Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

2 problēmas.

 
Reitings 88
Reģ: 22.05.2012
Čau !
1. Kārtējo reizi bija jākrāso mati. Nopirku matu krāsu ( tādu kuru jau agrāk biju pirkusi), sāku krāsot un sāku just, ka man dedzina galvas ādu. Sākumā padomāju, ka viss ok, jo vienmēr cik esmu krāsojusi matus, tad vienmēr kaut cik ieniezas galvas āda utt. Turpināju krāsot, un sapratu, ka tā galvas ādas dedzināšana palika ar vien stiprāka un neizturama, tāpēc gāju uzreiz skalot ārā krāsu, pat nepabeigusi krāsot matus. Biju nedaudz pieri nosmērējusi ar krāsu, un man tajā vietā parādījās sarkani izsitumi, un ļoti dedzināja. Un tagad nesaprotu, no kā man tas viss, jo matus krāsoju jau gadiem ? Kādai tā arī ir bijis ? Tagad nezinu ko darīt vai pirkt jaunu matu krāsu, bet ja nu atkal tas pats ?

2. Sausa sejas āda. Jau vairākus mēnešus man ir sausa sejas āda, ap degunu un uz pieres vispār ir šausmīgi, sausa āda visapkārt un ļoti labi var pamanīt. Varbūt kāda var ieteikt kādu līdzekli ? Esmu izmēģinājusi neskaitāmus krēmus, nekas nepalīdz. :((
04.01.2014 12:56 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Vai ko šādu mēģināji sausajai sejas ādai? :)
04.01.2014 12:59 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
mainījusies formula krāsai, iespējams.
es neriskētu vairs to pašu pirkt, vai nu, ja pērc, veikt testu
04.01.2014 13:01 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ja ir sausa āda, tad tas avokado ir jāapēd, nevis jāziež uz sejas. Ūdeni dzer pietiekami? Kādus krēmus esi izmēģināusi? Vispār jau nesaprotu, kāpēc meitenes neaiziet pie dermatologa, bet mocās mēnešiem, mēnešiem! Lai vai kā..sausai ādai pamēģini Bepanthen pasmērēt. Tev tā āda lobās, no ūdens nepaliek sausāka arī?
04.01.2014 13:04 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Ja saki, ka tev vairakus menesus ir sausa sejas ada uz pieres, tad nav brinums, ka pec krasosanas tev tur radas izsitumi. Ja esi mazohiste, kraaso atkal, bet normali butu izarstet to sausumu un tad kerties pie matu krasosanas.
Turklat, ja sausa aada ir ilgstosi, tad, manuprat, mulkigi ir domat par visadiem kremiem. Te ir jaaiet pie aarsta, lai vinjs nosaka, kas par vainu. Ar kreemiem problemu nomaskeesi, nevis izarstesi.
04.01.2014 13:07 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
sausai sejas ādai no salona procedūrām varētu līdzēt augļskābju pīlingi un kārtīga mitrināšana.
1. cik daudz dzer tīru ūdeni?
2. Kā tev ir ar tauku uzņemšanu - vai pietiekami? Augu eļļas, treknas zivis, avokado, rieksti?
3. Ko tu lieto sejas ādai? Firma, veids, nosaukums
4. Kā vispār izpaužas tavs ādas sausums? Kolīdz iestājās vēsāks laiks un apkure, vai arī jau visu laiku tā ir?
04.01.2014 13:12 |
 
Reitings 88
Reģ: 22.05.2012
_paris
Ūdeni dzeru, bet iespējams ne pietiekami. Vienmēr ir bijušas grūtības ar to ūdens dzeršanu.
Āda lobās un pēc ūdens paliek sausāka. Pie dermatologa pagaidām netieku, jo manā pilsētā tāda nav. Baigie tēriņi sanāk braukt uz citu pilsētu, ceļa izdevumi utt. Pagaidām ir citas svarīgākas lietas, kur to naudiņu likt.

Aija
Laikam nepareizi uzrakstīju par to sauso ādu uz pieres. Tieši uz pieres man viņa nav sausa, vairāk ap uzacīm, tajās vietās, bet matu krāsa man nosmērējās uz pieres, gandrīz pie pašiem matiem.

Cukurvāvere
Pašlaik lietoju garnier Nordic Moisture Match krēmu, sausai ādai+ vel Himalaya Herbals mālu masku arī sausai ādai. Un vel arī Dzintars Niveja Un jā, tieši uz ziemu man tas sausums vairāk parādās.
04.01.2014 13:38 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
un vai uzturs Tev pilnvērtīgs? kāds stress, vai izgulies? un ūdenim tiešām ir liela nozīme
04.01.2014 13:40 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2009
Man palīdzēja zivju eļļa + moisture match sausai sejas ādai no Garnier. Pirms šī krēma lietoju parasto zilo nivea un arī fantastiski rezulāti. Nivea parasti ziedu bagātīgā kārtā uz nakti un no rīta tāda samtaina.
04.01.2014 13:53 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Kaut kad ļoti sen lasīju, ka reizēm alerģija pret kādu matu krāsu var parādīties tikai pēc vairākām krāsošanas reizēm, kā varētu būt noticis tavā gadījumā. To pašu krāsu vairs nepērc un pirms krāsošanas veic alerģijas testu.
04.01.2014 14:39 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
Tu lieto pietiekami daudz taukus? Iesaku vēl nopirkt Naktssveces eļļu aptiekā.. iekšķīgi
04.01.2014 14:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits