kad un kā jūs to sapratāt?

 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
Jautājums tām, kas ir bijušas attiecībās (ilglaicīgās ar mīlestību), bet ir tās pārtraukušas, jo saprata, ka nav jūtu...
Cik ilgā laikā sapratāt, ka vairs nav jūtu pret otru cilvēku? Cik ilgs laiks pagāja, kad saņēmāties pateikt? Kā jūs to pateicāt?
08.01.2014 19:36 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Man šķita nepatīkami viņa pieskārieni. Es guļu viņam blakus, gulšņājam, viņš mani apķer un man gribas izrauties, bēgt prom, jo man sāp tas, ka viņš man pieskaras ar mīlestību, bet es nevaru atbildēt ar to pašu. Es pati sajutos slikti, jo tik tiešām nekas ārējs nebija noticis, lai manas jūtas pazustu, bet tomēr tā notika.
Un tā sāku bēgt no viņa pieskārieniem, uzmanības, kompānijas un, jo tālāk no viņa biju, jo jutos brīvāk, jo nejutos slikti par to, ka nespēju viņam atbildēt uz viņa mīlestību.
Līdz vienā vakarā es viņam arī visu to pateicu. Bez pārmetumiem, ar daudz asarām un pārdzīvojumu kā no manas, tā arī no viņa puses, bet viņš saprata. Un mēs esam draugi, protams, bijušo izpratnē, bet vismaz neesam svešinieki.

Bet piekrītu, beigu sākums ir vienmēr. Un tie nav strīdi vai kas tāds, tā ir iekšējā sajūta, ka neesi tur, kur jābūt un ka nevēlies vairs turpināt visu tā, kā tas ir.
13.01.2014 21:07 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Bijām laikam kādu pusotru gadu kopā un vienā brīdī sāka viss besīt viņā. Satikties arī negribējās, varēju nedēļu dzīvoties un nemaz pēc viņa nesailgoties. un sāka nepatikt viņa pieskārieni. Izvairījos cik spēju, un beigās sapratu, ka nebūs aršanas, un pateicu, ka jāšķiras, jo nemīlu. Viņš sākumā negribēja, pierunāja vēl pamēģināt. Nedēļu nomocījos un tas bija tiešām šausmīgi. Beigās vienā vakarā izspēru, ka nebūs un jāmet nost. Viņš nesaprata, ka nemīlēšana arī ir iemesls . Vajāja, draudēja ar pašnāvību, un vispār uzvedās idiotiski.. Lieki piebilst ka tagad tīri dzīvs un vesels, un ar citu meiteni :D

Mans padoms - ja jūti, ka nav, tad labāk izšķirties ātrāk.
13.01.2014 21:21 |
 
Reitings 151
Reģ: 17.04.2012
Jā, man bija tieši tāpat kā meitenēm, ka nepatika viņa pieskārieni, gribējās tikties arvien retāk un retāk, kad vakarā sūtiju sms, ka eju gulēt vai daru to un to, likās kā pienākums, nevis, ka būtu vēlēšanās uzrakstīt...
tad nu diezgan muļķīgā veidā, tas ir sms veidā pateicu, ka nevēlos vairs neko turpināt, jo nav vairs jūtu,,,,
Zinu, ka vajadzēja pateikt acīs skatoties, bet kā ir tā ir...
Un kopš tās sms viņš nav devis vairs nekādu ziņu... ir pagājušas 3 dienas...
Domāju, ka jutīšos atvieglota, bet nekā...
Jūtos tik draņķīģi,,, nesaprotu kas notiek.. nesaprotu.. vai tad nevajadzēja justies labi, ka beidzot nu tas ir pateikts,,,,??
Un tas, ka viņš klusē arī nomoka,.. bet nu jaa... ko gan viņš lai saka...
Vai Jums uzreiz likās kā atvieglojums izšķiršanās???
15.01.2014 14:48 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
Shy -
Domāju, ka jutīšos atvieglota, bet nekā...
Jūtos tik draņķīģi,,, nesaprotu kas notiek.. nesaprotu.. vai tad nevajadzēja justies labi, ka beidzot nu tas ir pateikts,,,,??


es tevi ļoooti labi saprotu! man tieši tāpat ir. es gan pateicu acīs, un es viņu satieku, jo es vēl dzīvoju pie viņa (esam citā valstī un citas iespējas pašlaik nav).

nē, nu sākumā jutos atvieglota. bet pēc tam ikreiz skatoties uz viņu, mani moka sirdsapziņas pārmetumi un rodas jautājums, vai tiešām tā bija pareizā izvēle...

vārdusakot, es mocījos, jo nevarēju saņemties pateikt, un mokos arī tagad, kad ir pateikts un viss.

pārāk smagi tas viss ir :(
15.01.2014 19:46 |
 
Reitings 237
Reģ: 13.01.2014
Esam jau 6 gadu kopā, nedomāju pārtraukt esam laimīgi, protams pagaidām dzīvojam katrs atsevišķi es pie mammas un viņš , bet kad būs darbs viss nokartosies un plānosim kopējus plānus !
15.01.2014 19:51 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Ar ex draugu biju kopā 2.5 gadus. It kā bijām runājuši par kāzām, bērniem.
Es kaut kā neaizdomājos par to, kāpēc es vairāk negribu ar viņu seksu. It kā bija jauki viņu apķert, ka viņš mani apķer. Bet meklēju dažādus iemeslus, lai tikai izvairītos no tuvības. Dažreiz pat izlikos, ka guļu. Tā tas bija vairāk kā 6 mēnešus.
Mana vidējā māsa precējās, viņa man uzrakstīja sms, ka negrib, lai es ierodos ar savu toreizējo draugu. Parādīju viņam sms. Aizbraucu viena kopā ar saviem vecākiem. Jutos tā pastulbi- visi ar savu otro pusīti, bet es viena...
Apmēram divas dienas pēc māsas kāzām man uzrakstīja fotogrāfs, kurš fotogrāfēja māsas kāzās. Rakstīja, ka ieraudzīja mani un nevar mani izmest no galvas. Tā nu sākām sarakstīties.
Ja man ar toreizējo draugu viss būtu bijis labi, tad es nemaz neatbildētu citam. Tikai tad es saķu domāt, cik reizes viņš man ir teicis, lai es liekos mierā, lai nelienu pie viņa, lai neaiztieku, lai aizveros. Viņam arī bija ĻOOTI liela problēma, atkarība- azartspēles.
Tad es satikos ar puisi, ar kuru sarakstījos. Kaut biju redzējusi viņu māsas kāzās, nepievērsu viņam uzmanību. Kad satikāmies, likās, ka viss apkārt sagriežas kājām gaisā. Kājas pat likās paliekam mīkstas, galva reiba. Bijām tikai satikušies, vēl nebijām viens otram neko teikuši.
Nākošajā dienā satikāmies otro reizi.
Pēc tikšanās sapratu, ka esmu gatava pamest savu draugu.
Bija grūti saņemties. Taču viņš arī nebija muļķis. Redzēja, ka mana attieksme ir mainījusies, ka izvairos no viņa. Gribēja, lai es dodu otro iespēju. Bet bija piemirsis, ka es otro iespēju jau biju devusi. Krita uz ceļa, lūdza, lai precos ar viņu. Bet, nē, es tikai domāju par to otru.
Likās, ka varbūt esmu izdarījusi kļūdu, ka varbūt vajadzēja viņam dot iespēju...trešo.
Taču sapratu, ka tas tomēr ir žēlums (var jau redzēt, ka ļoti sāp), patīkamas atmiņas.
Tagad es tikai domāju, vai es maz viņu vispār biju mīlējusi...?
16.01.2014 20:57 |
 
Reitings 151
Reģ: 17.04.2012
Cik gan jocīgi...
nu jau būs pagājusi gandrīz nedēļa, kopš savam ilggadējam puisim pateicu, ka jāšķiras..
pa nedēļu pārmijām dažas sms ar fakties kas un kāpēc tā notika... :(
Redzu, ka viņš ar lielāko prieku mani ņemtu atpakaļ, bet uzspiest neko neuzspiež, jo labs cilvēks...
Un pati nesaprotu ko jūtu...
Tāda kā neizpratne valda...
Kā būs tālāk..
:(
Noteikti, ka pietrūks...
Tāds apmulsums, ne šis, ne tas....
17.01.2014 21:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits