Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par uguntiņu un mīlestību

 
Reitings 108
Reģ: 09.10.2013
Šodien tāda pārdomu diena. Nesen noskatījos filmu "About time" un šodien, klausoties filmas skaņu celiņu, uzdūros ļoti jaukam dziesmas video- http://www.youtube.com/watch?v=an4ySOlsUMY

Daudzām noteikti video atgādinās veco labo "love story" tēmu. Bet manā gadījumā viss šis video saturs lika aizdomāties par to cik gan tas ir grūti uzturēt attiecībās to uguntiņu, tos acu skatienus, kas pasaka vairāk kā 1000 vārdu, tās pareizās izjūtas. Vai tiešām tik skaisti un pareizi var būt tikai pašā attiecību sākumposmā un tad to visu nomaina parastā pelēkā ikdiena un rutīna?! Kur slēpjas māksla šīs sajūtas saglabāt ilgtermiņā?! Un, ja šādu izjūtu nav vai arī nejūti tās no otras puses, tad vai maz tā ir mīlestība, vai vienkārša eksistēšana kopā?!

Piedodiet par nedaudz depresīvo toni visā šajā pārdomu stāstā, bet brīžiem uzpeld šādi jautājumi galvā. Savās attiecībās arī nejūtu 100% atdevi no otras puses. Brīžiem liekas, ka ir labi, brīžiem liekas, ka nav nekā, pat ne mīlestības. Dzīvojam it kā kopā, bet esam svešinieki viens otram. Reizēm jūtu tādu tukšumu sevī, jo no savas puses dodu un gribētu dot tik daudz, bet pretī nesaņemu to pašu...
07.01.2014 14:09 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es domāju un ticu, ka var gan saglabāt to uguntiņu, kas ir sākumā, arī pēc daudziem gadiem. Bet recepti nezinu - pēc manis novērotā, svarīgs ir vieglums attiecībās, spēja flirtēt , koķetēt ar otru kā pirmajos randiņos, nepārtraukti izrādīt ar darbiem un vārdiem, cik otrs ir svarīgs.
07.01.2014 14:18 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
es domāju un ticu, ka var gan saglabāt to uguntiņu, kas ir sākumā, arī pēc daudziem gadiem.

++
07.01.2014 14:26 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Pēc 2 mēnešiem mūsu atieībām būs 6 gadi. Pēdējos gadu, bija iestājusies nenormāla rutīna. Brīžiem domāju "Ko es šeit daru?", vienu brīdi jau saku aizdomāties par to kā krāmēšu mantas un pārvākšos pie vecākiem.. bet es nevienam par to neteicu. Bieži kašķējāmies. bet izejot sabiedrībā bijām perfekts pāris. Kad piedzima mūsu dēliņš, mūsu mīlestības zieds atkal uzplauka, bet drīz vien sāka lēnām vīst, jo iestājās rutīna, draugam tā bija majas-darbs-mājas-darbs, bet man bēbis-mājasdarbi-bēbis-mājasdarbi.. pirms pāris dienām manī notika kaut kāds klikšķis un atkal iemīlējos savā vīrietī. Atkal ir tā sajūtā kā attiecību sākumā, tie tauriņi vēderā pirms atkal viņu satikšu, tas lielais prieks, kad viņš ierodas mājās, mīlināšanās u.t.t. :)
07.01.2014 14:43 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
pirms pāris dienām manī notika kaut kāds klikšķis
- kas TEV ķepa par klikšķi notikās? Kā Tev tagd iet? Vai attiecības izdevās atjaunot "labā līmenī" un ko Tu darīji?
Man līdzīgi - iestājusies pamatīga rutīna - darbs, māja, bērni, miegs. Pat sexa vairs nav....Nezinu, ko darīt... Neko viņš jēdzīgu man ar' nesaka, kāpēc tā.... Pašai ar' liekas, ka nav par ko runāt, nav kopīgu romantisku mirkļu.... tikai darbs, mājas rūpes un bērni :(
10.05.2014 00:01 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Tad uzrīko tos romantiskos brīžus. Vai tad tikai vīrietim jārīkojas?
Bērnus aizved pie vecvecākiem un velti vakaru sev un vīrietim.
10.05.2014 00:03 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Ar laiku, protams, iestājas rutīna. Kaut kad nesen, šeit forumā, kādā diskusijā, lasīju viedokli, ka attiecības nav darbs. Es gan domāju, ka tas ir sava veida darbs - attiecības jākopj, jāstrādā, ir jāiegulda diezgan daudz, lai tās būtu veiksmīgas. Paskatoties uz attiecībām pagātnē - man patika palaist visu pašplūsmā, es neko nedarīju, lai tās būtu veiksmīgas. Tagadējās attiecībās gan - dodu un saņemu pretī. Līdz ko jūtu, ka iestājas bubulis-rutīna, tā izdomājam kko. Tam nav jābūt kaut kam grandiozam, mums pietiek ar vienkāršu pastaigu gar upes krastu vai pastaigu pa mīļākajām taciņām mūsu mazpilsētā. Bet tas, protams, ir atkarīgs no vīrieša. Ja viņš nav gatavs paiet man soli pretī, tad man ar viņu nav pa ceļam, jo, lai cik ļoti es mīlētu cilvēku, nemitīgu došanu un sevis iztukšošanu, neko nesaņemot pretī, es arī nevēlos.
10.05.2014 00:24 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kad reiz sievietes beigs dzīvot vīzijās un gaidīt ideālo partneri un ideālas attiecības?! Tad kad tiks apjēgts, ka viss patiesībā ir daudz vienkāršāk, būs spēja pieņemt otru ar visām utīm, viss paliks vēl par gramu vieglāk. Un tikai tad būsiet spējīgas veidot laimīgas attiecības.
10.05.2014 23:21 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Kad lasu kārtējos pārdomu rakstus par rutīnu, pieradumu, dzirksteles pazušanu utt., saprotu, ka dzīvoju kaut kādā apgrieztā attiecību pasaulē- man dzirksteles parādās ar laiku- jo dienas, jo vairāk,taureņi, salīdzinot ar randiņošanās periodu, kļuvuši nevaldāmi, tāpēc negribētos piekrist par pelēko ikdienu..Tiesa gan, pie tā ir jāpiedomā, jānovērtē otrs, kamēr ir blakus par to, ka vienkārši ir, arī bez visādiem romantikas vakariem, īpašiem pārsteigumiem (kaut arī tie ir bezgala jauki) un svinamiem datumiem- vienkārši tāpat, par to, ka otrs vienkārši ir.
10.05.2014 23:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)