Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sevis pilnveidošana.

 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Sveikas! :)
Vēlos sevi iekšji pilnveidot, attīstīt. It kā esmu ar sevi apmierināta, pēdējā laikā esmu uzlabojusi vidi sev apkārt, kontaktu ar līdzcilvēkiem, pārtraukusi kontaktēties ar cilvēkiem, kuri manu ikdienu vairāk bojā, nekā uzlabo. Taču sevī joprojām ir tāds kā tukšums, nemiers, kas sēž iekšā. Prasās vairāk kaut kādu kustību. Varbūt kādai ir idejas kā attīstīt sevi garīgi? Iespējams kaut kas ar reliģiju.. Ja godīgi, tad esmu pagalam apmulsusi, pat nezinu ko īsti vēlos.

Ko jūs darat, lai pilnveidotu sevi? Kādi konkrēti kursi, nodarbības?
05.01.2014 21:16 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
nu, ja skatās tieši konkrēti pilnveidošanos, tas, jā, kursi, nodarbības, sports un tml., bet man, lai justos labi, vienkārši ir jābūt kustībā un visu laiku jāsaskaras ar kaut ko jaunu - jaunas ēstuves, filmas, ekskursijas, pasākumi, darbs utt :)
05.01.2014 21:19 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Iespējams, ka tas arī ir tas, kas tik ļoti pietrūkst - spontānums, kaut kas jauns! Jo it kā ir izmēģinātas tik daudz nodarbības, treniņi, taču nekas nedod "to" sajūtu, ko meklēju. Paldies, liki padomāt! :)
05.01.2014 21:41 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
ja nezini, ko vēlies, vnk ej uz dažādiem, idejiski atšķirīgiem pasākumiem/notikumiem.
Piemēram, alfa kursu, budisma klasi (ja par reliģiju).
Salsa deju nodarbībām vai pilatēm, vai džiu džitsu (ja par sportošanu).
Nu teorētiski, pa pusei uz izslēgšanas metodi "tausti", kas Tevi pa īstam interesē, ir nepieciešams.
Sevis tīri pilnveidei man ir sportiņš un grāmatu lasīšana. Dvēseles priekam - regulāra labdarība.
05.01.2014 21:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu, Rīgā pilns ar sektām, kas labprāt tev izskalos smadzenes - mormoņi, scientologi, jaunā paaudze, krišnaīti, un vēl citi. Bet vai tev to vajag?

Labāk tiešām palasi vai apmeklē lekcijas par pasaules reliģijām, varbūt iemēģini jogu, meditāciju.
05.01.2014 21:52 |
 
Reitings 53
Reģ: 26.11.2013
Mani reiz uz ielas pārtvēra divi sektu džeki, kuri sevi dēvēja par misionāriem. Pēc kvartālu garas sarunas viņi padevās. :/
Uzskatiet mani par tumsoni, bet reliģijas ir fufelis. Ja esi dzimis ticīgā ģimenē, esi gājis svētdienas skolā, regulāri apmeklējis baznīcu, joprojām to dari - ok. Bet nespēju atrast nevienu iemeslu, lai pieaudzis cilvēks pēkšņi kam tādam pievērstos. Labi, varbūt šausmīga nelaime. Ja tas palīdz to pārdzīvot, tas tiešām ir forši, bet citādi...
Es piedāvāju sportu. Tu saki, ka treniņi nedod to sajūtu. Kas tie par treniņiem? Es dievinu sajūtu, kad saules karstumā, spītējot slāpēm, acīs tekošajiem sviedriem, es turpinu mīt pedāļus, cik jaudas, lai tikai nobrauktu pēc iespējas ātrāk izvēlēto maršrutu. Tāpat tas ir ar skriešanu. Kad esi jau tālu prom, bet trūkst spēka, Tev nav izejas - Tev jātiek arī atpakaļ. Gandrīz katru reizi, kad tā pamatīgi mocu sevi, prātā iezogas doma: "Es nekad to vairs nedarīšu!". Taču vienmēr atkal daru un daru. Un tā sajūta ir tik dievīga. Tu jūties pa īstam dzīvs. Jā, vienīgi traumas. Bet tās ir pārejošas.
05.01.2014 22:04 |
 
Reitings 62
Reģ: 29.01.2009
Ceļo! :)
05.01.2014 22:13 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
DaYa - paldies, painteresēšos! :)

Ģ. - sportot man patīk, pat ļoti. Bet tas nedod tieši to iekšējo piepildījumu, kuru meklēju!
05.01.2014 22:37 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Bet nespēju atrast nevienu iemeslu, lai pieaudzis cilvēks pēkšņi kam tādam pievērstos.

Ar reliģijas palīdzību cilvēki meklē atbildes, lūk, viens iemesls, kādēļ pieaudzis cilvēks varētu pievērsties tam.

Autore, tev jāatrod kāda lieta, nodarbe, ideja (ja sports nedod, pameklē varbūt kaut ko aizraujošāku, ar lielāku "kustību", piemēram, alpīnisms?), kas aizpildīs dvēseles caurumus. Tā var būt gan reliģija, gan kādi jauni hobiji, gan jauna mīlestība.. Varbūt savus spēkus vērs uz to, kas varētu kādam palīdzēt - iesaisties brīvprātīgajos darbos, uztaisi pati savu pasākumu.
05.01.2014 22:48 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Aizej uz biblioteku, paņem dažāda rakstura grāmatas vai ja nav iebildumu lasīt no datora/planšetes/smārtfona, internetā bez maksas ir lejuplādejamas neskaitāmas grāmatas. Tēmas un nozares te ir neierobežotas, vajag tikai ar kaut ko sākt un īstā lieta pati pie tevis atnāks.

Es piemēram nesaprou tos ieteikumus par kursiem. Ko autorei iesākt ar desmit apmaksātām uz priekšu krišnaītu lekcijām, ja tās nemaz neinteresē? Manuprāt pirms skrien maksāt par visādām pašattīstības nodarbībām, ir kaut kas jānoskaidro par attiecīgi tēmu, visādu naudas slaucēju par apšaubāmas kvalitātes pakalpojumiem jau netrūkst. Pirms steigties maksāt par mandalu kursiem, varbūt ir vērts paskatīties bezmaksas kursus, teiksim Franču kultūras centrs piedāvāja bezmaksas kursus franču valodā, tāpat par nelielu samaksu var iet klausīties lekcijas augstākajās mācību iestādēs un kaut kādas vienkāršas lietas var apgūt ar interneta palīdzību. Esmu labi apguvusi zīmēšanu ar hennu pašmācības ceļā ar interneta palīdzību kamēr citi te UK par to divus trīs simtus maksā. Man paziņu lokā ir cilvēki kuri interneta bez maksas ir apguvuši dažādus arodus, piemēram ādas somu, jostu utml izgatavošanu, nažu kalšanu, konditoreju u.c.
05.01.2014 23:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, iepazīt, kaut vai virtuāli, citu valsti ir ļoti interesanti... Saraksti uz lapiņām valstis.. un izlozē! Par to valsti googlee, lasi.. par to ģeogrāfisko stāvokli, vēsturi, politiku, kaut vai tradicionālajiem ēdieniem! Spilgtākos iespaidus varētu arī atainot blogā :)
Es labprāt tādu blogu lasītu :)
05.01.2014 23:11 |
 
Reitings 388
Reģ: 05.12.2013
Esi kādreiz skatījusies uz mākslas pusi? :)
05.01.2014 23:14 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Morgan - varbūt zini vēl kādus bezmaksas kursus? Viens no iemesliem ir cena, pati vēl pašlaik stabili nepelnu, tādēļ cena noteikti daudz ko maina!

cormeum - pati ko tādu esi darījusi? Izklausās diezgan forši!! :)

ebbie - jā, mācības ir saistītas ar mākslu. :)
06.01.2014 12:35 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Rīgā pilns ar sektām - krišnaīti

No kurienes tāda pārliecība par teikto? Parādi man lūdzu kaut vienu oficiālu apstiprinājumu tam, ka krišnaīti ir sekta.
06.01.2014 12:44 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Latvijā diez ko daudz bezmaksas kursi nebūs. Interneta plašajās ārēs gan var atrast dažnedažādus piedāvājumus, piemēram bezmaksas online kursi UK universitātēs. https://www.futurelearn.com/
Var jau arī iesaistīties kādā organizācijā, piemēram, sarkanajā krustā jauniešu nodaļā, tur jau arī interesantas lietas var apgūt un interesanti pasākumi notiek, piemēram, pirmās med. palīdzības sniegšana.
Ā, vēl atcerējos, man liekas aràbu valoda bija apgūstama bezmaksas kursos, vai tikai tas nebija Islāma kulturas centrs vai kaut kas tāds. Un vēl man liekas, tagad es minu :D, krieviem vajadzētu būt kādam kulturas centram, varbūt piedāvā kadus seminārus krievu literatura vai tamlidzigi, un valodas kursus.
06.01.2014 14:53 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Man pērnā gada nogalē iestājās līdzīgas sajūtas. Es allaž esmu bijusi darbaholiķe un apkārtējie man allaž ir izteikuši sajūsmu par maniem panākumiem, kas iespējams kaut kādā mērā mani motivēja, bet pērn nogalē sapratu, ka mana ikdiena ir sākusi aprobežoties tikai ar darbu un studijām. Es pieteicos prestižam konkursam, kurā dalība šobrīd aizņem daudz mana laika, bet tas mani pilnveido un man tas nemaksā naudu. Papildus izlēmu nepažēlot naudu un sāku apmeklēt individuālās deju nodarbības. Deja allaž ir mani vilinājusi. Mājās pašmācības ceļā mācos angļu valodu, kas man "klibo". Šodien nosūtīju pieteikumu arī runas mākslas kursiem. Mājās esmu sākusi intensīvi vingrot+ studijas, darbs. Kopumā tagad ir ļoti, ļoti labi, lai gan slodze izskatās būs milzīga, bet ja paspēju cosmo tik garu komentāru uzrakstīt, tad nav jau tik traki :D
06.01.2014 14:59 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
P.S. Ak jā, sievietes ikdienu pamatīgi paspilgtina arī gatavošanās kāzām :D (no manas pieredzes )
06.01.2014 15:01 |
 
Reitings 193
Reģ: 03.09.2012
Ceļo!


Piekrītu zeltagabalins! Tas, protams, ja līdzekļi atļauj, bet lieliski paceļot arī var pa Latviju. Manuprāt, ceļošana ļauj paskatīties uz lietām un dzīvi no pavisam cita skatpunkta, uzzināt daudz jauna un iepazīt cilvēkus. Katrā ziņā es pēc katra ceļojuma jūtos dvēseliskā ziņā daudz bagātāka. ;)
06.01.2014 15:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Manupraat, nekas tik ljoti nespeej cilveeka praatu attiistiit kaa graamatu lasiishana. Aizej uz biblioteeku un saac lasiit! Turklaat nevis viena zanra graamatas, bet visdazjaadaakaas. Religijas, politika, veesture, romaani, biograafijas, esejas, noveles utt. Tad arii atnaaks doma, ar ko veelies piepildiit savu tukshumu. Kaut gan, arii pati graamatu lasiishana par sevi var to aizpildiit.
06.01.2014 15:33 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Grāmatas jau tagad ir viens no lielākajiem hobijiem. (l) Arī nelasu vienveidīgu literatūru, jo ātri apnīk. Man tieši pretēji daudzām meitenēm liekas, ka dejošana ir kaut kas galīgi ne man. Šķiet, ka tā iemesla dēļ, man arī tik ļoti nepatīk aerobika, step&body un tamlīdzīgas vingrošanas! :D

Šķiet, ka vienkārši jāmēģina ikdiena dažādot, jānoslogo sevi maksimāli un dažādi!

Liene - ak, tad jau tik jāliek kādam sevi bildināt! :D Bet nē, tam vēl nedaudz par agru. :)
06.01.2014 18:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits