Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

18.12. Labrīt!

 
Reitings 172
Reģ: 29.03.2009
Labrīt! Šorīt laikam vēl visas guļ...
Ārā tiiiik tumšs. Negribas bāzt degunu ārā.
Ko jau esat sagatavojušas svētku noskaņas radīšanai?

Lai visām jauka pēdējā pirmssvētku nedēļa!

18.12.2013 06:57 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man jau vakars-9pm.Nupat atnaacu no aerobikas un skatos -visi kaimini jau smuki izdekoreejusi maajas prieksu.Riit esmu noleemusi savest kaartiibaa arii savu maaju-maajas prieksu.Mums parasti lampinas saliktas lielajaa kruumaa-taadaa "maakslinieciskaa nekaartiibaa"!Pie stikla durviim buus vainadzins no sarkankoka zariem un sarkana bante!:)Loti vienkaarsi soreiz.Veel jaaizdomaa par zariem vaazee istabaa-laikam ieliksu(iekaarsu) dazaadas mazas koka bumbinas,kuras buus ietiitas dazaadaas mezgiinees-taadas sampaaniesa kraasas,baltas un kreemkraasas!Kaut kas mazliet citaadi,kaa citus gadus!:)
18.12.2013 07:11 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Labrīt!
Sēžu jau darbā. Palēnām briestu garajai dienai, ceru, ka nebūs grūta.
Rotājumu mājās nav, noskaņas nav, nekā nav. Kur lai to atrod?
Rītdien man ir brīvs, došos dāvanu medībās, ceru, ka ar rezultātiem. Vakardien bija krahs un dabūju sev zeķes, nevis draudzenei dāvanu :D

Emanuelle, tās koka bumbas izklausās lieliskas :)
18.12.2013 07:15 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Labrīt! (l)
Tūlīt uz darbu, mieeeeeeeegssssss nāāāāāk ! :D
18.12.2013 07:18 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Man jānostrādā šodien, piektdien un tad sākās garās brīvdienas
18.12.2013 07:24 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Emmanuelle, Tavs stāsts man atgādināja to amerikāņu komēdiju Z-svētku stilā ar D.D.Vito galvenajās lomās, kur viņš ar kaimiņu sacentās, kuram māja vairāk būs izdekorēta, kamēr pārcentās abi :D

Labrīt,
Man šī diena ir īpaša, jo es sāku ēst veselīgāk un mērenās devās:D Ja nopietni, pirms nedēļas atmetu smēķēšanu un vakar pamanīju, ka visu dienu ĒDU. Visu dienu! No rīta birojā, pusdienās birojā, vakarā iebraucu kafe un 2-3 porcijas paēdu. Nē,tas ir jāizbeidz. Tā nu man tagad brokastīs vārīta ola un mazsālīta laša šķēle. Viss.

Man šodien tikšanās ar potenciālo deju pasniedzēju. Eh, pēc balss izklausījās smuks (l)
18.12.2013 07:45 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Aaa labrīt! Man jānostrādā divas garās diena, gribas jau tagad nošauties, jo vēl pat nav astoņi.
Vakar jau pārstrādājos. Paralēli darbam gatavoju kartiņas un sapratu, ka man tādas lietas nepadodas :D
Draugam vēl vārda diena. Vakar jau apsveicu. Neizskatās, ka viņam patika dāvana. :D aij nu es vispār šodien laikam saskatu tikai negatīvo.
Pozitīvi ir tas, ka piektdien man beidzot ir brīvs un ar visu iepirkšanos vajadzību, es pusi dienas nogulēšu, lai vai kas! :D
Veiksmīgu trešdienu! :)
18.12.2013 07:48 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.07.2013
Laaabriiit...es nez kāpēc tralllinu no paša rīta.....lai visām traalllīiiiiiiiga diena :-)
18.12.2013 07:52 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
undersun, man tieši tāds apts plāns par gulēšanu un šoppingošanu ir rītdienai :D
gulēšanas daļa izklausās ekselenti, bet iepirkšanās ne tik ļoti :/ Nepatīk staigāt pa veikaliem, ja jāmeklē kas konkrēts.
18.12.2013 07:54 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Man pēdējā darbdiena pirms atvaļinājuma. Šodien pēc darba jābrauc uz Alfu, šis tas vēl jāiepērk. Un tad jau brīvdienas var sākties!

Izgulējusies neesmu, bet to visu kompensēšu nākamajās 2 nedēļās.

No rītiem tik tumšs ārā. Būtu sniegs, vismaz gaišāks liktos, bet tā nekā :(
18.12.2013 08:34 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Labrīt. Visām super foršu dienu. Nevaru sagaidīt vakaru:D
Mani gan apmierina ārā laiks. Es priecājos,ka pus decembris jau cauri un man nesalst kājas...man kājas salst forever, bet nu - pus decembris, bet nekas nesalst.
Šorīt draugs gribēja labu aizvest mani uz darbu, kamēr nav gulēt aizgājis..ko tu domājies?:D aķis nosēdies,jo mašīna nav aiztikta 2 nedēļas:D malacīši.:D
18.12.2013 08:48 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Labrīt!
Lūdzu apgaismojiet mani!
Vai šajā iPod Shuffle var ielikt mūziku tāpat vien caur USB vadu, vai tikai to, kas nopirkta iTunes un tad kaut kā tus savienojot un ielādējot?
18.12.2013 08:52 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Labrīt!

Man pedējā laikā ir ņelāgs paradums - gulēt līdz pēdējam, taisīties steigā un kavēt darbu. Nevaru sev palīdzēt, tāāā nāk miegs.
Vakar sapratu, ka tūlīt svētki jau klāt, bet vēl nekas nav izdarīts, rīt jātaisa trifeles, jo jāved drauga vecākiem. Nopirku skaistus papīrīšus, bet izrādās, ka par mazu, jāmeklē kas cits.
Nekādas īpašas sajūtas arī nav, ceru ka 24.decembra vakarā tā radīsies :)

Šodien čali jāpastrādā un vakarā jātiekas ar sen neredzētu draudzeni. (l)
18.12.2013 08:53 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Brīt!

Vakar visu vakaru un šorīt visu rītu karoju ar kaķi :D kā draugs nav mājās, tad viņā pamostās sātana iemiesojums, kolīdz draugs pa durvīm iekšā - tā mīļuma pilns kaķis. No rīta draugs pa durvīm ārā un kaķis sāk lēkāt pa mani :D Bet tik un tā, ejot prom no mājām, bija šāds acu skatiens

Ah, lai kāds sātans manu kaķi reizēm apciemo, nav nekā mīļāka par murrājošo pūkainīti klēpī (l)
18.12.2013 08:56 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
nav nekā mīļāka par murrājošo pūkainīti klēpī

wow, supwr..tu savu kaķi drīksti ņemt klēpī?:D:D:D LAIMĪGĀ :D
Manējais šorīt visu rītu man laizīja roku..a, tā mēle tik asa, ka nespēju pagulēt. nolaiza, iekož, nolaiza, iekož, bet iekož tā maigi, kā tikai piemērītu zobus- vai derēs?:D
18.12.2013 09:04 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Labrīt!

Joprojām nedaudz apslimusi, bet tomēr došos pa veikaliem, vajag vismaz draugam dāvanu nopirkt, jo turpmākās dienas vairs nebūs laiks, vai nu būšu darbā, vai arī ar draugu kopā , jo viņam sāksies garās brīvdienas. Tā kā nav varianti - šodien tā dāvana ir jānopērk, nekas, ka visu laiku šķaudu :D Tikai neliela izgāšanās, vakar iedevu savam draugam bankas karti, lai uzliek man naudu, jo pati nekur no mājas ārā nekustējos, bet viņš man aizmirsa atdot. Bāc, un tagad jābrauc tai kartei pakaļ, sajūsmā viņš nebūs, ka neguļu mājās un neveseļojos, cerēju jau to noslēpt no viņa, bet nu nekā.

aloe, kāda forša bilde :) Kaut gan neesmu dzīvnieku mīļotāja, tāpat patīk.

Man ir labs noskaņojums un īstais Ziemassvētku feelings, par spīti laikapstākļiem (l)
18.12.2013 09:05 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
wow, supwr..tu savu kaķi drīksti ņemt klēpī? LAIMĪGĀ
Manējais šorīt visu rītu man laizīja roku..a, tā mēle tik asa, ka nespēju pagulēt. nolaiza, iekož, nolaiza, iekož, bet iekož tā maigi, kā tikai piemērītu zobus- vai derēs?


čāča :D :D :D jā, mana sīkaļa lien klēpī - it īpaši, kad grib gulēt. Naktī guļ tikai kopā ar mums - pārsvarā man virsū. Kā jau teicu - māk būt bezgala mīļa, bet sātaniskā kaķa puse man visas rokas sakodusi :D
18.12.2013 09:10 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man darbā tas pats kas rainhai - šodien, 5dien un tad garās brīvdienas. So - mans iekšējais es jūtas tāpat kā tajā gifā :D
Kādā brīvā brīdī tas kaktuss beidzot jāizdekorē.

aloe, mums ir otrādi - kā draugs atgriežas, tā kaķim uznāk psihoza skriešana pa dzīvokli un parādās visādas izlaisteņa īpašības :D Kad esam divatā, tad uznāk niķītis šad tad, bet citādi viss kārtībā. Vienīgi no rītiem liekas, ka speciāli lien pa kājām, lai es aizķertos, nokristu, sasistos un nekur neaizietu :D
Un to skatienu es zinu. Mūsējai tas tāds izteiksmīgs izdodas. Tas un tad vēl skatiens ''dod ēēst, nu dod taču man ēēēst, es mirstu badāāāā''(tas tā no rītiem un vakaros), kas nāk komplektā ar karāšanos atvilknes rokturī vai lūrēšanu aiz stūra.
18.12.2013 09:13 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Labrīt!

Es gaidu brīvdienas - ļoti, ļoti! :)
Z-svētku noskaņa kā nav - tā nav, lai gan mājās ir izdekorēta eglīte, katru rītu gandrīz atrodu kko zeķē. Bez sniega nevaru sajust Z-svētkus!!!
Lai visām izdevusies diena!!!!
18.12.2013 09:14 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
hei,

cerams man šodien pirmspēdējā diena pirms brīvdienām.
viss super, izņemot tas, ka jūtu savu stulbo mazo temperatūru, bet izliekos, ka viss super :)

laikam svētkiem esmu gatava-dāvanas visas ir, kas pirmās vajadzīgas, tās ir sasaiņotas, piparkūkas saceptas, tikai glazūra necietē. tāpēc, ka citrona sulas pa maz vai kas??
nekas, vai nu pa 2 dienās sacietēs vai laizīšu nost :D

šodien vēl jāsagatavojas rītdienas pasākumam pie manis, ēdienkartes vēl nav, bet nu kur ta paliks :D
18.12.2013 09:14 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
piparkūkas saceptas, tikai glazūra necietē. tāpēc, ka citrona sulas pa maz vai kas??


Varbūt pūdercukura par maz? Nav pārāk šķidra?
18.12.2013 09:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits