Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā tikt pārī šķiršanās...

 
Reitings 47
Reģ: 01.03.2009
Vakar beidzās manas 6 gadus, 4 mēnešus un 10 dienas ilgušās attiecības.

Patiesībā tās gāja uz galu jau vairākus gadus... tikai es tam negribēju ticēt. Pirms pāris nedēļām mani tētis aizveda pie "ekstrasenses" kura jau gadu desmitiem kārto viņa lietas... es gan uz turieni braucu bez lielas paļāvības un vairāk ticot, ka viņa saka vienkārši to, ko mēs gribam dzirdēt..
Bet sākot runāt ar mani .. viņa nebūt nesāka teikt to ko es gribēju dzirdēt.. ka esmu ar īsto cilvēku... ka vel tikai drusku jāpaciešas.. ka viss būs labi... Viņa pusstundu ar milzīgu pārliecību skaidroja man ka viņš man nav un nekad nebūs īstais .. ka viņš mani nekad nav mīlējis un nemīlēs... ka es izniekoju sevi... ka viņam uz mani un manu mīlestību nospļauties.. ka viņš ir ļauns un egoistisks... un ka viņš ir tikai tāpēc reizēm blakus ka viņam tas ir ērti un izdevīgi... bet ka viņš nekad mani neprecēs...... un es varot gaidīt un neko nesagaidīt vel nākamos 7 gadus.. es visu to laiku raudāju jo nevarēju un negribēju ticēt kam tādam...

Aizbraucu mājās... izraudājos, saņēmos un nolēmu ka viņa to nevar zināt un ka tā nevar būt... bet nākamajās nedēļās arvien vairāk un vairāk ievēroju dažādos sīkumus kas apliecināja viņas teikto.... :(

Vakar tas nonāca līdz diez gan atklātai sarunai par to ka viņam nav nekādu plānu attiecībā uz mani... jo viņam kkas trūkstot... kas beigu beigās izrādās ka viņš nevar pieņemt vizuālo... (tb ka neesmu pietiekami tieva, brūna utt...) ... tas gan viņam netraucēja ar mani gulēt gandrīz 7 gadus.... un lūgt lai viena pati sagatavoju galdu viņa ģimenes svinībām.... kurās finālā es noskrējusies sēdēju viena pati galda stūrī un viņš par mani nelikās ne zinis... :(

Vārdusakot šobrīd esmu ļoti ļoti aizvainota, dusmīga, nelaimīga un bēdīga.... un jūtu ka labāk nepaliek.... Un apzinos ka ja tas ir beidzies, tad tā būs pirmā īstā attiecību izjukšana manā dzīvē.,... un kaut arī varbūt tas ir uz labu.... šobrīd tā nešķiet un es tiešām tiešām nezinu kā vispār ar ko tādu var tikt galā.. :( pazaudēt cilvēku kuru lielo daļu savas dzīves esi uzskatījis par tuvāko... un kuru vel tagad ar visu to briesmīgo kas ir bijis un visu slikto ko man apkārtējie ir teikuši par šīm attiecībām ... es vienalga būtu gatava precēt ja viņš šodien to piedāvātu :(

Kā lai tam tiek pāri? ????????????????
27.12.2013 13:59 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Nu, manuprāt, stulba ekstrasense un viss. Sakūdīja tevi uz to, lai tu pamani visus nejaukos sīkumus, kuri ir katrās attiecībās. Tu biji uzvilkta, saspringta, no kā radās tas strīds, pārpratums. Nedomāju, ka viņš būtu ar tevi 7 gadus, ja tu viņu vizuāli pilnībā nesaistītu. Varbūt viņš norādīja uz kaut kādiem trūkumiem, p, svaru, bet nejau tādēļ tevi pamestu. Ieteiktu nomierināties un vēlreiz izrunāties.
27.12.2013 14:03 |
 
Reitings 47
Reģ: 01.03.2009
Nu mēs esam "pašķīrušies " jau pēdējos divus gadus... jo es jau sen gribu dzīvot kopā, bet viņš negrib. Bet tas netraucē viņam reizi nedēļa atrast veidu kā pārgulēt un pabūt kopā... bet reāli ikdienā vienas nedēļas laikā situācija ir tāda, ka kad viņam vajag kādu kas viņa jubilejā strādā virtuvē.. tad man lūdz būt blakus.... bet to ka 3 dienas vēlāk viņam darbā ir zsvētku balle ar otrajām pusītēm es uzzinu tikai nejauši jo viņa māsīca šajā jubilejā par to pajautā manā klātbūtnē... tas gan nenozīmēja ka tiku uzaicināta... :(
27.12.2013 14:08 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Patiesībā tās gāja uz galu jau vairākus gadus... tikai es tam negribēju ticēt.


Ja nav kazai piena, tad nav. Būs grūti, bet redzēsi, ka tad, kad atradīsi savu "īsto", būs citādākas sajūtas un neies nekas uz galu. :)
27.12.2013 14:08 |
 
Reitings 47
Reģ: 01.03.2009
Tāpēc nedomāju ka ekstrasense ir dziļi vainojama pie šķiršanās.... protams mazu devu nosvērties uz to pusi ka es ilgāk vairs nevaru gaidīt uz to o viņš nekad nav solījis.. tas deva...
27.12.2013 14:09 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Bet Tev pašai liekas tas tā ok, ka 6 gadus kopā, bet satiekas reizi nedēļā? Nezinu, man tas tiešām nav galīgi pieņemami.
27.12.2013 14:11 |
 
Reitings 47
Reģ: 01.03.2009
Bet man šobrīd liekas ka man visa dzīve ir beigusies... :( visi mani plāni un sapņi ir vējā... un neko citu negribās.. :(
27.12.2013 14:11 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Tad jau labāk aiziet pie astrologa. Vismaz kkas reālāks. Tas ko teiks astrologs nav akmenī kalts, ja gribēsi visu varēsi mainīt. Vismaz zināsi ko ņemt vērā, no kā izvairīties un uzmanīties. Sastādīs tev horoskopu un pastāstīs kāda esi.
27.12.2013 14:13 |
 
Reitings 47
Reģ: 01.03.2009
"Bet Tev pašai liekas tas tā ok, ka 6 gadus kopā, bet satiekas reizi nedēļā? Nezinu, man tas tiešām nav galīgi pieņemami."

Man arī pēc 2, 3 un 4 gadiem tas likās nepieņemami, bet es turpināju cerēt ka kkas mainīsies :(
27.12.2013 14:14 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Es nesaprotu, kādi Tavi sapņi ir vējā, ja viņš šādi visu laiku izturējies pret Tevi?
bet to ka 3 dienas vēlāk viņam darbā ir zsvētku balle ar otrajām pusītēm es uzzinu tikai nejauši jo viņa māsīca šajā jubilejā par to pajautā manā klātbūtnē... tas gan nenozīmēja ka tiku uzaicināta...

Ar šādu un līdzīgiem izgājieniem nesaprati, ka esi viņam pie pakaļas? Zinu, ka Tev sāp, bet tici man pēc kāda laika Tu būsi tik priecīga, ka esi tikusi no tāda draņķa vaļā.
27.12.2013 14:16 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
gichus- nu bija pēdējais laiks pamest viņu. kāda tur vēl izrunāšanās? tur nekā nav un nebūs, ņem tās brilles nost un meklē kārtīgu vīrieti. gudra ekstrasense.
27.12.2013 14:17 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Ar šādu un līdzīgiem izgājieniem nesaprati, ka esi viņam pie pakaļas? Zinu, ka Tev sāp, bet tici man pēc kāda laika Tu būsi tik priecīga, ka esi tikusi no tāda draņķa vaļā.

pilnīgi piekrītu. skarbi, bet tā ir!
27.12.2013 14:18 |
 
Reitings 47
Reģ: 01.03.2009
tādi gājieni ir bijuši tik regulāri ka es pie tā jau sen biju pieradusi... un itkā pat apzinoties ka viņš ir dranķis vienalga turējos, cerēju un centos arvien vairāk...... :( bez maz vai pieņemot domu, ka tāds ir sievietes (latviešu - Kristīne) liktenis..... ciest un gaidīt... :(
27.12.2013 14:21 |
 
Reitings 47
Reģ: 01.03.2009
bet es jau vienalga viņu vel joprojām mīlu... tomēr tik ilgs laiks... es nezinu kā lai ar to tagad tiek galā .. varbūt ir kādi ieteikumi? kādas reālas darbības... vai laika robeža... kas jānogaida lai paliktu vieglāk un mazāk sāpīgi... :(
27.12.2013 14:23 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Es ieteiktu vērsties pie psihoterapeita, jo problēma izklausās dziļa ja cilvēks gadiem var cerēt tik nepamatoti.
Tev ir jāmainās, jāiemīl sevi, jāceļ pašvērtējums, sievietes liktenis nav ciest, bet būt laimīgai.
Jautājums - cik tev ir gadu? kāpēc mīli šo vīrieti? jeb precīzāk - par ko?
27.12.2013 14:24 |
 
Reitings 47
Reģ: 01.03.2009
Man ir 24, pavasarī būs 25 ... esam kopā kopš es gāju skolā.... jo ilgāk\s laiks pagāja , jo grūtāk pieņemt, ka vajadzētu no tā atteikties .... psihoterapētu pagaidām nevaru atļauties.. kaut zinu, ka vajadzētu... šobrīd eju pie psihologa... bet tagad ir garās brīvdienas un nezinu ko iesākt tagad ... l
27.12.2013 14:30 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tas, ka tu esi gatava precēties, ja vīrietis kaut tagad palūgtu... nu es varu teikt, ka kāzas negarantēs jūsu laimi..un tu nevari sevi piespiest mīlēt..un, ja godīgi, pati vien esi vainīga, ka pieļāvi to, kā noskrējies suns pēc tam pie galda stūrītī sēdēji viena...bet nu tev palīdzēs tikai un vienīgi laiks..
27.12.2013 14:34 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
24 un 25 gadi - jauks vecums, lai sāktu jaunu dzīvi :) bērnu nav?
27.12.2013 14:37 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Mīļā meitene, jo vairāk lasu Tavus tekstus, jo vairāk liekas, ka Tev ir nopietnas problēmas, kuras Tev steidzīgi ir jārisina, jo citādāk nekad nebūsi laimīga. Tu vēl tak esi salīdzinoši jauna un neesi no dzīves redzējusi visu, ko tā piedāvā, jo biji ilgstošās attiecībās.

Bet vispirms, Tev ir jāiemīl sevi, tā no visas sirds. :)
27.12.2013 14:37 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
pff tikai 24!? nu pabimbāsi pāris dienas, padzersi šampīti, pasūdzēsies draudzenēm. paies laiks, paliks labāk. iesaku piereģistrēties kāda iepazīšanās portālā :D nopietni. tirliņi jau tur ir, bet vsm būs kāds ar ko pačatot, aiziet varbūt uz kādu randiņu un paskatīsies uz kādu citu vīrieti. nebūsi viena 4 sienās. varbūt kkas jautrs atgadīsies.
27.12.2013 14:38 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
ko darīt tagad? visu, kas sagādā prieku, novērš uzmanību, liek saprast, ka tev tagad sāksies jauna, labāka dzīve... Zinu vienu labu psihoterapeiti, kas maksā 10ls. Ja gribēsi, ieteikšu.
27.12.2013 14:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)