Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tattoo

 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
Nezinu, vai šeit tāda tēma ir bijusi, taču gribētos parunāt lūk par ko: pēdējos divus-trīs gadus esmu novērojusi, ka arvien vairāk un vairāk cilvēku tetovējas, pie tam visai pamanāmi- paši tetovētie zīmējumi ir lieli un tiek veikti uz atklātām ķermeņa daļām. Ja agrāk tetovējuma esamība uz cilvēka ķermeņa bija kaut kas pārsteidzošs, tad tagad vairs neizraisa nekādu emociju.

Kas tas ir- kārtējais modes kliedziens? Bet mode taču agri vai vēlu pāriet- un ko tad? Varbūt ir izgudrota kāda tehnoloģija, kas bez pēdām varēs pēc tam to likvidēt? Un vai pamanāmi aptetovētam cilvēkam pēc tam neradīsies problēmas ar darbā iekārtošanos?

Ļoti būtu interesanti uzklausīt jūsu domas
02.01.2014 16:57 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Kas tas ir- kārtējais modes kliedziens?

Domāju, ka jā. It īpaši jauniešu vidū.
Varbūt ir izgudrota kāda tehnoloģija, kas bez pēdām varēs pēc tam to likvidēt?

Manuprāt, vai tad jau tagad nevar noņemt tetovējumu bez pēdām?
Un vai pamanāmi aptetovētam cilvēkam pēc tam neradīsies problēmas ar darbā iekārtošanos?

Radīsies. Man radinieks ir pat ļoti pamanāmi notetovējies. Diemžēl LV darbu viņš nespēja atrast.
02.01.2014 17:00 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Manuprāt tā ir diskriminācija (ārējā izskata), ja kādu neņem darbā tikai tādēļ, ka ir tetovējumi.
Tetovējumus ir iespējams noņemt, nekas traks.
02.01.2014 17:02 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja konkrētajai paaudzei (20- un 30-gadnieki) masveidā ir tetovējumi, tad tos sabiedrība sāk uztvert kā normālu lietu. Ar tādu vairs nepārsteigsi, nešokēsi, bet arī darbā iekārtošanos tas netraucēs. Un tieši tāpēc, ka tā jau ir kļuvusi par pierastu lietu.

Un pēc pus gadsimta sažuvusi, tetovēta vecmāmiņa bērnam būs pilnīgi standarta variants. Gan Pēterītim tāda būs, gan Sašam, gan mazajam Muhamediņam.
02.01.2014 17:03 |
 
Reitings 273
Reģ: 26.08.2013
bika tā nav diskriminācija, tas ,manuprāt, nav ētiski, ja policijā strādās siviete vai vīrietis ar miroņgalvu uz pieres. Ja tetovējumi ir redzamā vietā, roka vai kakls ,piemēram, labāk ģērbties, tā, lai darba devējs un cilvēki to neredz.
02.01.2014 17:06 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
bet arī darbā iekārtošanos tas netraucēs

Cik zinu, ka, piemēram, ar tetovējumu redzamā vietā policijas koledžā var pat nerādīties, kur nu vēl mēģināt atrast darbu policijā.

Es patiešām ieteiktu visiem jauniešiem, kas jaunības trakumā taisās tetovēties, apdomāt uz kuras ķermeņa vietas taisīt, lai pēc tam nerastos problēmas.
02.01.2014 17:07 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
57days, jā, daudzviet citur pasaulē tas tiešām nav nekas neparasts!
02.01.2014 17:09 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
nav ētiski aizrādīt kādam par paša brīvu izvēli(jo dzīvajam taču brīvā pasaulē haha) tetovēt sev ko vēlas, ja tā padomā, vai nav vienalga, kas kādam uz pieres tetovēts? vai tad ar to cilvēka vērtība krītas, viņš paliek dumjāks un nav tik labs darba darītājs, kā kāds kam tetovējumu nav?

es uzskatu, ka ārējais izskats, tai skaitā tetovējumi ir katra brīva izvēlē un citam nav tiesību IDEĀLĀ pasaulē par to aizrādīt;)! Būtu jauki, ja cilvēki nemeklētu problēmas tur kur to nav, pieņemtu citus ne pēc izskata, bet pēc prāta spējām;)
02.01.2014 17:13 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
Par to tetovējumu likvidēšanu- cik esmu dzirdējusi, tas ir dārgi, laikietilpīgi un ļoti sāpīgi. Zinātne jau nestāv uz vietas, varbūt ir izgudrota kāda innovāija, kas ļauj vieglāk attīrīt ādu no tintes?
02.01.2014 17:14 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
nepārmetu citiem par to, ka tetovējas. pati arī esmu nolēmusi,ka vēlos tetovējumu (to gan taisīšu tur,kur nav viegli ieraugāms). bet arī manā darba vietā nepieņem cilvēkus, kuriem ir redzami tetovējumi - un tas nav no nepatikas pret cilvēku vai tamlīdīgi, bet darba ētika to nepieļauj. un tas nav Latvijā
02.01.2014 17:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits