KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nu jā, skaidrs, saprotu. Interesanti gan būtu bijis dzirdēt kaut ko par bildinājumu, ja pareizi atceros, ka tev tas retais romantiskais vīrietis patrāpījies (l)
14.05.2015 13:46 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
kampanella
:-D ticu...es vēl tgd atceros tavu bildinājuma stāstu...man tpt:-D...tik forši, tik forši un lieliski un vienreizēji, ka negribas nevienam teikt :-P
Vai tomēr beigās padalījies ar kosmo savā bildinājumā?
_____
Meitenes, vai kāzās dāvinājāt dāvanas brāļiem un māsām?
14.05.2015 13:52 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nē, sīkumus nevienam te neesmu stāstījusi un arī tikai paši tuvākie zina, neuzskatu, ka tā ir lieta, kas jāzina visai pasaulei , tāpēc saprotu, ka ar savu arī nedalies :) Bet lai jums viss izdodas ar kāzām un vēlāk arī laulībā.
14.05.2015 13:55 |
 
Reitings 168
Reģ: 27.03.2013
Tā kā man māsa vedējmāte, tad būs viņai dāvaniņa, bet tā nezināju, ka tiek kas īpaši dāvināts māsām/brāļiem...
14.05.2015 13:57 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Bet lai jums viss izdodas ar kāzām un vēlāk arī laulībā

Paldies.:-)
14.05.2015 13:58 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Tā kā man māsa vedējmāte, tad būs viņai dāvaniņa, bet tā nezināju, ka tiek kas īpaši dāvināts māsām/brāļiem...

Mums nesen būtās kāzās apdāvināja māsas un brāļus (katram bija pa 1) ar kādu īpašu dāvaniņu. Mums arī ir sarūpētas, vien iedomājos,kā dara citi un ja dāvina, ko izvēlas.
Kas jums plānojas vedējiem?
14.05.2015 13:59 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Mēs arī esam nolēmuši apdāvināt māsas un brāļus. Ar pavisam kaut ko nelielu un simbolisku. Tā kā pateicību, ka viņi mums ir. :)

Par vedējiem nav vēl ideju, jo neesam līdz galam izdomājuši vai mums vajag vedējus.
14.05.2015 15:17 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Es nesaprotu šitās apdāvināšanas! (t)

Mēs apdāvināsim vedējus un vecākus. Vedējiem būs ar mūsu kāzām saistītas lietas, jo tie tomēr ir tas iemesls vispār. Un vecākiem būs lielākas dāvanas, jo viņi mums ļoooooti palīdz, ar idejām, reālu darbību un mazliet ar naudām, uzņemoties kaut ko uz sevis.
Bet kāpēc kāzās jāapdāvina vecvecāki, brāļi, māsas un citi radi? Tam nav domāti citi svētki? Es tiešām nesaprotu.

Mēs laikam būsim egoistiski, bet arī dāvanas būs saistītas ar mums :D
Visi tie SPA mūsu gadījumā būtu ne īsti foršas dāvanas, kā arī vīrietim ir uzskats, ka dāvanu kartes ir pēdēja brīža "man nebija ko citu dāvināt" dāvana, es savā ziņā piekrītu :D
14.05.2015 20:48 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Gabija- a,kāpēc ne?:-)
Okej, radu apdāvināšanu nesaprotu, bet brāļi, māsas, vecvecāki..Vecvecāki jau tādi paši vecāki vien ir! Māsas un brāļi - mums piemēram, ir svarīgi arī viņiem ko sarūpēt, jo tā ir mūsu ģimene un tie ir mūsu mīļie.
Nieciņi viesiem ir cita runa, bet brāļi, māsas...man piemēram, brālis ļoti palīdz ar idejām un padomiem kāzu sakarā un mēs vispār esam ļoti tuvi- un mums liekas pašsaprotami,ka - ja dāvina vecākiem, tad arī brālim/māsai :) Mums ir pasūtītas īpaši , priekš viņiem ar rokām izgatavotas dāvanas. kaut kas reāli paliekošs.:)
Bet es saprotu,ka tas nav obligāts pasākums... tā ir brīva izvēle. Esmu bijusi 2 kāzās, kur katram no visiem bija pa paliekošam nieciņam, bet 1 kāzās, kur viesiem nekas nebija sarūpēts. Man liekas,ka tas ir individuāli. citi pat vecākiem neko nedāvina, vien pasākās uzdāvinot ziedus.:)
14.05.2015 22:43 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Par dāvanām vecākiem-par cik mana mamma ir kā traka uz puķem kas ir karināmas vai stādāmas, tad nu dāvināsim kaut ko tādu, zinu ka viņa būs sajūsmā gan par podiņā lielu petūniju kuru atkal kaut kur iekarināt, vai kādu stādāmo rozi..viņa būs daudzkārt pateicīgāka par to, nekā par kādu īpašu dāvanu, kurai īsti nav pielīetojama. Ar otru mammu ir līdzīgi. Tevu mums principā nav abiem, vīrietim miris, bet manejais labi ja vispār atbrauks uz baznīcu..tā pat arī ar omem, abas ļoti vecas un veselība vāja, nez vai saņemsies uz baznīcu atbraukt.
Māsas un brāļus neredzam vajadzību apdāvināt.
15.05.2015 08:46 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Mēs apdāvinājām vecākus (ar tāda tipa kastēm kā ieliku 230lpp), vedējiem arī bija nelielas dāvanas, viesiem tikai tik daudz cik personalizētās ūdens pudeles istabās - visas tika izdzertas :) un brāļiem māsām nekas (pa abiem kopā mums bija 7 brāļi un māsas- kas ir liels cipars ja gribētu tomēr kaut ko dāvināt), vecvecāku sen vairs nav tāpēc par to nemācēšu teikt.
15.05.2015 09:05 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Tas ir tīri individuāli - apdāvināt kādu vai nē.
Nav nekur rakstīts un akmenī kalts kas jāapdāvina un kāpēc. Tīri vadoties pēc sajūtām.
Manu māsu mēs apdāvināsim, jo viņa ir liels palīgs un atbalsts kāzās. Daudz jau tagad dara un vēl darīs. Tā ir tīri viņas iniciatīva. Un mēs gribam pateikties.
Drauga māsa arī tiks pie dāvanas, jo mēs tā gribam.
Vecākiem tik dāvanas (mēs vēl spriežam, kas un kā), jo mēs gribam viņiem pateikties mazliet vairāk nekā ikdienā.
Vedējiem (ja tādi būs) par ieguldīto darbu.

Man patīk dāvināt un gribas arī citus iepriecināt. Nekas, ka tās būs mana kāzu diena.

Viesiem būs našķīši (kādi tieši vēl lemsim, idejas ir) un paldies lapiņa, katram individuāla. Un tikai tāpēc, lai arī viņi jūtas mazliet īpašāk.

Bet tā ir tikai mana un drauga interpretācija par to kā mēs gribām.
Katrs vadās pēc sajūtām un vēlmēm. Ja jūti, ka nevajag, tad nevajag. Nav jēgas darīt tā, jo visi tā dara un Tu negribi atpalikt no visiem.
15.05.2015 11:43 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Jūs abu vecākiem dāvināt vienādas dāvanas? Jo mēs vienās kāzās redzējām to, ka līgavas vecākiem tika uzdāvināta daudz vērtīgāka dāvana nekā līgavaiņa vecākiem (tur nebija nekāda simbolisma, tikai lietas). Neizskatījās glīti.
15.05.2015 14:27 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
čupakabra, protams, ja palīdz tad tas ir pavisam citādāk :)

Es domāju to vienkāršo apdāvināšanu, tāpēc, ka vienkārši apdāvina :D tā jau var apdāvināt visus, jo iemesls noteikti atradīsies.

Es laikam esmu milzīga egoiste, bet es tomēr uzskatu, ka kāzas ir mans un mana vīra pasākums, kurā nav nepieciešamības ieviest dažādas nianses, saistībā ar citiem cilvēkiem. Mēs piemēram izveidosim personalizētas pateicības, ko pasniegsim pēc kāzām, tad jau arī var iekļaut lielākas pateicas īpaši mīļiem cilvēkiem.

Bet nu cik cilvēku tik viedokļu, tāpēc jau nekas nav pareizi vai nepareizi. :)

Annie, protams, ka vienādas, jo tas tiešām nebūtu smuki, kādu vecāku izcelt vairāk. Turklāt, ja tas notiek ģimenes priekšā.
15.05.2015 15:30 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Mēs dāvināsim nevienādas dāvanas vecākiem. Katram vajag kaut ko pavisam citu- vieni ir lauku cilvēki, otri pilsētnieki. Nu kamēr vieniem derētu SPA, otriem tāds SPA liktos fuflo un paliktu neizmantots.
Dāvanas nav paredzētas attaisīt visu acu priekšā kā Ziemassvētkos, papīrus plēšot. Dāvināsim noderīgas dāvanas gan vieniem, gan otriem, tā,ka nedomāju,ka būs problēmas.:)
15.05.2015 15:32 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Turklāt, man liekas, ka ja vecākiem pasniedz dāvanas, kas nav izmēros lielas un nav paredzēts visu priekšā stāstīt, kas tas ir, tad jau var dāvināt arī pilnīgi dažādas.

Tā vecāku apdāvināšana vispār ir grūts pasākums, patiesībā :D
15.05.2015 15:36 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Mēs apdāvināsim mammas(abiem dažādu iemeslu dēļ, ar tēviem attiecību nav), vedējus un manus krustvecākus, jo viņi mums ļoti palīdz rīkošanā, kad vajag kkur nokļūt, kko sarunāt utt. Tāpēc gribam pateikt paldies viņiem.
Citiem nekādu īpašu dāvanu nebūs. Tikai tik, cik mazās dāvaniņas, kas visiem viesiem.
Nezinam vēl, ko dāvināsim tiem cilvēkiem, bet tās noteikti būs kādas lietas vai kkas izbaudāms. Nebūs vnk paldies un diploms. Man patīk mammām ideja par konkrētām SPA procedūrām, jo viņām relaksācija un sevis palutināšana noderēs ne tikai tāpēc, ka mēnesi pirms kāzām būs gana daudz stresa un kārtojamu lietu, bet arī tāpēc, ka ikdienā darbu dēļ arī nav diez ko daudz laika, ko izvērsties tādām vnk nekā nedarīšanām un sevis lutināšanai.
15.05.2015 16:01 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Par vecāku dāvanām vēl domājām. Bet droši vien daudz maz līdzīgās summās. Jo nederēs abiem vienādas dāvanas.

Un pareizi jau saka, ka nav jāpako uzreiz vaļā un visiem viesiem jārāda. To var pēc tam nākamajā dienā izdarīt.
15.05.2015 16:22 |
 
Reitings 895
Reģ: 30.09.2014
Ko dāvināt vecākiem nav ne jausmas. Kā meitenes minēja, jādāvina būs dažādas dāvanas, jo vieni vecāki ir pilsētnieki, otri laucinieki. Brāļus un māsas sveiksim ar mazu sīkumiņu. :)
15.05.2015 16:33 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Kāda var ieteikt, kā pareizi sarēķināt bezalkoholisko alkoholu?

Atkārtošu savu jautājumu.
Tiešām, tās, kurām jau bija kāzas vai šis jautājums ir atrisināts, kā Jūs aprēķinājāt?????
15.05.2015 16:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits