Cīņa ar vējdzirnavām.

 
Reitings 14
Reģ: 05.02.2013
Sveikas.
Paskatīju diskusijas, ka neesmu vienīgā ar tādu sāpi kā - draugs pavada pārāk daudz laika ar saviem draugiem. Neliels manas situācijas izklasts - dzīvojam kopā jau 7 mēnešus. No sākuma tik daudz laiks cik man gribējās tika pavadīts ar mani, pats to visu laiku ierosināja.
Taču kopš dzīvojam kopā nepārtraukti pavada laiku ar draugiem. No rīta līdz vakaram plkst 12 vai vēlāk, nav mājās. Protams, neaizliedzu neko, draugu viņam daudz, visi sēž savā man cave un dara sazina ko.
Ir bijuši strīdi par to. Solīja laboties, pats atzina savas kļūdas. Vienu brīdi likās pavisam sabalansēti pavadījām kopā laiku ar viņu un viņš ar draugiem.
Vienreiz pēc garas vientuļas dienas sastrīdējāmies par to atkal un viņš pateica, ka mēs taču vakar bijām kopā. Tas bija 3,4h uz dīvāna kopā pasēdējām... Tas ir praktiski viss ko darām kopā, kad esam kopā. Kad es saku, ka gribu kko darīt, viņš uzstāj, lai pati izdomāju, jo man redz nekas nekad nepatīk. (Ja vien būtu kas kādreiz piedāvāts).
Un ja uzskatāt, ka tas pāries, tad nekas nemainās un šķiet, ka paliek ar vien trakāk.
Zinu, ka viņš ir maksimāls attention whore, bet katru reizi dievojas, ka grib būt ar mani un nekad mani nepametīs un pārdzīvo visu.
Tikai pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā.... Lai arī cik ļoti sāpīgi tas būtu, sāku jau apsvērt visu izbeigt, izbeigt cīņu par pirmo vietu. Jūtos, ka viņš uztver mani kā māti, kurai vienalga cikos atnāk, kritīšu pie kājam tik par to vien, ka pārnācis mājās.
Kopumājau ļoti labi pret mani izturas, bet...

Cik cerīga/bezcerīga ir situācija, kā Jums liekas?
13.01.2014 17:33 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es priecātos, ja man draugs pasēdētu blakus uz dīvāna arī 3 vai 4 stundas :D bet es piekrītu variantam, ka tev pašai jāizdomā kaut kas, piemēram, jānopērk biļetes uz teātri, jāizdomā kāda kafejnīca uz kurieni varētu aiziet un tad jānostāda viņš fakta priekšā, ka viņam tā konkrētā diena jāņem brīva no draugiem un jāvelta tev :)
13.01.2014 18:22 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Nu bet cik ilgi ies uz to kafejnīcu, piemēram? Tak apnīk. Domāju tur nekā, ja puisis tā ir dzīvojis, tad tas viņam šķiet pašsaprotams. Turklāt(pieņemsim) ja šī viņam ir pirmā kopdzīve ar meiteni, viņaprāt tas ir tas pats kas dzīvot ar mammu. Nezinu, ja mēs dzīvotu kopā un es kā dura sēdētu mājās, kamēr šis blandās apkārt, es pateiktu ka kopdzīvei un nopietnām attiecībām viņš nav gatavs, aizvāktos un turpinātu randiņperiodu. Ja viņš negribētu dzīvot šķirti, tad pateiktu ka tas besī, lai protās un beidz mani kā mājas mēbeli uztvert.
13.01.2014 18:36 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.02.2013
Paldies par padomiem un viedokļiem. :)

Diemžēl tā ir, ka taisu ēst visu laiku, eju uz veikalu, regulārs un labs sekss, esmu uzticīga, visai interesanta, tīru maju, mazgāju drēbes.
Uzturu sevi kārtībā, esmu pietiekami atvērta un jautra ikdienā. Piekrītu, ka tā nav sievietes loma pirkt uzmanību ar randiņiem. Tas būtu pieļaujams pēc ilgākiem kopdzīves gadiem.

Labi, klausīšu padomam viņu kaut kur aizvilkt šo 5dien, piem. :D

Uzskatu, ka dodu brīvību. Bet tik daudz brīvības jau ir vnk itkā būtu dzīvokļa biedri.
13.01.2014 18:43 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.02.2013
"Turklāt(pieņemsim) ja šī viņam ir pirmā kopdzīve ar meiteni, viņaprāt tas ir tas pats kas dzīvot ar mammu. Nezinu, ja mēs dzīvotu kopā un es kā dura sēdētu mājās, kamēr šis blandās apkārt, es pateiktu ka kopdzīvei un nopietnām attiecībām viņš nav gatavs, aizvāktos un turpinātu randiņperiodu."


Tieši šādi es arī pateicu, jo tā jūtos katru dienu. Un tā ir pirmā kopdzīve. Jau atkal ir cerība, ka kkas mainīsies... Bet vai tur līdz saprašanai kkas aizgāja - viņš vien zina.
13.01.2014 18:47 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 31.01.2012
Par to vilkšanu kaut kur iet kopā būtu jādomā, ja puisis tieši būtu mājās sēdētājs, kuram vislabākā atpūta ir kaut vai ar mīļoto pavadīt visu dienu pie tv, un, ja meitenei tas nav pieņemami, tad jādomā un pašai jāmēģina piedāvāt kaut kas, parādīt, ka arī bez sēdēšanas pie tv ir daudz kas cits interesants. Bet, ja tā vietā, lai pavadītu kaut 50/50 laiku gan ar mīļoto, gan draugiem, viņš sola, sola, bet tāpat izvēlas draugus, tad tas pilnīgi un galīgi nekam neder.

Kā jau teicu, ir trīs iespējas - sākt mazāk pievērst uzmanība viņam (tādā ziņā, ka vairs nelūdzies, lai pavada ar tevi laiku, bet vienkārši būt jautrai, foršai meitenei kā līdz šim, tikai ar savām draudzenēm, interesēm un izklaidēm), un ar to likt viņam ilgoties pēc tevis, gaidīt, kad pats pieaugs, vai arī mest mieru.
13.01.2014 18:53 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 31.01.2012
Tieši šādi es arī pateicu, jo tā jūtos katru dienu.


Cik redzu, tad vīriešiem pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā. Bet neiesaku savākt mantiņas un izvākties tikai tāpēc, lai kaut ko pierādītu. Uzspiest viņam patiku labāk pavadīt laiku ar tevi nekā ar draugiem diez vai būs efektīvi. :)
13.01.2014 18:56 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man ir vārds vārdā tāda pati situācija! Tas tiešām nav viegli, jo viena puse ir vairāk nobriedusi, otra vēl uzvedas kā tīnis. Diemžēl es šī visa iespaidā esmu sākusi aizdomāties par attiecību dzīvotspēju.
Kad ievācāmies kopā, tad man bija 20, bet viņam 18. Abi bijām uz viena viļņa - brīvā laika bija diezgan daudz, daudz kopā ballējāmies utt. Pagāja divi gadi, man mainījās prioritātes, bet viņam palika tādas pašas. Negribas viņu uztver kā nenopietnu cilvēku, uz kuru nevar paļauties, bet tādas domas pēdējā laikā ir bieži.
13.01.2014 18:57 |
 
Reitings 472
Reģ: 09.08.2012
Vai neviens no jums nestrādā, ka var tā slaistīties ?
13.01.2014 19:09 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.02.2013
Laikam tiešām vairāk jāpievēršas sev. Uzreiz pēc sesijas :D

Es arī negribu uztvert viņu nenopietni bet viņš ir nenopietns visos savos 22 gados.

kibermeitene - Viņš strādā maiņu darbu kur 3dienas strādā, 3 brīvas utml. Es studēju.
13.01.2014 19:37 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Ja godīgi, nesapratīšu kāpēc tik ļoti jāplēšās uz kopdzīvi, ja to īsti nemaz negrib. Autore- tu tiešām dari to ko mamma- berz, gatavo, iepērcies, čubinies. Nedari to! Ierosini vakariņas kopā pagatavot, receptes testēt, kopā iepirkties. Filmas skatīties utt. Ja viņam nekas neinteresē, tad lai iet ieskrieties. :D
13.01.2014 19:38 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.02.2013
Andrita - pats gribēja dzīvot kopā. Es ar nebiju pretī.
Es gribēju būt laba meitene un tā, bet ja pretī nesaņemu gandrīz neko... :D man to visu nav grūti darīt un patīkami rūpēties par mīļoto cilvēku. Un man nepatīk dzīvot netīrībā. Viņš arī šad tad pieliek roku. Laikam atliek vairs netaisīt ēst... :D
13.01.2014 19:50 |
 
Reitings 47
Reģ: 10.11.2013
izskataas, ka juus esat galiigi jauni.

iespeejams, tavs chalis ir veel nenobriedris cilveeks / veel beerna praatinjaa.

vispraatiigaak ir izbeigt attieciibas un nebojaat savu dziivi.
13.01.2014 21:27 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Es tavā vietā tad tiešām ēst negatavotu,vismaz. tad jau redzētu cik daudz brīva laika viņam paliktu,ja būtu kādi mājas darbi jādara. Var taču iet uz sporta zāli,baseinu,dejas nodarbībām utt. Protams,citiem dot padomus ir vieglāk :D:D
13.01.2014 21:37 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
Šādas domas, manuprāt rodas no tā, ka Tev, autore, pašai īpaši dzīvē nav ko darīt. Tev ir hobiji, aizraušanās, skola, darbs vai viss ko dari ir sēdi mājās un viņu gaidi.
13.01.2014 22:14 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu, ja draugs pavada laiku tikai puišu kompānijā, nedomāju, ka kāda no iesaistītajām pusēm (pati autore, draugs vai draugi) būs baigi priecīgi par kaut ko tādu.


Uz meiteņu pasēdēšanu arī piedāvājiet saviem vīriešiem iet?


nezinu, es vienmēr visos puišu tusiņos esmu piedalījusies un neviens nebija pret. protams, es tur nesēdēju un nelakoju nagus un arī nesēdēju dusmīga kā pūķis.
arī mans draugs devās ar mani uz draudzenes jubileju, kad mēs bijām tikai divas meitenes. un nebija nekāda vaina. mēs nesēdējām un nerunājām visu vakaru par lupatām, nagiem, matiem un visu pārējo. bija diezgan jautri un forši.
vai nu es neesmu tipiska sieviete vai nu es nezinu...man patīk vīriešu kompānija pat labāk nekā sieviešu.
tev nesaista viņu sarunas vai viņu nodarbes? tā jau gluži gan jau ka nav, ja viņi visi strīpā sasēžas un blenž vienā stūrī. ja tev ar viņiem ir garlaicīgi, draugs taču to redz, ka tu tur nīksti nost.
14.01.2014 12:56 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
nezinu, es vienmēr visos puišu tusiņos esmu piedalījusies un neviens nebija pret.

Neviens jau neteiks - eu, zini...ej, prom. Vai arī tavam draugam, nākamo reizi neteiks, eu, zini- Anniņu līdzi neņem, bet, pēc savas pieredzes, saku,ka veču kompānijā,kad tur ir tikai veči- ir pavisam citas sarunas utt., nekā tad,kad tur ir kaut viena sieviete.
14.01.2014 13:14 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Eviii es Tevi neiepriecināšu - šitais nemainīsies. Ja viņš tāds ir, tad nevar tik viegli mainīt prioritātes. Vienīgais ierosinājums, ja vēlies censties saglābt attiecības, tad pati esi maksimāli aizņemta, lai viņam nav tādas domas, ka atnākšu mājās un Eviii būs tur; gribēšu pabūt ar Eviii kopā, viņa taču sēž un gaida mani. Lai nedomā, ka Tev bez viņa nav nekā ko darīt.
14.01.2014 13:21 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Ieteiktu meklēt kompromisus. Ja neredzat nekādu veidu, kā šo situāciju uzlabot, tad katram savs ceļš ejams. Nu nevar visu mūžu otru zāģēt,ja tas iet tusēt ar draugiem.
Mans vīrs arī šad tad iet ar draugiem pasēdēt. Itkā aicina līdzi, bet es saprotu, ka tas viss ir pieklājības pēc. Vīrieši ir vīrieši.
Tāpat kā, ja uzaicinu draudzeni ciemos uz vakaru pasēdēt - meiteņu vakaru uztaisīt un vīram izkrīt plāni un viņš tomēr ir mājās - jā, mums visiem 3 ir jautri, bet zinu, ka draudzene labāk gribētu, lai vīrs nebūtu un tās tomēr ir citas sarunas. Tāpēc es nevelkos kā aste līdzi visur, kur iet mans vīrs, jo piekrītu šim:
Neviens jau neteiks - eu, zini...ej, prom. Vai arī tavam draugam, nākamo reizi neteiks, eu, zini- Anniņu līdzi neņem, bet, pēc savas pieredzes, saku,ka veču kompānijā,kad tur ir tikai veči- ir pavisam citas sarunas utt., nekā tad,kad tur ir kaut viena sieviete.

Arī vīrs, kad reizēm atnāk mājās no vīriešu pasēdēšanas, uz jautājumu- kā gāja? atbild, ka Jānim esot līdzi bijusi viņa jaunā draudzene. Tad nu neesot bijis tā kā parasti. Parasti viņa spēlē biljardu, skatās TV un tā, un tad es iedomājos- kad es ietu līdzi, noteikti citi vīrieši ietu mājās un sūkstītos par to,ka Jānim līdzi bijusi sieva un tas neeesot tas.
Es tomēr uzskatu, ka gan sievietēm, gan vīriešiem vajag ļaut pabaudīt veču/sieviešu vakarus nevelkoties līdzi, jo neviens "normāls" vīrietis savai sievietei nevarēs pateikt- saulīt, tu nenāc. Ja būsi tu, nebūs interesanti.
14.01.2014 13:25 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es noteikti neatbalstu salipšanu kopā! Man ir ļoti svarīgi savi meiteņu vakari, tāpat draugam ir džeku vakari. Cits jautājums, cik tas ir bieži un vai no tā necieš attiecības.
Es uzskatu, ka 22 gadu vecumā cilvēki, īpaši čaļi vēl nav nobrieduši nopietnai dzīvei, ģimenei, utt. Man šķiet tikai loģiski, ka vēl ir vējš galvā, tusiņi un absolūti citas prioritātes galvā.
Bet nu neko citu, kā atrast sev intereses un brīvā laika aizpildīšanas veidus, kā arī izrunāt šo visu ar savu draugu, Tev neviena neieteiks.
14.01.2014 13:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nezinu, bet mēs tik daudz laika nepavadām kopā, lai vēl atsevišķi atpūstos. mana drauga draugi pat reizēm kādus padomus pajautā man, nāk pie mums ciemos dažreiz u.tml. tāpat iet bieži vien sarunas par auto, sportu, meitenēm un visu ko. Ne vienmēr es arī visā klausos no a līdz z, bet neesmu nekad manījusi noraidošu attieksmi vai tamlīdzīgi. Ir bijis, kad esmu dzirdējusi arī tāaaadas sarunas, ka maz neliekas, bet tāpat nevienam tas netraucē un es par to nešausminos.
14.01.2014 13:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits