Tām, kuras bez prezervatīviem

 
Reitings 135
Reģ: 07.08.2013
Sveikas, cosmo dāmas :)
Man tāds pavisam neērts jautājums. Bet runāšu tieši, citādi neko nevarēs saprast :D

Ar draugu drīz sāksim mīlēties bez prezervatīviem. Tā kā nekad to neesam darījuši bez prezervatīva, tad ir neliels samulsums par to, kas notiek pēc tam, kad sēkla ir izšļākusies. Ja es piecelšos stāvus kājās, tad tā iztecēs ārā? (Piedodiet, par detaļām!)
Ko Jūs dariet pēc seksa? Uzreiz ejiet dušā? Un kā tikt līdz tai? Dvielītis, salvetes? Vai arī viss nav nemaz tā kā es to esmu iedomājusies?

Jauku un pikantu vakaru!
29.12.2013 22:51 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Es sapratu! Ir SMIRDĪGI un SMARŽĪGI cilvēki.


Cilvēks kuru mīl smaržo.
Kas tur ko nesaprast.
04.01.2014 16:12 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Dariet kā zināt, bet par to zivju smaku un gardnerellām painteresējieties gan.

Šajā ziņā piekrītu Dionysius un Emanuellei - normāli smakot tur nekam nevajadzētu.
Cita lieta mans pašas komforta līmenis - jūtu nepieciešamību pēc seksa un pirms miega (jebkurā gadījumā) aiziet uz tualeti. Un nevajag pārspīlēt - neauļuju uz turieni pa galvu pa kaklu tikko viss noticis un to šajā diskusijā uzsvērušas visas dušotājas. Katrs dara kā viņam patīkamāk, šajos jautājumos sava viedokļa pareizības uzspiešana ir nejēdzīga, gluži tāpat kā kasīties kurš pareizāk noloba vārītu olu.
04.01.2014 16:12 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
Esmu veicis orālo seksu sievietei no rīta, pēc vakardienas seksa un beigšanu viņā (bez dušas). Nekas tur nesmako un nesmird

04.01.2014 16:15 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ir gadījies sajust arī asins garšu orālā seksa laikā. Neko neteicu, paveicu visu līdz galam. Nu nekas, dažreiz arī tā var gadīties.
04.01.2014 16:22 |
 
Reitings 299
Reģ: 03.04.2013
Nekas nav tecējis arā,mazgāties eju ja nav slinkums.Runājot par smakām,vīrietis ir sajutis dzelzs smaku,bet tas ir normāli pirms un pēc mr.
04.01.2014 16:32 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
vienvārdsakot, Dionysius, tavai sievietei ir paveicies ar tādu vīrieti. Izklausās, ka tiešām ļoti mīli un esi gatavs ēst jebko. Vai arī esi vienkārši aptracis ar kunilingu. Katram savs :D
Man apetītes nav jau visu dienu un izskatās, ka arī šovakar palikšu bez vakariņām. Trauma no šīs diskusijas. Viss, vairs te nenākšu. :D Čau!
04.01.2014 16:38 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Dionysus ir ists virietis!
04.01.2014 16:40 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Virs ir bijis parbaudities un es ar un abi veseli un vecas zivs smaka ir nakamaja diena vai tas dienas vakara pec spermas un uzreiz nesmako, vairakas stundas pec tam . Izmazgaju nakamaja diena un nav nekadas zivs smakas, smaka ir ja ilgi sperma nostav mani neizmazgata ara.
04.01.2014 16:43 |
 
Reitings 336
Reģ: 17.03.2010
Agate ++++++ :)
04.01.2014 16:45 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Kauns tak visiem šeit lieliel bļāvējiem. Es jūsu vietā justos nēerti bļaut, ka nemazgājos, nevis pastāvētu par to, ka TIKAI nemazgāties ir pareizi. Izteicāt savu viedokli pietiek taisīt brēku. Vēl sākat kaut ko pilnīgi nez jēgas spriest par mīlestību pret otru cilvēku un vēl sazin ko citu. Tas ir higiēnas jautājums, atkārtoju vēlreiz, nevis kaut kāds mīlas stipruma noteicējs. Jums nav no sevis pretīgi, tad guļat, citas vienkārsi pēc dabas ir tīrīgas un iet mazgājas. Man personīģi vienalga par abām pusēm, autore šeit prasīja izteikt SAVU pieredzi un viedokli, nevis uzsākt karu kurš nu kuru vairāk mīl. Nokaunieties!
04.01.2014 17:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Labi!!!Es pateiksu veel vienu interesantu lietu-nekad dziivee neesmu arii lietojusi pretapauglosanaas tabletes.Veel nesen runaaju te ar vienu sievieti privaati sarakstoties ,un abas secinaajaam,ka taas visas tabletes loti iespaido organismu -arii nelabveeliigi ...liekais svars jau vispirms...!Par to teemu tad pieliksu punktu.
Nekad dziivee neesmu lietojusi pilniigi nekaadus dezodorantus un arii smarziigaas salvetes-redzu savaa darba vietaa ,cik loti attauko aadu cilveekiem...!
Man iznaak reizeem tik daudz "dziivoties" pa uudeniem,ka es pat ziepes nelietoju vienmeer...dusaa eju kaadreiz vairaak kaa divas reizes dienaa,bet tas nenoziimee,ka visas reizes nenormaali sevi berzu...!Runaajot par to,ka man neiznaak guleet spermaa,laikam gribeeju teikt ,ka mani viiriesi vienmeer ir "beigusi ieksaa"!Nekad neko neesmu no turienes skalojusi aaraa...
Peedeejais ko varu teikt -nelietoju sinteetisku velu arii.
04.01.2014 17:07 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
Emanuelle, piedod, bet kuram kāda daļa ko tu lieto vai nelieto. Neviens nejautāja par dezīšiem, ziepēm, utt.
Runaajot par to,ka man neiznaak guleet spermaa,laikam gribeeju teikt ,ka mani viiriesi vienmeer ir "beigusi ieksaa"!Nekad neko neesmu no turienes skalojusi aaraa...

Labrīt! Un vai sperma paliek tevī iekšā, uzcūcas caur gļotādu vai kā savādāk? Tā agri vai vēlu IZTEK ārā! Saki ko gribi, bet tu man neieskaidrosi pretējo :D Pajautā mediķim.
Nav jau arī nekas jāskalo ārā (kas to vispār šeit ir minējis?).
Var jau būt, ka eksistē tādi "melnie caurumi", kas uzsūc sevī visu, kas tur ienāk (paliek) (šajā gadījumā - sperma).. khm
04.01.2014 17:12 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
(kāds sakars tagad vēl arī veļai - sintētiskā vai nesintētiskā?! Jautājums un tēma ir "Kur jūs liekat spermu, kad vīrietis ir beidzis tevī?")
04.01.2014 17:13 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Emmanuelle, ko tu lieto, lai izsargātos?
04.01.2014 17:13 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
es nebrīnīšos, ja teiks, ka izmanto kaut kādas zālītes vai jūras sūkļus, vai seko Mēness kalendāram..
04.01.2014 17:15 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
es labi apzinos, ka izraisu necieņu pret sevi, ar to viss kārtībā :D Bet nu kā izlasīju Emanuelles komentārus, mainījās domas par viņu. Tā kā, piedod, Emanuelle, ka es tik asi tev komentēju . Neciešu arī kaut kādus uzbraucienus citām par to, ka viņas nemīl savus vīriešus pietiekami, ja jau negrib gulēt slapjumā, tāpēc iet pasēdēt uz poda.
04.01.2014 17:18 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
es nebrīnīšos, ja teiks, ka izmanto kaut kādas zālītes vai jūras sūkļus, vai seko Mēness kalendāram..


Kaut vai saules enerģiju, lai izmanto, kāda starpība? Viņai, acīmredzot, tas strādā, ja jau nav sadzemdējusi 25 bērnus.
04.01.2014 17:19 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Donata-man vienmeer ir bijisloti labs cikls un es tiesaam biju viena no sievieteem kura skaitija augliigaas un neaugliigaas dienas:)
Susliks-varbuut arii pierakstiiju vairaak,kaa vajag,bet meitenes te mineeja salvetes ar kuraam apslaukaas ...utt
Zeel ,ka tu nesaprati,kaapeec es visu to rakstu...varbuut kaadai citai meitenei noderees informaacija,kas vispaar ir loti laba,ja runaa par dzimumorgaanu veseliibu...
04.01.2014 17:19 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
Susliks-varbuut arii pierakstiiju vairaak,kaa vajag,bet meitenes te mineeja salvetes ar kuraam apslaukaas ...utt

ak, kungs, sieviete! Iet runa par PAPĪRA SALVETĒM Jeb TUALETES PAPĪRU! Vai parastāko kokvilnas vai kaut vai lina dvieli! Ne jau ar parfīma salvetēm tās sievietes sevi sakopj, bet gan ar parastāko papīru! (tualetes vai salvešu)
04.01.2014 17:21 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
Davaj taisam kopsavilkumu tam visam.
Ir divas puses.
Viena no tām saka, ka pēc seksa sakopj sevi ar papīra salvetēm vai wc papīru vai dvieli, iespējams, arī aiziet uz Wc, lai viss iztek podā, nevis sasmok pa nakti karstā vagīnā, varbūt arī pie reizes noskalojas virs vannas vai bidē ar tīru, svaigu ūdeni.

Otra puse saka jebšu ķērc, ka sieviete ir draņķe, ka šitā izposta labo, veselīgo vīrieša dzīvības sulu slaukot to visu dvielī. (nu jau izskanēja arī variants, ka , izrādās, iet runa par kaut kādām ķīmiskajām, indīgajām salvetēm (kā jau izskaidroju Emanuellei, domājams, meitenes to ir domājušas ar parastu tualetes papīru!). Un neviena tak neko NEBERŽ un NESKALO iekšā! Ak jēziņ. Citām laikam izdoma vai nu pārāk labi strādā, vai nu pārāk slikti.

Emanueelle, ja vari, lūdzu, izskaidro pamatoti to, kāpēc ir kaitīgi spermu "iztecināt", kamēr tu sēdi uz poda un čurā? KĀPĒC ir tik kaitīgi noskaloties? Un kāpēc ir tik nepieņemami un ļauni veselībai "iztecināt" to visu salvetē, nevis atstāt vagīnā?
Es jūtos kā zābaks, kuram grib ieskaidrot, ka tas ir slikti, bet nu es goda vārds, nesaprotu KĀPĒC???
04.01.2014 17:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits