Nagi

 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Tā, mana mūžīgā problēma... nagi.
Ir meiģināti dažādi kompleksie vitamīni nagiem/matiem un tml, bet neiedarbojas, jo nekas nemainas. Nagi man ir kā papīrs, plāni, varu viņus uz pusēm kaut locīt. Bet neataug vispār, jo kā kāds mm parādās, tā plīst stūrīši, pa kārtām plīst nost, šķeļās. Uz īkšķiem vispār nav gludi, pa vidu izciļņi un bedrītes. Jau vairs nezinu, kas tas varētu būt... salonos arī neviens neko īsti nevar pateikt.

Kādus vitamīnus lietojat nagiem?
21.12.2013 01:05 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
vai ir iespējams pret to ziedēšanu kaut kā cīnīties? ;D nepatīk, ka ik pa laikam sarodas tie pleķīši un es pat nemaz arī nezinu, vai ziedēšana par labu nāk tam nagam, vai nē.. kā tur īsti ir?
šad un tad uzrodas, nav jau pārāk bieži, bet tā kā pārsvarā "nēsāju" nagus dabīgā paskatā, ar kādu caurspīdīgu laku vai mazliet ar tonīti, tad nepatīk, ka izceļas kāda balta svītra ;D
21.12.2013 21:45 |
 
Reitings 43
Reģ: 21.10.2013


Man nagi gan lobijaas un locijaas un visu ko dariija, tikai nemaz negribeeja augt. Kad saaku lietot sho, nagi palika jauki, stipri, un ilgu laiku nav problemas! :) Daargs vinsh arii nav!
21.12.2013 22:47 |
 
Reitings 227
Reģ: 22.03.2012
Māsīcas draudzenei arī bija tāda problēma un izrādījās viņai kkāda sēnīte vai slimība. Bet vispār cik zinu, tad daudzām meitenēm ir plāni, lūztoši nagi un parasti tādi ir arī ģimenē un ar iedzimtību jau nu neko neizdarīsi, tikai mazliet uzlabot to nagu stāvokli. Man atkal problēmas ar matiem :D Ar nagiem viss ir vislabākājā kārtībā ātri aug, cieti, smuki, bet mati gan plāni un lūztoši. Katram sava problēma :D
26.12.2013 00:01 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Tieši tā, gēni, un katram sava problēma... Mani nagi ir superizturīgi, speciāli audzēju tos garus (tikai apvīlēju lai visu laiku uzturētu formu), cieti un smuki, nelūzt, neplīst ne pa kam, un aug lielā ātrumā :D Bet problēma atkal ir citā, laikam neviens neesam ideāls. :D
26.12.2013 00:13 |
 
Reitings 39
Reģ: 04.01.2013
Tu bērnībā grauzi nagus ?
05.01.2014 00:26 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
O, es tieši varu padalīties! Mani nagi bija līdzīgi kā tavā aprakstā - trausli, vienmēr aplūzuši, slāņojās... Nekad nav palīdzējuši nekādi uz nagiem liekamie līdzekļi, bet es redzēju mīīīlzīgus uzlabojumus no naktssveces eļļas. Tagad atliek tikai atcerēties regulāri novīlēt, jo vairs draugu nevaru sabužināt nesavainojot :D Nu, man vēl vakar bija kādu puscentimetru gari nagi, kamēr neapvīlēju. Ai, es joprojām nevaru beigt sajūsmināties :D

Tikai tad, ja izlem par naktssveces eļļas lietošanu, skaties uz koncentrāciju. Es sāku ar šīm kapsulām, kurās ir 500 mg, bet nekādu sevišķu efektu nejutu, jo tas vienkārši ir mazs daudzums. Tagad man ir šīs, dzeru pa divām dienā, kas ir 2000 mg.

Ceru, ka varēju palīdzēt!
05.01.2014 00:43 |
 
Reitings 28
Reģ: 22.03.2015
23.05.2015 18:18 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Man, liidziigi kaa tev, ir slikts nagu tips - plaani, trausli un slaanjojas. Nekaadi Nailteki un tamliidziigi izstraadaajumi man neliidzeeja, nonaacu pie parastaam saals vanninjaam reizi nedeeljaa, kutikulu eljljas 3x dienaa un top nagu lakas paarklaajuma katru dienu. Tagad varu ataudzeet cik vien garus veelos.
23.05.2015 18:29 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Elizabete, cik aatri tev bija rezultaati no taas naktssveces eljljas?
23.05.2015 18:37 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Varbūt tik tiešām kkāda ķīmija pārak tiek lietota rokām, ja viss pārējais, mati, kāju nagi, ir cieti un labi? Kaut gan tik tiešām katrai sava problēma, man nagi ir supercieti, ātri aug, bet mati atkal plāni un lūzt :'-(
26.05.2015 19:07 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Nagi man ir kā papīrs, plāni, varu viņus uz pusēm kaut locīt. Bet neataug vispār, jo kā kāds mm parādās, tā plīst stūrīši, pa kārtām plīst nost, šķeļās.

Var lietot vitamīnus nagiem un matiem, nopērkami aptiekās, lietot nagu stiprinošas lakas, citus līdzekļus. Taču uzskatu, ka nagu, matu struktūra ir ģenētiski noteikta. Ar līdzekļiem, vitamīniem var nedaudz uzlabot vizuālo stāvokli, aizkavēt lūšanu, bet ne izmainīt struktūru.
26.05.2015 19:13 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Man vispār gari nagi šķiet diezgan baisi :D Maksimāli 2-3mm pāri pirkstam ir optimāli. Īpaši dabīgie nagi gari labi izskatās tikai lakoti, bet ne jau visas prot lakojumu vienmēr uzturēt labā stāvoklī..
Tā kā es par to īpaši neuztrauktos :)
26.05.2015 19:17 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
Mazo balto plankumiņu parādīšanos uz nagiem sauc par leikonīhiju!Balto plankumiņu rašanās cēloņi var būt ļoti dažādi: izplatītākais ir naga plāksnītes trauma. Pat nemanāms trieciens pa naga plāksni var izveidot gaisa kabatu, kura izpaužas kā balts plankums! zem naga ir gaiss un ja piemēram nagu kopšanas speciālist kurš jums liek Gelish viņu neizvīlē! (jā tieši tā viņus var vienkārši novīlēt nost!) tad ir ļoti liela iespēja, ka pēc dažām dienām zem gelish būs gaisa burbulis, kas sprāgs un tad tas būs tikai pāris dienu jautājums kad uz tā naga vairs nekā nebūs!


Lai nagi būtu veselīgāki var izmēģināt:
1. Siliku (aptiekās nopērciet lēto viņš kkur zem 2 eur!) labs nagiem, labs matiem! Nedrīkst lietot biežāk kā reizi pusgadā!
2.to pašu rīcineļļu, ko liekam uz skropstām! nagi paliks kā akmens, kad tikko uzsmērēta, jā kad nožūs atkal būs plānie nadziņi, ar laiku paliks spēcīgāki!
3. parafīn vannas! ne tikai priekš plaukstām bet labas lai pabarotu nagus ar un kutikulas arī!
4, japānas manikīrs! Šīs procedūras laikā, bišu vasku, kas sajukts kopā ar keratīnu pulējot nagu viņš tiek iepulēts iekšā! nagi spīd 2 nedēļas, kā nolakoti un ļoti pabaroti! esot labākais veids, kā atjaunot pēc iespējas ātrāk plānus/trauslus nagus!
26.05.2015 19:37 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
LOVLOV Tevis minētais tikai vizuāli uzlabo nagu struktūru, kad līdzekli pārtrauks lietot, tad nagi atkal būs tādi kā iepriekš.
26.05.2015 19:43 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
MačuPikču nu nezinu nezinu siliks ir ļoti spēcīgs vitamīnu komplekss!Par rīcineļļu man viena kliente pēc gelish viņu liek ir sajūsmā un tā savus dabū atpakaļ uz strīpas! Japānas manikīrs atjauno naga struktūru!:-)
26.05.2015 19:52 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Tieši tāds pats mīts ir par matu taisnošanu ar keratīnu. It kā atjauno matu struktūru, piepilda to, "pabaro". Pēc procedūras, vairums pakalpojuma saņēmēji, stāvā sajūsmā. Vairākus mēnešus pēc procedūras, mati iegūst iepriekšējo izskatu, struktūru un veselības stāvokli.

Neticu nevienam izslavētam brīnumlīdzeklim, vienalga kā reklamē, vienalga kādā cenu kategorijā. Kosmētiskie līdzekļi, manipulācijas nespēj izmainīt struktūru, tikai vizuāli uzlabot defektu.
26.05.2015 20:01 |
 
Reitings 93
Reģ: 30.05.2015
Mani nagi ideāli ir bijuši vienmēr, nezinu, ko nozīmē nolūzis nags. Ja nu vienīgi neizmanības pēc esmu iešķēlusi nagu ar nazi :D Man ir tik veselīgi nagi, ka sieviešu nagu knaiblītes man neder :D Vienkārši nevar nogriezt nagu :D
Es tev ieteiktu lietot zivju eļļas kapsulas, kalciju.
30.05.2015 20:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits