Regulāras galvas sāpes.

 
Reitings 24
Reģ: 04.01.2013
Sveikas!
Mani jau vairākus gadus nomoka regulāras un spēcīgas galvas sāpes. Līdz šim vienmēr izlīdzējos ar tiem pašiem Ibumetiniem, bet nu, šķiet, pienācis tas brīdis, kad tie vairs nepalīdz, pat nedaudz neatvieglo sāpes.
Atminos, ka pirms pāris gadiem, kad bija smadzeņu satricinājums, man izrakstīja pretsāpju zāles, kuras pēc tam palika pāri un nākamajās galvas sāpju reizēs ļoooti palīdzēja, bet negribas jau arī visu atlikušo dzīvi dzīvot uz recepšu tabletēm.
Varbūt kāda no jums var ieteikt kādas efektīvas, bet pēc iespējas vieglākas un nekaitīgākas zāles, kas vismaz atvieglotu sāpes tik daudz, lai var normāli funkcionēt? Vai varbūt ir kādai zināms kāds īpašs paņēmiens, kas šādos gadījumos palīdz? Esmu atvērta jebkādām idejām, jo nu jau esmu tuvu izmisumam....
16.12.2013 01:39 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Varbūt mugurkaulā nospiests kāds nervs? Ne vienmēr to ar rtg redz. Un un - kā tev ar redzi? Man par galvassāpēm ārsts teica, ka ja vajag brilles, bet nenēsā tās (vai arī pa vāju vai pa stipru) tiek noslogota actiņa un tādējādi rodas stipras galvassāpes. Ja neesi taisijusi, tad uztaisi arī labāk galvas asinsvadu pārbaudi :)
16.12.2013 13:51 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.10.2012
Aizej pie ārsta,negribu biedēt, bet mana viena draudzene arī kādu laiciņu sūdzējās par galvassāpēm, līdz vienu brīdi vairs nespēja izturēt, nesen veica asinsanalīzes, konstatēja laima slimību..
16.12.2013 14:33 |
 
Reitings 176
Reģ: 17.07.2012
Nu,pieņemsim,man,galva sāp ļoti bieži uz stipri,ka pat ar rokām jāķeras aiz galvas. Bet man tas ir muguras un kakla dēļ,ir tur pāris problēmu. Tāpēc iesaku aiziet pie ārsta.
16.12.2013 15:19 |
 
Reitings 214
Reģ: 29.11.2011
No ezotērikas viedokļa (atradu)
Galvassāpes.

1. Citu cilvēku apspiešana.
2. Sava viedokļa uzspiešana otram cilvēkam.
3. Būt otra domas vai gribas pakļautībā.
4. Atļaut sev uzspiest cita viedokli.

Piemēri.
1. Citu cilvēku apspiešana nerada galvassāpes līdz brīdim, kamēr citi cilvēki ir gatavi pakļauties. Līdz ko rodas pretestība un nevēlēšanās pakļauties, pakļāvējam var sākties galvassāpes un paaugstināties asinsspiediens. Galvassāpes nerodas ļoti pašpārliecinātiem cilvēkiem, kā arī skolotājiem, uzņēmumu vadītājiem un cita ranga vadošajiem darbiniekiem, jo viņi atrodas citā sociālajā statusā un vadīt, komandēt citus cilvēkus ir viņu darba pienākums.

2. Ja otram mēģina uzspiest savu viedokli. Vīrs ar sievu aizgāja ciemos pie drauga. Visi sēdēja, dzēra kafiju, pēkšņi vīrs paziņo, ka grasās nopirkt jaunu magnetofonu. Sieva tam turējās pretī, jo viņa bija domājusi iegādāties jaunu veļasmašīnu. Draugs iemaisījās pa vidu un sāka abus pārliecināt, cik labs tomēr būtu magnetofons, ka to gan vajadzētu viņiem iegādāties. Kad ciemiņi aizgāja uz mājām, mājas saimniekam sāka sāpēt galva.

3. Būt otra domas vai gribas pakļautībā. Tiem, kas ļauj sevi komandēt, bieži ir pazemināts asinsspiediens. Šie cilvēki ir raduši pakļauties. Viņiem nav vēlēšanās cīnīties par savu taisnību. Tas daļēji var būt saistīts ar paša mazvērtības kompleksu. Bieži šīs saknes ir rodamas bērnībā, kad vecāki uzspieda savu gribu, neinteresējoties par bērna domām un viedokli. Regulāri zaudējot "cīņā" ar vecākiem, bērnam zūd ticība saviem spēkiem un viņš automātiski sāk izpildīt citu dotos rīkojumus. Izpildot citu rīkojumus, viņš zaudē daudz savas enerģijas. Enerģijas trūkums rada galvassāpes.

4. Atļaut sev uzspiest citu viedokli. Dzīvot pēc citu prāta - nepārliecinātu cilvēku īpašība. Viņi atdot daudz enerģijas citu padomu uzklausīšanā un dzīvošanā pēc citu padomiem. Viņi lieki iznieko savu enerģiju, līdz ar to pašiem pietrūkst enerģijas dzīvei. Enerģijas trūkums rada galvassāpes.
16.12.2013 17:21 |
 
Reitings 534
Reģ: 03.11.2011
Pirms 4 gadiem bija ļoti smags smadzeņu satricinājums, galvā nervs bojāts. No tā laika regulāri un ļoti stipri sāp galva... bieži vien līdz asarām. Iedzerot ibumetin, sāpes vienmēr itkā pierimst, bet staigāju tāda apdullusi. Arī esmu bijusi pārbaudīties. Neko neuzrāda.

No pieredzes - man palīdz masāžas. Regulāri dodos pie fizioterapeita uz masāžām. Tas krasi mazina galvas sāpes.
16.12.2013 18:42 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.08.2013
Galvassāpju cēlonis var būt arī laimas slimība (no ērces koduma). Ieteiktu pārbaudīties uz to, jo daudziem atklājaska no tā...
16.12.2013 18:59 |
 
Reitings 24
Reģ: 04.01.2013
Laikam tagad izklausīšos pēc īsta "bēdu brāļa", bet laima slimība man patiešām ir, lai gan tika atklāta uzreiz pēc ērces koduma un attiecīgi ārstēta ar antibiotikām. Bet arī šis gan visticamāk nebūtu iemesls galvas sāpēm, jo to ieguvu tad, kad sāpes jau bija.
Par OK runājot, nelietoju.
Zvaniņš, jā, man tieši tāpat - pēc ibumetina galvassāpes pierimās, bet galva palika dulla. Bet ar laiku man vajadzēja arvien vairāk un vairāk viņus dzert, līdz šim brīdim, kad man gluži vienkārši vairs praktiski nekādu efektu viņi nedod.
Man gan visticamākais variants šķiet tie mani mūžīgie smadzeņu satricinājumi - es viņus kaut kā ļoti neveiksmīgi mēdzu dabūt. Mēģināšu tikt pie ĢĀ un izlūgties nosūtījumu neirologam, par cik pie tā vissenāk nav būts. Man gan cerības, ka šo lietu izārstēs, ir zudušas, bet var jau būt, ka ir vērts mēģināt...
16.12.2013 22:20 |
 
Reitings 545
Reģ: 12.09.2011
Ieteiktu tomēr aiziet pie cita ārsta, nevis tikai mocīties ar tām galvasāpēm, kkāds jau iemesls tam ir.
25.12.2013 20:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits