūtu skaistā vasaras pasākumā. :-D
31.05.2016 15:05 |
 
Reitings 123
Reģ: 07.01.2016
Starp citu, te jautāja par Krauklīšiem - nesen biju vienā dzimšanas dienā - zāle tur tiešām samērā maza, turklāt ļoti tumša. Otrajā stāvā patika labāk, askētiski izromentēts, mājīgi un minimālistiski numuriņi.
Ārā arī ir jauki, ir savs dīķītis, terase. No ārpuses izskatās labāk. Par saimniekiem arī nekas slikts nav dzirdēts, attieksme esot ļoti o.k.

Pecinjaa, man gan arī Krauklīši galīgi neasociējas ar kāzām, tas guļbūves tips un tā, bet nu tam jau nav nozīmes - katram savs. :-)
31.05.2016 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Penelope, ja, smuki, bet tas vairak atbilst dreskodam ar nosaukumu Festive jeb svinīgi.
Brīvdabu svinīgais vēl var saprast vai ari vienkarsi informet, ka pasakums briva daba. Bet formals jeb lietišķs... Es padomatu, ka jaunais paris ar specifisku gaumi
31.05.2016 15:20 |
 
Reitings 123
Reģ: 07.01.2016
Saulesbrille, Brīvdabas svinīgais! :-) Kā būtu ar tādu? Kā Drostala minēja. Manuprāt, tas izklausās saprotamāk un arī loģiskāk, jo pēc Drostalas skaidrojuma laikam tiešām sanāk, ka formālais un brīvdabas neiet kopā.
31.05.2016 15:25 |
 
Reitings 1
Reģ: 31.05.2016
Sveiki, planojam kazas 17.09.16. Brauksu uz Rigu 16.06.un planoju apskatit un iegadaties kazu kleitu. Kadus kazu kleitu veikalus-salonus ieteiktu??? Busu Riga uz 3am dienam!Vai kads zin varbut kur ir vai bus atlaides ap to laiku?
31.05.2016 19:25 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
Zanuxxx Par atlaidēm nezināšu, bet vari iet uz Avotu ielu, tur ir daudz kāzu kleitu salonu, vai uz veikalu "Arfa" tas gan ir patālu no centra. Savu kleitu irku uz Avotu ielas salonā "Abi divi" ļoti patika apkalpošana un cenas nav ļoti lielas.
31.05.2016 19:40 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Paldies, meitenes- brīvdabas svinīgais ir okey. Es biju domāju iekavās ierakstīt (gaiši pasteltoni, lins, brīvi krītošs apgērbs). Vai tas izklausās labi? Vai pārāk specifiski jau? (t)
31.05.2016 20:14 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Un tiešām tikai 7 numurini? :-O pēc informācijas sapratu , ka ir 30 cilvēkiem numurini + vēl 10 iespējams gulēt tajās divguljamajās. Bet 7x2= tikai 14 cilvēki, kas var gulēt skaistajos. Tas nav jauki.
31.05.2016 20:17 |
 
Reitings 123
Reģ: 07.01.2016
Saulesbrille, jā, viesu mājā ir septiņi numuriņi http://bersas.lv/viesu-maja/ .
Tie ir tie skaistie, dizainētie. Mēs, kad domājām par šo vietu, arī plānojām, kurus tad guldīsim numuriņos, tas nebija viegli (mēs, vedēji, vecāki, visi vecvecāki, pāri ar mazuļiem? Bija grūti izlemt, bet vairs tāpat tas nav aktuāli).

Bet tad ir arī otra ēka - viesību ēka ar pirti. Tur ir tikai viena atsevišķa istabiņa. Un tad ir lielā telpa, kur ir daudzās guļvietas (40 pers.). http://bersas.lv/pirts/

Par dreskodu - mani mazliet biedētu, ja būtu tik specifiski ierakstīts - lins. Es laikam atstātu tikai "brīvdabas svinīgais", pārējo atstājot fantāzijai. Un, ja kāds jautātu specifiskāk, tad arī ieteiktu, ko ar to saprotu - lins, gaiši pasteļtoņi, brīvi krītošs apģērbs.
Es, piemēram, nenorādīju dreskodu vispār, mums ir tikai kāzu krāsas noteiktas, kas jau tāpat ir redzamas ielūgumā. Cerēju, ka no ielūguma sapratīs arī kāzu krāsu, tie, kuri vēlas to ievērot. Citādāk šķiet, ka vecvecākiem un tantēm tas rada stresu, ka speciāli norādītas konkrētas krāsas un citas specifikācijas.
:-)
31.05.2016 23:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)