Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Emociju trūkums

 
Reitings 4
Reģ: 10.12.2013
Sveikas, meitenes!

Pēdējā laikā sasāpējies jautājums - vēlme pēc emocijām, pēc mīļuma, pēc apziņas, ka kādam esmu svarīga. Man ir 22, nekad nav bijušas nopietnas attiecības. Ne jau tāpēc, ka nebūtu iespēju, bet tāpēc, ka tai brīdī, kad kaut kas varētu kļūt nopietnāks, manī ieslēdzas tāds - ups, sarkanā gaisma, nē. Droši vien to varētu nosaukt par bailēm no emocionālās tuvības. Esmu simpātiska meitene, sociāli aktīva, ir labs darbs, ko mīlu, ir draugi, ar ko saturīgi pavadīt laiku - nav tā, ka nebūtu, ko darīt - drīzāk ir jāmēģina atrast laiks, ja uzrodas vēl kādas aktivitātes. Vārdu sakot, no malas neviens nevarētu pat iedomāties, ka man ir šādas problēmas.

Nezinu, saknes droši vien meklējamas bērnībā, kaut kas no psiholoģijas.. Kāpēc ir bail pielaist kādu cilvēku sev tuvāk? Jūtu - turu izstieptas rokas attālumā, ieslēdzas tāds kā aizsardzības mehānisms. Es to apzinos jau labu laiku, bet nevaru saprast, ko lai dara, lai to labotu. Jo ar katru dienu man arvien vairāk gribas raudāt un būt vājai, tomēr es to nedaru - ieslēdzu aktīvo un pozitīvo režīmu un eju tālāk.

Es nezinu, ko gribu no jums. Varbūt ir kāds padoms, komentārs? Man gribējās kaut kur izlikt kaut daļiņu no tā, kas darās iekšā, nevienam neesmu stāstījusi.
15.12.2013 19:09 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Paņem kaķi... vai divus.
15.12.2013 19:16 |
 
Reitings 4
Reģ: 10.12.2013
Kaķis nederēs.
15.12.2013 19:17 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Trusis? Tava kāja būs viņam ļoti svarīga.
15.12.2013 19:18 |
 
Reitings 4
Reģ: 10.12.2013
Ļoti smieklīgi.
15.12.2013 19:19 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
bieži vien cilvēki, kam neiet ar attiecībām spiedīgi meklē iemeslus kāpēc.. un tad bieži vien tie iemesli sanāk aplami.
vai tev bērnībā ir notics kas ārkārtējs, savādāks kā cilvēkiem, kuri ir spējīgi būt attiecībās?
varbūt vienkārši nav satikts cilvēks, ar ko kontakts būtu tik labs un brīvs kā vajadzētu, lai būtu kopā un nepārdomatu to desmitkārt. man arī bieži vien ieslēdzās tā sarkanā gaisma, bet ir cilvēki, ar kuriem es pat neaizdomājos kas notiek un kāpēc, plūstu līdzi, nedomājot par attiecību attīstību un viss ir skaisti.
15.12.2013 19:22 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Teletūbijs pēdējā frāze patiešām bija smieklīga, lai vai cik skumīga būtu šī tēma.

Bet par problēmu - visticamāk, ka tev vienkārši ir bail, ka kāds tev nodarīs pāri. Pametīs, krāps, sāpinās, aizmirsīs, tapēc laicīgi pati ''airējies prom''. Ko ieteikt - kādam, kuram uzticies - ļauties. Pat varbūt tikai nedaudz, bet tajā brīdī, kad raujies prom, tad loģiski apdomājoties pati sevi ''pieturi'', kaut vai lai paskatītos, kur tas ved.
15.12.2013 19:24 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Ir cilvēki, kas vienkārši nav radīti attiecībām.
15.12.2013 19:26 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
Man ir tieši tāpat, nezinu kā nosaukt to - bailes, ļoti iespējams. Ja nav bijušas nopietnas attiecības.
Satieku sev tīkamu vīrieti, viss ir skaisti, jauki un tad, bāc, ieslēdzas tas nē! Ai, vispār es to visu noveltu uz to, ka pati nezinu ko gribu. :D
15.12.2013 19:28 |
 
Reitings 20
Reģ: 20.10.2009
Manuprāt, visa atbilde jau ir virsrakstā - emociju trūkums. Tev nav emociju trūkums, bet gan emociju pārpilnība un problēma ir tā, ka tu neļaujies emocijām. Varbūt kādreiz esi ļoti ņēmusi pie sirds kāda komentārus par to,ka esi pārāk emocionāla un tagad nocietinies? Vai arī tev pašai šķiet, ka cilvēki,kuri izrāda emocijas ir vāji? Meklē cēloni sevī,savās domās. Uzdod sev vienu jautājumu - kurā situācijā tu zaudē vairāk, tad ja tu nelaid nevienu sev klāt, vai tad, ja tomēr satuvinies un kaut kas īsti nesanāk. Ar piebildi - ka otrā gadījumā tomēr viss var izdoties arī lieliski!
Risinājums - apsoli sev, ka nākošajā reizē, kad tev kāds iepatiksies, tu paspersi vienu soli un priekšu vairāk, kā to darītu parasti. Nu, primitīvs piemērs, bet ja parasti beidz satikties pēc 3 randiņiem, tad šoreiz aizej arī uz 4. Dari visu pamazām, bet kaut soli uz priekšu. Tu jau pati esi šobrīd ieprogrammējusi uz "ai, cik superīgs puisis, bet te jau nekas nesanāks, jo es drīz izlemšu aiziet.." Vai tu aizej pirmā, jo tev liekas, ka tevi pametīs un labāk to izdarīt pirmajai? Tu taču saproti to,ka ikvienā attiecību sākumā cilvēks jūtas mazliet nedroši un tomēr...jūtas pret otru pārsit šo nedrošību. Lai tev izdodas!! Turies! :)
15.12.2013 19:59 |
 
Reitings 20
Reģ: 20.10.2009
Un vēl - tu vēlies saņemt to, ka pati neesi gatava dot otram - mīļumu. Kamēr tu nesniegsi otram siltumu - tur nekas nesanāks!
15.12.2013 20:04 |
 
Reitings 495
Reģ: 16.11.2013
Man ir pretēji. Bet tava situācija tomēr liekas pašsaprotama. Īstenībā jau nevienam negribas tikt sāpinātam. Es arī reizēm to roku pieturu, tikai man tas ir jāsastudē. Man sevi jāpiespiež nebūt tik tuvu.
Laikam jācenšas turēt zelta vidusceļu. Vajadzētu lai ir tā skaisti! :)
15.12.2013 20:43 |
 
Reitings 495
Reģ: 16.11.2013
Vai tu aizej pirmā, jo tev liekas, ka tevi pametīs un labāk to izdarīt pirmajai? Tu taču saproti to,ka ikvienā attiecību sākumā cilvēks jūtas mazliet nedroši un tomēr...jūtas pret otru pārsit šo nedrošību.


Jūtas ne vienmēr ir tik stipras
15.12.2013 20:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Parādīsies uz apvāršņa ''īstais'', tad šīs bremzes nobruks :)
15.12.2013 20:49 |
 
Reitings 495
Reģ: 16.11.2013
Parādīsies uz apvāršņa ''īstais'', tad šīs bremzes nobruks


Laikam tā ir.
15.12.2013 20:57 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Šķiet, ka Tev ir bail tikt sāpinātai, bet atceries, ka "tas kas mūs nenogalina dara mūs stiprākus"!
Nezinu, saknes droši vien meklējamas bērnībā, kaut kas no psiholoģijas..

esi tikusi smagi sāpināta? Pievilta? Nodota?
Attiecības ir brīnišķīgas, bet atdevei ir jābūt no abiem. Attiecības veido divi cilvēki. Ja kāds tiešām patīk, tad piever acis uz to, ka kādreiz bērnībā psiholoģiski cieti, ļaujies! Uzticies! Ļauj sev tuvoties! Nojauc mūri!Dod pati!

Novēlu atrast cilvēku, kam atvērsies un uzticēsies pilnībā, kurš mīlēs Tevi un kuru mīlēsi Tu :)!
15.12.2013 21:16 |
 
Reitings 130
Reģ: 09.04.2011
Lasu to aprakstu un šķiet, ka es to būtu rakstījusi. Man arī tā ir, bet nezinu, vai to uzskatu par problēmu.

Man kaut kā patīk tā brīvība, bet, no otras puses skatoties, protams, gribētos kko nopietni. Es teiku- šis jautājums ir kā koks ar diviem galiem. Bet zini ko, es ieteiktu RISKĒT. Ja jau Tu vēlies tās attiecības, tad, pirmkārt, neiespringsti uz to, jo tad, kad ''plūdīsi pa straumi'' un visu laiku nedomāsi par to, cik ļoti gribi attiecības utt., tad viss var nokārtoties. Otrkārt, izaicini sevi tikt tam pāri - tam aizsardzības valnim. Zinu, ka tas nav viegli, bet agrāk man bija tieši tāpat. Ar laiku es sapratu, ka tā nevar turpināt. Lai arī tagad vēl nedaudz ieslēdzas tā aizsardzība, es apzinos, ka vajag riskēt. Un, iespējams, tas būs to vērts, jo zaudēt jau nav ko! :)

Nezinu, cik sakarīgi es te uzrakstīju un, vai tas kkādā mērā palīdz, bet, ja vēlies vēl parunāt par šo visu, tad vari droši man rakstīt. ;)
15.12.2013 23:17 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Man ir 22, nekad nav bijušas nopietnas attiecības. Ne jau tāpēc, ka nebūtu iespēju, bet tāpēc, ka tai brīdī, kad kaut kas varētu kļūt nopietnāks, manī ieslēdzas tāds - ups, sarkanā gaisma, nē.


tas man bija līdz brīdim, kad satiku tagadējo draugu. pirms tam, acīmredzot, ja ne prāts, tad iekšējā balss nostrādāja, jo tie puiši nu nebija tādi, ar kuriem varētu uzsākt kopdzīvi. tad, kad iemīlēsies, tad tu pati gaidīsi, kaut viņš ātrāk sāktu runāt par ko nopietnāku utt. nevar dzīvot, mīlēt cilvēku pēc pasūtījuma.
16.12.2013 13:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)