Tavas app'likācijas... :)

 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
kādas aplikācijas izmantojat savos viedtālruņos...kādas spēlītes spēlējat lai kavētu laiku? :)

Manas...
*Vine
*Instagram
*Swedbank ātrais atlikums
*QR CODE READER
*WomanLog (ļoti laba lietiņa :D)
Šitās man ļoti noder treniņos... - Total Fitness Package, Fitness Flow, Fat Secret...

Spēlītes
*Pou
*Glow Hockey
*Minion Rush
*Hardest Game Ever
*Angry Birds Season
*Candy Crush Saga
*Can You Escape
*Song Pop
*Movie Pop
*Sizzling Hot


Dalamies. :)
10.12.2013 03:06 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Ance, man Pinterests ir aplikācija, kuru izmantot, kad nav ko darīt un jānosit laiks, piemēram, gaidot vizīti pie ārsta, u.tml.

Sociālie tīkli: Facebook, twitter, instagram, whatsapp, pinterest (reizi nedēļā sanāk ieiet)
No spēlītēm man ir 100 Doors, Math Workout un vakar novilku slaveno Candy Crush.
Viss pārējais: Imdb, Babbel (Swedish), Endomondo, Allthecooks, Muffins, JuiceDefender, Pocket, AccuWeather, Clean Master (šī ir super laba, iesaku visām), Battery Percentage, Womanlog, Flashlight, Dropbox.
Ā, un tad ir 3 tulkošanas aplikācijas - QuickDic (darbojas arī bez interneta), Dictionary (vārdu skaidrotājs) un Google tulkotājs.
Bet telefonā oriģināli jau bija pilns ar visādām aplikācijām, kā jau Samsungam - Youtube, TripAdvisor, S Health, utt, utt.
11.12.2013 09:33 |
 
Reitings 21
Reģ: 27.11.2010
Facebook
WhatsApp
Foursquare
Instagram
Gmail
Messenger
Delfi
Shazam
P Tracker Lite
Aviary
AiDaPrikol

Spēles

Candy crush
Free fall
Minion rush
Sudoku
11.12.2013 12:03 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Nesen izveidoju rakstu, kurā parādīju sava gudrā telefona saturu: http://pietura23.blogspot.co.uk/2013/11/kas-ir-mana-telefona.html
12.12.2013 00:29 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Pou, shazam, TrueOrFalse, instagram, whatsapp, dailyhoroscopes, foursquare, tvplay, twitter, torrent, traffic racers, asphalt8, angry birds, fashionfrax, weheartit, petrescue
12.12.2013 01:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits