Laimīgās tabletītes.

 
Reitings 317
Reģ: 19.02.2011
Sveikas.
Ir uznākusi ikgadējā depresija, bet šoreiz netieku galā. Lai vai kas, katru nakti raudu, bieži slimoju un vel citas likstas.
Varbūt jūs varat ieteikt kādu legālu brīnumlīdzekli nerviem?
Paldies.
06.01.2014 15:31 |
 
Reitings 317
Reģ: 19.02.2011
Eu, nu es tikai paprasīju nervu zāles, bet man te māca dzīvot.
Cik tipiski.
06.01.2014 16:06 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Nav tādu - legālu.
06.01.2014 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 126
Reģ: 12.04.2013
Ej pie psihiatra lai izraksta tev nervu zales, bezrecepsu neko dabut nevar!

Es dzeru fluanxolu - vieglas, islaicigas depresijas arstesanai
06.01.2014 16:08 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Ja Tu nevēlies dzirdēt atbildi, tad varbūl labāk nemaz nevajag uzdot jautājumu. Tev dzīvot neviens nemāca, cenšas palīdzēt, neesi jau vienīgā uz pasaules, kam kādreiz mēdz uznāk kas tamlīdzīgs. Nevajag pašai visu tik asi uztvert, neviens Tevi te nesit, tikai atbild, ka zāles ieteikt nevar, bet ir arī citi varianti, kas palīdz. Tas arī viss.
06.01.2014 16:10 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Eu, nu es tikai paprasīju nervu zāles, bet man te māca dzīvot.
Cik tipiski.

es tikai palūdzu ieteikt kaut ko nervu stiprināšanai. Vienkārši spēcīgākus vitamīnus ar vairākām funkcijām kā minētais Relaxen (kurš,diemžēl, uz mani neidarbojas) vai jebkas cits.

Es nesaprotu, ko tu vēlies, nervu zāles vai vitamīnus, tās ir divas dažādas lietas.
Vai tad tev ārsti nav ieteikuši kādus vitamīnus, ja jau tev tik slikti? Ieteiktu padzert parastos kompleksos vitamīnus.
Nervu zāles izraksta speciālists un, ja viņš to nav izdarījis, tad tev to nevajag, nevajag pašai uzstādīt diagnozi. Ja tev liekas, ka ārsti ir neprofesionāli, meklē citus un ej pārbaudīties pie citiem speciālistiem.
06.01.2014 16:15 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
man palīdzēja Nervostrong, var nopirkt aptiekās bez receptes. biju ļoti skeptiska, kad man to ieteica, jo viņu dikti visur reklamē utt... bet es dzēru 3 mēnešus no vietas, vispār pašsajūta manāmi uzlabojās, vairs nebimbāju par katru nieku. sanāca decembri izlaist, jo nebiju latvijā un nebiju pietiekami iepirkusi krājumus, jā, noskaņojums gāja uz leju tajā laikā. bet tagad noteikti atsākšu lietot. man bija daudz mierīgāka sajūta ikdienā. ok, depresiju neizārstēs, bet vismaz noņem to nemieru un saspringumu un miegs bija labāks.

aptiekā teica,ka nervostrong varot dzert cik ilgi gribot, tur sastāvā neesot nekā tāda, par ko būtu jāuztraucas. neznu, es tajāīsti neiedziļinājos. jo man palīdzēja.


+ man personīgi palīdz solārijs apm. reizi nedēļā vai mazliet retāk. sevišķi tagad, kad saule nav redzēta vismaz kādu mēnesi no vietas.. bet to protams, ieteikt nevaru, tikai padalīties pieredzē, jo veselīgi jau tas nav!
06.01.2014 16:22 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Jā, Nervostrongs varētu līdzēt.

Bet man pret šādiem pinkšķieniem palīdz meiteņu kompānija, šņabja pudele un klubs. :D
06.01.2014 16:24 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Ja gribi ripas, nezinu, lsd, ekstazī?

Mēģini pati sakārtot galvu. Sarunas var arī nepalīdzēt. Tev pašai vajag visu salikt pa plauktiņiem. Uzturies pozitīvāku cilvēku sabiedrībā.
06.01.2014 16:27 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
lsd, ekstazī?

Nav laba doma, jo piemēram LSD var lietot tikai labā omā...savādāk tas trips var sanākt diezgan bēdīgs.
Tad jau labāk uzrullē kādu kāsīti. :)
06.01.2014 16:37 |
 
Reitings 456
Reģ: 15.11.2009
nervostrong
06.01.2014 16:49 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Manai mammai pirms daudziem gadiem daktere izrakstīja priekš PMS sindroma psihozēm dzert xenax tabletes pusīti, kad uznāk melnie. Tad nu es arī pāris reizes esmu paprasījusi mammai tās tabletes brīžos, kad jumts brauc prom. Zinu, ka tās zāles ir ļooti stirpas un tikai ar ārstu izrunājoties kas pa problēmām un kādas devas tev der var palietot.

Efekts... uznāk vienaldzība pret visu, ir totāls miers, nekas nekaitina, nekas netraucē, mazliet miegainība.. tāda dāzrzeņa sajūta un eiforija uz pus dienu (sazin kas būtu ja es veselu tableti iedzertu)

Nevar būt, ka tu ej pie ārsta un tev saka, lai dari to kas tevi iepriecina... nu vismaz kko homeopātisku ārsti izrakstītu, ja zuskatītu, ka tabletes tev nevajag.. bet ka pilnīgi neko neticu...
06.01.2014 17:20 |
 
Reitings 147
Reģ: 02.12.2013
Šaubos, ka tādas tabletes eksistē :D Ja atradīsi padod man ziņu :D!
06.01.2014 19:06 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Ar manu izglītību man smiekli nāk par diagnozi - PMS PSIHOZE :D Neņem ļaunā, Roxy, bet ja tādas būtu tad dzīve būtu neciešama, sen būtu padarījusi sev galu.
Bet piekrītu, PMS var būt traki retos gadījumos un tad pustablete xanax nevienam nekait.

Autorei - nervostrong (turpmāk dzert ļoti ilgi), asinszāles tēja, magnijs, b grupas vitamīni, c vitamīns, enerģijai - žen šeņ, mildronāt - enerģijai, kā arī noofen, bet tur jau vajag recepti, bet vnk skaitās vieglas nervu zāles+homeopātija. Protams, nejau tas viss pa vienam, bet no šīm mazāk kaitīgām brīnum tabletēm var sakombinēt labu nekaitīgu kokteilīti. bet te izskatās, ka tev vajag antidepresantus un mūsdienīgas zāles NAV sliktas! pati lietoju un esmu lietojusi - nu nekāda man vaina, nesūdzos :)
06.01.2014 19:14 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Jaguar, ko Tu pati dari, lai tiktu pāri savam šādam stāvoklim? Pirmkārt, vajag pašai sakārtot domas, noskaņoties uz kko labu, darīt to, kas Tevi iepriecina. Ja Tev nav depresija (pēc ārstu viedokļa), tad varbūt vaina tiešām ir slinkumā pašai kko mainīt. Nevar taču arī gaidīt, lai visu dzīvi sakārto brīnumtabletītes! Izskatās, ka gribi, lai Tavā vietā viss tiktu atrisināts, lai pašai nav jāpiepūlas... Tak saņemies un dzīvo! :)
06.01.2014 19:21 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Pārdod visu, kas tev pieder un brauc uz Kolorādo - tur šobrīd iet vaļā tāda ballīte, ka maz neliekas. Tur, cik saprotu arī sniedziņš gaišs ir un dzīve gan jau gaišāka uzreiz paliek.
06.01.2014 19:29 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Jaguar, pie psihiatra esi bijusi? loģiski, ka daudzi ģimenes ārsti nekam neder ar savu izpratni par psiholoģiju
06.01.2014 19:29 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Mums Latvijā dzīvojušajiem, diemžēl klimata dēļ ir nepaveicies, jo ir diezgan maz saules. Īpaši rudens mēnesī un ziemā, kā dēļ visbiežāk uznāk visādi melnie un grūtsirdība. Lielāko dienas daļu arī pavadām darbā slēgtā telpā, kur saules stari labi, ja ieplūst pa logu, jo ir arī darba vietas, kur tas nav pieejams (piemēram ja strādā tirdzniecības centrā) .
Īsāk sakot padari savu dzīvi gaišāku un Tava harmonija kļūs gaišāka. Ja ir iespējams, atsvaidzini savu istabu, nokrāso sienas vai izlīmē tapetes gaišos, siltos pasteļtoņos , izgaismo to ar lampām, nesēdi tumšā istabā noslēgtībā ar sevi :) Ja ir iespējams, dodies kādā izbraukumā kur ir siltāks,relaksējies.
Pasaki saviem mīļajiem biežāk labus vārdus, līdz ar to saņemsi pretī,kas uzlabos tavu pašsajūtu un neliks justies vienai.
06.01.2014 19:40 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Man arī ir gadījies, ka ilgstoši negribas pilnīgi neko darīt, nervi iet pa gaisu, viss riebjas, asaras nāk virsū. Bet agri vai vēlu tas beidzas, jo es nespēju pilnīgi visu laiku būt konstanta savās emocijās. Palīdz pēkšņu, pozitīvu emociju eksplozija, kas, protams, visbiežāk nāk patīkamu, saviļņojošu notikumu iespaidā. Dažreiz visādas pārmaiņas un "atjauninājumi" uzgāžas virsū bezmaz burtiskā nozīmē, aizdzenot draņķīgo pašsajūtu.
06.01.2014 19:49 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Anna, es reiz mēģināju fluanxol dzert, nu kamōn, tās nudien ir smagākās zāles no visa ko mēģināju un nav nekādas vieglās. Man bija slikti un nesāku tā pa īstam dzert :D
06.01.2014 22:01 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
Negribu izplūst, bet man arī bija šāda problēma. Joprojām ir. nezinu cik traki tev ir, bet man uznāk un ir mēnešiem ilgi, bet ir gan labās dienas, gan sliktās dienas. šoreiz, kad sākās, saņēmos un aizgāju pie ārsta un pateicu kā ir. nav viegli pateikt kādam svešam cilvēkam par sām sajūtām, par savām draņķīgajām dienām, par to kāpēc gribas raudāt, jo īsti nav iemesla, par to, ak ir dienas, ka liekas, ka vielāk būtu nomirt un domas k;a to izdarīt... nav viegli. man izrakstīja zāles, sāku dzert, man izrakstīja nosūtījumu pie psihiatra arī, tikšu tikai pēc dažām nedēļām. ir bail, negribas atklāties, negribas būt vājai, tagad domāju, ka vajag tik saņemties un būs ok. realitāte- manas zāles lielākoties ir balstītas uz asinszāli, īstām zālēm neticu, bet šotreiz piekritu dzert, lai nenodarīt sev un citiem pāri. rezultāts- nekāds īsti, domāju, ka īsti saņemties vairāk esmu mani motivē bailes no vizītes pie psihiatra, domāju, ja saņemšo un būs labi, tad varbūt nevajadzēs iet. vēl nav labi, joprojām ir sliktās dienas un..

ko ar šo visu penteri gribēju teikt- ja gribi dabiski, tad dzer asinzāles tēju, regulāri un daudz. bet nedrīkst arī pārdozēt, tāpēc maisi klāt kādus liepziedus vai ko citu, lai atjauktu garšu ik pa laikam.

veiksmi.

p.s. kā atškir kad ir slikti un kad ir slinkums? pie dziļām stadijām, laikam vairāk domāju, jo nezinu varbūt man ir slinkums dzīvot?
06.01.2014 22:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits